Predikcia cien spoločnosti Binance Coin (BNB) na rok 2021 – Experti berú a vzrastajú technický výhľad

(Aktualizované 13. februára 2020)  Minca Binance mala v roku 2019 veľkolepý rok, aj keď sa jej rast v druhej polovici roka spomalil. BNB, povzbudená spustením niekoľkých IEO prostredníctvom štartovacej plochy Binance, dokázala do konca roka prekonať BTC a dosiahnuť zisky nad 150%. Pamätajte, že tento token sa niekedy v roku 2019 podarilo zaregistrovať zisky nad 600%.

Kľúčom k úspechu BNB bolo, ako burza Binance majstrovsky dokázala vytvoriť token tak, aby sa stal všeobjímajúcim aspektom každej stránky jej neustále rastúceho ekosystému. Zatiaľ sa používa na nákup tokenov pre rôzne IEO, transakčné poplatky BEP2, poplatky za výpis DEX a migráciu tokenov BEP2.

Táto zvýšená užitočnosť znamená, že BNB bude pokračovať v dobrých výkonoch aj počas roku 2020.

V tomto článku sa pozrieme na odborné posudky a technické analýzy, ktoré naznačujú, že BNB je v roku 2020 nastavená na dobré časy..

Kúpte si BNB na Binance ešte dnes!

Názor odborníkov na otázku, prečo cena BNB stúpne

Tomaino, bývalý zamestnanec spoločnosti Coinbase, je presvedčený, že pre token BNB existuje býčí prípad. Tvrdí, že to tak bude aj naďalej. Binance si udržiava svoju dominanciu v priemysle výmeny kryptomien. To je podmienené vývojom Binance so zlepšením decentralizovaných zmenárenských služieb. To povedie k zvýšeniu ceny mince.

Podľa popredná krypto publikácia, Platforma Binance úspešne zahájila niekoľko projektov, ako napríklad token BitTorrent (BTT) a Fetch.AI (FET), a tiež plánuje oživiť počiatočné ponuky mincí generovaním kvalitných tokenov so silnými prípadmi používateľov, čo podporí masívnu účasť. Takýto vývoj zvýši prijatie BNB a zvýši jeho cenu. 

 Messari uviedol, že NI pre BNB za posledný rok bola 154%. Za posledných šesť mesiacov sa však návratnosť investícií zvýšila na 560%. Jedným z dôvodov je stratégia platformy, ktorá často „spaľuje“ BNB na obmedzenie dodávok. Ako osvedčená stratégia to ukazuje, že cena mince stúpne. 

Dodatočne, WalleInvestor.com je presvedčený, že Binance Coin je ziskovou investičnou možnosťou. Podľa dlhodobých predpovedí stránky sa očakáva nárast. Cenová prognóza na obdobie 2024-06-22 je 71,763 dolárov. Pri päťročnej investícii sa očakáva návratnosť investícií +93%. Táto predpoveď je založená na predchádzajúcom a súčasnom vývoji na platforme Binance a na jej budúcich plánoch. 

Kúpte si BNB na Binance ešte dnes!

Ďalšie faktory, ktoré sľubujú stlačenie ceny BNB ešte vyššie.

BNB sa rýchlo stáva ďalším tokenom ICO

Nárast modelu fundraisingu IEO zohral rozhodujúcu úlohu v raste BNB. Spoločnosť Binance dodržala svoj prísľub podpory aspoň jedného projektu každý mesiac prostredníctvom svojej platformy launchpad.

Na konci roka sa na burze uskutočnili IEO pre jedenásť rôznych projektov, vrátane; BitTorrent, Fetch.AI, Celer, Matic, Harmony, Elrond, WINk, Perlin, Band, Kava a Troy.

Launchpad umožňuje projektom vydávať svoje tokeny na reťazci Binance Chain, ktorý ponúka jednoduchú a menej chybnú platformu v porovnaní s písaním kódu inteligentnej zmluvy.

Poskytuje tiež projektom možnosť získať svoje tokeny uvedené na zozname Binance DEX tým, že ich bude hlasovať komunita.

Na účasť je potrebné mať BNB, a to vysvetľuje, prečo sme v roku 2019 zaznamenali symbolické zvýšenie hodnoty. S plánovaným spustením ďalších IEO v tomto roku môžeme očakávať, že cena BNB bude naďalej zhodnocovať. V čase písania tohto článku patrí Binance Coin medzi top 10 kryptomien na svete vďaka plánom realizovaným spoločnosťou za posledných pár rokov..

Teraz môžete kúpiť nehnuteľnosť pomocou BNB

10. októbra 2018 spoločnosť Propy, realitná spoločnosť, ktorá prijíma platby v kryptomenách, oznámila, že na nákup nehnuteľností bude potrebovať BNB. Toto oznámenie bolo urobené prostredníctvom Twitteru a Changpeng Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti Binance, bol nadšený:

„Spoločnosť Propy akceptuje BNB na nákup domov! Prichádza @Binance Chain a $ BNB, ktoré je dnes veľkým uchovávateľom hodnoty, sa premení na programovateľné peniaze. Pre rýchlo sa rozvíjajúcu komunitu BNB umožňujeme investovať do nehnuteľností jednoduchou administratívou v Propy. “

Propy je globálny trh s nehnuteľnosťami, ktorý má decentralizovaný register titulov. Pridaním BNB ako možnosti platby sa tím stojaci za spoločnosťou snaží vyriešiť problémy, ktoré bránia medzinárodným transakciám s nehnuteľnosťami.

Zameriavajú sa tiež na vytvorenie jednotného obchodu s nehnuteľnosťami a platformy na prevod majetku pre globálny realitný priemysel.

Spoločnosť Propy využíva inteligentné zmluvy na spájanie kupujúcich, predávajúcich, sprostredkovateľov a úschov / agentov / notárov.

Tento krok je pre spoločnosť Binance Coin významný, pretože keďže sa čoraz viac ľudí rozhoduje platiť za svoju nehnuteľnosť pomocou BNB, očakáva sa, že jej cena stúpne vyššie.

Plaťte za svoj let pomocou BNB

Spoločnosť Binance sa nedávno spojila s austrálskou spoločnosťou TravelBit s cieľom vytvoriť miesto predaja na letiskách na miestnej aj medzinárodnej úrovni. V rámci tohto partnerstva spoločnosť Binance investovala do uvedenia do prevádzky 2,5 milióna dolárov. Spoločnosti sa doteraz podarilo spustiť platobný systém na letisku v Brisbane.

Z peňazí investovaných spoločnosťou Binance, TravelBit zamýšľa zriadiť platobné terminály pre kryptomeny na ďalších významných letiskách po celom svete. Je to krok, ktorý urýchli prijatie kryptomeny.

V súčasnosti nové POS terminály prijímajú iba najvyššie kryptomeny – bitcoin, ethereum a litecoin. A veľmi skoro na tento zoznam pribudne BNB. Čo by to mohlo znamenať pre cenu BNB? Uvidíme, ale môže to byť obrovské, pretože cestovný ruch sa dotýka miliárd.

Spoločnosť TravelBit sa označuje za prvé letisko v digitálnej mene na svete. Spoločne s Binance plánujú globálne propagovať technológie založené na blockchaine.

Pokiaľ ide o partnerstvo, Changpeng Zhao povedal:

„Skutočné využitie je najdôležitejším faktorom na ceste k prijatiu kryptomien. Je ťažké si predstaviť lepší príklad použitia kryptomeny ako cestovanie, pretože hneď po pristátí v cudzej krajine môžete nájsť nedostatok miestnej meny. “

Na záver, tieto tri prípady slúžia na preukázanie rastúceho akceptovania mince Binance. Dá sa očakávať, že sa toto prijatie čoskoro odrazí na jeho cene.

V ďalších menších správach BNB naďalej zaznamenáva investičný záujem z rôznych stratégií používaných serverom Binance.com. Niektoré z nich zahŕňajú:

  1. Nižšie transakčné poplatky, ak sa použije ako transakčná kryptomena na burze Binance.
  2. Rôzne obchodné súťaže, ktoré pravidelne udeľujú BNB tokeny ako ceny. Informačný kanál Twitteru spoločnosti Binance priniesol niekoľko podrobností o najnovšej súťaži Binance, ktorá rozdá 8 000 BNB tokenov.
  3. Globálna expanzia spoločnosti Binance, ktorá nedávno otvorila africkú kanceláriu v Ugande.

Kúpte si BNB na Binance ešte dnes!

Binance Coin (BNB) Cenová predikcia TradingView Analýza Aktualizované 13. februára 2020

Vstup BNB po zelenom 1-hodinovom pruhu, zatvára sa nad POC od zweiprozent na TradingView.com

Obchodný pár BNB / USDT, ktorý sa momentálne obchoduje na burze Binance, môže byť podľa analytika doplnený. Spomenul však, že to práve teraz neskráti. Podľa toho, čo povedal, sa počas nedele na kryptotrhu zvyčajne vyskytujú korekcie. To zvyčajne tlačí ceny nadol, pretože počas týždňa pracuje veľa kupujúcich. 

Okrem toho uviedol, že cena skutočne preskočí predchádzajúcu úroveň POC. Agresívny vstup by teda mohol byť teraz alebo počas stiahnutia, pokiaľ sa hodinová lišta uzavrie nad dnešným POC. Za zmienku tiež stojí, že minca sa masívne zhromažďovala, čo pre väčšinu trhov nie je bežné.

OCO Binance Coin od Wesley-Oliveira na TradingView.com

Analýza ukazuje, že v hodinovom grafe pre digitálne aktíva BNB existuje vzor hlavy a ramien, ktorý sa dostáva do svojej rozhodujúcej fázy. Mince dosiahli cenu 45,16 USDT v prvom ramene, 47 USDT v hlave a v budúcnosti by mohol pokračovať v raste, pokiaľ sa druhé rameno úplne nevytvorí. 

Ak dôjde k tretiemu ramenu, potom by cena za mincu mohla ísť na 39,59 USDT za mincu alebo dokonca nižšie. Analytik v grafe ukazuje, že existuje úroveň podpory pre BNB, ktorá by mohla pomôcť udržať jeho cenu.

Binance Coin (BNB) – 16. januára od readCrypto na TradingView.com

Podľa analytika Binance Coin (BNB) by mali investori a obchodníci sledovať pohyby, ktoré sa odchyľujú od časti grafu 38.1558 – 45.0221. Ďalej bude veľmi dôležitá úroveň na úrovni ceny 41,5580. Bude to veľmi dôležité na pochopenie smeru digitálneho majetku BNB. 

Analytik hovorí, že ak poklesneme z 36,3618 – 38,1558, potom by sme sa mohli pohybovať na 29,84 USDT za BNB. To znamená, že by sme mali použiť krátku stop stratu. Okrem toho sa domnieva, že bude veľmi dôležité sledovať trhy, pretože BNB by mohla naďalej rásť.

BNB / USDT: Ďalšie sviečky sú kritické od Helical_Trades na TradingView.com

BNB bol odmietnutý zo zóny odporu a nachádza sa teraz vo veľmi dôležitej podpornej zóne. Táto zóna podpory musí pomôcť cene BNB pokračovať v stúpajúcom trende. Ďalším bodom bude rezistencia na úrovni 39 dolárov za BNB. 

Podľa analytika je na tejto úrovni možné očakávať odchod. EMA 100 na hodinovom grafe podporuje aj pohyb, ktorý teraz vidí analytik. Navyše, ak sa ktorákoľvek sviečka uzavrie pod 47 dolárov, potom by sa virtuálna mena BNB mohla posunúť nadol a znovu otestovať úroveň 35,5 dolárov. Aktuálna sviečka je kritická a ďalšie hodiny budú veľmi dôležité.

Binance Coin (BNB) – 17. decembra od readCrypto na TradingView.com

Analytik sa domnieva, že by bolo možné, aby BNB získala podporu na úrovni 29,84 USDT a vyšplhala sa vyššie. Možno by bolo možné ísť na 35,488 USDT za mincu. Ak je digitálna mena schopná získať podporu nad úrovňou 35,48, bude možné vidieť digitálnu menu na testovanie novej vysokej hodnoty. 

Trh naďalej rastie a atlcoiny sa taktiež posúvajú vyššie s bitcoinom. Ak BNB nie je schopná udržať súčasné tempo rastu a klesá, potom by sme mohli vidieť bod 26,316 USDT. Preto by sme mali mať stop loss v správnej oblasti, aby sme zachovali zisk a stratu.

Kúpte si BNB na Binance ešte dnes!

Z vyššie uvedenej analýzy, odborných názorov a všeobecnej býčej nálady na kryptotrhu je zrejmé, že by to bol ten pravý čas na získanie niektorých BNB. Najmä teraz, keď sa trh stiahol, keď sa pripravoval na ďalšiu rally, keď sa blížime k poslednému štvrťroku roku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map