Predikcia cien Vechain na rok 2021 – Experti berú, býčí technický výhľad a partnerstvá, ktoré vedú k cene OVP

[Aktualizované 14. februára 2021] Spoločnosť Vechain nevidela koniec roka, v ktorý by dúfala po útoku v poslednom mesiaci roku 2019. Porušenie viedlo k tomu, že nadácia Vechain Foundation stratila tokeny VET v hodnote viac ako 6 miliónov dolárov a bola pripísaná ľudskej chybe, čo následne viedlo k chybe platformy. Finančný riaditeľ odstupuje. Potom, čo nadácia vydala oznámenie, v ktorom tvrdila, že chybu napravila, a konečné rozhodnutie o tom, či ukradnuté tokeny spáli alebo nie, prenechala komunite Vechain.

Cenovo bude token VET pravdepodobne mať veľký úžitok z čínskej vlády, ktorá prijme blockchainovú technológiu. Vlani v októbri prezident Číny Si Ťin-pching uviedol, že aplikácia technológie blockchain bude hrať zásadnú úlohu v nových technologických inováciách a priemyselnej transformácii.

V roku 2020 sa očakáva, že cena OVP bude plná špičiek. Ak trh s altcoinmi zaznamená výraznú vzostupnú dynamiku, mohlo by to cenu tokenu posunúť na úroveň 0,5 USD..

V tomto článku sa pozrieme na niekoľko odborných predpovedí, technických analýz a posledných udalostí, ktoré majú potenciál tento rok posunúť cenu Vechainu vyššie.

Názor odborníkov na otázku, prečo stúpne Vechain

Mali by ste si dať pozor na to, čo odborník na kryptomeny hovorí o budúcej cene vašej obľúbenej mince. Aj keď ich predpovede nemusia byť presné, určite ovplyvnia trh. Pozrime sa na niekoľko odborných posudkov o budúcej cene VeChain.

Podľa Rogera Ver, VeChain, ktorý sa označuje aj ako „Bitcoin Jesus“, je jedným z najvplyvnejších hlasov v krypto sektore a má svetlú budúcnosť. Tvrdí, že primárnym poslaním platformy je riešiť problémy v reálnom svete a má aplikácie slúžiace mnohým priemyselným odvetviam. Ver uviedol, že pokiaľ sa zaujíma o blockchain, ktorý umožňuje peer-to-peer digitálny hotovostný systém bez povolení, má VeChain niekoľko vzrušujúcich spôsobov, ako ich použiť na zastavenie falšovaného tovaru a zvýšenie dôveryhodnosti trhov bez oprávnenia P2P..

Začiatkom minulého roka sa k tímu VeChain pripojil Tim Draper, legenda v Silicon Valley, renomovaný investor do mnohých spoločností a veľký vyznávač digitálnych mien. Tento krok bol ocenený Nadáciou VeChain, ktorá uviedol že Draper a platforma majú podobnú víziu, čo sa týka budúcnosti kryptomien a blockchainových riešení.

Vechain Price News

Tento mesiac došlo k nárastu VeChain o viac ako 100% a VET prvýkrát od leta 2018 prelomil 200-dňový exponenciálny kĺzavý priemer (EMA). V tomto období sa minci podarilo prelomiť 14-mesačný klesajúci trend. Zisky možno pripísať čínskemu prezidentovi Si Ťin-pchingovi, ktorý prijal technológiu blockchain.

Jeho cena sa momentálne pohybuje okolo 0,006 USD s trhovým stropom 317 miliónov USD po zmene o 5,58% za posledných 24 hodín.

Cenová predikcia a výhľad na najbližších 3 až 6 mesiacov budú založené na konzervatívnom prístupe – pri kryptomenách sa však môže stať čokoľvek a k zásadným cenovým pohybom môže dôjsť kedykoľvek, napríklad ako sa Ripple koncom minulého septembra zmenil z 0,32 USD na 0,69 USD za pár dní.

Na základe zvážených faktorov bude naša cenová predikcia pre Vechain od 0,015 až 0,028 USD.

Je to spôsobené faktormi vysvetlenými nižšie, vrátane ceny tokenov THOR (VTHO) a ich použitia a Transakcií na platforme VechainThor..

Vplyv Vechain THOR na cenu OVP

Mnoho ľudí nakoniec verí, že hodnota tokenu VET sa zníži na hodnotu THOR, ktorý produkuje. Aká je teda hodnota THORU? Vieme, že minimálna miera produkcie bude 00042 THOR za OVP za deň, ale koľko stojí 1 THOR?

Zatiaľ si nie sme celkom istí. V prvých dvoch mesiacoch nedošlo k veľkému cenovému zásahu, pretože objem bol nízky. Zdá sa, že mnohí chcú držať THOR, kým sa nezdá, že objem zvýši cenu.

Jediné miesto, ktoré je k dispozícii na obchodovanie, je tiež na burze LBANK. Všetko sa to zmení v nasledujúcich mesiacoch, akonáhle bude obchodná platforma OceanEX uvedená do života koncom októbra.

OceanEx bude prevádzkovať blockchainovú platformu VechainThors a držitelia budú mať schopnosť prevádzať alebo preinvestovať VTHO priamo do VET, a tak zvýšiť cenu VET. To by mohol byť jeden z mnohých dôvodov, prečo by sa cena OVP mohla odraziť.

Dopyt po THOR sa tiež zvýši, akonáhle firemní partneri spoločnosti Vechain začnú používať blockchain. Všetci v tejto chvíli, keď projekt skutočne „ožíva“.

Väčšina podnikov je momentálne v testovacej sieti, v ktorej prebiehajú testovacie transakcie, čo sa však čoskoro zmení. Očakávame čoskoro prechod na hlavnú sieť, kde pred koncom roka uvidíme zvyšujúci sa počet transakcií a inteligentných zmlúv. Transakcie je možné sledovať dňa Veforge.

Na trhu existuje veľa ďalších partnerstiev medzi spoločnosťou VeChain a uznávanými spoločnosťami. Napríklad nórski králi boli svedkami dohody VeChain a DNV GL pred niekoľkými mesiacmi. To je určite býčie býk pre celý kryptotrh, ktorý sa dennodenne rozširuje.

Ďalšie transakcie znamenajú vyšší tlak na OVP

Čím viac transakcií a inteligentných zmlúv v reťazci znamená, že sa spáli viac VTHO. Tieto transakcie si vyžadujú použitie a vypálenie VTHO.

Pretože sa spaľuje viac VTHO, podniky budú musieť ísť na trh, aby kúpili viac VTHO, aby mohli vykonávať blockchainové zápisy. Tým by sa zvýšila hodnota VTHO. Ak podnik nechce ísť touto cestou, môže si kúpiť OVP a vyrobiť si vlastný THOR; Tento krok by mal viesť k zvýšeniu ceny pôvodných mincí (VET), ktoré stále zvyšujú hodnotu držiteľov.

Aj keď sa to všetko deje, Vechain v súčasnosti rokuje s čínskou vládou o vytvorení nového uhlíkového ekosystému – tentokrát s viacerými účastníkmi (veľkými podnikmi), ktorí by to mohli. zúčastniť sa. To by bolo ešte väčšie ako v prípade aplikácie BYD’s Carbon Credit pre elektrické vozidlá. Vechain by sa v rámci čínskych iniciatív mohol stať primárnym blockchainom pre celý ekosystém „sledovanej“ ekonomiky.

Vechainová spolupráca s webovými službami Amazon

18. februára VeChain oznámil že uzavrela partnerstvo s Amazonom v rámci kroku, ktorý umožní rast siete kryptomeny a tiež zvýšenie jej ceny v nasledujúcich mesiacoch. Blockchain spustil integrované riešenie jedným kliknutím do cloudu Amazon Web Services, ktoré umožní mnohým podnikom nasadiť rýchle, kompatibilné a bezpečné blockchainové aplikácie.

Integrácia bude prebiehať prostredníctvom VeChain Blockchain as a Service (BaaS), ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Platforma kombinuje mnoho rôznych riešení vrátane overenia totožnosti, čipov NFC + RFID, podnikových IT služieb a šifrovania blockchain, ktoré sa používajú na kompletnú ponuku IT riešenie.

Platforma BaaS teraz umožní rôznym podnikom budovať a používať svoje vlastné blockchainové aplikácie, aj keď nemajú žiadne technické znalosti. Spoločnosti budú môcť ľahšie realizovať svoje inteligentné zmluvy v cloude.

S riešením na jedno kliknutie využije riešenie VeChain BaaS využitie AWS CloudFormation a umožní zákazníkom nasadiť iba jedno kliknutie. Pomôže to eliminovať ťažkopádne ručné nasadenie spojené s rozvíjajúcim sa priemyslom.

Táto nová spolupráca sa stretla medzi komunitou VeChain s nadšením a v čase písania tohto článku VeChain už existovala získal 16% za posledných 24 hodín. Očakáva sa, že táto pozitívna hybnosť bude pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch, keď sa VeChain etablovala ako blockchainová platforma číslo jeden.

Spoločnosť VeChain spolupracuje so spoločnosťou Walmart China na vývoji platformy pre bezpečnosť potravín

Spoločnosť Walmart China nedávno ohlásila novú platformu sledovateľnosti potravín na báze VeChain. Cieľom je poskytnúť spotrebiteľom možnosť získať viac informácií o kvalite potravín, ktoré kupujú. 

Používatelia budú môcť naskenovať QR kód z rôznych produktov predávaných v Číne a porozumieť tomu, ako boli vyrobené. 

Skenujte pomocou svojho obľúbeného skenera QR kódov! Použil som Wechat a Alipay#VeChain # Walmart $ VET $ VTHO #QR kód #Blockchain #AdoptionIsHere pic.twitter.com/Z4XV0jBfY3

– DontShowMeTheMemelines (@DMemelines) 25. júna 2019

Liu Xiaoen, vedúca nákupu spoločnosti Wal-Mart China, uviedla:

„Spoločnosť Wal-Mart bola vždy odhodlaná stať sa maloobchodníkom, ktorému zákazníci dôverujú. Za 23 rokov od vstupu do Číny sa spoločnosť Wal-Mart neustále snaží zlepšovať bezpečnosť a riadenie kvality potravín. Technológia blockchain pomôže spoločnosti Wal-Mart stať sa lídrom v retrospektívnom riadení komodít v maloobchode. “

Vďaka tomuto novému systému sledovateľnosti bude možné vysledovať, že vysledovateľné čerstvé mäso predstavuje 50% z celkového predaja baleného čerstvého mäsa, zelenina bude predstavovať 40% z celkového predaja balenej zeleniny. Okrem toho bude vysledovateľné morské plody predstavovať 12,5% z celkového predaja morských plodov do konca roku 2020. 

To je veľmi dôležité pre majiteľov VeChain, ktorí sa snažia pochopiť, ako sa bude digitálna mena správať v budúcnosti. Podľa VeChain Insider, nedávny nárast transakcií na blockchaine VeChainThor môže súvisieť s tým, že Walmart bude v prevádzke on-chain s 23 rôznymi produktmi. 

Všetky transakcie budú vyžadovať VTHO, ktoré generuje OVP. Každý deň sa vygeneruje 37 miliónov VTHO. Každý deň sa tiež spáli viac ako 20 miliónov VTHO. V budúcnosti by počet transakcií mohol rásť, pretože sa očakáva, že Walmart rozšíri platformu o ďalších 100 produktových radov. 

Za zmienku stojí, že to bude len jeden z partnerov VeChain. Pretože produkt vykazuje pozitívne výsledky v čínskej štvrti Walmart, môžu sa vyskytnúť nové zainteresované strany, ktoré by vylepšili svoje riešenia implementáciou technológie blockchain cez VeChain. 

Podľa tímu stojaceho za spoločnosťou VeChain môžu byť s pomocou spoločnosti Walmart China uskutočnené viac ako 2 milióny denných transakcií. Vďaka tomu by sa z VeChainThor stala väčšia sieť ako bitcoiny (BTC) a ethereum (ETH) dohromady. 

Po celom svete existujú aj ďalšie spoločnosti, ktoré už využívajú technológiu blockchain na sledovanie rôznych produktov v supermarketoch. To je veľmi pozitívne pre jednotlivcov, ktorí by mohli mať viac informácií o produktoch, ktoré kupujú v rôznych maloobchodných predajniach v rôznych krajinách. 

Pre sieť kryptomeny sú základy veľmi dôležité. V obdobiach slabého rastu alebo medvedieho trhu je veľmi dôležité, aby krypto a blockchainové projekty zostali aktívne pri zlepšovaní riešení, ktoré ponúkajú jednotlivcom. VeChain pokračuje v expanzii na trhu. Od začiatku augusta počet účtov s viac ako 1 OVP rástol o takmer 4%. 

Pre spoločnosti bude veľmi dôležité prijať VeChainThor a vylepšiť ponúkané produkty a služby. Pomôže to zvýšiť adopciu VeChain a zvýšiť cenu digitálneho majetku VET. Viac partnerstiev a dohôd s firmami bude pre dlhodobú cenu tohto digitálneho majetku veľmi býčie.  

VeChain (VET) Cenová predpoveď TradingView Analýza Aktualizované 14. februára 2021

Odborné vzdelávanie a príprava sa pohybuje v rozmedzí medzi 0,06 a 0,05 úrovňami od SalmonGuy na TradingView.com

Odborné vzdelávanie a príprava sa nedávno prelomili pod hranicu krátkodobého trendu, ktorú ukazuje analytik. Môže to byť signál, ktorý ukazuje koniec tohto krátkodobého zhromaždenia. Znamená to, že trend makrokolov končí? Znamená to, že sa to zatiaľ zastavilo a môže to byť pauza. 

Podľa analytika došlo k tesnej konsolidácii medzi 0,06 USDT a 0,05 USDT. V tomto rozmedzí by sa to mohlo pohybovať ďalší týždeň a dni. Napriek tomu sa stretne so strednou trendovou čiarou a bude na ňu reagovať (alebo možno nie). Môže to byť dobrý okamih na akumuláciu OVP, ako povedal analytik.

Cenová akcia na Vechain VETUSDT od martinbilusic na TradingView.com

Podľa analytika TradingView z 23. decembra a najnižšej ceny 0,012 USDT, OVP rastie. Je tiež možné vidieť, že existuje jasná vzostupná úroveň podpory, ktorá by mohla byť určite dôležitá v nasledujúcich dňoch a týždňoch. 

Analytik sa domnieva, že OVP by sa určite mohlo posunúť smerom k 0,034 USDT. Cena by sa napriek tomu mohla posunúť nadol a otestovať región 0,024 USDT ako úroveň podpory. Veci budú závisieť od toho, ako sa bude trh v nasledujúcich týždňoch ďalej pohybovať a či to bude mať vplyv aj na obchodný pár VET / USDT.

VETUSDT, 3 hodiny, tri vstupy – 1,63, 1,52, 2,59 alebo výstup z robota? od reggytrady na TradingView.com

Ako už analytik ukazuje v grafe, s obchodným párom VETUSD sa v súčasnosti obchoduje vo vzostupnom trojuholníku, ktorý je tiež súčasťou vzostupného kanála pochádzajúceho z roku 2020. V posledných dňoch sa virtuálna mena posúva vyššie a to by mohlo byť vhodný okamih na pochopenie toho, čo sa môže stať ďalej. 

Na tomto dvojhodinovom grafe tiež ukazuje, že by sme sa čoskoro mohli dočkať vyššieho objemu a definície toho, či bude trend pokračovať smerom k vyšším cenám alebo nie. Virtuálna mena by sa mohla naďalej posúvať vyššie, ak sa celý trh s kryptami dostane ešte raz vyššie, vrátane bitcoinu (BTC).

Formácia Vechain Bullish od Kelitos na TradingView.com

Digitálna mena VETUSDT formovala na 30-minútovom grafe inverznú hlavu a plecia, ktoré nemali možnosť posunúť sa vyššie. Zdá sa však, že s digitálnou menou sa obchoduje nad úrovňou podpory 0,018952 USD za mincu. Okrem toho sa zdá, že ďalšie úrovne odporu sú na úrovni 0,02 USD a tiež 0,0211 USD. 

Analytik usúdil, že H&Spoločnosť S mohla posunúť VeChain na nové maximá. To však nebol tento prípad a teraz OVP koriguje nárast cien zaznamenaný na konci roka 2020 nepravidelným vzorom, ktorý sa pohybuje do strany..

VETUSDT krátke od Trader_OMS na TradingView.com

Pokiaľ ide o obchodný pár VET / USDT, analytik sa domnieva, že trh by mohol klesnúť po rýchlom raste cien v období od novembra do decembra tohto roku. V 1-D grafe na burze Binance vidí analytik silný odpor medzi 0,018743 USDT a 0,01944 USDT. 

Ak virtuálna mena nie je schopná tieto úrovne prekonať, mohli by sme vidieť, že OVP klesá na oblasť podpory 0,014260, ktorá v minulosti fungovala ako odpor. Bude určite dôležité, ako sa bude chovať celý kryptotrh, aby pochopil, aké sú možné výsledky tohto digitálneho aktíva v najbližších týždňoch.

Chcete obchodovať s tokenom VET od spoločnosti Vechain? Môžete tak urobiť pomocou ETH, BTC alebo BNB na webe Binance výmena. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map