Predpoveď ceny NEM na rok 2021 – zachránená a stúpajúca

(Aktualizované 14. februára 2021) Minulý rok bol rozhodujúci pre prechod blockchainu NEM a tokenu XEM. V danom období spoločnosť XEM zaznamenala významné zisky, ktoré sa časovo zhodovali s prepracovaním neefektívnej štruktúry riadenia ekosystému..

Za súčasného stavu má NEM veľký potenciál vzhľadom na svoju širokú škálu prípadov použitia v reálnom svete a teraz, keď má úplnú podporu nadácie NEM. V roku 2020 má táto platforma príležitosť viesť zvyšok, pretože technológia blockchain je integrovaná do sveta podnikania. V dôsledku toho budú mať zvýšené prípady použitia a integrácie pozitívny vplyv na jeho cenu.

V tomto článku sa pozrieme na rôzne faktory, ktoré sľubujú tlačenie ceny XEM smerom nahor, vrátane odborných posudkov a technickej analýzy grafov..

Kúpte si XEM na Binance ešte dnes!

Názor odborníkov na otázku, prečo Nem stúpne

NEM je 27. najväčšia digitálna mena na základe trhového stropu. Kryptomena, ktorá bola uvedená na trh v marci 2015, sa počas minuloročnej kryptozimy zastavila a je o 97% nižšia než historické maximum 2,11 USD z januára 2018. Napriek tomuto negatívnemu trendu sa pozrime na to, prečo sa odborníci domnievajú, že NEM by mohol čoskoro vzrásť.

Saaim, investičný analytik spoločnosti Lombardi Media Corporation, uvádza že hacknutie platformy NEM a stratených coinov by mohlo byť potenciálnym pozitívom, ktoré by mohlo podnietiť pohyb cien smerom nahor. Uvádza, že minca čelí konkurencii iných väčších altcoinov, a dodáva, že odkedy sa minca pripojila k Binance, môže to jej cenu posunúť na šťastnú stranu 1 dolár.

Ďalej Tim Falk z Finder.com, je presvedčený, že NEM má veľký potenciál. Platforma má širokú škálu prípadov použitia v reálnom svete a podporu nadácie NEM.io, takže má príležitosť byť v čele rozsiahlej integrácie blockchainu do sveta podnikania, čo môže tlačiť na mince cena na vyššiu úroveň.

Novozvolený prezident nadácie NEM Alex Tinsman, vyjadril vysokú úroveň optimizmu keď uviedla, že je vzrušujúce byť súčasťou nadácie, pretože má rozsiahlu sadu nástrojov a komunitu, ktorá sa posúva vpred, aby zmenila budúcnosť. Tento optimizmus ukazuje, že verí v veľkú budúcnosť mince vzhľadom na jej početné výhody.

Cena NEM sa v súčasnosti obchoduje na úrovni 0,04 USD s trhovým stropom vo výške 371 miliónov USD. Posledný vývoj v okolí projektu však sľubuje, že jeho cena a trhový strop sa posunú ešte vyššie. Ďalej uvádzame štyri ďalšie dôvody, ktoré majú pozitívny vplyv na cenu NEM (poznámka redaktora: tu použijeme NEM namiesto „XEM“).

Kúpte si XEM na Binance ešte dnes!

Nový začiatok po záchrane vo výške 8 miliónov dolárov

Začiatkom tohto mesiaca nadácia NEM uviedla, že je pripravená na nový začiatok po tom, čo minulý mesiac získala finančnú injekciu vo výške približne 8 miliónov dolárov a po prepustení väčšiny svojich zamestnancov. Kľúčoví členovia komunity NEM schválili uvoľnenie 210 miliónov tokenov NEM z rezerv 20. februára, ktoré majú financovať činnosť nadácií do 20. februára 2020.

Alex Tinsman, ktorý je novozvoleným prezidentom nadácie NEM, začiatkom tohto roka prezradil, že nezisková organizácia bola takmer na mizine po tom, čo predchádzajúca správna rada nesprávne hospodárila s finančnými prostriedkami.

V rámci nových zmien malo nové vedenie vplyv na zníženie počtu zamestnancov, pri ktorom prišlo o prácu 100 ľudí. Plechár poznamenal že „Je v najlepšom záujme spoločností, aby boli fiškálne zodpovední za svoju platformu, svoje produkty a svoje tímy. Musíme sa zamerať na produkt, a to je to, čo sme urobili. Je to známka dobrých vecí, ktoré prídu. “

Tiež v poďakovaní komunite NEM za schválenie financovania nadácie poznamenal že by bolo „Spolupráca s príslušnými členmi komunity na procese vyplácania finančných prostriedkov a boli v kontakte s našimi právnikmi v Singapure, kde je založená Nadácia NEM. Ako sme sľúbili, prejdeme do nadácie zameranej na produkt a príjmy a budeme pravidelne poskytovať aktualizácie. “

Pokiaľ ide o posun vpred, ako poznamenáva prezident, investori by mali od NEM očakávať dobré veci, najmä čo sa týka ceny.

PUBLISH využije blockchain NEM

Aréna spravodajských médií má čoskoro začať využívať výhody blockchainovej technológie.

A to po TokenPost, kórejskej spravodajskej platforme založenej na blockchaine a spoločnosti Kchain, poprednej blockchainovej poradenskej spoločnosti so sídlom v Kórei, ktorá spustila partnerstvo ZVEREJŇOVAŤ – softvér, ktorý napomáha integračným procesom.

Prostredníctvom platformy obidva subjekty plánujú v tejto ére technológie distribuovanej hlavnej knihy vylepšiť ekosystém spravodajských médií.

PUBLISH sa označuje ako „softvérový protokol na publikovanie noviniek s novou generáciou blockchainu“. Okrem toho si kladie za cieľ narušiť dizajn siete spravodajských médií prístupom globálnej účasti.

Doteraz vykonané štúdie uskutočniteľnosti ukazujú, že protokol je kompatibilný s praktickými vlastnosťami zverejňovania spravodajského obsahu a je tiež ekonomicky životaschopný.

Projekt PUBLISH blockchain bude bežať na protokole NEM. Bude využívať služby spoločnosti NEM vrátane možnosti prispôsobiť aktíva a používať šifrované správy.

Týmto platforma dúfa, že vybuduje sieť, ktorá uspokojí všetkých účastníkov spravodajského priemyslu od inzerentov, spotrebiteľov, tvorcov obsahu a redaktorov v rámci systému..

Tým, že má PUBLISH odlišné úlohy pre rôznych účastníkov siete, vyčnieva z iných blockchainových projektov, ktoré sa snažia implementovať rovnakú myšlienku.

Vydavatelia a redaktori pôsobiaci na platforme budú správcami blockchainových správ v rámci siete.

Očakáva sa tiež, že hybridný decentralizovaný prístup, ktorý sa používa na riadenie siete PUBLISH, zvýši transparentnosť a autonómiu pri vydávaní správ. Okrem toho NEM spolupracuje s mnohými ďalšími spoločnosťami a podpisuje nové partnerstvá, ktoré by používateľom umožnili lepšie riešenia.

Napriek tomu si tiež treba uvedomiť, že pred pár rokmi boli z burzy Coincheck ukradnuté milióny mincí NEM..

Spustenie blockchainového rozbočovača pre startupy založené na Nem

Nedávno bol uvedený na trh NEM blockchain hub v austrálskom Melbourne. Centrum uvidí zástupcov NEM, ktorí poskytujú podporu verejnosti v oblasti blockchainovej technológie a kryptomien.

Bude tiež hostiť blockchainové akcie a vzdelávacie programy. Najdôležitejšie je, že bude slúžiť ako podnikateľský inkubátor a centrum podpory pre startupy založené na blockchaine založené na NEM.

Austrália má svetlé vyhliadky pre nadáciu NEM. Projekt v poslednom čase ťažil z miestnej podpory prostredníctvom partnerstiev so startupmi ako TravelbyBit.

Očakáva sa, že tento nový vývoj pozitívne ovplyvní cenu XEM, ako tomu bolo nedávno po NEM zdvihol Mijin, japonská blockchainová platforma.

Jian Chan, vedúci nadácie NEM v Austrálii a na Novom Zélande, uviedol, že spustenie centra v Melbourne je jednoznačným znamením záväzku NEM podporovať inovácie v oboch krajinách..

NEM už spolupracuje s mnohými startupmi v Austrálii vrátane LaunchVic, Blockchain Center, Stone $ Chalk a mnohých ďalších.

NEM tiež oznámila, že pracuje na získaní ďalších austrálskych partnerov a že čoskoro existujú plány na niektoré ICO založené na NEM.

Partnerstvo v SAE

Tím NEM podpísal memorandum o porozumení (MoU) s Ministerstvom pre rozvoj komunity (MOCD) v SAE. Toto memorandum o porozumení sa bude vzťahovať na poskytovanie rôznych poradenských služieb MOCD v súvislosti s jeho budúcimi blockchainovými projektmi. Spojené arabské emiráty veľmi progresívne prijímajú blockchainovú technológiu ako prostriedok riadenia svojej úplnej politiky digitalizácie, ktorú chce dosiahnuť v roku 2019..

Toto je posledné zo série partnerstiev, ktoré boli podpísané s rôznymi spoločnosťami. NEM je tiež kótovaný na viacerých burzách, ako napríklad BitPanda a Kuna Exchange, kryptoburza na Ukrajine, ktorá ponúka párovanie na báze kryptomeny a fiatu s NEM.

Analýza cien NEM (XEM) Zobraziť ceny Aktualizovaná 14. februára 2021

&# x1f4a1; Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť na nákup v NEM / USD od ForecastCity_World na TradingView.com

Podľa tohto analytika existuje možnosť dočasného stiahnutia na podpornú čiaru uvedenú v grafe, ktorá predstavuje 0,31 USD za mincu. Považuje za možné, aby obchodníci stanovovali objednávky na základe cenových opatrení a očakávali dosiahnutie krátkodobých cieľov. 

Ďalej je NEMUSD tiež v rozsahu rozsahu a dalo by sa očakávať začiatkom trendu. 21-dňový program WEMA navyše pôsobil ako dynamická podpora. Okrem toho je RSI v súčasnosti na úrovni 70 USD a mohol by pokračovať v pohybe vyššie, ak sa cena posunie na vyššie ceny. Analytik nastavil stop loss pod 0,28 USDT.

XEMUSDT dokončuje posledný úsek Shark | Očakáva sa pohyb až 124% od mesiac333 na TradingView.com

NEM sa naďalej obchoduje v rovnakom rozmedzí, ako sme uvádzali pred niekoľkými týždňami. Analytik neposkytol aktualizáciu súčasného trendu, ale je možné vidieť, že digitálna mena sa pohybovala s nižšími minimami, ale s relatívne stabilnou cenovou akciou fungujúcou ako odpor. 

Momentálne ho nájdeme na úrovni 0,2452 USDT a zdá sa, že NEM sa snaží túto úroveň prekonať. Za zmienku tiež stojí, že NEM na tejto úrovni by spochybnil úroveň retrakcie 0,618 Fibonacciho z miestneho vrcholu pri 0,3194 USDT za mincu. To by jednoznačne záviselo od toho, ako sa bude chovať celý kryptotrh.

XEMUSDT dokončuje posledný úsek Shark | Očakáva sa pohyb až 124% od mesiac333 na TradingView.com

Pokiaľ ide o obchodný pár NEM / USDT, vidíme, že analytik predpovedá možný posun smerom k 0,28 USDT v nasledujúcich týždňoch roku 2021. Môže k tomu dôjsť v rôznych fázach. NEM sa však obchodovalo blízko cenovej hladiny 0,22, ktorá predstavuje hladinu Fibonacciho 0,50. 

Analytik ďalej ukazuje potenciálnu reverznú alebo nákupnú zónu medzi 0,15776 a 0,1240 UDST na mincu. To sa môže v blízkej budúcnosti zmeniť. Úroveň Fibonacciho 0,236 by tiež mohla fungovať. Ako ukazuje analytik v grafe, predajná zóna by mohla byť nad 0,1989 a blízko 0,2788 USDT.

NEM – Môj obľúbený altcoin..! od január 1994 na TradingView.com

Podľa tohto analytika vidíme, že obchodný pár XEMUSD sa posúva smerom k červenej čiare, ktorá sa v súčasnosti blíži k hodnote $ 3 za mincu. To by umožnilo virtuálnej mene pokračovať v behu býkov a dosiahnuť nové maximá. 

Maximálna cena dosiahnutá virtuálnou menou sa v decembri 2017 blížila k hodnote 2 USD. Je tiež zrejmé, že virtuálna mena by sa mohla pri vývoji celého krypto priestoru pohybovať vyššie. Analytik sa domnieva, že NEM sa bude môcť dotknúť tejto línie do roku 2022. Ďalšie mesiace by mohli byť pre digitálne aktívum, ktoré pokračuje v stúpajúcom trende, veľmi pozitívne..

Jednoduché ciele XEM NEM – NEMXEM XEMBTC XEMUSDT XEMUSD XEMETH od ClubTrillionair na TradingView.com

Analytik NEM pre kryptomenu XRM / BTC videl veľkú príležitosť vstúpiť na trh a obchodovať s týmto digitálnym majetkom. Predpokladal, že virtuálna mena sa posunie z 0,00000635 na 0,00001267, kde sa s ňou v čase písania článku obchoduje.. 

Okrem toho sa s nami podelil o dve rôzne úrovne podpory a odporu, ktoré v posledných mesiacoch fungovali veľmi dobre. Prvý vidíme blízko 0,000000872 BTC za XEM a druhý bol na 0,00001020 BTC za XEM. Digitálne aktívum navyše ukazuje opakujúceho sa partnera, čo by mohlo byť užitočné pre obchodníkov, ktorí obchodujú na hojdačke.

Čo ďalej?

Minulý rok predstavoval pre blockchain NEM a jeho token zlom. Signalizovalo to niekoľko významných zmien v modeli riadenia ekosystému NEM. A teraz bola ustanovená nová prevádzková štruktúra. Nové zmeny majú za cieľ napraviť predchádzajúce chyby a úzke miesta.

Trh ako taký reagoval na zmeny pozitívne a svedčí o tom aj zisky XEM za posledných pár mesiacov. S blížiacim sa uvedením Catapultu sa očakáva, že zisky budú pokračovať aj v druhej polovici roka a bolo by rozumné, keby každý investor pridal do svojho krypto portfólia nejaký XEM, aby si tak nenechal ujsť nadchádzajúci neočakávaný výsledok.

Chcete sa dozvedieť viac o NEM? Prečítajte si túto príručku, ktorá vysvetľuje všetko o projekte. Táto príručka vás naučí, ako kúpiť XEM na Binance. Akonáhle si zakúpite XEM, budete ich chcieť uložiť na bezpečnom mieste, takže tu je sprievodca najlepšími peňaženkami NEM v roku 2019..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map