Recenzia Toast Wallet – najlepšia zvlnená peňaženka?

Recenzia Toast Wallet – najlepšia zvlnená peňaženka?

XRP je natívna mena hlavnej knihy blockchainu Ripple, ktorú vytvorila spoločnosť Ripple. Spoločnosť Ripple sa prostredníctvom svojich technológií zameriava na to, aby bol proces odosielania finančných prostriedkov do zámoria oveľa jednoduchší a dostupnejší. Spoločnosť ponúka bankám a poskytovateľom platieb rôzne produkty a riešenia, pričom XRP je len jedným z mnohých jej vývojov.

V súčasnosti je XRP na treťom mieste medzi kryptomenami podľa hodnoty trhového stropu, ktorá má v súčasnosti hodnotu 13 417 056 410 USD. XRP je možné nakupovať a predávať na širokom zozname búrz kryptomeny, ale skôr ako začnete nakupovať XRP, mali by ste mať zabezpečenú peňaženku na ich ukladanie.

Pred rozhodnutím získať peňaženku XRP a uskutočňovaním transakcií s mincou by ste si mali uvedomiť dôležitý aspekt. Na rozdiel od iných peňaženiek s kryptomenami vyžaduje peňaženka Ripple na rezerváciu adresy svojej peňaženky 20 XRP. Suma slúži na udržanie peňaženky otvorenej a aktiváciu vášho XRP v Ripple Ledger.

Ak teda prevediete 200 XRP do svojej peňaženky Ripple, 20 XRP pôjde na rezerváciu adresy peňaženky, čo znamená, že môžete obchodovať so 180 XRP. Z tohto dôvodu sa neodporúča ukladať vaše XRP do viacerých peňaženiek; nakoniec prídete o časť svojej sumy len kvôli tomu, že budete mať rezervované peňaženky.

Toastová peňaženka

Toast Wallet je a bezplatná otvorená peňaženka postavený špeciálne pre Ripple XRP. Peňaženka, vývoj spoločnosti StarStone Limited, bola pôvodne koncipovaná iba pre mobilných používateľov, teraz je však k dispozícii pre viac zariadení. Peňaženka je kompatibilná so systémami iOS, Android, Windows, Mac a Linux.

Táto multiplatformová peňaženka Ripple má jednoduché a intuitívne rozhranie a vysokú úroveň zabezpečenia. Tvrdí, že na svoje servery nesmeruje žiadne informácie ani heslá..

Ďalším pozitívnym aspektom tejto peňaženky je, že nie je hosťovaná, čo znamená, že ste jediný subjekt, ktorý vlastní súkromné ​​kľúče peňaženky. Vďaka tomu sú veci bezpečnejšie, pretože dôležité informácie sú menej vystavené pokusom o hackerstvo.

Vďaka funkciám Toast Wallet je atraktívna a obľúbená peňaženka pre držiteľov XRP. Navrhujeme nahliadnuť do Toast Wallet, aby obsahovalo XRP, pretože jeho kompatibilita a zabezpečenie sú v tomto priestore špičkové. Spoločnosť má tiež rozsiahla sekcia často kladených otázok môžete si prečítať, ak sa dozviete, že vás zaujíma použitie peňaženky. Mnoho webov tiež upozornilo na to, že tím služieb zákazníkom Toast Wallet bol pri odpovediach na otázky nápomocný a rýchly.

Toast Wallet prešla dlhou cestou v etablovaní sa ako popredná peňaženka XRP a odporúčame ju každému, kto hľadá bezpečné a ľahké úložné riešenie pre vašu Ripple..

Napriek tomu existujú ďalšie peňaženky, ak by ste chceli alternatívu. Ďalej sú uvedené ďalšie možnosti.

Prípitková peňaženka min

Zdroj: https://allvor.org

Exarpy


Exapry je webová peňaženka, ktorá vám umožňuje ukladať vaše XRP a vykonávať s nimi transakcie pomocou zrozumiteľnej aplikácie.

Na zvýšenie svojej bezpečnosti Exarpy poskytne každému účtu bezpečnostné opatrenie pomocou PIN. Ak sa budete chcieť prihlásiť do svojej peňaženky, bude sa od vás vyžadovať odpojenie od internetu.

Potom budete presmerovaní na prihlasovaciu stránku a vyzvaní na zadanie PIN kódu spolu s verifikačným kódom. Peňaženka vám potom dá vedieť, že je bezpečné znova sa pripojiť k internetu.

Peňaženka si však za každú transakciu účtuje poplatok 0,0025 XRP, ktorý obsahoval aj poplatky účtované sieťou Ripple.

Exarpy nemá úplne taký rozsah ako peňaženka Toast Wallet, ale môže to byť zaujímavá voľba.

Edge Wallet

Edge Wallet je peňaženka s otvoreným zdrojom dostupná pre mobilné zariadenia, ktoré používajú operačné systémy iOS a Android.

Edge šifruje účty lokálne v zariadení používateľa. Nikdy nebude mať prístup k žiadnemu používateľskému menu alebo heslu svojich klientov. Účet je automaticky zálohovaný ako ochrana proti zlyhaniu v prípade, že dôjde k rozbitiu alebo krádeži vášho zariadenia. Používateľ peňaženky je jediný, kto drží hlavný súkromný kľúč k svojmu účtu.

Peňaženka ponúka aj ďalšie možnosti zabezpečenia, pomocou ktorých môže používateľ upgradovať svoj účet. Medzi ne patrí Obnovenie hesla a dvojfaktorový autentifikačný systém One-Touch. Serverová infraštruktúra Edge je decentralizovaná, čo umožňuje používateľom priamo komunikovať s distribuovanými hlavnými knihami kryptomeny, ktoré používajú. To znamená, že aj keď server Edge zažíva výpadky, peňaženka stále funguje.

Ledger Nano S

Ledger Nano S je chladiaca peňaženka, ktorá má podobný dizajn ako jednotka USB s rozhraním OLED. Tento typ peňaženky sa považuje za najbezpečnejší, pretože ukladá vaše súkromné ​​kľúče offline, čím sú prakticky imunné voči akýmkoľvek online útokom..

Zariadenie je kompatibilné s akýmkoľvek počítačom, notebookom alebo mobilným zariadením s portom USB, vďaka čomu môžete bezpečne a bez problémov odosielať a prijímať súbory XRP. Táto peňaženka má tiež samostatnú obrazovku, ktorá vám umožňuje zobraziť počiatočný kľúč, ktorý sa vytvorí po vykonaní každej transakcie.

Súkromné ​​kľúče sa uchovávajú na samostatnom mieste v prístroji, pretože do svojho dvojčipového dizajnu integroval silne šifrovaný firmvér. Po pripojení zariadenia k počítaču budete vyzvaní na zadanie 4-ciferného PIN kódu, čo je opatrenie, ktoré tejto peňaženke dodáva ďalšie zabezpečenie..

Na rozdiel od iných peňaženiek nemá Ledger žiadny limit na množstvo mincí XRP, ktoré chce používateľ uložiť. Peňaženka podporuje aj ďalšie rôzne druhy kryptomeny.

Toto je zásadná výhoda, ktorú Ledger má; že môže ukladať ďalšie mince. Ak teda chcete, aby váš XRP bol v rovnakej peňaženke ako vaše BTC alebo ETH, kam chcete ísť. Toast Wallet a ďalšie vyššie uvedené sú vyrobené iba pre XRP, takže ich obsah môže byť obmedzený na celé vaše portfólio.

recenzia knihy nano s rozmermi 600x336 1

Zdroj: https://99bitcoins.com

Verdikt

Pre peňaženky iba s XRP sa Toast javí ako najlepšia voľba. Páči sa nám Toast pre jeho užívateľskú skúsenosť, bezpečnostné funkcie a zameranie na podporu Ripple. Ak však v jednej peňaženke držíte viac mincí, ktoré chcete uložiť, je Ledger Nano S pravdepodobne tam, kam sa chcete obrátiť.

Cole je nezávislý autor zameraný na kryptomenu a rozvíjajúce sa technológie. Predchádzajúce články o Masternodes boli uvedené na popredných krypto weboch a sú citované v Whitepapers

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map