Verge XVG predikcia ceny

(Aktualizácia 14. februára 2021) Verge, ktorý bol vytvorený v roku 2014, je kryptomena s otvoreným zdrojovým kódom. Ponúka anonymné transakcie skrytím adresy IP a geolokácie svojich používateľov.

Mince má trhový strop 81 miliónov dolárov a v súčasnosti sa obchoduje za 0,005 dolára po 10% zmene za posledných 24 hodín.

Oživenie kraja podporuje Rozhodnutie spoločnosti PayPal stiahnuť svoje služby z poprednej platformy pre zábavu dospelých, Pornhub.

Existuje aj ďalší nedávny vývoj, ktorý ukazuje, že investori majú dôvod na optimizmus, pokiaľ ide o cenu XVG. Ďalej podrobne rozoberieme faktory, ktoré pravdepodobne tlačia cenu produktu Verge smerom nahor.

Názor odborníkov na to, prečo cena Verge XVG stúpne

Odborníci sa domnievajú, že cena Verge (XVG) z dlhodobého hľadiska prekoná predpovede. Mince čelila v roku 2018 náročným podmienkam, analytici sa však domnievajú, že na konci tohto roka to bude pre túto mincu inak. Pozrime sa na dôvody, pre ktoré odborníci predpokladajú pre spoločnosť Verge veľkú budúcnosť.

WalletInvestor predpovedá, že cena XVG môže do konca tohto roka dosiahnuť 0,0370 USD.

Spoločnosť MegaCryptoPrice vidí cenu XVG na konci roku 2020 na úrovni 0,7401 USD, s možnosťou obchodovať na konci roku 2023 za 2,39 USD.

Coin Fan predpovedá, že XVG môže na konci roka dosiahnuť 0,45 USD na vyššej strane a 0,21 USD na spodnej strane.

Cena digitálnych mincí predpovedá, že XVG do konca roku 2020 dosiahne 0,0257 USD a do roku 2022 dokonca dosiahne 0,043 USD.

Podľa Chriss Chase, vedúceho marketingu a prevádzky spoločnosti, kryptomenu postihol podobný osud ako iné digitálne mince počas celého roku 2018. Tieto trhové podmienky však neovplyvnili získavanie nových partnerov a vývoj. Tím pracoval na zaistení väčšieho počtu partnerstiev, ktoré, ak budú úspešné, v budúcnosti spôsobia zvýšenie ceny mince.

John McAfee zverejnil tweet propagujúci projekt. Na tomto tweete, McAfee uviedol že Verge je dobrá minca na investovanie, a tiež predpovedal, že cena mince klesne na 15 dolárov! Odvtedy uviedol, že mal na mysli 0,15 USD, čo by sa blížilo k maximálnej cene 0,22 USD zaznamenanej v decembri 2017. Je o ňom známe, že robí šialené predpovede.

Navyše, odborná analýza od BitDegree uviedli rôzne dôvody, prečo si myslia, že minca je dobrou investíciou. Medzi dôvody patrí to, že sa platforma stala prvou mincou na ochranu súkromia, ktorá uľahčila technológiu inteligentných kontraktov, a dodala, že by to mohlo posunúť cenu mince vyššie.

Medzi ďalšie faktory ovplyvňujúce cenu produktu Verge patria;

Bitnovo pridáva podporu pre XVG

Nedávno sa platforma pre výmenu kryptomien Bitnovo rozhodla pridať podporu pre XVG. Tento krok umožní používateľom kryptomien v Španielsku a Taliansku nakupovať XVG prostredníctvom bankomatov vo svojich viac ako 20 000 obchodoch. Spoločnosť Bitnovo začala pôsobiť v roku 2016 a stala sa významným hráčom v krypto priemysle.

Platforma oznámila na Twitteri, že:

„Máme tiež vymeniteľné kupóny Bitnovo na nákup spoločnosti Verge, dostupné v prevádzkach ako Fnac, Eroski, Carrefour, v Španielsku a Taliansku. Jednoduchý spôsob, ako získať #Verge. “

Spoločnosť dodáva, že používatelia si môžu rýchlo kúpiť a prijať XVG vo svojej peňaženke. Môžu tiež nakupovať anonymne pomocou poukážok a darčekových kariet platformy, aby si používatelia mohli kúpiť a získať XVG na prístup k platforme. Používatelia majú tiež možnosť použiť predplatené debetné karty alebo mobilnú aplikáciu (IOS a Android)..

Tento krok by mal na Verge priniesť nových používateľov a vo výsledku zvýši cenu XVG.

Príležitosti elektronického obchodu

V ďalšom kroku, ktorý zvýši cenu XVG, sa Crypto Planet – jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich maloobchodných reťazcov v oblasti elektronického obchodu využívajúcich kryptomenu, rozhodol pridať podporu pre XVG. Platforma je postavená na riešenie potreby cenovo dostupných nákupných cieľov pomocou virtuálnych mien.

Zameriava sa na prístupnosť všetkých druhov výrobkov v elektronickom a odevnom priestore. Ľuďom tiež umožňuje nakupovať v mene podľa vlastného výberu.

Aby motivovali viac používateľov k používaniu mince na ochranu osobných údajov, ponúknu zľavy za nákupy uskutočnené na serveri Verge pomocou kódu #ILoveVerge.

V oznámení na Twitteri maloobchodník uvádza:

„Chceme zablahoželať spoločnosti @vergecurrency k úspešnej integrácii s naším online obchodom. Účastníci siete Verge môžu teraz nakupovať tovar za XVG dolárov. Ponúkame zľavu 15% na prvých 1 000 objednávok zakúpených za $ XVG. “

Platobná brána pre webové stránky pre dospelých

V rámci ďalšieho kroku, ktorým sa do siete Verge pridá viac používateľov, začala spoločnosť Pornhub, popredná svetová webová stránka pre dospelých, akceptovať XVG na platforme. Oznámenie bolo zverejnené v apríli. Corey Price, generálny riaditeľ webu pre dospelých, uviedol, že Verge ponúka bezpečnosť a pohodlie. Niečo, vďaka čomu je XVG vhodný ako platobný prostriedok v porovnaní s inými krypto mincami.

Oficiálne vyhlásenie zverejnené na webe znelo:

“Budúcnosť prišla.” V rámci nášho úsilia udržiavať aktuálny stav v oblasti súkromia a platobných preferencií našej komunity bude spoločnosť Pornhub odteraz na našich platformách akceptovať spoločnosť Verge ako platobný prostriedok za služby ako Pornhub Premium a ďalšie. V nadväznosti na základné hodnoty spoločnosti Verge, ako sú bezpečnosť, anonymita a praktickosť, predstavuje zavedenie tejto kryptomeny ako platobného prostriedku Pornhub znamenajúci dôležitý vpád do budúcnosti zo strany priemyslu, ktorý je vždy na špici technológie. “

Viac podrobností o partnerstve nájdete tu. Podrobne tiež uvádzame, ako to môže mať vplyv na viditeľnosť spoločnosti Verge a cenu XVG.

Verge (XVG) predikcia cien TradingView analýza aktualizovaná 14. februára 2021

XVG Dlhodobo od BigLava na TradingView.com

Zdá sa, že sa XVG posúva vyššie zo súčasnej úrovne po rokoch konsolidačnej fázy. Je možné vidieť, že virtuálna mena môže nakoniec dosiahnuť 0,1128 USDT za mincu, aj keď ju teraz vidíme na 0,02665 USDT. 

Analytik sa domnieva, že je možné vidieť určitú trakciu so všeobecným býčím trhom, ktorý teraz vidíme vo virtuálnych menách. Objem by mohol v budúcnosti pokračovať v raste a pomôcť tak virtuálnej mene posúvať sa vyššie. Hlasitosť je v súčasnosti na jednom z najvyšších bodov v histórii XVG. Zostáva však ďaleko od svojho historického maxima zo začiatku roka 2018 a konca roka 2017.

Verge možný býčí od NystockCryptoman2020 na TradingView.com

Podľa analytika TradingView mohol byť Verge (XVG) v čase písania článku veľmi býčí. Ukazuje, že virtuálna mena je vo veľmi silnom trende, ktorý by sa v súčasnosti mohol formovať. Ak sa navyše digitálna mena zlomí nad hranicou odporu, môže byť skvelý čas ju sledovať. Vysvetľuje však, že nejde o investičné alebo obchodné poradenstvo. 

Ďalej spomenul, že ide iba o krátkodobé nápady. Ak prelomí hranicu odporu, potom by sa trend mohol stať býčím. Ak namiesto toho nedokáže prekonať túto úroveň, v krátkodobom horizonte by sa mohla stať medvedím.

ak XVG zlomí odpor 0,0174 $, je pripravený na ďalší cieľ od ni8killer na TradingView.com

Hodinový graf pre Vergu nebol v posledných týždňoch taký dobrý. Napriek tomu je stále hore od začiatku januára, keď sa obchodovalo pod súčasnou úrovňou 0,0109 USDT za mincu. Začiatkom januára sa virtuálna mena začala posúvať vyššie a dosiahla lokálne maximum 0,0174 USDT za mincu. 

Ak XVG v nasledujúcich týždňoch prekoná cenovú hladinu 0,0174 USDT, je možné, že dosiahne 0,0246 USDT za mincu. Napriek tomu sa to nemohlo stať. Sme veľmi závislí od toho, čo Bitcoin robí a ako sa bude táto virtuálna mena správať v najbližších dňoch.

XVG & ďalšie ciele ! od Thonayan99 na TradingView.com

Pokiaľ ide o obchodný pár XVGUSDT, analytik sa domnieva, že by sme v najbližších dňoch mohli vidieť tri veci. Zospodu nastáva impulzívny zvrat. To by určite mohlo pomôcť digitálnej mene posunúť sa vyššie. 

Na súčasnej vlne sú tiež vysoké objemy obchodovania. To znamená, že by sme mohli zažívať tretiu vlnu. Mince navyše mohla dosiahnuť cieľ medzi 3,61 a 4,23 USDT. To by jej nakoniec mohlo pomôcť vrátiť sa na 0,25 USD a pokračovať v impulze v poslednej piatej vlne smerom k 0,07 USDT za mincu. Cena napriek tomu zostáva ďaleko od svojho historického maxima dosiahnutého na konci roka 2017.

XVG & ďalšie ciele ! od Thonayan99 na TradingView.com

Pre digitálne aktíva XVG, ktoré sa obchodujú proti USDT, robí analytik veľmi jasnú analýzu Elliottovych vĺn. Vidí, že sme v súčasnej tretej vlne vo vzostupnom kanáli, ktorý by sa určite mohol stať najdlhšou a najsilnejšou z 5 vĺn, ktoré analytik spozoroval. 

Digitálne aktívum by sa navyše mohlo neskôr vrátiť späť (4. vlna) a posunúť sa ešte vyššie cez 5. vlnu, ktorú je možné vidieť v grafe. To by umožnilo XVG pohybovať sa zo súčasnej úrovne na 0,00751 na 0,037 a potom na 0,026. To by nakoniec prinieslo príležitosť piatej vlny smerom k 0,07 USDT za XVG.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map