Bitcoinová IRA: Najlepšie kryptotypické spoločnosti pre dôchodkové účty

Dvojdielny sprievodca Bitcoin IRA o tom, ako fungujú dôchodkové účty bitcoinov, a preskúmanie 9 najlepších poskytovateľov jednotlivých dôchodkových účtov zameraných na kryptomeny na trhu v roku 2019.

Bitcoin IRA: Ako pridať bitcoin na dôchodkový účet

Bitcoin teraz možno pridať na váš dôchodkový účet v Amerike. Áno, kryptomeny IRA sú oficiálne tu.

Dnes vám vysvetľujeme všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako fungujú bitcoinové IRA, výhody a nevýhody pridania bitcoinov na váš dôchodkový účet a najdôveryhodnejších správcov bitcoinových IRA na trhu..

Čo je to bitcoinová IRA?

Najprv objasníme, bitcoinová IRA je samostatne riadený individuálny dôchodkový účet (IRA), ktorý drží investície v bitcoinoch. Tradičná IRA drží drahé kovy, akcie alebo dlhopisy.

Predpisy Internal Revenue Service (IRS) vám konkrétne neumožňujú držať kryptomenu v IRA. Zákon o vnútorných príjmoch však nešpecifikuje, ktoré aktíva, ktoré IRA s vlastným riadením môžu obsahovať ako investície: určujú iba tie aktíva, ktoré nemôžete držať. Bitcoin nie je vylúčeným aktívom, takže je úplne legálne držať bitcoin vo svojej IRA.

IRS nevylúčil držanie kryptomien v IRA. To znamená, že vo svojej IRA môžete mať bitcoiny, ale môžete mať aj litecoin, ethereum, zvlnenie alebo akékoľvek ďalšie kryptomeny, do ktorých by ste chceli investovať.

Ako pridať bitcoin do vašej IRA

Väčšinu individuálnych dôchodkových účtov (IRA) v Amerike spravujú správcovia alebo správcovia v mene investorov. Banka alebo maklér-obchodník napríklad drží v investičnom nástroji akcie, dlhopisy, podielové fondy a vkladové certifikáty.

Niektorí Američania sa však rozhodnú mať IRA, ktoré si sami riadia. Pomocou IRA s vlastným riadením môžete pridať rôzne investičné aktíva. Vo svojej IRA, ktorú si sám riadite, môžete mať nehnuteľnosti, zmenky, certifikáty o daňových záložných právach, zlato, cenné papiere na súkromné ​​umiestnenie a dokonca aj bitcoiny..

Bitcoinová IRA ako taká neexistuje, rovnako ako zlatá IRA alebo akciová IRA alebo akékoľvek iné typy IRA špecifické pre jednotlivé triedy aktív. Všetko sú to marketingové výrazy, ktoré majú nulový praktický význam. Podľa zákona existuje iba IRA.

Tu je základný proces pridávania bitcoinov do vašej IRA:

Krok 1) Otvorte IRA, ktorú si sám riadite, prostredníctvom správcu IRA

Krok 2) Nájdite sprostredkovateľa IRA pre bitcoiny alebo si bitcoiny kúpte sami na burze

Krok 3) Financujte svoju IRA, ktorú ste riadili, prostredníctvom prevrátenia alebo prevodu

Krok 4) Držte bitcoiny vo svojej IRA až do veku 59,5 rokov (alebo zaplatte pokutu za predčasný výber bitcoinov)

Vaša IRA s vlastným riadením má rovnaké regulačné požiadavky ako bežná IRA. K svojim peniazom máte prístup až vo veku 59,5 rokov, inak vám hrozí pokuta za predčasný výber.

Navyše, s IRA, ktorú si sami riadite, máte na starosti svoje vlastné investičné rozhodnutia.

Pre mnohých ľudí im pridanie bitcoinu do IRA dáva potrebnú diverzifikáciu. Niektorí veria, že bitcoin dáva ich portfóliu veľmi žiadanú „alfa“. Bitcoin napríklad nesúvisí s ekonomickým úspechom jednej konkrétnej krajiny, ani s cenami nehnuteľností, zlatom alebo inými aktívami. Pohybuje sa vlastnými spôsobmi z vlastných dôvodov, a preto niektorí investori radi pridávajú do svojho portfólia bitcoiny.

Pre lepšiu prehľadnosť IRS objasnil, že s kryptomenami sa na daňové účely zaobchádza ako s majetkom v a upozornenie vydané v roku 2014. Od tohto oznámenia dostali bitcoinoví nadšenci zelenú, aby mohli postupovať s istotou s vedomím, že IRS považovala svoj výber aktív za osobný majetok – podobne ako akcie akcií – čo v konečnom dôsledku umožňuje zahrnutie kryptomien do IRA..

Konkrétny postup pri otváraní bitcoinovej IRA sa u jednotlivých poskytovateľov líši. Jedna významná spoločnosť uzavrela partnerstvo napríklad s firmou BitGo ako svojou digitálnou peňaženkou a poskytovateľom zabezpečenia pre krypto dôchodkové aktíva. Spoločnosť používa inštitucionálnu službu úschovy spoločnosti BitGo na zadržiavanie bitcoinov zákazníkov. Ak chcete získať prístup k svojim bitcoinom, budete musieť dokončiť vládnu identifikáciu a hlasové overenie.

Výhody a nevýhody pridania bitcoinu do vašej IRA

Pridávanie bitcoinu do vašej IRA má výhody aj nevýhody. Medzi výhody a nevýhody patrí:

Pros

 • Diverzifikácia: Bitcoin sa pohybuje nezávisle od jednotlivých trhov, ekonomík a mien. Môže pridať do vášho portfólia potrebnú diverzifikáciu. Môže to dokonca izolovať váš účet od obrovských strát počas poklesu.
 • Obmedzte účinky inflácie: Bitcoin má pevnú celkovú ponuku, čo znamená, že nepodlieha umelej inflácii. Každý rok sa tlačia miliardy amerických dolárov, a preto hodnota 1 USD časom postupne klesá.
 • Vystrihnúť banky: S bitcoinovými IRA sa môžete vyhnúť spoliehaniu sa na to, že vaše peniaze budú spravovať banky (aj keď sa stále musíte spoliehať na vlastnoručného správcu IRA).
 • Vyvarujte sa dane z kapitálových výnosov a užívajte si rast bez dane: Držanie bitcoinu v IRA izoluje vaše bitcoiny od daní. Za žiadne zisky, ktoré dosiahnete držaním bitcoinu, nebudete platiť 15 až 20% dane z kapitálových výnosov.
 • Ľahký nákup bitcoinov: Pri nákupe bitcoinov vo vašej IRA prostredníctvom poskytovateľa služieb bitcoinových IRA neprejdete tradičným výmenným rozhraním. Namiesto toho podáte objednávku u depozitára a on za vás kúpi bitcoin. Je to jednoduchý proces, ktorý nevyžaduje, aby ste sa zaregistrovali na výmenu, dokončili dodatočné overenie KYC alebo spravovali svoju vlastnú peňaženku..
 • Zabudované riešenie úschovy: Vďaka bitcoinovej IRA uchováva váš bitcoin správca IRA. Sú riešením úschovy. Na to, aby ste mohli držať svoje peniaze, nemusíte dôverovať burze a nemusíte sa starať o správu svojej vlastnej peňaženky alebo súkromného kľúča.
 • Žiadne minimálne investičné limity: Niektoré bitcoinové IRA firmy majú minimálne investičné limity, zatiaľ čo iné nie.

Zápory

 • Poplatky za počiatočné nastavenie: Samoriadené IRA majú svoje vlastné poplatky. Zriadenie účtu IRA s vlastným riadením vo výške 50 000 dolárov na obchodovanie môže napríklad stáť až 6 000 dolárov v poplatkoch za počiatočné nastavenie. Poplatky sa medzi poskytovateľmi líšia. Služby bitcoinových IRA sú však obzvlášť nákladné, pretože v priestore je len málo poskytovateľov.
 • Poplatky za úschovu a údržbu: Nemusíte platiť iba za to, aby ste si založili IRA, ktorú si sami riadite; poskytovatelia IRA, ktorí si sami riadia, účtujú aj opakované poplatky za úschovu a údržbu.
 • Transakčné poplatky: Okrem všetkých vyššie uvedených poplatkov musíte za každú transakciu platiť aj nákladné poplatky. Väčšina poskytovateľov bitcoinových IRA účtuje poplatok okolo 3,5% za transakciu za každý nákup a 1% za každý predaj. Z výmenných podmienok platíte 3,5% poplatky príjemcovi a 1% poplatky tvorcovi, čo je 10x až 30x viac ako pri bežnej burze. Niektorí poskytovatelia bitcoinových IRA účtujú nákupné poplatky vo výške 5%, zatiaľ čo iní účtujú 150 dolárov za predaj.
 • Poplatky a dane za predčasný výber: Ak sa rozhodnete zatvoriť IRA, ktorú ste si vybrali sami, a vyberiete svoje peniaze pred dosiahnutím veku 59,5 rokov, budete platiť ďalšie poplatky. Možno budete musieť zaplatiť daň z kapitálových výnosov. Vyhýbanie sa dani z kapitálových výnosov bolo hlavným dôvodom, prečo ste si v prvom rade založili bitcoinovú IRA.
 • Minimálne investičné limity: Niektorí poskytovatelia bitcoinových IRA majú minimálne investičné limity od 10 000 do 30 000 dolárov.
 • Stále sa spoliehate na poskytovateľov finančných služieb alebo sprostredkovateľov: V Spojených štátoch neexistuje skutočný spôsob, ako si otvoriť dôchodkový účet, ktorý si sám určí, bez sprostredkovateľa alebo poskytovateľa finančných služieb. Pre svoju IRA, ktorú si sám riadite, stále potrebujete správcu. Niektorí ľudia majú radi bitcoin, pretože poskytujú skutočnú slobodu od súčasného finančného systému. S bitcoinovou IRA ste stále nejakým spôsobom prepojení s finančným systémom.
 • Je možné, že nebudete mať úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi: Jednou z najlepších častí bitcoinu je to, že keď máte kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi, máte kontrolu nad svojimi peniazmi. V prípade bitcoinovej IRA to tak nemusí byť. Zásady správy kľúčov sa medzi spoločnosťami líšia, ale aspoň jeden kľúč má váš správca IRA.
 • Kumulatívne môžu všetky poplatky rýchlo vyvrátiť daňové výhody IRA. Dnes zaplatíte 15 až 20% dane z kapitálových výnosov za bitcoiny a tejto bitke sa môžete vyhnúť pomocou bitcoinovej IRA. Po zaplatení všetkých vyššie uvedených poplatkov však z dlhodobého hľadiska nemusíte vyjsť vpred. Niektorí poskytovatelia si napríklad účtujú počiatočné poplatky za nastavenie 10 až 25%, čo môže okamžite vyvrátiť prípadné počiatočné daňové úspory.

Celkovo sú poplatky za bitcoinové IRA momentálne mimoriadne vysoké. Bitcoin je trendy a v priestore je len málo poskytovateľov.

To sa však v budúcnosti môže zmeniť. Do priestoru vstupujú inštitucionálni hráči ako Fidelity a je možné, že poplatky klesnú.

Akonáhle sa do priestoru bitcoinových IRA zapoja priemyselní giganti ako Vanguard alebo Fidelity, bude oveľa dostupnejšie držať bitcoin vo vašej IRA.

Je bitcoinová IRA legálna?

IRS konkrétne nepodporuje držanie bitcoinu alebo iných kryptomien vo vašej IRA. IRS v skutočnosti konkrétne neschvaľuje žiadne investície ako investície IRA.

Namiesto toho má IRS zoznam vylúčených aktív, ktoré nemôžu byť uložené vo vašej IRA.

V rozhodnutí z roku 2014 IRS objasnil daňový stav bitcoinu. Odvtedy IRS zaobchádzal s bitcoinmi ako s nemenným osobným majetkom, čo znamená, že sú podobné akciám. Pri každom predaji platíte dane z kapitálových výnosov.

Aký je rozdiel medzi poskytovateľom bitcoinovej IRA, správcom a riešením úschovy?

Pri online vyhľadávaní informácií o bitcoinoch IRA môžu byť veci rýchlo mätúce. Ľudia začínajú hovoriť o „sprostredkovateľoch“ IRA, správcoch IRA, peňaženkách a ďalších agentúrach, ktorí si sami riadia IRA.

Získanie bitcoinovej IRA zvyčajne vyžaduje rokovania s tromi rôznymi agentúrami:

Služby bitcoinových IRA: Služby bitcoinových IRA sa považujú za „finančné kanály“. Toto sú agentúry, s ktorými obchodujete, keď chcete do svojej IRA pridať bitcoin. Väčšina bitcoinových služieb IRA nie je regulovaná SEC ako tradičné banky alebo správcovia IRA.

Vlastne riadení správcovia IRA: Samoriadení správcovia IRA majú aktíva na vašom individuálnom dôchodkovom účte. Na rozdiel od tradičnej IRA vám samoobslužná IRA umožňuje držať aktíva ako nehnuteľnosti, zlato a kryptomeny. Samoriadenými správcami IRA sú banky, družstevné záložne a ďalšie subjekty.

Poskytovatelia úschovy alebo peňaženky: Väčšina bitcoinových služieb IRA uzavrela partnerstvo s konkrétnou peňaženkou alebo opatrovníckym riešením. Toto je agentúra, ktorá skutočne ukladá vaše bitcoiny.

Kto má moje súkromné ​​kľúče s bitcoinovou IRA?

Jednou z najlepších častí bitcoinu je to, že svoje peniaze máte úplne pod kontrolou. Pokiaľ máte svoje súkromné ​​kľúče, nikto iný sa vašich peňazí nemôže dotknúť, nech sa stane čokoľvek.

To nie je prípad bitcoinovej IRA. Spoločnosti majú rôzne postupy pre správu súkromných kľúčov, ale s bitcoinovou IRA nebudete mať nad svojimi súkromnými kľúčmi úplnú kontrolu.

Jeden hlavný poskytovateľ bitcoinových IRA napríklad vytvára tri jedinečné súkromné ​​kľúče pri nastavovaní bitcoinovej IRA:

Jeden kľúč je uložený u poskytovateľa peňaženky (napríklad BitGo)

Ďalším kľúčom je správca IRA

Tretí kľúč dostane začínajúca spoločnosť (keytern.al), ktorá poskytuje služby obnovy v prípade straty alebo poškodenia kľúča

Všetky tieto kľúče sú uložené mimo internetu na chladných miestach.

Koľko si účtujú poskytovatelia služieb IRA?

Poskytovatelia služieb IRA si za svoje pohodlie účtujú obrovské – ba až smiešne poplatky. Jeden z najväčších hráčov vo vesmíre sa volá Bitcoin IRA. Účtujú si vopred 10% až 15%.

Okrem toho si depozitár IRA, ktorý si sám riadi, môže účtovať svoje vlastné poplatky za nastavenie. Všetci správcovia IRA účtujú aj poplatky za priebežnú údržbu – zvyčajne okolo 1% ročne z celkovej hodnoty vášho majetku.

Ostatné spoločnosti účtujú poplatky až 25%. Tieto poplatky sú bežnejšie pri investovaní do alternatívnych kryptomien.

Môžem vytvoriť bitcoinovú IRA bez poskytovateľa služieb bitcoinovej IRA?

Áno! Určite si môžete vytvoriť bitcoinovú IRA s vlastným riadením bez použitia poskytovateľa služieb bitcoinovej IRA. Tieto spoločnosti proces urýchľujú a zjednodušujú, ale určite môžete vytvoriť bitcoinovú IRA bez ich pomoci.

Na začiatok si jednoducho pohovorte s právnikom. Možno budete musieť založiť spoločnosť LLC na nákup kryptomeny a potom zvoliť správcu IRA. Navštívte burzu, nájdite bezpečnú peňaženku a máte hotovo.

V súčasnosti rastúci počet právnych firiem konkrétne inzeruje služby IRA v oblasti kryptomeny. Poplatky sú často oveľa lacnejšie ako poskytovatelia bitcoinových služieb IRA.

Časté otázky o IRA na bitcoiny

Kde sú uložené moje bitcoiny? Vďaka samoobslužnej bitcoinovej IRA uschovávateľ zvyčajne ovláda vaše bitcoiny. Depozitár je zodpovedný za úschovu vašich bitcoinov. Preto platíte poplatky za údržbu a poplatky za nastavenie.

Čo je správca IRA? Depozitár IRA je inštitúcia zodpovedná za vašu IRA, ktorú ste riadili sami. Depozitár má licenciu a je regulovaný IRS. Väčšina správcov sú banky, úverové združenia alebo trusty, hoci niektorí poskytovatelia sa považujú za „nebankových správcov“..

Považuje IRS kryptomenu za dôchodkový prostriedok? IRS konkrétne neuvádza, ktoré položky môžu byť zahrnuté do vašej IRA, ktorú ste si sami určili, ale uvádza zoznam, ktoré položky nemôžu byť zahrnuté do vašej IRA. Kryptomena nie je v predpisoch IRS o dôchodkovom sporení vôbec spomenutá, ale kryptomena je vo vašom účte stále technicky povolená.

Je moja bitcoinová IRA 100% bezpečná? Bezpečnosť vašej bitcoinovej IRA závisí od dôveryhodnosti vášho správcu. Niektorí správcovia sú poistení na FDIC, čo znamená, že hodnota vášho účtu je chránená až do určitého limitu (povedzme 500 000 dolárov). Svoj účet môžete ďalej chrániť pomocou dvojfaktorovej autentifikácie (2FA) a zabezpečeného hesla.

Čo iné IRA na kryptomeny? Vo svojej IRA, ktorú si sám riadite, môžete držať bitcoin a akúkoľvek inú kryptomenu. V skutočnosti môžete do svojej samostatne riadenej IRA držať prakticky čokoľvek – pokiaľ to nie je na konkrétnom zozname vylúčení IRS. Dnes hlavní poskytovatelia bitcoinových IRA ponúkajú aj IRA Ethereum, Ripple IRA, Litecoin IRA a IRA pre ďalšie významné kryptomeny.

Ako môžem nájsť správcu bitcoinových IRA? V Spojených štátoch existujú tisíce opatrovníkov IRA, ktorí si riadia sami. Na internete nájdete určitých správcov bitcoinových IRA Zoznam nebankových správcov a depozitárov schválených IRS. Z tohto zoznamu kontaktujte rôznych správcov a požiadajte ich o služby, poplatky, záruky, postupy a ďalšie. Uvedomte si, že niektoré spoločnosti IRA zaoberajúce sa kryptomenami pracujú iba s konkrétnymi správcami. Ak chcete pracovať s konkrétnym sprostredkovateľom, možno budete musieť spolupracovať s ich konkrétnym správcom.

Bitcoin dôchodkový účet – prehľad

V závislosti od vašich dôchodkových cieľov môže byť pre vás bitcoinová IRA správnym riešením. Keď do priestoru vstúpi viac poskytovateľov služieb zameraných na kryptomenu, otvorenie bitcoinovej IRA bude jednoduchšie a lacnejšie..

Pretože kryptomeny explodovali s rastom, mali aj možnosti investovania do kryptomeny.

Pri toľkých rôznych poskytovateľoch kryptomeny IRA, z ktorých si môžete vybrať, môže byť ťažké vedieť, ktorý z nich ponúkne najlepšie služby. Ďalej ako súčasť tejto príručky pre individuálny dôchodkový účet v bitcoinoch poďme pokryť najlepších 9 spoločností IRA kryptomeny a porovnajme ich prácu a to, čo ponúkajú ako poskytovatelia úschovy..

Najlepšie bitcoinové IRA a krypto IRA spoločnosti

Dnes uvádzame zoznam tých najlepších bitcoinových IRA a krypto IRA spoločností čo najfaktickejším a nezaujatým spôsobom.

Široký finančný

Minimálna investícia: 0 dolárov

Široký finančný ponúka dva základné produkty, vrátane IRA s vlastným zameraním na bitcoiny a Solo 401 (k) s šekovou knižkou. Na hlavnom paneli Broad Financial môžu investori nakupovať prakticky akékoľvek alternatívne aktívum povolené na investičnom účte – vrátane bitcoinu a ďalších kryptomien. Minimálna výška investície sa nevyžaduje.

Na rozdiel od niektorých ďalších tu uvedených spoločností Broad Financial nepoužíva správcu tretej strany: sú ním správcovia.

Ďalšou príjemnou vecou spoločnosti Broad Financial je, že spoločnosť neúčtuje poplatky podľa aktív. Niektoré ďalšie spoločnosti tu účtujú poplatky vo výške 1% ročne z vašej celkovej hodnoty aktív, čo znamená, že vaše úspory sa časom pomaly oddeľujú. V spoločnosti Broad Financial namiesto toho platíte paušálne poplatky, čo je atraktívna voľba pre všetky úrovne investorov.

Široká finančná ponuka ponúka tradičné IRA aj Roth IRA. Navyše si môžete zvoliť burzu kryptomien, ktorú chcete používať. A začnete používať digitálnu peňaženku podľa vášho výberu.

Oceňujeme tiež transparentnú štruktúru poplatkov. Zatiaľ čo iné tu uvedené spoločnosti zaoberajúce sa bitcoinovými IRA odmietajú zverejniť svoje poplatky vopred, spoločnosť Broad Financial zobrazuje svoje poplatky verejne na svojich webových stránkach. Za zriadenie účtu zaplatíte napríklad paušálny poplatok 1 295 dolárov, namiesto 15% až 25% účtovaných inými bitcoinovými spoločnosťami IRA.

Všeobecne je spoločnosť Broad Financial jedným z dôveryhodnejších poskytovateľov v priemysle s množstvom povrchných konkurentov.

BlockMint

Minimálna investícia: 10 000 dolárov

BlockMint je jednou z najlepších možností medzi bitcoinovými IRA spoločnosťami. Spoločnosť sa často objavuje na popredných priečkach najlepších bitcoinových služieb IRA. BlockMint je podporovaný spoločnosťou Lear Capital, ktorá je už 20 rokov jedným z najväčších mien v oblasti drahých kovov IRA. Hlavným „úlovkom“ je, že musíte investovať najmenej 10 000 dolárov, aj keď iné možnosti bitcoinových IRA na tomto zozname majú vyššie minimálne investičné požiadavky.

Väčšina zákazníkov BlockMint má o spoločnosti dobré veci. Tvrdia, že spoločnosť má dobré služby zákazníkom a ľahko použiteľné výmenné rozhranie. Odborníci sú trpezliví a majú skúsenosti so zákazníkmi, či už kupujete kryptomenu prvýkrát, alebo ste skúseným odborníkom.

Výmenou za túto vysokú úroveň zákazníckych služieb platia zákazníci spoločnosti BlockMint vysoké poplatky. Napríklad pri nákupe kryptomeny zaplatíte 15% poplatky, hoci na základe objemu sú k dispozícii malé zľavy.

Musíte tiež splniť minimálnu výšku investície 10 000 dolárov pre každý typ mince. Nemôžete si kúpiť napríklad 7 000 dolárov za BTC a 3 000 dolárov za ETH, aby ste dosiahli minimálnu výšku investície napríklad 10 000 dolárov; musíte si kúpiť aspoň 10 000 dolárov z každého druhu mince.

Budete tiež platiť poplatky správcovi spoločnosti BlockMint, ktorým je IRA Services spoločnosti New Direction. Spoločnosť účtuje 200 dolárov ročne ako ročný poplatok za skladovanie spolu s administratívnym poplatkom 450 až 725 dolárov ročne na základe zostatku na vašom účte a počtu kryptomien v držbe.

Bitcoinová IRA

Minimálna investícia: 5 000 dolárov

Bitcoinová IRA bola jednou z prvých bitcoinových IRA spoločností v priemysle. Spoločnosť Bitcoin IRA, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016, je poskytovateľom finančných služieb v Sherman Oaks v Kalifornii a špecializuje sa na vytváranie bitcoinových IRA pre klientov. Pri zriaďovaní platíte poplatky vo výške 10 až 15%, potom priebežné poplatky vo výške 1% správcovi spoločnosti IRA. Výmenou za tieto poplatky získate komplexné a bezproblémové služby od ľudí, ktorí sú odborníkmi na nastavenie bitcoinových IRA..

Technicky Bitcoin IRA neposkytuje priamo žiadne skutočné bitcoinové IRA služby: spoločnosť funguje iba ako centrum služieb zákazníkom. Prepájajú burzy, krypto peňaženky a správcov IRA spolu s investormi.

Bitcoin IRA pôvodne používal Kingdom Trust ako svojho správcu IRA. V roku 2019 však spoločnosť Bitcoin IRA uzavrela partnerstvo so spoločnosťou BitGo Trust na ukladanie kryptomien pre zákazníkov. Dôchodkový účet Bitcoin IRA u BitGo Trust je poistený na 100 miliónov dolárov. Okrem toho môžu zákazníci diverzifikovať svoje podiely do 12 rôznych digitálnych aktív a platiť za peňaženku nižšie o 30%.

Bitcoinová IRA ťažila z výhody prvého hráča v krypto priestore. Spoločnosť začala ponúkať krypto dôchodkové účty v roku 2016 a rýchlo sa rozrástla na klientsku základňu viac ako 5 000 hybridných krypto IRA. Od roku 2016 spracovala spoločnosť Bitcoin IRA v transakciách s digitálnymi aktívami viac ako 300 miliónov dolárov. Spoločnosť celkovo tvrdí, že je najväčšou bitcoinovou spoločnosťou IRA vo vesmíre, a nevidíme dôvod pochybovať o tomto tvrdení.

Prvá digitálna IRA

Minimálna investícia: 20 000 dolárov

First Digital IRA vám umožňuje investovať do BTC, ETH alebo XRP prostredníctvom vašej IRA. Minimálna investícia je 20 000 dolárov. Spoločnosť First Digital IRA uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Kingdom Trust Co., ktorá je správcom zákazníkov digitálnej IRA.

Medzi ďalšie inzerované výhody programu First Digital IRA patria „rast bez daní“, „bezpečnosť“ a „diverzifikácia“. First Digital IRA tiež tvrdí, že sa stará o celý proces nastavenia bitcoinovej IRA od začiatku do konca. Zahŕňa to proces vytvárania samostatne riadeného účtu IRA u správcu, nakupovania bitcoinov a ukladania bitcoinov do peňaženky..

Rovnako ako ďalší tu uvedení poskytovatelia slabších bitcoinových IRA, spoločnosť First Digital IRA odmieta zverejniť svoje poplatky vopred. Musíte požiadať o sprievodcu, aby ste zistili, koľko to stojí. Zvyčajne to znamená, že poplatky sú na vysokej úrovni, dokonca len za sprostredkovanie stoja 10 až 25%. To je značná časť vašej počiatočnej investície, ktorá bola vymazaná iba zbytočnými poplatkami vopred.

Mince IRA

Minimálna investícia: 30 000 dolárov

Rovnako ako Bitcoin IRA, aj Coin IRA je sprostredkovateľská spoločnosť, čo znamená, že v skutočnosti neposkytujú služby peňaženiek, výmeny alebo úschovy: iba spájajú investorov s týmito službami, pôsobia ako sprostredkovatelia a zvyšujú užívateľskú skúsenosť.

Ak ste v oblasti kryptomeny nováčikom a nevadí vám platiť prémie za pohodlie a služby zákazníkom, potom je Coin IRA jednou z možností. Spoločnosť sľubuje, že poskytne zákazníkom slobodu od bánk a zároveň im pomôže zabezpečiť ich peniaze na účte s odloženou daňou. Finančné prostriedky zákazníkov sú poistené v chladiarenských skladoch chránených pred „hackermi“.

Rovnako ako ďalší poskytovatelia bitcoinových IRA tu uvedení, Coin IRA je dcérskou spoločnosťou existujúcej spoločnosti IRA z drahých kovov. Konkrétne je Coin IRA dcérskou spoločnosťou spoločnosti Goldco so sídlom v Woodland Hills v Kalifornii.

BitIRA

Minimálna investícia: 20 000 dolárov

BitIRA je relatívne nový poskytovateľ kryptomeny IRA, ktorý uviedla spoločnosť Birch Gold Group. Spoločnosť sa odlišuje od konkurencie zabezpečením majetku proti krádeži, podvodom, hackerom alebo dokonca chybám. To dáva investorom ďalšiu vrstvu zabezpečenia – najmä investorom, ktorí chcú investovať do kryptomeny, ale obávajú sa rizík.

BitIRA uchováva finančné prostriedky zákazníkov v chladiarenských skladoch v stráženom trezore, podobne ako väčšina iných riešení úschovy tu. BitIRA tiež tvrdí, že sa o celý proces postará za vás a umožní zákazníkom vychutnať si vysoký rast bez daní s minimálnymi poplatkami alebo rizikom.

To všetko znie dobre, ale bližší pohľad odhalí niektoré problémy s BitIRA. Web spoločnosti je plný nepríjemných posudkov a headshotov od Petera Thiela, Billa Gatesa a Erica Schmidta, vďaka čomu sa zdá, že všetci túto spoločnosť podporujú. V skutočnosti títo traja nemajú nič spoločné s BitIRA. BitIRA je tiež iba sprostredkovateľom tretej strany: spoločnosť oberá o vaše investície výmenou za to, že vás spojí s peňaženkou a správcom..

Jedným z najväčších problémov spoločnosti BitIRA je, že spoločnosť odmieta zverejniť svoje poplatky vopred. Na otázku o poplatkoch za správu spoločnosť jednoducho odpovie: „Poplatky za každý účet sa budú líšiť“. Predpokladáme, že spoločnosť BitIRA účtuje poplatky až od 10% do 25% iba za to, že ste sprostredkovateľom medzi vami a správcom IRA..

Ušľachtilý bitcoin

Minimálna investícia: 20 000 dolárov

Noble Bitcoin je odnožou spoločnosti Noble Gold Investments, firmy IRA z drahých kovov. Cieľom spoločnosti je pomôcť komukoľvek diverzifikovať IRA alebo 401 (k) pomocou bitcoinu a digitálnych mien. Dnes si môžete kúpiť BTC, ETH, LTC a XRP priamo prostredníctvom ušľachtilého bitcoinu a zároveň využívať výhody bitcoinovej IRA.

Medzi ďalšie sľúbené výhody Noble Bitcoin patrí efektívny proces obnovenia IRA, prístup založený na prvom rade u zákazníka a 25 rokov skúseností so zaobchádzaním s IRA pre drahé kovy pre zákazníkov.

Noble Bitcoin a jej materská spoločnosť Noble Gold Investments majú sídlo v Pasadene v Kalifornii. Spoločnosť ponúka vopred obmedzené informácie o svojich produktoch, službách alebo štruktúre poplatkov, aj keď zákazníci môžu požiadať o bezplatného sprievodcu, ktorý sa dozvie viac.

Regal Assets Bitcoin IRA

Minimálna investícia: 5 000 dolárov

Kráľovské aktíva umožňuje zákazníkom investovať do BTC, LTC, XMR, XRP a ETH prostredníctvom IRA. K dispozícii sú dve možnosti úvodného balíka, vrátane obchodného balíka (vyžaduje sa investícia 5 000 dolárov) a balíka rytierskych balíkov (vyžaduje sa investícia 10 000 dolárov). Pre tých, ktorí chcú investovať viac peňazí, je tu tiež portfólio Knightshop Portfolio vo výške 50 000 dolárov, portfólio dynastie v hodnote 100 000 dolárov a portfólio korunovácií v hodnote 250 000 dolárov.

Spoločnosť Regal Assets tvrdí, že jej odborníci sú k dispozícii na chatovanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Existuje však všeobecný nedostatok transparentnosti v tom, ako Regal Assets funguje, vrátane jeho poplatkovej štruktúry a ďalších informácií, ktoré by ste chceli vedieť pred odoslaním peňazí spoločnosti.

Bitvest IRA

Minimálna investícia: 0 dolárov

Bitvest IRA je dnes jednou z najtienistejších bitcoinových IRA spoločností v danom priestore. Webové stránky spoločnosti vyzerajú, akoby boli navrhnuté v 90. rokoch. Spoločnosť tiež dáva absurdné sľuby a tvrdí, že si môžete kúpiť bitcoin pre svoju IRA „bez provízií“. Web Bitvest IRA je tiež plný náhodných posudkov a headshotov investorov ako John McAfee, James Altucher a Mike Novogratz napriek tomu, že s touto spoločnosťou nemajú nič spoločné..

V každom prípade, ak ste ochotní riskovať s pochybnou spoločnosťou, potom je Bitvest IRA jednou z možností. Spoločnosť tvrdí, že vytvorila strategické partnerstvo so spoločnosťou Madison Trust Company, ktorú označujú ako „vládou schválenú a regulovanú, autorizovanú dôveryhodnú spoločnosť“ a „lídra v ponuke samoobslužných dôchodkových služieb schválených IRS.“

Madison Trust Company je poskytovateľ IRA so sídlom v New Jersey, zatiaľ čo spoločnosť Bitvest IRA (známa tiež ako Bitvestmint LLC) sídli v Boca Raton na Floride..

13 vecí, ktoré treba hľadať v spoločnosti Bitcoin IRA

Bitcoinové IRA spoločnosti sú relatívne nové a môže byť ťažké oddeliť dobré bitcoinové IRA spoločnosti od zlých.

Našťastie sme tu, aby sme vám pomohli. Tu je 10 vecí, ktoré hľadáme pri analýze dnešných bitcoinových spoločností IRA.

Poplatky za počiatočné nastavenie: Niektorí správcovia IRA účtujú počiatočné poplatky za nastavenie až od 15% do 25%. Ak si dnes kúpite bitcoiny v hodnote 100 000 dolárov, znamená to, že platíte poplatky od 15 000 do 25 000 dolárov. Niekedy je lepšie platiť dane z kapitálových výnosov!

Poplatky za údržbu: Mnoho správcov IRA účtuje ročné poplatky za údržbu. U niektorých spoločností sú tieto poplatky paušálnou sadzbou, povedzme, 100 dolárov ročne. Ostatní účtujú poplatky na základe 1% až 3% hodnoty vášho majetku, čo môže rýchlo nahlodať vaše úspory a akékoľvek zisky.

Ostatné poplatky: Okrem počiatočných poplatkov za nastavenie a poplatkov za údržbu si niektoré spoločnosti IRA účtujú ešte viac poplatkov. Niektoré spoločnosti účtujú napríklad „administratívne poplatky“, čím ešte viac znižujú vaše úspory. Niektoré zo spoločností uvedených vyššie si napríklad účtujú správne poplatky vo výške 1% z hodnoty vášho majetku, čo znamená, že váš dôchodkový účet klesne každý rok o hodnotu 1%, ak všetky ostatné zostanú rovnaké. Tieto zbytočné poplatky sa zbavujú vašich zárobkov a znižujú rast.

Facilitátorské spoločnosti verzus správcovské spoločnosti: Niektoré bitcoinové IRA spoločnosti v skutočnosti nerobia nič okrem toho, že konajú ako sprostredkovatelia. Napríklad Bitcoin IRA neposkytuje služby peňaženky, ani spoločnosť nekoná ako správca IRA: Bitcoin IRA je iba sprostredkovateľom, ktorý účtuje poplatok 10% až 15% za pripojenie investora ako ste vy k službám peňaženky a správcu. Niektorí investori sú ochotní zaplatiť poplatok za dobrý zákaznícky servis, zatiaľ čo iní nie.

Viac možností nákupu kryptomeny: Niektorí poskytovatelia bitcoinových IRA umožňujú nákup bitcoinov iba pre vašu IRA. Rastúci počet vám však teraz umožňuje nakupovať ETH, XRP a ďalšie hlavné kryptomeny. Niektoré vám dokonca umožňujú kúpiť si na svoj dôchodkový účet 12+ kryptomien.

História zabezpečenia: Má bitcoinová spoločnosť IRA silnú históriu zabezpečenia? Používajú na zabezpečenie účtov najmodernejšie bezpečnostné postupy? Majú partnerstvo s renomovanými bankami tretích strán a poskytovateľmi úložných zariadení?

Ochrana prihlásenia, Ochrana pred výberom, 2FA, atď .: Chráni spoločnosť IRA váš účet pred neoprávnenými pokusmi o prihlásenie? Chráni 2FA váš účet pred nežiaducimi vniknutím? Ochrana prihlásenia pomáha vašim kryptovým investíciám zostať vo vašom účte.

Poistenie: Mnoho poskytovateľov bitcoinových IRA teraz poisťuje svoje prostriedky proti stratám, krádeži a hackerstvu. Poistenie je dobré z dvoch dôvodov. Po prvé, ukazuje, že na poisťovacie spoločnosti bol dostatočný dojem jej bezpečnostnými postupmi, aby mohla poskytnúť poistnú zmluvu. A po druhé, znamená to, že zákazníci ako vy sú chránení proti stratám.

Proces nastavenia účtu: Ako rýchlo si môžete založiť účet u poskytovateľa bitcoinových IRA? Trvá spoločnosti odpoveď na vašu žiadosť dni alebo týždne? Alebo s vami vytvoria účet rýchlo 24 hodín denne, 7 dní v týždni?

Prístup k kryptomenám a správa súkromného kľúča: Kto drží vaše súkromné ​​kľúče s vašou bitcoinovou IRA? Niektorí poskytovatelia bitcoinových IRA poskytujú viacerým stranám prístup k vašim súkromným kľúčom kvôli vyššej bezpečnosti. Ostatní vám dôverujú, že spravujete svoj súkromný kľúč.

Transparentnosť: Bitcoinový priestor IRA je relatívne nový, čo znamená, že existuje veľa tienistých spoločností, ktoré sú ochotné vziať vaše peniaze pri účtovaní nadmerných poplatkov. Väčšina dobrých bitcoinových spoločností IRA zverejňuje svoje poplatky a podmienky vopred. Niektoré spoločnosti však odmietajú zverejniť akékoľvek informácie o tom, ako sú kryptomeny uložené, kto je ich správcovským partnerom alebo koľko sú zákazníkom účtované poplatky. Toto sú informácie, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako pošlete tisíce dolárov poskytovateľovi bitcoinových IRA.

Poplatky za výber: Niektorí správcovia IRA zadržiavajú vaše peniaze ako rukojemníkov a účtujú si nadmerné poplatky, ak chcete niekedy zrušiť svoj účet. Uistite sa, že rozumiete všetkým poplatkom za výber, ak plánujete prevrátiť IRA, vybrať svoje bitcoiny alebo zrušiť účet.

Hodnotenie zákazníkov: Väčšina bitcoinových spoločností IRA je nová, čo sťažuje hľadanie dôveryhodných recenzií zákazníkov online. Skontrolovali sme recenzie všetkých spoločností uvedených vyššie, aj keď sme všetky posudzovali s rezervou.

Záverečné slovo

Bitcoinový priestor IRA je relatívne nový a priemysel je plný pochybných poskytovateľov. Zatiaľ čo sa zdá, že prvé dve možnosti na našom zozname (Broad Financial a BlockMint) poskytujú dobré služby za rozumnú cenu, väčšina ostatných spoločností na našom zozname si účtuje neprimerané poplatky z malého dôvodu..

Našťastie existujú aj ďalšie možnosti:

Kontaktujte právnika a sami si založte bitcoinovú IRA. Advokát vám môže pomôcť založiť spoločnosť LLC, vytvoriť IRA s vlastným riadením a maximalizovať vaše úspory bitcoinov s odkladom dane..

Počkajte, kým do priestoru vstúpia renomovanejší poskytovatelia ako Vanguard a Fidelity (obaja sa údajne chystajú v blízkej budúcnosti založiť bitcoinové investičné účty).

Bez ohľadu na to, či ste investor, obchodník alebo pracujete na zarábaní bitcoinov, pohľad do BTC IRA je chytrá voľba. Budeme pokračovať v aktualizácii nášho sprievodcu recenzovaním používateľov týkajúceho sa bitcoinových IRA, ako aj vo výskume všetkých špičkových spoločností poskytujúcich jednotlivé kryptomenové dôchodkové účty, aby sme vám poskytli najlepšie rozpisy a výhody jednotlivých dostupných.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map