Najlepší robot na obchodovanie s bitcoinmi: Sprievodca recenzovaním používateľov

najlepšia kontrola obchodovania s bitcoinmi

Schopnosť obchodovať s bitcoinmi v rámci triedy aktív rozvíjajúceho sa trhu s kryptomenami nie je nič úžasné.

Obchodovanie bolo vždy známe ako životná krv trhovísk. A éra bitcoinov založená na blockchaine so sebou priniesla nové výzvy, ktorým tradiční obchodníci s akciami na burze nikdy nestretli, vzhľadom na to, že kryptový priemysel má nepretržitú povahu 24/7/365. Trend obchodovania s bitcoinmi nemá konca kraja, tak poďme na to.

Naučiť sa, ako používať najlepších robotov na obchodovanie s bitcoinmi v roku 2019, nebude ľahké ani okamžite plynú zisky. Povedomie je však prvým prahovým kľúčom, ktorý sa má odomknúť, aby sa optimalizoval pre najchytrejšie obchody.

Odporúčame skontrolovať každý z 15 nižšie uvedených automatických obchodných systémov robotov a začať s dneškom.

Nasledujúce rebríčky robotov na obchodovanie s bitcoinmi používali tieto komponenty ako kritériá na pomoc pri hodnotení a kontrole:

 • jednoduché nastavenie, správne nainštalovať a používať – ​​tiež schopnosť rýchlo vykonávať zmeny (bez super technických schopností)
 • obchodná stratégia (arbitráž, tvorba trhu, obchodovanie s kópiami, skrat, stop-loss, skalpovanie, simulácie zručností)
 • výmenné integrácie (Binance, Coinbase, Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Poloniex, KuCoin, Huobi atď.)
 • ceny a flexibilita nákladov (bezplatné skúšky, možnosti mesačnej, ročnej alebo doživotnej licencie)
 • typu (cloudové, Windows / macOS / Linux, automatická funkcia obchodovania jedným kliknutím)
 • externé signály (prostredníctvom TradingView alebo iných indikátorov tretích strán atď.)
 • počet aktívnych pozícií (koľko otvorených obchodov v danom čase)
 • rozmanitosť mincí (koľko rôznych tokenov je k dispozícii na obchodovanie)
 • reputácia spoločnosti, história produktu a celková životnosť
 • zákaznícka podpora a dostupnosť služieb (plus aktualizácie softvérového systému)

Po vyhodnotení týchto charakteristík na platforme zistite, ktoré z vašich najpriaznivejších funkcií na vykonávanie stratégie sa vám páčia, a začnite ich kompletne skúmať. Začnite v malom, pri nastavovaní ľubovoľného automatického obchodovacieho robota pre kryptomeny založeného na bitcoinoch používajte prijateľné sumy. Posledná vec, ktorú chce každý poloprevádzkový obchodník s poloprevádzkami zažiť, je vykonávanie bitcoinových obchodov so stratou, najmä bez vášho informovaného „súhlasu“, ktorý manuálne transakcie vo svojej podstate majú (tiež známe ako zlé nastavenie a zabudnutie)..

Ľudia, aka investori a obchodníci, sú plní predsudkov a majú sklon k emocionálnym reakciám (aka FOMO, FUD).

To dáva kupujúcim a predávajúcim bitcoinov občas malú nevýhodu, čo vedie k nesprávnym výpočtom a ohrozeniu obchodných výsledkov v dôsledku nadmernej analýzy nálad a „trendových“ správ o kryptomene..

Kryptografické platformy sa pripravujú na rozmach „vysokofrekvenčného obchodovania“ v nadchádzajúcom bitcoinovom sektore. V kombinácii s nepretržitými pohybmi volatility cien môže byť pre denných obchodníkov frustrujúce súťažiť globálne alebo nepretržite s pokojom v duši, najmä ak ide o skutočné množstvo peňazí. Aby to bolo ťažšie; trh bez hraníc, bez povolení, peer to peer trh nikdy nespí alebo sa nevypne „mimo pracovnej doby“. To sa pre investorov môže stať veľmi stresujúcou situáciou. Sprievodca majstra kryptomeny po zozname najlepších robotov na obchodovanie s bitcoinmi dúfa, že pomôže zistiť, ako sa každý z nich hromadí kúsok po kúsku, po jednotlivých topánkach.

Výhody použitia bitcoinového robota na uskutočňovanie obchodov sú celkom priame. Umožňujú nepretržitú výmenu, rýchle vykonanie, odstraňujú ľudské chyby a emócie, poskytujú rozmanitosť a dokonca aj testovacie ihrisko na precvičenie uvádzania vašich peňazí z botov na živé trhy. Samozrejme, ako mnohí vedia, niekedy musíte brať dobré so zlým. Títo roboti môžu poskytovať výhodu digitálneho vylepšenia, ale ponúkajú svoje vlastné riziká, ako napríklad nekvalitný softvér, strach zo zabudnutia, zlé stratégie, nevykonané limity stop-loss alebo celkové strašidelné schémy sľubujúce „zaručené zisky“.

V počiatkoch neboli tou najlepšou voľbou, s ktorou mohli dôverovať veľkým množstvám peňazí, ale odvtedy prešli dlhú cestu. Obchodných robotov je teraz možné považovať za vysoko sofistikovaných a majú všetky funkcie pre vašu úroveň pohodlia a potreby. Najlepšie softvérové ​​systémy, ktoré sú k dispozícii, môžu investorom poskytnúť legitímnu výhodu tým, že budú obchodovať v ich mene so stanovenými konkrétnymi parametrami, čím sa optimalizuje čas, úsilie a zdroje zapojeného človeka. Či už myslíte na to, že váš osobný robot na obchodovanie s bitcoinmi je podobný vášmu umelému asistentovi, máte na výber iba jednu z dvoch možností; DIY, alebo si postavte svoj vlastný, alebo použite predprogramovaného robota. Je čas zamerať sa na to druhé a zistiť, čo trh s bitcoinmi ponúka v rastúcom svete automatizovaných robotov na obchodovanie s kryptami.

Que je vývoj obchodných robotov, programovateľných robotov navrhnutých tak, aby umožňovali nepretržité obchodovanie ráno, poludnie a noc.

Top 15 bitcoinových obchodných robotov roku 2019

bitcoin-trading-bot-guide


Tu rozoberáme najlepší výber obchodných robotov na rok 2019, odhaľujeme, prečo fungujú a ako sú naprogramovaní, vrátane ich použitia tolerancie rizika, časových rámcov a úvah investora o konkrétnej minci. Uvádzame tiež čo najviac relevantných informácií (napríklad náklady, ak sú ľahko dostupné).

Haasbot

Hassbot je jedným z najpopulárnejších automatizovaných obchodných riešení a môže sa tiež integrovať so všetkými hlavnými burzami. Pravidelne ho používajú finanční guru, ktorí učia ostatných o kryptomene (niečo, čo vedie vždy k tomu, že najlepšie tajomstvá obchodu sú uchované pre seba – ako napríklad obchodní roboti). Funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, dokáže identifikovať vzory sviečok pri rozpoznávaní obchodov a dá sa kúpiť ako tri mesiace po sebe..

Od vzniku automatizovaného investičného softvéru HaaSOnline v januári 2014 od koncepcie Stephena de Haasa prešiel softvér dvoma zásadnými revíziami a tretia sa chystá vydať tento rok. Aktualizovaná verzia bola skontrolovaná a nie je schopná pripojiť sa ku každej hlavnej platforme, teraz však na riešení pracujú.

Robot je podporovaný v systémoch Windows, MacOS a Linux, ale na svoju správnu funkciu vyžaduje 1,2 GHz alebo vyšší, rovnako ako 4 jadrá, najmenej 2 GB pamäte a super tučné pripojenie na internet (rýchlosť sťahovania 5 MBit). HaaSOnline ponúka 15 rôznych robotov, z ktorých si môžete vybrať, na základe toho, ako často chcete obchodovať, a tento rad ponúka mnoho spôsobov, ako osobne nakonfigurovať preferencie. Pretože ponúkajú toľko rôznych druhov systémov, je tu niečo pre všetko. Cena sa však pohybuje medzi 12 BTC a 32 BTC za tri mesiace používania, preto odporúčame túto iba pre používateľov, ktorí sa zaviažu k významnému využitiu samotného robota. Inak to za tú cenu nestojí.

3Commas

3Commas je populárny a ľahko použiteľný robot, ktorý podporuje BitFinex, Bittrex, Bitstamp, Binance, GDAX, KuCoin, Poloniex, YoBit, Huobi a Cryptopia. Neustále pridáva nové ústredne a umožňuje vám k všetkým z nich pristupovať súčasne z pohodlnej platformy. Aj keď má sídlo v Toronte, zdá sa, že jeho väčšina je riadená z Ruska so zamestnancami v Rusku. Na webe môžete vidieť asi tucet zamestnancov uvedených spolu s ich profilmi LinkedIn. Samotná spoločnosť má veľmi aktívny účet v sociálnych sieťach..

Platforma sa môže pochváliť inteligentným obchodným terminálom s nástrojmi na správu portfólia, ktorý umožňuje personalizáciu. K dispozícii je „denník obchodníka“, ktorý sleduje všetky vaše obchody na rôznych burzách na jednom dobre viditeľnom mieste. Môžete tiež nastaviť typy obchodov na platformách, ktoré zvyčajne prostredníctvom tejto služby tento typ neumožňujú. Roboti vám dokonca umožňujú vykonávať viac obchodov súčasne. Jednou z najlepších funkcií je pravdepodobne schopnosť sledovať a kopírovať obchodný štýl niekoho iného. Takže ak uvidíte niekoho, koho obchodné schopnosti obdivujete, môžete ho vystopovať a nasledovať ho jedným ľahkým kliknutím – a to je len vrchol ľadovca.

Ak chcete zistiť, ako vyzerá ich informačný panel, môžete si zadarmo vytvoriť účet s e-mailom a heslom. Mesačné predplatné na obchodovanie a použitie robotov sa pohybujú od 30 do 100 dolárov mesačne, v závislosti od toho, čo hľadáte, vrátane štartovacieho, pokročilého, profesionálneho a podnikového balíka, ktorý si môžete kúpiť za 1 mesiac, 6 mesiacov a ročné intervaly. . Poplatok za províziu je 0,25%, ale účtuje sa iba za peniaze, ktoré vložíte priamo na svoj účet 3commas, nie za jednotlivé burzy, a za registračný bonus je 10 dolárov..

Ku všetkým 3 spoločnostiam je prístup cez webový prehliadač na počítači alebo mobilnom zariadení, ale pre iOS je k dispozícii aplikácia, ktorá momentálne pracuje na jednom pre Android.

Kryptohopper

CryptoHopper je kryptoobchodná platforma založená na cloudovej technológii, čo znamená, že za vás môže obchodovať, aj keď je váš počítač vypnutý. Existuje nastavenie umožňujúce dôveryhodným zdrojom tretích strán určiť, aké signály má robot hľadať, čo je užitočné pre novších obchodníkov. Skúsení obchodníci majú na výber z viac ako 120 indikátorov a vzorov sviečok, ako aj viac ako 30 signálnych skupín z celého sveta, aby vytvorili jedinečný obchodný prístup zodpovedajúci štýlu, ktorý chcete použiť..

Cryptohopper si vytvoril reputáciu renomovanej a kvalitnej obchodnej platformy s funkciami, ako je stratégia obchodného návrhára, automatické roboty, obchodovanie s kópiami a vlastné obchodné trhovisko. Pre tých, ktorí si nie sú istí svojimi schopnosťami, ponúkajú aj „obchodovanie s papierom“, ktoré simuluje skutočné trhy, ale nepoužíva skutočné peniaze. To vám umožní cvičiť toľko, koľko chcete / potrebujete, než vstúpite do práce so skutočnou hotovosťou.

Spoločnosť CryptoHopper, ktorú v roku 2017 založili dvaja bratia, má za cieľ zjednodušiť pokročilé automatizované obchodovanie. Cieľ, ktorý podľa všetkého dosiahol, má sídlo v Amsterdame. Rovnako ako niektoré ďalšie platformy pre roboty vám umožňuje prístup k viacerým burzám z jedného miesta, čo ich však oddeľuje, je nedostatok poplatkov za to. Môže sa pripojiť k 12 najlepším burzám po celom svete.

Túto platformu odporúčame predovšetkým kvôli jej ľahkému použitiu, „tréningovému“ programu a jej dokonalej kontrole, ktorá sa dá používateľovi bez toho, aby sa tlačil jedným alebo druhým smerom. Ich mesačné predplatné sa pohybuje od 19 do 99 dolárov mesačne, v závislosti od požadovaných funkcií a rozpočtu, ktorý máte, vrátane balíkov prieskumníka, zásobníka dobrodruhov a zásobníka hrdinov. Ak stále nie ste presvedčení alebo ste nervózni, ponúkajú každému záujemcovi o registráciu bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu.

Gekko

Gekko je jedinečný obchodný robot, ktorý je úplne programovateľný a je k dispozícii na GitHub ako úplne otvorený zdroj. Podporuje 18 hlavných búrz a ponúka prispôsobiteľný systém doplnkov pre integráciu s IRC, telegramom a e-mailmi.

Celkovo je Gekko určený pre používateľov, ktorí si cenia jednoduchú automatizáciu a optimalizáciu na vykonávanie základných obchodných stratégií. Majú webové rozhranie, ktoré umožňuje zadávanie historických údajov a aktuálnych údajov, výpočet ukazovateľov, ako aj metrík zisku / rizika, simuláciu trhov a vykonávania objednávok a výsledky grafov pre ľahšie pochopenie. Zahŕňa tiež prezeranie cien mincí v reálnom čase a vykonávanie živých objednávok.

Nie je to príliš bohatá služba a má obmedzené funkcie, ale je tiež jednoducho a ľahko pochopiteľná. Gekko svoju prácu dokončí a je nielen užitočný, ale aj úplne zadarmo.

Gunbot

Gunbot je jedným z najpopulárnejších automatizovaných systémov obchodovania s bitcoinmi, ktorý je dnes k dispozícii. Niektoré z nich poukazujú na jeho rozsiahle možnosti prispôsobenia a iné popisujú jeho schopnosť udržiavať radosť nováčikov i pokročilých používateľov..

Táto platforma umožňuje používateľom pripojiť sa takmer ku každej populárnej burze (s každou ďalšou aktualizáciou) a ako jedna z mála má k dispozícii obchodné nástroje na úplné prispôsobenie obchodnej techniky vášho robota. Jeho popularita so sebou prináša veľkú a aktívnu komunitu, keď ju tisíce ľudí denne používajú. Akýkoľvek problém, s ktorým sa môžete pri softvéri stretnúť, bude mať s najväčšou pravdepodobnosťou fóra s pokynmi na jeho riešenie.

Gunbot je softvér pre stolné počítače a môže bežať na počítačoch PC, Mac, Linux alebo VPS. Prichádza v troch cenových bodoch v rozmedzí od 0,04 BTC do 3 BTC. Váš nákup zahŕňa celoživotné aktualizácie a môžete získať doživotnú licenciu v rozmedzí od 0,035 BTC do 0,165 BTC.

CryptoTrader

Cryptotrader je fantastická, ale nie príliš známa platforma. Jedná sa o cloudového obchodného robota, ktorý umožňuje obchodníkom vytvoriť si vlastné prispôsobiteľné riešenie obchodného robota za pár minút a nevyžaduje inštaláciu žiadneho softvéru..

Jedinečnou vlastnosťou tejto platformy je trh s ich stratégiami, kde môžete nakupovať a predávať úspešné stratégie. Cryptotrader dokonca umožňuje stratégie spätného testovania na údajoch z minulého trhu. Podporuje tiež všetky hlavné burzy kryptomien a využíva množstvo druhov mincí, nielen bitcoin.

Cena sa pohybuje medzi 0,0026 BTC a 0,0316 BTC mesačne (aj keď akceptujú aj litecoin).

BTC robot

BTC Robot zaručuje zisky pomocou samoopísaného automatizovaného obchodného nástroja a je jedným z prvých obchodných robotov, ktoré sú komerčne dostupné. To, čo ich oddeľuje od iných platforiem, ktoré tiež tvrdia, že sú najlepšie, je, že v skutočnosti majú dôkazy, ktoré to podporujú, a tvrdí, že to funguje tak, že neustále analyzuje ceny na všetkých trhoch s výmenou bitcoinov, aby využil medzery.

Ich nastavenie je jednoduché a užívateľsky prívetivé, ale dosiahli sa v nich protichodné recenzie. Niektorí požadujú pravidelné malé výnosy, iní však uviedli, že je ťažké dosiahnuť ich správne fungovanie a neprinášajú významné návratnosti investícií.

Napriek tomu je to bezpečná stávka aspoň vyskúšať, pretože sú krytí 60-dennou 100% zárukou vrátenia peňazí.

Zenbot

Zenbot je anonymný obchodný robot s otvoreným zdrojom, ktorý je v súčasnosti v aktívnom vývoji a prebieha jeho tretia iterácia. Je úplne zadarmo, vyžaduje však určité znalosti jeho kódu, pretože umožňuje prispôsobené úpravy prostredníctvom služby Github.

Robot pracuje s mnohými kryptami a môže vykonávať niekoľko obchodných stratégií. Je to tiež jedno z mála autonómnych obchodných riešení, ktoré je dokonca schopné vysokofrekvenčného obchodovania a podporuje viacnásobné obchodovanie súčasne. Môžu sa pochváliť mnohými funkciami, ale neodporúčajú jeho použitie, ak chcete obchodovať vo veľkých množstvách.

Coinbot.club

Coinbot.club je služba požičiavania krypto robotov s otvoreným zdrojovým kódom. Jednou z najlepších vecí na tejto spoločnosti je to, ako sú prehnane transparentné. Webová stránka obsahuje popis použitých algoritmov (vrátane ich konzervatívneho a agresívneho algoritmu), informácie o tíme a odkaz na ich stránku Github: https://github.com/coinbitbot.

Samotné množstvo funkcií je pýchou a súčasťou toho, čo z nich robí jedného z najpopulárnejších automatizovaných bitcoinových obchodných robotov na dnešnom trhu. Majú tri typy robotov a tri bonusové moduly; modul sociálneho analyzátora, ktorý analyzuje informácie na rôznych stránkach sociálnych médií o informáciách týkajúcich sa vášho výberu kryptomeny, a to prostredníctvom členov ľudského tímu, arbitrážneho robota, ktorý vyhľadáva príležitosti na rôznych burzách, a telegramového asistenta, ktorý vám umožňuje vykonávať obchody nad známe rozhranie platformy. Všetky tri sú prispôsobiteľné.

Je dôležité mať na pamäti, že majú viacstupňový provízny program, takže ak dostanete odkaz od priateľa, ktorý hovorí o tom, aké je to skvelé, nemusí sa vám zísť úplne, pretože by ste zarobili peniaze, keby ste sa cez ne prihlásili.

Celkovo Coinbot.club kladie osobitný dôraz na lákavú komunitu a transparentnosť. Ako odvetvie zamerané na osobný prospech a zvyčajne si cení anonymitu, prináša peknú zmenu v tom, že zvestuje a koná opačným spôsobom. Odlišujú sa tiež tým, že sľúbia, že ponúknu skutočné zisky a straty, pošlú varovanie, ak robot stratil -10%.

Ak máte záujem, ale nie ste si istí, ponúknu 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Môžete sa bezplatne zaregistrovať na testovanie robotov, pokiaľ váš objem obchodovania nepresiahne 0,001 BTC. To z neho robí skvelú voľbu, ak chcete získať pocit, čo by vás pri skutočnom nákupe čakalo.

Margin.de (predtým Leonardo)

Margin.de je platforma obchodného robota zverejnená spoločnosťou Margin a je vyrobená s integrovanými časťami, ktoré kúpil od predtým ukončeného obchodného robota menom Leonardo. Ich dôraz je kladený na bezpečnosť, čisté rozloženie a efektívne roboty a stránka ukazuje značnú mieru transparentnosti.

Jedná sa o systém s jednorazovou platbou, pričom štartovací balíček predstavuje 89 dolárov a profesionálny plán 1 699 dolárov. Podporuje prekvapivé množstvo búrz a umožňuje možnosti platby z viacerých zdrojov (Visa, MasterCard, PayPal a BitPay).

Pravdepodobne majú najatraktívnejšie a zjavne veľa investovali do vzhľadu rozhrania. Na webe tiež nájdete komplexnú časť Časté otázky a množstvo online tutoriálov.

Autonio

Tento robot tvrdí, že je prvou úplne decentralizovanou obchodnou aplikáciou, ktorá využíva technológiu AI. Z tohto dôvodu môže zdrojový kód spoločnosti Autinio skontrolovať a overiť ktorýkoľvek používateľ.

Spoločnosť Autinio je uvedená na trh pre začínajúcich aj profesionálnych používateľov s množstvom prispôsobiteľných možností, ako vytvoriť požadovaný štýl obchodovania pre svojho robota. Majú však aj trhovisko, kde si môžete kúpiť niekoho iného.

Aplikácia platformy je na Ethereum Blockchain a používa vlastný token ERC-20 s názvom NIO. Tokeny NIO si môžete kúpiť na významných burzách ako Bitfinex, Ethfinex a ďalších, pretože ich budete potrebovať na obchodovanie v aplikácii..

Od októbra má aplikácia viac ako 3 000 aktívnych používateľov denne a je k dispozícii na stiahnutie v systémoch Windows, Mac OS, Linux a Android. Cena predplatného je v súčasnosti 50 dolárov mesačne.

Zignaly

Zignaly je neuveriteľne nový robot na obchodovanie s bitcoinmi, ktorý je stále vo fáze beta, a v súčasnosti podporuje iba Binance a umožňuje používateľom priame vykonávanie obchodných stratégií. Zatiaľ najlepšia vlastnosť nie je žiadny limit na obchodovanie párov (iné platformy spôsobujú, že platíte viac, aby ste mali prístup k ďalším).

Webová stránka tiež ponúka veľa transparentnosti vrátane odkazov na profily sociálnych médií spoluzakladateľov. Momentálne je to zadarmo, ale keď bude oficiálne vydanie, bude to mať náklady a budú k nim pridané ďalšie burzy.

Recenzie sú zatiaľ dobré, takže dávajte pozor na budúce vydanie svojej hlavnej platformy!

Zisk prívesu

ProfitTrailer má malú mieru transparentnosti, ale vôbec neuvádza svojich tvorcov na tomto webe. Napriek tomu, že sú formálne zaregistrovaní v spoločnosti Curaco, ústredie a zamestnanci sú v skutočnosti v Holandsku a na celom svete si vyžiadajú 3 000 používateľov.

Tento robot je schopný „sledovať trendy“ a umožniť používateľom rýchlejšie naskočiť na najnovšie trendy s menším rizikom. Čo ho však robí obzvlášť jedinečným, je jeho wiki. Wiki má veľa stránok s postupmi, pričom tím podpory prehovoril o vytvorení viac ako 50 videí, ktoré ľuďom ukážu široké využitie. Je to jedna z mnohých vecí, ktoré inšpirujú používateľov k zanechávaniu dobrých recenzií.

Medzi funkcie tejto platformy patrí (ale nie je to nijako obmedzené) viac ako 20 stratégií nákupu a predaja, pomoc pre začiatočníkov, prehľad portfólia, viacnásobné výmeny a stovky kryptomien, sledovač upozornení na Telegram a Discord a mnoho ďalších. Predplatné prebieha v intervaloch 1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov, 9 mesiacov a 1 rok. Cena sa pohybuje od 39 EUR do 89 EUR mesačne. Všetky typy predplatného vám poskytujú prístup ku všetkým burzám a podporu 24/5. Ponúkajú tiež službu, pri ktorej si môžete kúpiť VPS (virtuálny privátny server).

ProfitTrailer je k dispozícii pre Windows, Mac OS a Linux. Softvér si môžete stiahnuť a použiť v akomkoľvek zariadení pripojenom k ​​internetu.

Pro krypto roboty (Goldman Bot)

Pro Crypto Bots bohužiaľ ponúka značný nedostatok transparentnosti. Táto webová stránka nemá stránku o nás a nie je jasné, kto alebo odkiaľ prevádzkuje ich službu, aj keď je názov registrovaný v Toronte. Jediné indície o jeho legitimite pochádzajú od online recenzentov a jeho najväčšie online meno spojenia pochádza od sprostredkovateľa brokebackov..

Podľa tohto webu platforma využíva obchodných robotov Fibonacci, aby používateľom poskytla „neuveriteľné príležitosti na rast vašich krypto investícií s minimálnym rizikom, a to aj za nestálych trhových podmienok“, a pokúša sa oslniť príbehmi používateľov, ktorí po implementácii svojich obchodných stratégií dosahujú obrovské výnosy ak ceny klesnú.

Samotné roboty údajne vytvoril anonymný používateľ @ Fibonacci30, jeden pre ETH / USD fungujúci v časovom rámci 2 hodiny a ďalší pre BTC / USD, ktorý funguje v časovom rámci 4 hodín. Oba sú plne automatizované a prebiehajú iba prostredníctvom Bitmexu a Deribitu. Z tohto dôvodu nie je v Spojených štátoch k dispozícii, pretože tieto dve burzy sú zakázané (niektorí používatelia online odporúčajú na prekonanie tohto problému použiť sieť VPN)..

Medzi ich vlastnosti patrí ľahké nastavenie, prechádzajú cez webové služby Amazon namiesto vo vašom počítači, ponúkajú skupinu podpory pre nezhody, sú šifrované, požadujú vysoké výnosy a môžu nakupovať / predávať futures. Vyžaduje si iba účet Bitmex alebo Deribit, bitcoin (navrhujú minimálne 5 BTC, ale nie je to potrebné) a PayPal na prihlásenie na odber. Existuje iba 1 balík a stojí ohromujúcich 350 dolárov mesačne, ktoré sa platia iba prostredníctvom služby PayPal.

Celkovo obmedzené informácie o spoločnosti a platforme sťažujú úplné pochopenie Pro Crypto Bots. Ponúkajú však bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu a váš Paypal nebude účtovaný, ak ju zrušíte pred 14. dňom. Nedostatok transparentnosti je pri tak drahej službe neobvyklý, takže postupujte na svoje vlastné riziko.

Crypto World Evolution (CWE)

Zoznam CWE je uvedený len preto, aby vám ukázal, ako rýchlo sa môžu tieto roboty na obchodovanie s bitcoinmi „opotrebovať“. Crypto World Evolution, ktorý bol kedysi považovaný za špičkový systém s veľkým počtom členov a aktívnymi používateľmi, zaznamenal v oblasti automatického obchodovania s kryptotvornými robotmi pomerne veľký poklesok. Najväčším lákadlom bola miera individuálnej kontroly nad tým, čo a ako sa s ňou obchoduje – dokonca aj nad jednotlivými mincami podľa vášho výberu. Aj keď vo svojich obchodných príkazoch používal iba bitcoiny, mal možnosť vybrať si až 15 rôznych coinov, s ktorými môže obchodovať, a v podstate sa pokúsiť o zisk prostredníctvom „mikrobetovania“ alebo mikropredaja a mikrobusy.

Obchody, ktoré tento robot urobil, mali v priemere hodnotu 1,01 BTC, takže ak vyberiete limit 1 BTC, je možné, že robot otvorí 10 obchodov naraz, aby tento limit splnil. Obchody zostávajú „nevybavené“, kým sa nedosiahne požadovaná úroveň, alebo kým nestlačíte na predaj (znovu, vďaka čomu budete mať úplnú kontrolu). Teraz, na konci roka 2019, sa zdá, že tento robot na obchodovanie s bitcoinmi vyprchal do zabudnutia a je potrebné ho skontrolovať skôr, ako dôkladne zvážite použitie softvéru na automatické obchodovanie s robotmi, aby ste sa uistili, že je aktuálny a správne funguje..

Počas svojho vrcholu sa v priemere obchody pozerali na uzatváranie okolo 2%, ale je vidieť, že sa zatvárali na 1-10%. Pretože trhy sú volatilné, mohlo by to viesť k niekoľkým obchodom denne alebo k žiadnym. Skutočne záleží len na tom, čo považuje za hodné, čo znamená, že môžete sedieť a relaxovať namiesto neustáleho sledovania hore a dole. Aj keď s týmto robotom môžete používať akúkoľvek obchodnú platformu, zatiaľ odporúčame Binance, pretože ich API umožňuje voľnejšiu voľbu altcoinu na obchodovanie s vašimi bitcoinmi. Ako však bolo uvedené, navštívte ich najnovšiu verziu portálu pre obchodovanie s bitcoinovými robotmi, aby ste im pred použitím poskytli dobré črevné výsluchy. Recenziu na softvér na obchodovanie s robotmi CWE budeme aktualizovať, keď sa k nám vráti Intel.

Viac robotov na obchodovanie s bitcoinmi na kontrolu

Zoznam 15 najobľúbenejších robotov na obchodovanie s bitcoinmi je uvedených pre ďalšiu kontrolu a pomoc. Čoskoro však pribudnú ďalšie.

 • Automatizovaná obchodná platforma Apex Trader (funguje na platformách Binance a KuCoin)
 • Roboti pre obchodovanie s kryptomenami SuperOrder (funguje na BitMEX)
 • Quadency Smart Crypto Asset Trading and Management (funguje na viac ako 10 burzách)
 • Kryll
 • Aplikácia Shrimpy Universal Crypto Trading a Portfolio Management (všetky hlavné platformy)
 • Bot obchodovania s kryptomenami HodlBot (ľahký, ľahko prispôsobiteľný)

Ako sa ľudia porovnávajú s automatickým kryptoobchodom

bitcoinové obchodovanie-graf-graf

Ísť do novej vojny kryptomeny na bitcoinovom obchodnom fronte môže byť skľučujúca, pretože obchodní roboti sú v podstate špeciálne programy využívajúce komplexné ukazovatele na analýzu stavu trhu, predpovedanie jeho ďalších krokov a uskutočňovanie obchodov. Znie to komplikovane, však? Poďme sa však pozrieť na vzostupy a pády tejto novej cesty obchodovania.

Nevýhodou

 • Podvody – v počiatkoch obchodovania s robotmi boli väčšinou iba podvody, čo môže na akejkoľvek párty poškodiť.
 • Skryté poplatky – nie všetko je tak, ako sa zdá, pri niektorých službách sú za mesačné predplatné účtované ďalšie poplatky.
 • Aktualizácie – udržiavanie kroku s aktualizáciami je niečo, z čoho sa online robí sranda, pretože to ľudia neradi robia, ale v takom prípade je nevyhnutné udržiavať softvér aktualizovaný, aby robot mohol zostať relevantný pre zmeny na trhu..
 • Obmedzenia – v závislosti na robotovi, ktorého si vyberiete, nemusí byť faktoring pri získavaní noviniek, analýz, informácií zasvätených osôb alebo iných informácií o kryptomene alebo viac, čo by človek.
 • Priraďovanie vzorov – toto je prípad, keď sa identifikuje operačný algoritmus obchodných robotov, čo ich robí potenciálne menej ziskovými.
 • Umelá inteligencia – AI je stále obmedzená a snaží sa nahradiť ľudskú skúsenosť a inštinkt.

Upside

 • Účinnosť – ľudská chyba v týchto robotoch neexistuje, ich rýchlosť a schopnosť vyhnúť sa chybám ich robí vysoko výnosnými.
 • 24/7 – tento trh nikdy nespí, ale ľudia musia, robot vás môže pokryť bez toho, aby ste ho museli čo najviac stresovať čo najčastejšie.
 • Intuitívne algoritmy – algoritmy strojového učenia môžu rýchlo zohľadniť veľa vecí vrátane sociálnych médií a určiť najlepšie investičné príležitosti.
 • Nedostatok emócií – znamená nedostatok impulzívnych nákupov alebo inak emocionálne motivovaných rozhodnutí, ktoré by človek urobil, najmä tie, ktoré sú založené na strachu..
 • Personalizácia – pri neustálom sledovaní trhov na celom svete môžete tiež naprogramovať svojho robota, aby si pomocou ľahko použiteľných tlačidiel rozhrania dával pozor na kľúčové ukazovatele, ktoré uprednostňujete..

Ďalšie kľúčové body, ktoré stojí za zmienku:

Inštitucionálni roboti sú navrhnutí tak, aby znižovali problémy spojené s manipuláciou trhu a kryptokolaptanosťou.

Tradičné krypto roboty pozostávajú z prevažne automatizovaných systémov, ktoré sú určené na vykonávanie akcií, ako je výmena informácií v reálnom čase, fiat-krypto obchody, riešenie zákazníckych otázok atď..

V ideálnom svete možno budete chcieť zvážiť použitie robotov, ktoré kombinujú automatický systém s ľudskými znalosťami. Napríklad eToro ponúka nástroj CopyTrader, ktorý vám umožňuje kopírovať presné obchody, ktoré robia iní obchodníci. Je to skôr obchodný robot pracujúci s pomocou obchodníka s ľuďmi.

Aj napriek tomu sa neustále vyvíjajú a ich funkčnosť a sofistikovanosť sa neustále zvyšuje. Neustále sa objavujú nové a na trhu ich momentálne sú desiatky, ktoré čakajú na využitie. Môžu byť bezplatné alebo založené na predplatnom. Takéto roboty môžu byť dokonca dosť drahé a často ich používajú profesionálni obchodníci. Napriek tomu sú všetky použiteľné a môžu byť dokonca celkom ziskové.

Aj keď existuje veľa výhod používania obchodných robotov, mali by si používatelia pamätať, že sú s nimi spojené aj niektoré vážne druhoradé riziká. Koniec koncov, kontrolu nad svojimi peniazmi dávate tretej strane. Obchodné roboty sú stále novou technológiou, ktorá sa ešte musí vyvinúť. Nielen to, ale pracujú s kryptami, ktoré sú iba o pár rokov staršou technológiou ako samotní roboti.

Jedným z najväčších rizík je chybný softvér. Nie všetci roboty sú rovnako kvalitné a zlé kódovanie môže spôsobiť veľké škody. Ak sa rozhodnete obchodovať s veľkým množstvom prostredníctvom robota, riziká sú oveľa väčšie. Samozrejme, chybný softvér nie je cieľavedomá chyba, ale môže vás veľa stáť použitie robota, ktorý ho má.

Existujú aj zlyhania Flash, na ktoré by ste si mali dať pozor, pretože ak nestanovíte limity stop-loss, môžete zaznamenať dosť veľké straty. Zlyhanie blesku môže byť pomerne často a je veľmi vhodné dávať pozor na takéto výskyty.

Nakoniec by sme nemali zabúdať na podvody. Podvodníci sú zvedavé plemeno a vyvíjajú sa pomocou technológií a trhu. Hneď ako sa objavili obchodní roboti, podvodníci prišli na to, ako ich využiť vo svoj prospech. Začali vytvárať falošné obchodné roboty, ktoré by obchodníci začali používať, dali im svoje peniaze a už ich nikdy viac nevideli.

Aké dôležité je obchodovanie robotov na trhu s bitcoinmi?

roboti na obchodovanie s kryptomenami

Kryptomena je úplne nová technológia, ktorá sa rýchlo stáva miláčikom sveta. Ba čo viac, čoraz viac sa stáva živým laboratórnym postupom pre obchodovanie s vyššou frekvenciou, ako aj oblasťou pre pokrok v obchodovaní s robotmi..

Aj keď existuje veľa obchodných robotov a alg, ktoré spoločnosti Wall Street používajú pre tradičné obchodné disciplíny, trhy s kryptomenami sa dnes považujú za novú obchodnú platformu pre skúmanie nových metód a využitie niektorých marketingových stratégií..

potvrdil to Forbes, ktorý uviedol, že vývoj nástrojov alebo obchodného softvéru a decentralizované burzy budú predzvesťou novej éry automatizovaných obchodných robotov.

Zatiaľ čo spoločnosti čoraz viac pracujú na rôznych softvéroch na obchodovanie s kryptami, stále ide o sektor, ktorý zaručuje množstvo vylepšení, ktoré odhalí neustála expanzia, ktorú poskytuje umelá inteligencia.

Aj keď budúcnosť výmen a blockchainových technológií nie je stále celkom jasná, je čoraz zjavnejšie, že umelá inteligencia bude v blízkej budúcnosti hrať veľkú rolu.

Profesionálni obchodníci a inštitucionálni investori ich budú potrebovať, aby im pomohli znížiť riziká pri uskutočňovaní obchodov s veľkým objemom poloautomatizovaným spôsobom alebo bez použitia rúk..

Obchodní roboti účinne pomáhajú minimalizovať obchodné obmedzenia a uľahčujú drobným investorom efektívne využívať jednoduchšie technologické aplikácie prostredníctvom dobre zabezpečeného procesu. V skutočnosti môžu byť títo obchodní roboti navrhnutí tak, aby využívali výhody obchodných nekonzistencií spôsobených určitou manipuláciou, čo pomáha investorovi alebo obchodníkovi zarobiť ešte viac peňazí.

Obchodníci s umelou inteligenciou tiež pomôžu zlepšiť jednoduchosť monitorovania obchodu a investičného portfólia. Vďaka tomu sa môžu obchodníci vďaka spoľahlivým a predvídateľným výnosom sústrediť na rozširovanie svojho portfólia.

Obchodníci používajúci roboty tiež pravdepodobnejšie vylúčia zo svojich obchodov všetky formy ľudskej chyby. V skutočnosti minulý rok veľa obchodníkov zarobilo veľa peňazí z využívania obchodovania.

Dlhodobé účinky

V dnešnej dobe skúsení obchodníci využívajú pokročilé obchodné nástroje, pretože bežní obchodníci s nimi nie sú oboznámení. V súčasnej podobe existuje spoločné API pre obchodovanie s kryptami, čo sťažuje používanie robotov. Je ironické, že väčšina z nich nemá dobrý výkon, pokiaľ ide o obchody s nízkym objemom.

Volatilita trhu s kryptomenami si vyžaduje potrebu obchodných robotov, ktorí sú medzi obchodníkmi čoraz populárnejší. Tieto programovateľné softvérové ​​algoritmy umožňujú investorom neustále zostať v obchodovaní, pričom robot robí automatické ponuky, aj keď obchodník spí a druhá polovica sveta sa práve začína prebúdzať a stúpať.

Zatiaľ čo roboty na obchodovanie s kryptomenami znejú úžasne, je nevyhnutná náležitá starostlivosť, pokiaľ ide o automatický softvér, pretože iba človek nie je v obchodných záležitostiach neomylný. Dokonca aj Warren Buffet, ostrieľaná legenda Wall Street, z času na čas stratí a roboty na obchodovanie s kryptami by mohli byť užitočné pri zabezpečovaní toho, aby takíto investori zostali pred ostatnými.

Napriek tomu ich neustále používanie v obchodovaní prináša obrovské náklady. Nakoniec je isté, že roboty sa budú naďalej zdokonaľovať, aby vyhovovali rôznym potrebám obchodovania. O to viac to bude, keď sa kryptopriemysel stabilizuje, pretože bude hrať úlohu pri pomoci vývojárom so schopnosťami hlbokého učenia AI..

Posledná automatická myšlienka obchodovania s bitcoinmi

kontrola kryptoobchodovania-robotov

Tady to máte – urobíme všetko pre to, aby sme ich aktualizovali o prebiehajúci výskum najnovších a skvelých robotov na obchodovanie s bitcoinmi. S rýchlym rastom svetov FinTech a virtuálnych mien sa za krátku dobu môže veľa zmeniť.

Keď sa inovácie a náhľad začnú hromadiť a prezentovať silné stránky vo všetkých druhoch transformatívnych a rušivých spôsobov, bude so slaninou veľa ošípaných. Ale rovnako ako mäso nie je kľúčové, riešenie predstavuje aj bielkovina. Bez ohľadu na to, na aký zoznam narazíte a ktorý si prečítate ďalej, nikdy neinvestujte viac, ako môžete riskovať, že prídete o toľko zákonov, pravidiel a predpisov týkajúcich sa kryptomeny, ktoré ešte budú vydané abecednými riadiacimi orgánmi..

Posledná vec, ktorú si treba pamätať ohľadom obchodných robotov, je, že sú, a mali by sa považovať za nástroje. Nie sú riešením pasívneho príjmu, ktoré vám prinesie zisk, keď robíte niečo iné len vďaka automatizovanému módnemu slovu. Samozrejme, pre niektoré z nich môžete nastaviť konkrétne parametre a mať svoje obchodovanie trochu zabezpečené, ale trh neustále rastie a mení sa a vaše parametre musia tieto zmeny sledovať, najmä keď denné krypto správy a cykly pokračujú.

Z tohto dôvodu nemôžete len nastaviť robota a zabudnúť na neho. Stále vyžadujú váš dohľad a často dokonca aj rušenie. Dôležitá je aj správna stratégia, a ak robíte veci dobre, potom sa z obchodných robotov môžu stať celkom výnosné nástroje. Ak to neurobíte – očakávajte vážne straty.

Na záver tohto článku stojí za to pripomenúť, že na rozdiel od ľudí, komerčných robotov nikdy neovládnu emócie ani iné psychologické faktory, o ktorých je známe, že ovplyvňujú veľa obchodníkov. Vďaka tomu sa nenazýva intelekt „najväčšou devízou človeka“ pre nič za nič. Šťastné obchodovanie všetkým &# 128578;

PS: Kontaktujte nás s akýmikoľvek spätnými väzbami alebo návrhmi a pripravte sa na bitcoinové polovičky, kde by sa mohlo stať veľa dôveryhodných predpovedí cien BTC. Unikátny jedinečný bitcoinový časový rámec sa môže ukázať ako vhodný čas na to, aby ste začali využívať automatizovaný robot na obchodovanie s kryptomenami a využili tak ďalší cyklus trhu s býkmi..

@media (minimálna šírka: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! important;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: kurzor myši [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! dôležité;}}

Prijímajte platby bitcoinom: najlepších 14 obchodných brán, ktoré môžete použiť

Prečítajte si viac @media (minimálna šírka: 300 pixelov) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! important;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: kurzor myši [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! dôležité;}}

Výdavky bitcoinu: najdôležitejšie miesta prijímajúce krypto platby v roku 2020

Prečítajte si viac @media (minimálna šírka: 300 pixelov) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! important;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: kurzor myši [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! dôležité;}}

Sprievodca futures na bitcoiny: Najlepšie burzy + Ako funguje obchodovanie

Prečítajte si viac @media (minimálna šírka: 300 pixelov) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! important;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: kurzor myši [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! dôležité;}}

Bitcoinové podvody: bitcoinové hackery, krádeže a história podvodov

Prečítajte si viac @media (minimálna šírka: 300 pixelov) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! important;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: kurzor myši [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! dôležité;}}

Cena bitcoinu dnes: Sprievodca hodnotou výmenného kurzu BTC / USD

Prečítajte si viac @media (minimálna šírka: 300 pixelov) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! important;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: kurzor myši [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {obrázok na pozadí: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! dôležité;}}

Analýza bitcoinových grafov: Ako obchodovať s bitcoinmi pomocou grafov

Prečítajte si viac

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map