Výdavky bitcoinu: najdôležitejšie miesta prijímajúce krypto platby v roku 2020

kde utratiť bitcoin

Contents

Najlepšie miesta na míňanie bitcoinov: Konečný zoznam miest, kde je Crypto akceptované online v roku 2020

Pred niekoľkými rokmi bitcoin akceptovala iba hŕstka uznávaných maloobchodníkov. Dnes, keď rastúci trend prijímania kryptomien stále stúpa, existuje viac miest na utrácanie bitcoinov online ako kedykoľvek predtým. Poďme sa pozrieť na to najlepšie, čo si za bitcoin môžete kúpiť v najlepších obchodoch, poskytovateľoch služieb a firmách v novom desaťročí 2020.

Zhromaždili sme rozsiahly zoznam všetkých hlavných maloobchodníkov, obchodníkov, platforiem a služieb vhodných pre krypto nakupovanie, ktorí v súčasnosti prijímajú platby bitcoinom.

Bitcoin je teraz v jedenástom roku od počiatočného začiatku BTC blockchainu. V priebehu rokov niektoré miesta klesajú, zatiaľ čo nové obchody pridávajú, testujú a skúšajú možnosti platby bitcoinom. Urobíme všetko pre to, aby tento adresár prijímajúci digitálne aktíva predstavoval najpresnejšiu agregáciu nových spoločností a účastníkov trhu aj s produktmi..

Zatiaľ čo jedného dňa by tento komplexný zoznam miest na nakupovanie kryptomien mohol zastarať, pokiaľ ide o šírenie povedomia o tom, kde používať bitcoiny v roku 2020 a neskôr. Význam, v istom zmysle; proces aktualizovanej kurácie sa stáva nezmyselným, pretože celý svet začína obchodovať s aktívami založenými na blockchaine a oddeľuje sa tokenizačný prechod tam, kde je akceptovanie virtuálnych mien v globálnom meradle pre obchod bežnou záležitosťou. Aj keď je to už mnoho rokov, futuristická predpoveď „programovateľných peňazí“ o tom, ako sa bitcoiny a elektronický obchod spájajú a vytvárajú skutočne trh s prevodom digitálnych hodnôt, pomaly dozrieva, pretože v kryptosystéme rastie použiteľnosť a komfort..

Nateraz je to najväčší index toho, kde pomocou kryptomien nakupovať tovar a služby online a platiť v bitcoinoch skutočným spôsobom typu peer to peer. Tento rastúci katalóg vám pomôže nájsť najlepšie miesta na utrácanie bitcoinov v roku 2020, kde môžete uskutočňovať platby pomocou kryptomien a dokonca možno pri nákupe vecí zahliadnete prestížny znak „bitcoin tu akceptovaný“..

Naše najlepšie miesta na utratenie bitcoinových rolodexov obsahujú 32 kategórií s viac ako 270 obchodmi a službami z celého sveta.

 • Najväčšie značkové obchody
 • Počítače a elektronika
 • Športové miesta
 • Hazardné hry
 • Športové stávky
 • Online poker
 • Kasína v Las Vegas
 • Obchody Vape
 • Cestovné platformy
 • Zdravotná starostlivosť 
 • Internetové stránky
 • Aukčné webové stránky
 • Virtuálne súkromné ​​siete
 • Darčekové poukážky
 • Platobné platformy
 • Herné miesta
 • Kiná 
 • Jedlo, pitie a reštaurácie
 • Móda a šperky
 • Zbrane a zbrane
 • Poisťovne
 • Nehnuteľnosť 
 • Zlato a drahé kovy
 • Zábava pre dospelých
 • Investujte, šetrite a zarábajte
 • Univerzity a vysoké školy
 • Zoznamovacie weby
 • Forex Brokers
 • Advokátske kancelárie
 • Automobily a automobily
 • Rôzne služby & Siete
 • Charity a dary

A pre vašu radosť z pozerania je tu dnes živá cena bitcoinu:

Najlepšie značkové obchody prijímajúce bitcoiny

najlepšie miesta na míňanie bitcoinov

Cieľ

Target je jedným z najpopulárnejších maloobchodných predajcov v Amerike. Target neprijíma bitcoiny priamo v žiadnom zo svojich obchodov, hoci darčekové karty Target môžete ľahko kúpiť na platforme Gyft a iných platformách pomocou bitcoinu, potom môžete darčekové karty minúť v obchode.

Celé potraviny

Spoločnosť Whole Foods neprijíma bitcoiny priamo v žiadnom zo svojich obchodov v USA, Kanade a Spojenom kráľovstve. Existuje však jednoduché riešenie, ktoré vám umožní minúť bitcoiny v Whole Foods bez ohľadu na to: stačí si kúpiť darček Whole Foods za bitcoiny prostredníctvom stránky Gyft.com. Potom si môžete z Whole Foods kúpiť čokoľvek, čo sa vám páči.

Uber

Uber neprijíma priamo krypto výmenou za jazdy. Väčšina predajcov darčekových kariet vrátane spoločnosti eGifter však predáva darčekové karty Uber výmenou za kryptomeny. Môžete si kúpiť darčekovú kartu Uber s bitcoinom a potom túto darčekovú kartu Uber minúť pri akejkoľvek jazde.

Macy’s

Spoločnosť Macy’s, rovnako ako Uber a Whole Foods, priamo neprijíma bitcoiny, hoci je ľahké kúpiť si darčekovú kartu Macy za bitcoiny od ktoréhokoľvek významného predajcu darčekových kariet. Ak máte darčekovú kartu Macy, môžete ju bez obmedzení ľahko minúť v ktoromkoľvek obchode.

Wikipedia

Wikipedia je najväčšia encyklopédia open-source na svete. Spoločnosť prijíma dary v bitcoinoch a mnoho ďalších platobných metód.

AT&T

AT&T je prvou významnou telekomunikačnou spoločnosťou v USA, ktorá prijíma platby kryptomenou za účty, nové telefóny a ďalšie produkty a služby. AT&T prijíma platby bitcoinom cez BitPay.

at & amp; t prijíma bitcoiny

Tesla

Automobilový gigant Tesla sa na novinové titulky dostal až v roku 2013, keď zákazník použil bitcoin na nákup Tesla S od autorizovaného predajcu v Newport Beach, čo znamenalo prvé použitie bitcoinov na nákup luxusného automobilu. Dnes však Tesla oficiálne neakceptuje bitcoiny pre automobily v žiadnom zo svojich obchodných zastúpení.

Xbox

Hry, doplnky a predplatné Xbox Live si môžete kúpiť za bitcoin. Spoločnosť Microsoft akceptuje bitcoiny v celom svojom online obchode pre väčšinu digitálnych produktov a služieb.

PlayStation Network

Bitcoin môžete použiť na nákup hier, predplatné a ďalšie doplnky v sieti PlayStation Network.

Walmart

Walmart predáva darčekové karty prostredníctvom väčšiny hlavných platforiem darčekových kariet vrátane eGifter. Kúpte si darčekovú kartu Walmart online za bitcoiny a túto darčekovú kartu potom môžete minúť v ktoromkoľvek obchode Walmart.

Rakuten

Rakuten je japonský gigant pre elektronický obchod, ktorý bol uvedený na trh v roku 1997. Za posledné desaťročie sa „japonská Amazonka“ rýchlo rozšírila aj mimo Japonsko. Boli tiež jednou z prvých veľkých spoločností elektronického obchodu, ktoré začali prijímať bitcoiny: v marci 2015 spoločnosť Rakuten oznámila, že začne prijímať platby bitcoinom na svojich globálnych trhoch..

Približne v rovnakom čase spoločnosť Rakuten investovala aj do spustenia spracovania platieb Bitnet Technologies. Na začiatku roka 2019 potom spoločnosť Rakuten získala peňaženku s názvom Everybody’s Bitcoin a premenovala ju na peňaženku Rakuten Wallet. Je zrejmé, že Rakuten vidí v bitcoinoch budúcnosť a spoločnosť dnes naďalej prijíma bitcoiny prostredníctvom svojich trhovísk.

Plus, platforma známa skôr ako Ebates, je teraz Rakuten. Pomocou Rakuten môžete získať až 40% hotovosť späť vo viac ako 2 500 obchodoch vrátane Amazonu, eBay, Macy’s, Kohl’s a Walmart.

Navštívte Rakuten.com začať nakupovať s bitcoinom už dnes.

Preplniť

Overstock bol prvým veľkým maloobchodníkom, ktorý začal prijímať bitcoiny. Generálny riaditeľ spoločnosti Overstock, Patrick Byrne, je veľkým zástancom technológie kryptomeny a blockchainu a bežne sa od neho žiada, aby hovoril na blockchainových konferenciách. Overstock dnes akceptuje nielen bitcoiny; spoločnosť akceptuje aj ETH, BCH, LTC, XMR a DASH. Ak chcete platiť bitcoinom, jednoducho si vyberte položky, ktoré chcete v službe Overstock, a potom vyberte bitcoin na obrazovke platby.

Fiverr

Konferenčné centrum Fiverr ponúka širokú škálu produktov a služieb za 5 dolárov. Spoločnosť teraz prijíma bitcoiny.

Monoprix

Európsky veľkoobchod s potravinami a potravinami Monoprix je populárny v celej Európe. Bitcoiny môžete minúť v internetovom obchode spoločnosti. Spoločnosť tiež naznačila plány, že v budúcnosti začne prijímať bitcoiny vo svojich maloobchodných predajniach.

Etsy

Trh elektronického obchodu Etsy prijíma platby v bitcoinoch. Umenie, remeslá a ďalšie ručne vyrobené predmety môžete nakupovať pomocou bitcoinu priamo cez Etsy.

Intuícia

Účtovný gigant Intuit dominuje v účtovnom priestore pre malé a stredné podniky. Spoločnosť so sídlom v Silicon Valley teraz prijíma bitcoiny výmenou za predplatné účtovného softvéru. Softvér sám o sebe podporuje vykazovanie príjmu v bitcoinoch, okrem iných služieb spojených s kryptami.

Alza

Alza je najväčší online maloobchod v Českej republike, aj keď spoločnosť prevádzkuje aj webové stránky elektronického obchodu na Slovensku (Alza.sk), v Nemecku (Alza.de), Rakúsku (Alza.at) a vo Veľkej Británii (Alza.co) .uk). Alza prijíma bitcoiny vo všetkých týchto online obchodoch. Alza tiež ponúka službu bitcoinu s názvom BTC ATM, kryptoburzu a peňaženku, kde môžete nakupovať a predávať kryptomeny. Alza tiež prevádzkuje malý počet bitcoinových bankomatov v centrálnych showroomoch spoločnosti v Prahe a Bratislave (bankomaty prevádzkuje v mene Alza spoločnosť General Bytes)..

Najlepšie miesta pre počítače a elektroniku

Najlepšie miesta v oblasti počítačov a elektroniky na prijímanie platieb bitcoinom

Newegg.com

Newegg je jedným z najväčších maloobchodných predajcov počítačových komponentov na internete. Môžete si kúpiť notebooky, plne postavené herné počítače, periférie, diely a ďalšie. Newegg prijíma bitcoiny už roky. Stačí zvoliť bitcoin na obrazovke záverečnej platby. Môžete platiť pomocou ľubovoľného typu bitcoinovej peňaženky.

Dell

PC Giant Dell vám umožní kúpiť určité počítače pomocou bitcoinu. Spoločnosť Dell vám v skutočnosti poskytuje zľavu za používanie bitcoinu: Spoločnosť Dell pri nákupe za bitcoiny zníži 10% zľavu z ceny niektorých počítačov.

Avalancha

Možno ste o Avalanche ešte nepočuli, ale v Argentíne je obrovská. V obchode s elektronickým obchodom sa predávajú elektronické predmety a ďalšie pomôcky. Teraz môžete platiť bitcoinmi vďaka partnerstvu s latinskoamerickou platformou na spracovanie platieb bitcoinov BitPagos..

DISH Network

Sieť DISH Network bola jedným z najväčších mien prijímajúcich bitcoiny už v roku 2016. Telekomunikačný gigant dnes umožňuje používateľom používať bitcoin na platby za predplatné satelitnej televízie, aj keď všetky ostatné produkty a služby DISH vyžadujú platbu v USD.

TigerDirect

TigerDirect je maloobchod s počítačmi ako NewEgg. Spoločnosť predáva diely, systémy, periférie a ďalšie. Všimnete si, že veľa predajcov počítačových dielov prijíma bitcoiny. Ťažiari sú koniec koncov jedni z najväčších používateľov bitcoinov na svete a musia si kupovať počítačové diely.

Eyeboot

Eyeboot je maloobchod s hardvérom na ťažbu kryptomeny, ktorý ponúka ASIC a ďalších ťažiarov kryptomeny. Rovnako ako u väčšiny ostatných maloobchodníkov s bitcoinovými minermi, aj Eyeboot prijíma bitcoiny výmenou za hardvér.

Obchodníci s pamäťou

Predajca počítačových dielov Memory Dealers prijíma platby v bitcoinoch. Memory Dealers je spájaný s Rogerom Verom, Bitcoin Jesusom, veľkým krypto influencerom.

FastTech

FastTech predáva širokú škálu elektronických výrobkov vrátane všetkého od laserov cez elektronické cigarety až po fotografické potreby. Za bitcoin môžete na webe kúpiť čokoľvek.

Tašky GoDark Faraday

Tašky Faraday chránia váš telefón, tablet a ďalšie elektronické zariadenia pred poškodením EMR, hackerstvom, sledovaním polohy a ďalšími prichádzajúcimi signálmi. Tašky fungujú tak, že blokujú prichádzajúce signály medzi 600 MHz a 5 GHz, čo zahŕňa všetky signály Wi-Fi, mobilných telefónov, Bluetooth a GPS. GoDark ponúka široký výber tašiek Faraday a môžete platiť pomocou bitcoinu.

Headphones.com

Headphones.com je online maloobchod so slúchadlami a slúchadlami. Spoločnosť prijíma kryptomeny výmenou za všetky typy zvukových zariadení.

Najlepšie športové miesta

Najlepšie športové miesta na prijímanie platieb bitcoinom

Sacramento Kings

Sacramento Kings sa pokúsili prilákať technikov z oblasti Bay Area tým, že ponúkli celý rad bitcoinových stimulov. Za bitcoiny si môžete kúpiť nielen lístky Sacramenta Kings, ale môžete si kúpiť aj pivo, dresy, párky v rožku a ďalšie. Bitcoin je v organizácii Sacramento Kings všeobecne akceptovaný online aj osobne v Golden 1 Center.

Zemetrasenia v San Jose

Zemetrasenia v San Jose, ktoré sa nachádzajú v samom srdci Silicon Valley, začali inteligentne prijímať bitcoiny na svojom domovskom štadióne. Pomocou bitcoinu môžete platiť aj za ústupky na rôznych miestach okolo štadióna.

Najlepšie miesta s hazardnými hrami

Najlepšie miesta s hazardnými hrami na prijímanie platieb bitcoinom

BetChain

BetChain je plne regulovaná a licencovaná hazardná platforma podľa predpisov Curacaa. Spoločnosť je obzvlášť obľúbená pre svoje hry na automatoch a je jedným z najväčších mien v priemysle, ktoré prijíma platby bitcoinom.

Cloudbet Casino

Cloudbet Casino prevádzkuje herná spoločnosť Betsoft. Spoločnosť prijíma vklady prostredníctvom bitcoinov a môžete hrať pomocou ľubovoľného mobilného alebo stolného zariadenia.

Betcoin

Betcoin je jednou z mnohých hazardných platforiem, ktoré prijímajú bitcoiny. Betcoin je platforma pre hazardné hry pre stolné a mobilné zariadenia, kde môžete hrať blackjack alebo ruletu alebo dokonca hazardovať na virtuálnych dostihoch. Betcoin prijíma vklady v bitcoinoch.

FortuneJack

FortuneJack ponúka športové stávky, kasínové hry, kocky, živé virtuálne kasínové hry a ďalšie tradičné hazardné hry. FortuneJack je obľúbený aj medzi používateľmi kryptomien pre svoju preukázateľne spravodlivú časť, kde si môžete zahrať hry a dokázať, že sú tieto hry úplne spravodlivé. Mnoho hazardných platforiem špecifických pre bitcoiny ponúka preukázateľne férové ​​hry, ale FortuneJack je jednou z mála hlavných hazardných platforiem, ktoré ponúkajú aj preukázateľne férové ​​hry..

OneHash.com

Bitcoinová hazardná platforma OneHash ponúka hry s kockami, kasínové hry, športové stávky, stávky na finančné udalosti a ďalšie. Používatelia môžu staviť s BTC.

1xbit.com

Stránka 1xbit.com bola spustená v roku 2016 s viac ako 1 000 živými kasínovými hrami. Platforma tiež ponúka športové udalosti a 3 000 hracích automatov. Používatelia môžu staviť pomocou viac ako 10 kryptomien vrátane bitcoinu.

32Červený šport

32Red Sport je britské online kasíno s viac ako 500 kasínovými hrami. Platforma prijíma bitcoiny ako vkladovú metódu, ktorá vám umožní používať bitcoiny na hranie automatov, rulety, blackjacku, pokru a ďalších..

BitStarz

BitStarz je ďalšia platforma pre hazardné hry v bitcoinoch, ktorá vám umožňuje hazardovať s kryptomenou výmenou za skutočné výhry. Môžete hrať širokú škálu kasínových hier v preukázateľne spravodlivom prostredí hazardných hier.

Kasíno Oshi

Oshi Casino ponúka niekoľko hracích automatov a ďalších kasínových hier. Spoločnosť vám umožňuje hazardovať priamo s bitcoinmi.

mBit Casino

mBit Casino je licencovaná a regulovaná hazardná platforma, ktorá neprijíma ani nekryté meny: spoločnosť prijíma iba bitcoiny a ďalšie významné kryptomeny.

Najlepšie webové stránky so športovými stávkami

Najlepšie webové stránky so športovými stávkami na prijímanie platieb bitcoinom

William Hill

William Hill je jedným z najväčších stávkových kancelárií na svete. Spoločnosť tiež prijíma bitcoiny ako možnosť vkladu, čo umožňuje používateľom vkladať bitcoiny, prevádzať ich na fiatovú menu a potom staviť na platforme športy.

SBOBET

SBOBET je licencovaná online stávková kancelária, ktorá okrem iných možností ponúka kasínové hry, športové stávky a stávky na kone.

BetBTC

BetBTC je anonymný web so športovými stávkami, ktorý primárne používa bitcoin na všetky športové stávky.

Sportsbet

Sportsbet je globálna platforma pre športové stávkovanie, ktorá vám umožní staviť na všetko od kriketu cez futbal až po DOTA2. Platforma prijíma vklady v bitcoinoch.

BetOnline

BetOnline je populárna webová stránka o športových stávkach, pretože funguje v mnohých krajinách s regulačnými problémami, vrátane USA, Veľkej Británie a Austrálie. Prijímajú aj vklady v bitcoinoch.

Benfica

Sport Lisbonia e Benfica, tiež známejší ako Benfica, je populárny portugalský športový klub. Spoločnosť prijíma bitcoiny za lístky na hry, tovar, ústupky a ďalšie. Ak ste niekedy v Lisabone, môžete minúť bitcoiny za skvelý športový deň.

Fairlay

Fairlay je platforma pre športové stávkovanie, ktorá nedávno začala prijímať bitcoiny a umožňovala používateľom anonymne vsádzať pomocou najväčšej digitálnej meny na svete..

Bitcoin Rush

Bitcoin Rush je bitcoinová stávková platforma založená v roku 2013. Platforma dnes ponúka kasínové hry a športové stávky.

Dusík

Nitrogen je stávková kancelária, ktorá prijíma vklady a výbery v bitcoinoch. Klienti môžu prostredníctvom platformy staviť na šport v konkrétnych zacielených regiónoch, vrátane všetkého od tenisu po ženský basketbal.

Bovada

Spoločnosť Bovada prijíma nielen bitcoiny pre svoje pokerové hry; stránka tiež prijíma bitcoiny pre svoje športové stávky. S bitcoinom ste mohli staviť na šport od mája 2016. Ak chcete začať, stačí vložiť bitcoin do svojej peňaženky Bovada..

MyBookie

MyBookie je stávková kancelária uvedená na trh v roku 2014. Spoločnosť prijíma bitcoiny na vklady.

InterTops

Program InterTops bol uvedený na trh v roku 2016 a ponúka športové stávky a ďalšie možnosti online hrania a hazardných hier. Môžete vložiť bitcoin a okamžite začať hrať cez 200 hier cez InterTops.

Bet365

Bet365 je jedným z najväčších mien v oblasti hazardných hier a kasín. Spoločnosť spracováva platby bitcoinom prostredníctvom spoločnosti NETELLER.

5DIMES

5DIMES je líder v oblasti športových stávok online, ktorý nedávno začal prijímať bitcoiny ako platby.

Coinbet24.com

Coinbet24.com umožňuje používateľom po vložení bitcoinu staviť na šport. Uvítacie bonusy a ďalšie bonusy sú tiež k dispozícii bez ohľadu na spôsob vkladu.

Najlepšie online pokerové stránky

Najlepšie online pokerové stránky na prijímanie platieb bitcoinom

Zapaľovací poker

Ignition Poker je jednou z mála významných pokerových webových stránok, ktorá prijíma bitcoiny. Spoločnosť je jednou z najväčších online pokerových stránok v Spojených štátoch.

Bovada Poker

Bovada Poker prijíma platby bitcoinom prostredníctvom Coinbase. Spoločnosť je jedným z najznámejších mien vo svete online pokru, ktorá prijíma bitcoiny.

Najlepšie kasína v Las Vegas

Najlepšie kasína v Las Vegas na prijímanie platieb bitcoinom

Kasíno Golden Gate

Kasíno Golden Gate v Las Vegas teraz prijíma bitcoiny za žetóny. Kasíno Golden Gate, ktoré bolo založené v roku 1906, je jedným z najobľúbenejších kasín vo Vegas.

Hotel D Las Vegas Casino

Hotel D Las Vegas Casino prijíma bitcoiny pre všetky hazardné hry a hotelové izby.

Kasíno a hotel Aliante

Aliante Casino and Hotel prijíma bitcoiny a ďalšie digitálne meny pre svoje hry, výherné automaty, miestnosti a apartmány.

Výhra 123 Vegas

123 Vegas Win ponúka 700 kasínových hier a všetky tieto hry môžete hrať pomocou bitcoinu. Uvítacie bonusy sú k dispozícii pri prvých štyroch vkladoch uskutočnených novým klientom.

Najlepšie obchody s vape

Najlepšie obchody Vape na prijímanie platieb bitcoinom

Vape Dojo

Spoločnosť Vape Dojo nedávno oznámila, že začne prijímať bitcoiny pre všetky objednávky e-liquidu. Elektronické kvapaliny môžete nakupovať online za bitcoiny.

8BitVape

8BitVape je jedným z najznámejších dodávateľov vape na svete. Spoločnosť je populárna najmä v USA a Veľkej Británii pre svoj zvyk e-liquid.

Mt. Baker Vapor

Mt. Spoločnosť Baker Vapor teraz prijíma bitcoiny ako spôsob platby.

Vapes Schwarzwald

UK Black Forest Vapes teraz prijíma bitcoiny pre svoju vysoko kvalitnú e-likviditu.

Obchod E-Liquid UK

Obchod E-Liquid UK Store predáva elektronické cigarety, džúsy e-liquidov a ďalšie prostredníctvom svojho online obchodu, ktorý slúži predovšetkým na britský trh..

Hmla na Tyne

Spoločnosť Fog On The Tyne bola založená v roku 2012 s cieľom predávať online cigarety a elektronické kvapaliny. Spoločnosť teraz podporuje platby bitcoinom.

Vape Crypto

Spoločnosť Vape Crypto vysvetľuje priamo vo svojom názve všetko, čo potrebujete vedieť: táto spoločnosť e-cigarety a dodáva výmenou za krypto.

StealthVape

StealthVape je jedným z najvýznamnejších mien vo vape priemysle. Bitcoin môžete minúť za akékoľvek produkty v online obchode StealthVape.

Vape & Šťava

Vape & Juice je britská spoločnosť, ktorá prijíma bitcoiny pre všetky produkty uvedené v internetovom obchode spoločnosti.

Najlepšie miesta na cestovanie

Najlepšie miesta na prijímanie platieb bitcoinom

Expedia

Expedia je jedným z najväčších cestovných webov na svete. Spoločnosť ponúka široký výber hotelov, letov, požičovní automobilov, cestovných balíkov a ďalších. V roku 2017 sa spoločnosť Expedia stala prvým hlavným cestovným webom, ktorý začal prijímať bitcoiny vďaka partnerstvu so spoločnosťou Coinbase. Dnes spoločnosť Expedia naďalej prijíma bitcoiny výmenou za letenky, hotely, požičovne automobilov a balíčky.

Bitcoinové cestovanie

Takže máte bitcoin a chcete cestovať. Preto je vhodné, že nejaký podnikateľ založil spoločnosť Bitcoin Travel (https://bitcoin.travel). Táto webová stránka obsahuje zoznamy cestovných a rezervačných webov, ktoré akceptujú bitcoiny. Jednoducho použite webovú stránku na vyhľadanie dostupných letov a hotelov a potom vyhľadajte cestovné služby, ktoré akceptujú bitcoiny.

bitcoin travel prijíma platby bitcoinom

Lacný vzduch

Cheap Air, nezamieňajte si s CheapoAir, je agregátor letov, ktorý vám pomôže nájsť lacné letenky. Táto webová stránka tiež ponúka ubytovanie, prenájom automobilov a ďalšie. Po príchode na obrazovku Lacné Air platieb nájdete množstvo akceptovaných kryptomien, ktoré sú k dispozícii na platbu, vrátane BTC, BCH, LTC a DASH..

Berkeley Travel

Londýnska luxusná cestovná kancelária Berkeley Travel prijíma bitcoiny a ďalšie digitálne meny za všetky cestovné produkty a služby uvedené na internete, vrátane luxusných sviatočných balíkov a ďalších..

AirBaltic

AirBaltic začal prijímať bitcoiny na lety v lete 2014, čím sa stala prvou významnou leteckou spoločnosťou, ktorá začala prijímať bitcoiny. Spoločnosť s sídlom v Rige v Lotyšsku lieta po celej Európe a na celom svete. Bitcoin však môžete minúť iba na určité lety. Letenky do a z Číny, Indonézie, Jordánska, Islandu, Indie, Ruska, Taiwanu, Vietnamu, Japonska, Libanonu a Malajzie sú z platieb bitcoinmi vylúčené. AirBaltic si pôvodne účtoval poplatok 5,99 EUR za každú rezerváciu bitcoinu, hoci AirBaltic nedávno poplatok znížil.

AirLithuania

Litovská národná letecká spoločnosť vám umožňuje platiť bitcoinmi za lety v rámci jej servisnej siete.

MNOHO poľských leteckých spoločností

Poľská národná letecká spoločnosť bola založená už v roku 1928, čo z LOTU robí najstaršiu leteckú spoločnosť na svete, ktorá prijíma bitcoiny pre určité lety..

Holiday Inn

Holiday Inn neprijíma bitcoiny v celom reťazci. Ako trochu reklamný ťah však začal Holiday Inn prijímať bitcoiny v jednom hoteli na Union Street v Brooklyne v New Yorku.

BTCTrip

BTCTrip predáva hotelové rezervácie a letenky a umožňuje vám platiť bitcoinom, litecoinom, dogecoinom a inými populárnymi digitálnymi menami. Slogan spoločnosti je „Fly with Bitcoin“, ktorý vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o BTCTrip.

Virgin Galactic

Spoločnosť Virgin Galactic od Richarda Bransona vám umožňuje platiť za vesmírne lety pomocou bitcoinov. Ak ste niekedy chceli zhodiť náhodných 10 miliónov dolárov na vesmírne lety, potom je Virgin Galactic skvelou voľbou.

One Shot Hotels

Španielsky hotelový reťazec One Shot Hotels prijíma bitcoiny na dvoch svojich miestach v Madride. Spoločnosť má ďalšie hotely v celej Európe, vrátane pobočiek v Londýne, Barcelone a Valencii, ktoré môžu v budúcnosti začať prijímať bitcoiny.

TravelbyBit

Spoločnosť TravelbyBit začala špecializáciou na udalosti a aktivity spojené s bitcoinmi, vďaka čomu sa používatelia bitcoinov mohli ľahko zúčastniť hlavných blockchain konferencií. Dnes je TravelbyBit kompletná platforma na rezervácie letov a hotelov, ktorá predstavuje vynikajúce ponuky po celom svete. Môžete platiť pomocou BTC, BNB alebo LTC, hoci web akceptuje aj bežné platobné karty ako Visa, MasterCard a American Express.

TravelbyBit krypto platby

VisionApartments

Švajčiarska dovolenková spoločnosť VisionApartments so sídlom v Švajčiarsku teraz umožňuje všetkým zákazníkom platiť za všetky prenájmy bitcoinom.

Prázdninové prenájmy v Las Vegas

Vhodne pomenovaná spoločnosť Vacation Rentals Las Vegas začala prijímať bitcoiny a ďalšie významné kryptomeny za pobyty v ich dovolenkových domoch po celom Las Vegas.

Rekreačné strediská Ocean Reef

Ocean Reef Resorts má významné zastúpenie v mestách Destin, South Walton a Panama City Beach na Floride. Spoločnosť vám umožňuje rezervovať si izby a apartmány pomocou bitcoinu.

WebJet

Austrálska cestovná kancelária WebJet akceptuje bitcoiny od roku 2015. Dnes môžu zákazníci ľahko používať WebJet na rezerváciu letov a plavieb za bitcoiny. Spoločnosť uzavrela partnerstvo so spoločnosťou BitPOS pri spracovaní bitcoinových platieb.

eTravelSmart

Online rezervačná služba autobusov eTravelSmart teraz prijíma bitcoiny ako platbu.

Flyhi.fi

Flyhi.fi, založená v roku 2002, predáva letenky v 13 krajinách. Spoločnosť prijíma platby bitcoinom za všetky rezervácie letov a letenky.

9flats.com

Berlínska dovolenková spoločnosť 9flats.com so sídlom v Berlíne prijíma platby bitcoinom za všetky krátkodobé prenájmy domov.

CheapBizClass

CheapBizClass hovorí v mene všetko, čo potrebujete vedieť: spoločnosť sa špecializuje na sprostredkovanie lacného cestovania v biznis triede. Cieľom je predať vám letenky, ktoré vám umožnia letieť v obchodnej triede za rovnakú cenu ako za bežné ekonomické miesto. A áno, s bitcoinom môžete cestovať štýlovo.

Destinia

Destinia vám umožňuje rezervovať si hotely, lety a cestovné balíčky pomocou kryptomeny. Webová stránka má rozhranie, ktoré vyzerá prekvapivo podobne ako populárna stránka o cestovaní s rezerváciami kajakov. Rovnako ako kajak si môžete zobraziť všetky typy ubytovania, letov, prenájmov automobilov a možností cestovania, potom môžete platiť pomocou bankových kariet, PayPalu alebo bitcoinu. Jednou z nevýhod Destinie je, že sa zdá, že spoločnosť neprijíma bitcoiny pre všetky cestovné produkty rezervované prostredníctvom tohto webu.

aBitSky

Získajte lacné domáce alebo medzinárodné lety so spoločnosťou aBitSky, ktorá vám umožní utrácať bitcoiny za všetky typy letov, hotelov, požičovní automobilov a balíkových ponúk. Spoločnosť so sídlom v EÚ funguje od roku 2002, hoci bitcoiny začala prijímať iba nedávno.

Future.travel

Future.travel je ďalšia platforma agregátorov letov, ktorá vám umožňuje platiť pomocou kariet MasterCard, Visa alebo bitcoin. Web prevádzkuje vietnamská spoločnosť s názvom Blue Ocean Trading and Consulting. Future.travel ponúka iba lety vrátane spiatočných a jednosmerných letov a letov do viacerých miest.

AirTreks

AirTreks sľubuje, že ponúkne jednoduché lety do celého sveta. Spoločnosť vám umožňuje preskúmať trasy medzinárodných letov s viacerými zastávkami pomocou ich TripPlannera. Ak chcete ísť z Londýna do Sydney, ale cestou sa napríklad musíte zastaviť, potom spoločnosť AirTreks uľahčuje rezerváciu tohto letu. Majú tiež špeciálne cestovné balíčky ako „Circle the Globe“, „The Grand Escape“ a „Beach Hopping“, ktoré zahŕňajú všetky lety po celom svete. AirTreks funguje od roku 1987 a spoločnosť teraz prijíma bitcoiny.

PrivateFly

Ak ste bitcoinová veľryba, nemali by ste lietať komerčne. Strávte časť svojich bitcoinových zásob na PrivateFly, ktorá vám umožní rezervovať si súkromné ​​lietadlo s bitcoinmi. Táto webová stránka vám umožňuje rezervovať súkromné ​​lietadlá v Spojených štátoch a na celom svete. Stačí zadať svoju aktuálnu polohu, cieľ a dátum, potom si pozrieť dostupné lety súkromným lietadlom a zaplatiť bitcoinom.

Viac známok

MoreStamps vám umožňuje pridať do pasu „viac pečiatok“ rezerváciou letov, hotelov, aktivít, transferov, letiskových salónikov a ďalších online. Web má dokonca svoju vlastnú digitálnu menu MP Coin a 1 MP = 1 USD. MoreStamps prijíma viac ako 40 kryptomien vrátane všetkého od ANT a BAT po BTC, BCH a ETH.

CryptoCribs

CryptoCribs je pre používateľov kryptomien ako AirBnb. Táto webová stránka obsahuje vlastnosti z celého sveta. Zadajte cieľové mesto a dátumy, potom vlastnosti prehliadača a platte vlastníkom priamo v bitcoinoch. Cieľom CryptoCribs je budovať komunitu kryptomádov po celom svete.

zoznam platieb bitcoinom

Travala

Webové stránky na rezerváciu hotelov Travala má sieť viac ako 500 000 hotelov. Ubytovanie v ktoromkoľvek z nich si môžete rezervovať pomocou XRP, BNB, TUSD a mnohých ďalších kryptomien.

RentHop

RentHop, bohužiaľ, neumožňuje prenajať si domy v bitcoinoch. Môžete však inzerovať na webe a platiť v bitcoinoch. Ak platíte za reklamy v bitcoinoch, ušetríte až 60%..

Greitai

Greitai je vyhľadávacia platforma na lety, hotely a autá, ktorá vám umožňuje nielen nakupovať za bitcoiny, ale podporuje aj viac ako 20 ďalších altcoinov.

Najlepšie miesta zdravotnej starostlivosti

Najlepšie zdravotnícke miesta na prijímanie platieb bitcoinom

Nemocnica skupiny Medicover

Nemocnica Medicover Group v Poľsku sa dostala na titulné stránky novín ako jedna z prvých veľkých lekárskych organizácií, ktoré začali prijímať bitcoiny. Skupina prevádzkuje sieť súkromných nemocníc po celom Poľsku a ponúka celý rad zdravotníckych služieb.

Najlepšie internetové stránky

Najlepšie internetové stránky na prijímanie platieb bitcoinom

WordPress

WordPress bol ďalší internetový gigant, ktorý skočil do bitcoinového rozbehnutého vlaku skôr. Online publikačná platforma prijíma bitcoiny od roku 2012. Za bitcoin si môžete kúpiť profesionálny hosting a ďalšie služby WordPress. Na svojom vlastnom webe WordPress nájdete tiež množstvo doplnkov WordPress, ktoré uľahčujú prijímanie bitcoinov.

Mega.nz

Webové stránky zdieľania súborov Mega.nz ponúkajú úložisko v cloude a hosting súborov. Spoločnosť Mega.nz, ktorú založila zakladateľka Megaupload KimDotcom, prijíma bitcoiny na upgrade účtov, čo umožňuje prémiovým používateľom využívať vyššie limity sťahovania a ďalšie výhody.

Reddit

Agregátor sociálnych správ Reddit umožňuje používateľom nakupovať prémiové funkcie pomocou bitcoinu. Nakúpte Reddit Gold napríklad za bitcoiny.

Namecheap

Gigant registrácie domén Namecheap pomohol používateľom zaregistrovať viac ako 10 miliónov doménových mien. Spoločnosť bola tiež jedným z prvých hlavných mien, ktoré akceptovali bitcoiny: Namecheap akceptuje bitcoiny od roku 2013. Partnerstvo s bitcoinmi má pre Namecheap zmysel: spoločnosť vždy viedla cestu k slobode internetu a je jedným z najväčších podporovateľov elektroniky. Frontier Foundation (EFF).

namecheap bitcoinové platby

4chan

Dáva zmysel, že anonymná výveska 4chan by podporovala anonymnú digitálnu menu bitcoin. 4chan umožňuje používateľom nakupovať prémiové funkcie pomocou bitcoinu už niekoľko rokov.

Lumfile

Lumfile je bezplatná cloudová platforma súborových serverov. Spoločnosť prijíma bitcoiny na predplatné prémiových účtov od roku 2012.

QHoster

Investujte bitcoiny za hosting a služby VPS pomocou QHoster.

Hostinger

Hostinger poskytuje webhosting od roku 2004 a spoločnosť prijíma bitcoiny ako spôsob platby.

Hostiteľské vetry

Spoločnosť Hostwinds bola uvedená na trh v roku 2010 a okrem iných služieb poskytuje zdieľaný hosting, obchodný hosting, maloobchodný predajca a spravuje Windows / Linux hosting. Spoločnosť nedávno začala prijímať bitcoiny a ďalšie digitálne meny.

Bitcoinový webhosting

Vhodne pomenovaný Bitcoin Web Hosting sa špecializuje na poskytovanie anonymného webhostingu. Spoločnosť ponúka súkromie, anonymitu a rôzne možnosti hostingu, ktoré sú k dispozícii za jednu jednoduchú platbu bitcoinom.

Host1Plus

Táto hostiteľská spoločnosť má významné zastúpenie v Ázii, Európe a Afrike. Spoločnosť prijíma bitcoiny ako platbu za všetky hostingové služby.

LightSpeed ​​Hosting

LightSpeed ​​Hosting je hlavný poskytovateľ webhostingu, ktorý výmenou za hostingové služby prijíma bitcoiny, bitcoinové peniaze v hotovosti a ďalšie kryptomeny.

Tutanota

Tutanota vám umožňuje míňať vaše anonymné internetové peniaze na anonymnú e-mailovú službu. Použite bitcoin na prihlásenie na odber e-mailovej platformy zameranej na ochranu súkromia.

Protonmail

Protonmail, rovnako ako Tutanota, prijíma bitcoiny výmenou za anonymnú e-mailovú službu.

Grooveshark

Grooveshark podporuje platby bitcoinom. V januári 2018 sa Grooveshark stala prvou významnou spoločnosťou na streamovanie hudby, ktorá ponúka bitcoiny ako poprednú platobnú možnosť.

Najlepšie aukčné webové stránky

Najlepšie aukčné webové stránky na príjem bitcoinových platieb

Reddit BitMarket

Reddit subreddit BitMarket je online aukčná komunita s približne 10 000 ľuďmi. Transakcie v komunite sa primárne uskutočňujú pomocou bitcoinu.

Bitfiy

Bitfiy je jedným z najväčších svetových aukčných webov zameraných na kryptomeny. Platforma umožňuje používateľom obchodovať s položkami za bitcoiny (BTC) alebo litecoiny (LTC) na trhu P2P. Stránka má tiež systém úschovy, ktorý poskytuje kupujúcim a predávajúcim dodatočnú ochranu. K dnešnému dňu spoločnosť Bitify dokončila transakcie za viac ako 7 miliónov dolárov a predala viac ako 100 000 položiek.

Bitfiy prijíma platby bitcoinom

TripleClicks

Aukčný web TripleClicks.com ponúka pravidelné aukcie pomocou systému, ktorý pozná každý, kto používal eBay. Obzvlášť populárna je aukčná spoločnosť spoločnosti Pricebenders. Môžete vložiť peniaze na web a získať ‚TCredits‘ pomocou bitcoinu. Všetky transakcie na platforme sa uskutočňujú v TCredits.

Ubid

Ubid má päť miliónov používateľov, ktorí súťažia o položky prostredníctvom tradičného rozhrania online aukcie. Spoločnosť Ubid akceptuje bitcoiny a ďalšie spôsoby platby.

Najlepšie virtuálne súkromné ​​siete (VPN)

Najlepšie virtuálne privátne siete (VPN) na prijímanie platieb bitcoinom

PureVPN

Vytvorte virtuálnu súkromnú sieť (VPN) s bitcoinmi pomocou PureVPN, komerčnej služby VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z niekoľkých hlavných služieb VPN, ktoré prijímajú bitcoiny výmenou za služby virtuálnej súkromnej siete. Spoločnosť ponúka aplikácie VPN pre Windows, Mac, iOS, Android, Linux a ďalšie, ktoré pomáhajú používateľom bitcoinov udržiavať ich dáta v bezpečí online.

Nord VPN

Panamská spoločnosť Nord VPN ponúka bezplatnú trojdňovú skúšobnú verziu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby zákazníci boli spokojní s ich službami. Spoločnosť tiež prijíma platby v bitcoinoch a iných kryptomenách.

CyberGhost

CyberGhost je rumunská VPN so ľahko použiteľným softvérom a rozhraním bohatým na funkcie. Spoločnosť prijíma bitcoiny ako platbu za všetky služby VPN.

AirVPN

AirVPN je ďalšia VPN, ktorá prijíma bitcoiny ako platby. Spoločnosť vám umožňuje surfovať na internete s úplnou bezpečnosťou a anonymitou. Ponúka tiež funkcie ako killswitch zabraňujúci aplikáciám v prístupe na internet, ak spojenie s VPN stratí pripojenie.

Bullet VPN

Bullet VPN má veľkú globálnu sieť serverov a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Spoločnosť prijíma platby bitcoinmi, kreditnými kartami a PayPal.

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je pokročilá platforma na ochranu a zabezpečenie súkromia, ktorá využíva výhody tunelovania VPN. Služby spoločnosti je možné nastaviť tak, aby fungovali na úrovni TCP / IP, vďaka čomu bude všetko mimoriadne bezpečné. Súkromný prístup na internet prijíma bitcoiny ako platbu.

Najlepšie miesta na darčekové karty

Najlepšie miesta na darčekové karty na prijímanie platieb bitcoinom

eGifter

eGifter je jedným z gigantov v oblasti bitcoinových darčekových kariet. Spoločnosť znižuje náklady vydávaním digitálnych darčekových kariet namiesto fyzických darčekových kariet. Je to nielen pohodlnejšie, ale okamžite získate prístup aj k svojej darčekovej karte. Dnes vám eGifter umožňuje kúpiť celý rad darčekových kariet pre technické aj netechnické výrobky a služby – od pizze Domino po darčekové karty Walmart a ďalšie. Prostredníctvom eGifter sú k dispozícii aj Nike, Adidas a ďalší významní maloobchodníci.

Gyft

Gyft, rovnako ako eGifter, je platforma digitálnych darčekových kariet, ktorá vám umožní míňať bitcoiny na darčekové karty od širokej škály obchodníkov. Spoločnosť Gyft tiež uľahčuje správu vašich aktuálnych darčekových kariet. Ak chcete platformu darčekových kariet na jednom mieste, ktorá vám umožní ľahko minúť bitcoiny, potom je Gyft skvelou voľbou.

darčekové obchody akceptujúce bitcoin

Purse.io

Purse.io bol spustený s cieľom „urobiť krypto užitočným“. Dnes je Purse online trhoviskom, ktoré umožňuje komukoľvek získať zľavu až 33% na Amazon, a to pomenovaním vlastnej zľavy a platbou kryptomenou. Amazon oficiálne neprijíma platby bitcoinom. Amazon však nepriamo prijíma platby bitcoinom cez Purse.io. Stačí si kúpiť darčekovú kartu Amazon cez Purse.io a potom začať nakupovať na Amazone. Môžete tiež predávať darčekové karty Amazon za bitcoiny prostredníctvom servera Purse.io.

nakupujte pomocou bitcoinu online

Giftoff

Giftoff je ďalší maloobchodník s darčekovými kartami, kde si môžete kúpiť darčekové karty pre tisíce maloobchodníkov výmenou za bitcoiny. Giftoff sa zameriava viac na Európu ako na iné weby s darčekovými kartami, vrátane darčekových kariet pre Tesco, H.&M a Argos, ale pre každého je tu niečo. Darčekové karty môžete kúpiť pomocou kariet Visa, MasterCard, American Express, Apple Pay, BTC alebo BCH.

Paxful

Paxful, na rozdiel od všetkých ostatných tu uvedených platforiem, vám nedovolí kupovať darčekové karty za bitcoiny, ale umožní vám predávať nepoužité darčekové karty za bitcoiny. Ak máte nepoužívané darčekové karty ležiace po dome a vyhodené do odpadu, potom vám Paxful umožní maximalizovať hodnotu týchto darčekových kariet pomocou bitcoinu.

Najlepšie platobné platformy

Najlepšie platobné platformy na prijímanie platieb bitcoinom

Prúžok

Platobný gigant Stripe začal prijímať bitcoiny v roku 2017. Rovnako ako Shopify, aj Stripe umožňuje obchodníkom zvoliť si, či chcú bitcoin prijímať alebo nie..

SimplePay

Platobná platforma SimplePay bola založená v roku 2012 s cieľom zjednodušiť proces platby. Platforma teraz umožňuje klientom rozhodnúť sa prijímať platby bitcoinom.

Braintree

Spoločnosť Braintree so sídlom v Chicagu ponúka mobilné a webové platobné systémy pre spoločnosti elektronického obchodu. Spoločnosť prijíma bitcoiny.

Shopify

Kanadský gigant elektronického obchodu Shopify poskytuje platobné služby pre tisíce obchodov po celom svete. Shopify neprijíma bitcoiny za svoje služby priamo. Shopify však uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Bitpay, aby umožnil majiteľom obchodov prijímať bitcoiny. Majitelia obchodov pomocou Shopify môžu povoliť platby bitcoinom a potom začať prijímať kryptomeny pre akékoľvek produkty alebo služby. Ak nájdete obchod, ktorý na platby využíva Shopify, existuje šanca, že obchod akceptuje bitcoiny.

mäta

Mäta nemusí spadať do kategórie bežných platobných platforiem. Avšak, Mint.com akceptuje bitcoiny, čo vám uľahčuje správu rozpočtu na cestách z ľubovoľného zariadenia.

Najlepšie miesta na hranie

Najlepšie herné miesta na prijímanie platieb bitcoinom

Hry s veľkými rybami

Big Fish Games je mobilná a stolná herná platforma, ktorá ponúka celý rad hier, ktoré si môžete kúpiť a hrať. Spoločnosť Big Fish Games prijíma platby bitcoinom výmenou za svoje hry.

Zynga

Online herný gigant Zynga vám umožní utrácať bitcoiny za položky v aplikácii. Všetky hry spoločnosti sú zadarmo, aj keď pri nákupoch v hrách môžete minúť neobmedzené množstvo. Či už hráte Farmville, Words with Friends, Hit it Rich alebo Dawn of Titans, pomocou bitcoinu môžete predbehnúť svojich priateľov.

pomocou bitcoinu na nákup vecí online

Microsoft Games

Spoločnosť Microsoft začala prijímať bitcoiny pre určité časti svojho online obchodu až v roku 2014. Spoločnosť krátko zrušila platby v bitcoinoch, keď v roku 2017 raketovo narástli transakčné poplatky, aj keď teraz spoločnosť Microsoft bitcoin prijíma znova. Spoločnosť vám umožňuje utrácať bitcoiny za digitálne položky z obchodov Windows Store a Xbox Store vrátane filmov, hier a aplikácií. Stačí vložiť bitcoiny na svoj účet Microsoft a potom tieto bitcoiny minúť na ľubovoľných produktoch spoločnosti Microsoft.

microsoft bitcoin

Green Man Gaming

Britský online predajca hier Green Man Gaming prijíma bitcoiny výmenou za rôzne hry. Väčšina produktov Green Man Gaming sa dá ľahko aktivovať v službe Steam a často nájdete hry lacnejšie ako tie, ktoré vidíte v službe Steam.

Keys4Coins

Keys4Coins prijíma kryptomenu výmenou za kľúče pre PC a konzolové hry. Prejdite si špičkové tituly zo služieb Steam, Origin, Uplay a ďalších platforiem a potom si ich kúpte priamo z webu pomocou fiat alebo kryptomien. Keys4Coins akceptuje BTC, DOGE, LTC, BCH, DASH, VTC a XMR spolu s USD, EUR, GBP a NOK. Môžete tiež kúpiť darčekové karty vrátane darčekových kariet Xbox a darčekových kariet PSN, ktoré používajú všetky tieto kryptomeny.

CJS CDkľúče

CJS CDKeys sa špecializuje na ponuku digitálnych kľúčov na stiahnutie najnovších hier s okamžitým doručením. Web funguje od roku 2009, aj keď bitcoin začali prijímať až nedávno. Rovnako ako u iných kľúčových maloobchodných predajcov, všetky kľúče ponúkané spoločnosťou sú originálne, zapečatené kľúče pre úplne nové hry.

Skromný balík

Predajca spoločensky uvedomelých herných balíkov Humble Bundle prijíma bitcoiny výmenou za hry, elektronické knihy, softvér a ďalší digitálny obsah.

Najlepšie kiná a zábavné podniky

Najlepšie kiná a zábava prijímajú platby bitcoinom

Priamo lístky na divadlo

Theatre Tickets Direct je britský maloobchodný predajca vstupeniek. Spoločnosť predáva vstupenky na predstavenia v Londýne vrátane slávnych divadelných predstavení a muzikálov vo West Ende. Už v roku 2014 sa spoločnosť stala prvou cestovnou kanceláriou na svete, ktorá zákazníkom umožnila platiť za lístky do divadla pomocou bitcoinu.

kupujte lístky do kina za bitcoiny

MovieTickets.com

MovieTickets.com je online predajca vstupeniek na film, ktorý vám umožní ľahko kúpiť vstupenky na 30 000 obrazoviek v Spojených štátoch, Kanade, Spojenom kráľovstve a Latinskej Amerike. Spoločnosť prijíma bitcoiny výmenou za lístky do kina.

Major Cineplex

Thajský gigant filmového kina Major Cineplex teraz prijíma bitcoinové hotovosti (BCH) na všetkých svojich miestach, čo vám umožňuje zakúpiť si lístky do kina s BCH kdekoľvek v Thajsku.

Divadlá AMC

AMC Theatres je druhou najväčšou kinematografickou spoločnosťou v Severnej Amerike a prijímajú bitcoiny ako platby.

Filmy Lionsgate

Spoločnosť Lionsgate Films uzavrela partnerstvo so spoločnosťou GoCoin s cieľom integrovať bitcoiny do svojho platobného systému, aj keď nie je úplne jasné, ako bude táto integrácia fungovať.

Najlepšie miesta, jedlá a nápoje

Najlepšie miesta na jedlo, nápoje a reštaurácie na prijímanie platieb bitcoinom

Domino

Spoločnosť Domino’s neprijíma bitcoiny priamo. Prijímajú však darčekové karty spoločnosti Domino a darčekové karty spoločnosti Domino za bitcoiny si môžete kúpiť pomocou eGifter a podobných platforiem darčekových kariet.

Dunkin ‘Donuts

Keď si kúpite darčekovú kartu Dunkin ‘Donuts s bitcoinom, môžete ju minúť v ktoromkoľvek mieste spoločnosti Dunkin‘ Donuts na celom svete. Nie, v Dunkin ‘Donuts nemôžete platiť priamo bitcoinom, môžete však ľahko platiť nepriamo bitcoinom prostredníctvom darčekovej karty od spoločnosti eGifter alebo iného významného webu s darčekovými kartami..

KFC

KFC neprijíma bitcoinové reťazce. Spoločnosť sa však dostala na prvé stránky svetových novín, keď sa KFC Canada rozhodla na obmedzený čas prijať bitcoiny výmenou za Bitcoin Bucket. Spoločnosť spracovala platby v obchode prostredníctvom bitcoinu a segmenty boli doručené priamo na domácu adresu zákazníka.

Brewdog

Prosperujúci britský megapivovar Brewdog nedávno oznámil, že vo svojom londýnskom sídle začne prijímať bitcoiny. Zakladateľ spoločnosti považuje bitcoin za spôsob, ako „neustále inovovať“: „Urobili sme to s pivom, dosiahli sme to vďaka nášmu obchodnému modelu a teraz presadzujeme nový spôsob platby za polliter,“ vysvetľuje Brewdog spoluzakladateľ James Watt. Brewdog tiež akceptuje kryptomenu výmenou za akcie spoločnosti. Brewdog oficiálne podporuje BTC, BCH a BCHSV.

kúpiť pivo za bitcoin

Foodler

Foodler je služba dodávky jedál, ktorá je medzi mnohými inými konkurentmi podobná spoločnostiam Uber Eats, Skip The Dishes a DoorDash. Foodler je jednou z mála donáškových služieb, ktorá vám umožňuje platiť bitcoinmi.

Automaty na coca colu

Coca Cola oznámila plány na integráciu svojich automatov do siete Lightning Network, ktorá by vám mala v blízkej budúcnosti umožniť nákup koksu za bitcoiny.

Automaty na aeguanu

Spoločnosť Aeguana zameraná na predajné automaty nedávno uviedla na trh nový automat, ktorý prijíma platby bitcoinom a inými digitálnymi menami.

Americký zelený automat ZaZZZ

Americká zelená ZaZZZ je automat, ktorý vydáva marihuanu. Spoločnosť nedávno integrovala bitcoiny do svojich prijateľných platobných metód, vďaka čomu môžete oficiálne kúpiť burinu za bitcoiny.

Anchor Grill v New Yorku

Bitcoin môžete minúť na steaku svetovej úrovne, keď budete nabudúce v New Yorku. Anchor Grill, ktorá sa špecializuje na „modernú európsku kuchyňu“, vám umožní zakaždým platiť účet v bitcoinoch. Na objednávku sú k dispozícii čerstvé morské plody, stredomorské jedlá a steaky na grile.

Auza’Atar v New Yorku

Auza’Atar je libanonská a blízkovýchodná reštaurácia so sídlom v newyorskej štvrti East Village. Reštaurácia ponúka širokú škálu jedál Blízkeho východu, ale prijíma tiež bitcoiny za všetky ďalšie položky.

Šípkové hovädzie mäso

Arrowhead Beef vyrába organické hovädzie mäso z trávy. Spoločnosť ponúka mleté ​​hovädzie mäso, moderné steaky, prémiové pečienky, prémiové steaky a špeciálne kúsky – to všetko je možné kúpiť za bitcoin. Navštívte ArrowheadBeef.com, potom nakupujte u rôznych kusov hovädzieho mäsa a plaťte bitcoinmi.

Včely Bros

Spoločnosť Bees Bros predáva med a výrobky z medu prostredníctvom stránky BeesBros.com – a áno, akceptujú bitcoiny. Bitcoiny môžete minúť na medové karamelky, mandle z medu, pleťové vody z včelieho vosku, medové mydlo, medový balzam na pery a mnoho ďalších produktov na báze medu.

Pizza za mince

Utrácanie bitcoinov za pizzu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vďaka službe Pizza For Coins (PizzaForCoins.com). Zadajte svoju adresu na webovú stránku a potom si pozrite pizzerie vo vašej blízkosti, ktoré sú ochotné prijať bitcoiny alebo 50 rôznych altcoinov. Namiesto toho, aby ste individuálne hľadali miesta na pizzu, ktoré akceptujú bitcoiny, si môžete pozrieť všetky dostupné miesta na pizzu jediným pohľadom.

Čestný Brew

Nakupujte pivo za najväčšiu kryptomenu na svete vďaka službe Honest Brew. Spoločnosť predáva pivo z vlastného pivovaru a pridružených pivovarov – všetko výmenou za bitcoiny. Na rozdiel od väčšiny pivovarov spoločnosť Honest Brew so sídlom vo Veľkej Británii podniká výhradne online a zasiela pivá zákazníkom po celej Veľkej Británii a po celom svete..

Metro

Subway momentálne neakceptuje bitcoiny v žiadnom zo svojich obchodov. Ešte v roku 2013 sa však obchod so sendvičmi dostal na prvé stránky novín týkajúcich sa prijímania bitcoinov na jedinom mieste v Allentowne v Pensylvánii. Majiteľ obchodu sa rozhodol poskytnúť zľavu 10% každému, kto platí v bitcoinoch. Jeden Redditor si za privilégium kúpiť stopu za bitcoin vybral celé hodiny – existuje dokonca aj video:

Lieferando

Lieferando je jednou z najväčších operácií dodávky potravín v Nemecku. S 11 000 partnerskými reštauráciami spoločnosť akceptuje aj bitcoiny, vďaka čomu je ľahké dostať jedlo, ktoré chcete, doručiť na vašu adresu kedykoľvek a kdekoľvek v Nemecku..

Pembury Tavern

Pembury Tavern je anglická krčma s viac ako 20 čapovanými pivami a širokým výberom vín, destilátov a nealkoholických nápojov. Podávajú okrem iného aj nedeľné pečienky a pizzu v newyorskom štýle. Svoj účet môžete zaplatiť bitcoinom v Pembury Tavern.

Starý Fitzroy

Old Fitzroy je tradičná krčma v Sydney. Je to tiež jedna z najstarších krčiem v Sydney. Bar prijíma bitcoiny výmenou za nápoje, jedlá a lístky do divadla.

Killfish Bars

Ruský barový reťazec Killfish akceptuje bitcoiny od roku 2018. V skutočnosti podniká spoločnosť Killfish Bars veci o krok ďalej, pretože umožňuje patrónom vytvoriť si vlastnú digitálnu peňaženku iba pre tento bar. Killfish má zastúpenie v 25 ruských mestách.

Bar EVR

EVR Bar je bar v New Yorku, ktorý vám umožní platiť karty bitcoinom. Všetky platby bitcoinom sa spracúvajú prostredníctvom služby BitPay.

Ružová krava

The Pink Cow je japonská reštaurácia, ktorá začala prijímať bitcoiny až v roku 2013. Od roku 2017 sa spoločnosť zameriava viac na bitcoinovú hotovosť (BCH) a v decembri 2017 sa v nej dokonca konalo prvé stretnutie s bitcoinovými hotovosťami na svete. reštaurácia vám umožňuje zaplatiť účet v BCH alebo BTC.

CryptoCoffee

CryptoCoffee je distribútor kávy zameraný na kryptomeny, ktorý predáva kávu za kryptomenu po väčšine Európy. Kúpte si dnes s CryptoCoffee celý rad zmesí a kávových produktov jedného pôvodu.

Káva nemŕtvych

Undead Coffee je maloobchod s kávou, ktorý prijíma bitcoiny. Spoločnosť pracuje úplne online a predáva čerstvú praženú kávu, kávu jedného pôvodu, kávové zmesi a ďalšie.

Nič Fishy

Nothing Fishy je špecializovaný online maloobchod, ktorý predáva iba jeden produkt: doplnok omega 3 mastných kyselín pochádzajúci z rias namiesto rýb. To je všetko. Spoločnosť sa dodáva na celom svete a ponúka 60 mäkkých a 120 mäkkých fliaš. Lacnejšie ceny nájdete pri nákupe priamo od Amazonu, ale spoločnosť Nothing Fishy bitcoin neprijíma.

Pex papriky

Chcete minúť svoje bitcoiny na čo najštipľavejšiu horúcu omáčku? Pex Peppers môže pomôcť. Spoločnosť Pex Peppers ponúka širokú škálu extra pikantných horúcich omáčok, ktoré si môžete kúpiť za bitcoin.

Najlepšie miesta pre módu a šperky

Najlepšie miesta pre módu a klenoty na prijímanie platieb bitcoinom

6 dolárových košieľ

Spoločnosť na mieru vyrábajúca tričká s tričkami vám umožní vytvoriť si košeľu na mieru iba za 6 dolárov a potom za ňu platiť bitcoinom. Ak chcete slušné a cenovo dostupné tričko prispôsobené desiatkami rôznych spôsobov, potom je 6 dolárových tričiek vynikajúcou voľbou rozpočtu, ktorá akceptuje bitcoiny.

kúpiť bitcoinové oblečenie na internete

Milované košele

Maloobchodný predajca odevov Milované košele ponúka oblečenie na mieru pre mužov, ženy aj deti. Bitcoiny môžete minúť na tričká, mikiny, mikiny, šortky, športové oblečenie a ďalšie.

Girlmeetsdress.com

Girlmeetsdress.com je web s módou pre ženy, ktorý ponúka rôzne šaty pre ženy.

Aeropostale

Spoločnosť Aeropostale neakceptuje konkrétne bitcoiny. Môžete si však kúpiť darčekové karty s bitcoinmi prostredníctvom spoločnosti Egifter, potom vstúpiť do ľubovoľného Aeropostale a použiť túto darčekovú kartu.

americký orol

American Eagle funguje v súvislosti s bitcoinmi rovnako ako Aeropostale: darčekovú kartu s bitcoinmi si môžete kúpiť prostredníctvom spoločnosti Egifter, potom vojdite do ktoréhokoľvek amerického orla a utratte ho za oblečenie.

Klenotníci z rákosu

Progresívne klenotnícke spoločnosti ako Reeds Jewellers prijímajú bitcoiny výmenou za zásnubné prstene, snubné prstene, náušnice, náhrdelníky, náramky a iné druhy šperkov. Spoločnosť tiež pravidelne organizuje propagačné akcie ako doprava zdarma a 45% predaj na celom webe, čo z nich robí dobrú voľbu pre používateľov bitcoinov, ktorí hľadajú oneskorenie.

Desiatky

Tens je maloobchod s okuliarmi, ktorý vám umožní utrácať bitcoiny za celý rad trendy šošoviek. Spoločnosť prijíma nielen bitcoiny, ale zdôrazňuje aj udržateľnosť – takže pri nákupe môžete vyzerať dobre a mať dobrý pocit.

RealWatches.com

RealWatches.com je online predajca hodiniek, ktorý ponúka rôzne štýly pre mužov i ženy.

Včelia kráľovná z Beverly Hills

Dizajnérsky maloobchod s kabelkami Queen Bee z Beverly Hills vám umožní nakupovať luxusné kabelky výmenou za bitcoiny.

Kobelli

Kobelli predáva ručne vyrábané šperky výmenou za bitcoiny. Toto nie je váš bežný klenotníctvo: jedná sa o vysoko kvalitné šperky vytvorené niektorými z najlepších svetových remeselníkov. Všetky produkty je možné kúpiť za bitcoin.

BitDials

Objednajte si hodinky, manžety a ďalšie príslušenstvo prostredníctvom služby BitDials, ktorá výmenou za všetky online produkty prijíma bitcoiny.

ShirtWasCash

Šikovná hra na starom internetovom meme, ShirtWasCash vám umožní kúpiť si širokú škálu samozvaných „divných“ košieľ. Nové dizajny vychádzajú takmer každý deň. Košele sú rozdelené do kategórií pre mužov, dámy, domáce zvieratá a ďalšie.

Minku

Spoločnosť Minku ponúka kožené výrobky s prispôsobiteľnými reliéfnymi menami a venovaniami. Ak chcete minúť svoje bitcoiny na kvalitnú kožu, potom je Minku vynikajúcou voľbou.

Batohy Tortuga

Ak máte na prenášanie veľký herný notebook, nemôžete svojmu notebooku dôverovať v žiadny obyčajný batoh. Batohy Tortuga sú skvelou voľbou. Priestranné batohy poskytujú dostatok priestoru dokonca aj pre 17 ”alebo 19” herný notebook a veľa ďalšieho priestoru pre periférie.

Hipptee

Hipptee je výrobca grafických tričiek, ktorý prijíma nielen bitcoiny; používajú tiež bitcoinovú bleskovú sieť. Hipptee prijíma bitcoiny pri všetkých nákupoch do 50 dolárov.

Samer Halimeh

V roku 2017 začal maloobchodný predajca luxusných diamantov Samer Halimeh prijímať bitcoiny výmenou za obchody a klenoty s klenotmi. Spoločnosť má silné zastúpenie v Londýne, New Yorku a Rijáde.

Menlo Park

Predajca špičkových šperkov Menlo Park prijíma bitcoiny výmenou za špičkové šperky a hodinky. Spoločnosť začala prijímať bitcoiny po zvýšení dopytu zo strany zákazníkov, ktorí chcú utrácať virtuálne meny.

Najlepšie miesta pre zbrane a zbrane

Najlepšie miesta so zbraňami a zbraňami na prijímanie platieb bitcoinom

GunGear.ca

GunGear.ca je jedným z malého počtu obchodov so zbraňami, ktoré prijímajú bitcoiny výmenou za strelné zbrane. Online maloobchod so zbraňami používa ako platobný procesor spoločnosť Coinbase. Spoločnosť GunGear bola založená v roku 1989. Spoločnosť dnes ponúka široký sortiment strelných zbraní spolu s muníciou, puzdierami, nožmi a iným príslušenstvom. V minulosti spoločnosť ponúkala výraznejšie zľavy zákazníkom, ktorí platia bitcoinmi (napríklad 15% zľava pre všetkých zákazníkov a 18% zľava pre bitcoinových zákazníkov).

Gunworks v strednom Texase

Austin’s Central Texas Gunworks bol prvým obchodom so zbraňami, ktorý prijal bitcoiny ako platbu – túto zmenu uskutočnili úplne v roku 2014. Obchod vám umožňuje nakupovať zbrane s bitcoinmi online alebo v ich maloobchodných predajniach. Spoločnosť Central Texas Gunworks prijíma aj ETH a LTC.

získajte zbrane za bitcoiny

Najlepšie poisťovacie spoločnosti

Najlepšie poisťovacie spoločnosti na prijímanie platieb bitcoinom

Skupina pre poistenie inovácií

Innovation Insurance Group vám umožňuje platiť vaše poistné bitcoinom a ďalšími významnými kryptomenami. Vhodne pomenovaná poisťovňa tiež tvrdí, že sa špecializuje na poistenie používateľov kryptomeny.

HROZENÉ

Spoločnosť INGUARD prijíma platby v bitcoinoch už od roku 2013. Spoločnosť sa rozhodla prijať bitcoin, aby sa odlíšila od konkurencie..

CoverYou

CoverYou umožňuje svojim zákazníkom v Belgicku a Holandsku platiť svoje poistné bitcoinom. CoverYou je jedinečná poisťovacia spoločnosť: spoločnosť sa špecializuje na krytie smartfónov a tabletov, vďaka čomu je ľahké vymeniť vaše elektronické zariadenia, ak dôjde k ich strate, krádeži alebo rozbitiu..

Najlepšie miesta s nehnuteľnosťami

Podmienené podmienky pre Glen Oaks

Realitná spoločnosť v južnej Kalifornii Glen Oaks Escrow nedávno oznámila, že prijíma platby bitcoinom prostredníctvom služby BitPay. Spoločnosť sa rozhodla potom, čo si všimla rastúci počet nehnuteľností predávaných za bitcoiny.

kupujte nehnuteľnosť za bitcoiny

Maximálne hodnoty nehnuteľností

Severoamerická realitná spoločnosť Real Estate Maximums oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom od zákazníkov z USA a Kanady. Spoločnosť bola založená v roku 1999 a špecializuje sa na rezidenčný predaj.

Brookliv

Realitná spoločnosť Brookliv so sídlom v New Yorku začala prijímať bitcoiny v roku 2018. Spoločnosť chcela mladším klientom uľahčiť investície do nehnuteľností pomocou digitálnych mien.

Kuper Sotheby’s International Realty

Spoločnosť Kuper Sotheby’s International Realty v septembri 2017 oznámila, že začnú prijímať bitcoiny. Texaská realitná spoločnosť začala akceptovať bitcoin ako spôsob, ako niekto ľahko prevedie digitálne aktívum na hmotné.

BitcoinRealEstate

BitcoinRealEstate, ktorý sa nachádza online na stránke BitcoinRealEstate.com, má prekvapivo široký výber nehnuteľností, ktoré je možné kúpiť za bitcoin. Chcete si kúpiť strešný byt za pár stovák BTC? BitcoinRealEstate.com je miesto, kde to môžete urobiť.

Najlepšie miesta na zlato, drahé kovy a mince

American Bullion

American Bullion sa tradične špecializuje na zlaté kovy, aj keď spoločnosť nedávno začala prijímať bitcoiny ako platbu. Generálny riaditeľ spoločnosti označil bitcoin za „plný možností a neobmedzený potenciál“. Fyzické zlato a striebro za bitcoiny si môžete kúpiť cez American Bullion.

Provident kovy

Provident Metals prijíma bitcoiny výmenou za drahé kovy a drahé kovy investičnej kvality.

Sharps Pixley

Sharps Pixley je londýnsky obchodník so zlatom, ktorý bol založený už v roku 1778. Spoločnosť nedávno oznámila, že začne prijímať bitcoiny ako platbu za drahé kovy. Sharps Pixley je členom London Bullion Market Association a spoločnosť prevádzkuje obchody po celom Veľkej Británii, kde môžu investori nakupovať, obchodovať a skladovať drahé kovy.

Vaultoro

Vaultoro je v porovnaní s väčšinou ostatných maloobchodníkov so zlatom na tomto zozname mladý. Spoločnosť však prijíma bitcoiny výmenou za zlato, striebro, platinu, paládium a iné drahé kovy.

Amagi kovy

Amagi Metals je centrum zberu mincí, ktoré predáva zlaté a strieborné mince okrem iných zbierkových predmetov. Web akceptuje bitcoiny prostredníctvom svojej stránky na adrese www.amagimetals.com/bitcoin. Ak chcete začať, stačí kliknúť na položku „Kúpiť zlato a striebro za bitcoiny“.

Bullion79

Bullion79 uľahčuje predaj jedného skladu hodnoty inému. Zamieňajte svoje bitcoiny za zlaté alebo strieborné tehličky, mince a ďalšie predmety. Bullion79 neprijíma iba bitcoiny: bitcoin je hlavnou menou webu pre transakcie. Stačí navštíviť https://bullion79.com, kliknite na zaplatiť a potom si pozrite cenu svojich položiek v bitcoinoch.

Apmex

Spoločnosť Apmex predáva drahé kovy výmenou za bitcoiny vrátane zlatých a strieborných prútov spolu s platinou, paládiom a inými kovmi. Oficiálnu webovú stránku môžete navštíviť na adrese www.apmex.com/now-accepting-bitcoin platiť bitcoinom. Stačí si vybrať drahý kov, ktorý chcete kúpiť, a potom kedykoľvek môžete ísť do pokladne so službou Bitpay.

Najlepšie miesta na zábavu pre dospelých

PornHub

PornHub je jedným z 30 najnavštevovanejších webov na svete. Rovnako ako u iných pornografických spoločností, aj tu si spoločnosť PornHub uvedomila, že jej zákazníci často neboli ochotní odovzdať informácie o kreditnej karte. S radosťou však kryptomeny odovzdali. PornHub už dlho podporuje bitcoiny, ale zábavný gigant pre dospelých teraz prijíma aj LTC, TRON a ETH. Plaťte za PornHub Premium pomocou kryptomeny!

Neposlušná Amerika

Porno web Naughty America prijíma bitcoiny výmenou za predplatné, ktorých cena je okolo 95 dolárov ročne alebo 30 dolárov na jeden mesiac (na ročné predplatné získate výraznú zľavu). Naughty America prijíma bitcoiny a vďaka predplatnému získate prístup k ďalším 7 pornografickým webom. Snažte sa, aby sa odbery pornografie nezobrazovali na účtoch za kreditné karty alebo na bankových výpisoch!

Playboy

Dlhodobá publikácia o zábave pre dospelých Playboy prijíma bitcoiny s jedinou výhradou: bitcoiny môžete použiť iba na nákup prémiových funkcií prostredníctvom služby Playboy TV. Na základe skorej podpory spoločnosti pre bitcoiny je však určite možné, že v budúcnosti pribudne ďalšia podpora bitcoinov.

Samovražedné dievčatá

Online vyhľadávač dievčat Suicide Girls prijíma platby bitcoinom.

LiveJasmin

LiveJasmin je webová stránka pre dospelých zameraná na zábavu, ktorá je známa predovšetkým svojimi živými kamerami. Platforma prijíma bitcoiny a ďalšie významné kryptomeny ako platbu a umožňuje vám platiť za predplatné pomocou akejkoľvek kryptomeny podporovanej PumaPay.

Najlepšie investujte, šetrite a zarábajte úrokové ponuky

BlockFi

Investujte svoje bitcoiny a získajte zložený úrok s BlockFi. Existuje niekoľko desiatok platforiem, ktoré vám umožňujú získať úrok výmenou za vklad bitcoinov, aj keď Blockfi je nepochybne naj legitímnejšia platforma na kryptomeny v tomto priemysle. Zaregistrujte sa na úrokový účet BlockFi (BIA) a získajte úrokové sadzby od 6% do 8% ročne.

utrácajte bitcoin, aby ste dosiahli úrok

Nexo

Nexo je najväčší konkurent spoločnosti BlockFi. Platforma ponúka ročné úrokové sadzby od 7% do 8% u bitcoinových hodlerov, čo uľahčuje získanie zloženého úroku z vašich bitcoinových podielov. Nexo tiež prijíma vklady v UDST, TUSDT, USDC, PAX a DAI.

Pôžička na mince

Podobne ako dve vyššie uvedené platformy, CoinLoan ponúka úrokové sadzby až do výšky 12%, čo bitcoinovým hodlerom uľahčuje dosahovanie maximálnych výnosov z ich podielov.

YouHodler

YouHodler ponúka ročné úrokové sadzby 7% pre bitcoiny a až 12% pre podiely USDT. Platforma akceptuje aj BNB, USDC, PAX a TUSD. Nech už je vaša digitálna mena akákoľvek, pomocou YouHodler budete môcť o ňu zarobiť.

Ledn.io

Spoločnosť Ledn, ktorú nájdete online na stránke Ledn.io, sa inzerovala ako poskytovateľ finančných služieb pre spoločnosť Hodlers. Spoločnosť umožňuje bitcoinovým hodlerom zarábať pevné úrokové sadzby z vkladov.

Najlepšie univerzity a vysoké školy

Kníhkupectvo Univerzity Simona Frasera (SFU)

Vancouverská univerzita Simona Frasera (SFU) je jednou z mála významných vzdelávacích inštitúcií, ktoré prijímajú bitcoiny. Kníhkupectvo SFU prijíma bitcoiny okrem iného aj za oblečenie, stacionárne knihy, učebnice, učebné materiály a všetky typy výstroja SFU..

Univerzity a vysoké školy prijímajúce bitcoiny

MIT Coop

Spoločnosť Coop, ktorá bola založená v roku 1882, je kampusovým obchodom pre Harvard a MIT. Coop prijíma platby bitcoinom výmenou za učebnice, učebné materiály, univerzitné značkové vybavenie a ďalšie.

Univerzita v Cumbrii

Univerzita v Cumbrii bola jednou z prvých univerzít na svete, ktorá prijala digitálnu menu. Vysoká škola taktiež umožňuje uhradiť časť školného pomocou bitcoinu – jednej z mála škôl na svete, ktorá to umožňuje.

Európska škola riadenia a techniky v Berlíne

Európska škola riadenia a technológie (ESMT) Berlín je jednou z mála inštitúcií na svete, ktorá ponúka kompletné tituly výmenou za bitcoiny. Pomocou kryptomeny môžete platiť za celé tituly a jednotlivé programy na vysokej úrovni.

King’s College

King’s College v New Yorku bola jednou z prvých škôl v USA, ktoré prijímali platby v bitcoinoch. Správcovia škôl v skutočnosti odporúčajú platiť bitcoinmi ako spôsob, ako sa vyhnúť 2% až 3% transakčným nákladom.

Univerzita v Nikózii

Cyperská univerzita v Nikózii bola prekvapujúcim priekopníkom, pokiaľ ide o používanie bitcoinov na vyučovanie. Dnes môžu študenti pokračovať v používaní bitcoinov na úhradu školného na U of N.

Najlepšie zoznamovacie webové stránky

OKCupid

Zoznamovací web OKCupid vám umožňuje platiť za prémiové predplatné bitcoinom. OKCupid bola v skutočnosti jednou z prvých veľkých internetových spoločností, ktoré prijali bitcoiny už v roku 2013.

Badoo

Badoo je zoznamovacia aplikácia, ktorá začala prijímať bitcoiny prekvapivo skoro, ale nikdy poriadne neaktualizovala svoj platobný systém pre bitcoiny, a preto tu nájdete veľa sťažností na bitcoinové platby Badoo online.

Luxy.com

Luxy.com je platforma na sprostredkovanie stretnutí, ktorá slúži vysokoprofilovým členom, ako sú milionári, celebrity, supermodelky a obchodní riaditelia. Všetci členovia musia mať ročný plat 200 000 dolárov a všetky účty musia byť overené.

Najlepšie Forex Brokers

eToro

eToro je jedným z najznámejších forexových brokerov, ktorý je dnes k dispozícii. Cyperská spoločnosť založená v roku 2006 ponúka obchod s akciami, komoditami, menami a indexmi. Môžete vložiť bitcoiny na svoj účet eToro a okamžite začať obchodovať.

ForexTime

Chcete si privyrobiť nákupom alebo predajom cudzej meny? ForexTime (FXTM) je jedným z mála forexových brokerov, ktorí akceptujú kryptomenu ako vkladovú možnosť. ForexTime, ktorý bol uvedený na trh v roku 2011, podporuje 250 nástrojov naprieč akciami, komoditami, kovmi a rôznymi menami.

AvaTrade

AvaTrade je forexový broker, ktorý prijíma bitcoiny na vklady. Otvorte obchodný účet a potom vložte bitcoin, aby ste mohli okamžite začať obchodovať.

Plus500

Plus500 je popredný poskytovateľ kontraktu na rozdiel (CFD), ktorý ponúka škálu finančných produktov používateľom vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť prijíma vklady BTC a ETH.

FBS

Online forexová platforma FBS ponúka CFD a drahé kovy obchodníkom po celom svete a nedávno pridali bitcoin ako oficiálne podporovanú menu. Ruská spoločnosť má satelitné kancelárie v Číne, Egypte, Indonézii, Malajzii a Thajsku.

FX voľba

Spoločnosť FX Choice bola založená v roku 2008. Forexová platforma dnes prijíma bitcoiny ako metódu vkladu pre svoju obchodnú platformu MT4 a MT5.

Finpro obchodovanie

Britský maklér ECN FinPro Trading ponúka zákazníkom desktopové a mobilné obchodovanie. Prijímajú tiež bitcoin ako vkladovú metódu a za bitcoinové transakcie si neúčtujú žiadne poplatky. V skutočnosti obchodovanie FinPro vráti všetky poplatky účtované bankami za prevod fiat meny na bitcoin.

InstaForex

Spoločnosť InstaForex bola založená v roku 2007 a dnes je jedným z najznámejších sprostredkovateľov na svete. Spoločnosť ponúka bonus 100% pri počiatočných vkladoch. Spoločnosť nedávno prijímala bitcoiny na vklady a výbery.

Turecko Forex

Londýnsky Forex na kľúč akceptuje bitcoin ako možnosť vkladu.

Najlepšie právnické firmy

Severské právo

Táto fínska právnická firma začala nedávno prijímať bitcoiny ako platbu za právne služby.

StepToe & Johnson LLP

StepToe & Spoločnosť Johnson LLP má pobočky v Bruseli, Pekingu, Chicagu, Londýne, Los Angeles, Phoenixe a Washingtone. Spoločnosť práve oznámila, že začne prijímať bitcoiny, aby mohla rozšíriť svoju blockchain divíziu.

Frost Brown Todd LLC

Frost Brown Todd je celonárodná právnická firma s pobočkami po celých Spojených štátoch. Advokátska kancelária sa stala prvou významnou spoločnosťou, ktorá prijala bitcoiny ako platbu späť v roku 2017. Tvrdia, že mali značný dopyt zákazníkov platiť v bitcoinoch.

McLaughlin & Stern LLC

Spoločnosť bola založená v roku 1898, McLaughlin & Stern je jednou z najstarších amerických právnických firiem a teraz prijíma bitcoiny ako platbu za právne služby.

Najlepšie autá a automobilový priemysel

Post Oak Motor Cars

Americký predajca automobilov Post Oak Motor Cars nedávno oznámil, že začne prijímať bitcoiny výmenou za vozidlá. Spoločnosť spracováva krypto platby prostredníctvom Bitpay.

Klasické rekreácie

Ďalšie obchodné zastúpenie so sídlom v USA, spoločnosť Classic Recreations, teraz prijíma bitcoiny ako spôsob platby. Spoločnosť s automobilkami na mieru uľahčuje utratenie kryptomeny za výrobu vozidla vašich snov.

Misceallenous / Other

1-800-Kvetiny

1-800-Flowers.com je kvetinová spoločnosť so sídlom v New Yorku, ktorá predáva kvety online po celých Spojených štátoch. Spoločnosť prijíma bitcoiny v partnerstve s Coinbase od roku 2013. Nakúpte kvety za bitcoiny a pošlite ich milovanej osobe za 1 800 kvetov.

Trikové hrnčeky

Kúpte si za bitcoin špeciálne hrnčeky, ktoré menia farbu. Hrnčeky TrickMugs zmenia farbu, aby odhalili skryté správy, čo z nich urobí ideálny darček.

Spokester

Nechajte svoje kolesá na bicykli zaspievať pomocou hry „Spokesters“. Tieto zariadenia, ktoré sú dostupné v rôznych farbách, sľubujú, že poskytnú „kilometre a míle zábavy“ tým, že každému bicyklu vydajú zvuk motora. Je to malé plastové zariadenie, ktoré zapadá do lúčov pneumatík vášho bicykla – podobne, ako by ste používali hraciu kartu alebo štipec na bielizeň. Navyše môžete platiť pomocou bitcoinu.

CoinFueled

Vďaka CoinFueled môžete míňať predplatené darčekové karty pomocou bitcoinu. V USA a Kanade môžu vodiči pomocou darčekových kariet nakupovať benzín na tisícoch rôznych staníc.

Štít n Seal

Chcete lepší spôsob pečatenia zvyškov jedla? Shield n Seal je rýchly a jednoduchý produkt – a stránka online objednávky prijíma bitcoiny.

Aloha tunery

Aloha Tuners predáva elektronické ladiace nástroje online prostredníctvom svojho nezmyselného obchodu s elektronickým obchodom s havajskou tematikou. Ladičky majú rôzne tvary od mimozemšťanov cez sovy až po psy. Všetko môžete zaplatiť pomocou bitcoinu.

Swagnety

Spoločnosť Swagnets ponúka technologicky vyspelý swag pre technikov. Hlavným produktom spoločnosti je magnet, ktorý zakrýva fotoaparát vášho notebooku. „Swagnet“ vám umožní chrániť vaše súkromie bez poškriabania alebo prilepenia notebooku. Každý Swagnet je vyrobený z uhlíkovej ocele a lepí sa na vstavané magnety vášho MacBooku. Navyše, pretože magnety sú magnetické, ale nie magnety, nepoškodia váš počítač.

Dopravná spoločnosť

Chcete prejsť z jedného štátu do druhého? V roku 2017 sa spoločnosť America’s Roadway Moving Company stala prvou významnou sťahovacou spoločnosťou, ktorá prijala bitcoin ako platnú formu platby.

Cointracking

Platforma na sledovanie portfólia mincí Cointracking prijíma bitcoiny ako platbu

Horák na plagáty

Poster Burner predáva plagáty na mieru. Môžete nahrať snímku obrazovky alebo fotografiu na webovú stránku a potom objednať vlastnú tlač tejto fotografie. Odfoťte svoje bitcoinové portfólio a pochváľte sa ním napríklad pred svojimi priateľmi.

Denárium

Denarium vám umožňuje kúpiť fyzickú verziu vašich bitcoinov a ďalších kryptomien. svoje bitcoiny môžete vložiť napríklad do zlata a iných drahých kovov. Iste, je to trochu neseriózne v porovnaní s držaním bitcoinov v digitálnej podobe, ale určite to vyzerá dobre.

T-Mobile Poľsko

Poľská divízia T-Mobile prijíma platby v bitcoinoch.

Bitcoinshop.us

Bitcoinshop.us je online maloobchod zameraný špeciálne na používateľov bitcoinov. Táto webová stránka obsahuje širokú škálu položiek pre domácnosť a podnikanie, vrátane všetkého od hodiniek po klimatizáciu. Bitcoinshop.us prijíma aj ďalšie kryptomeny vrátane DOGE a LTC.

Čarodejníctvo z éterického oleja

Vymeňte bitcoiny za éterické oleje s esenciálnym olejom Wizardry, online homeopatickým predajcom.

Modafinilxl

Modafinilxl je lacná online lekáreň, ktorá ponúka široký výber značiek generických liekov za najnižšie ceny.

Santyka

Santyka je ďalšia dobre zásobená online lekáreň so širokým výberom generických liekov dostupných za lacné ceny.

Synergetický lis

Synergetic Press je online maloobchod s knihami, ktorý sa špecializuje na knihy všímavosti, ako napríklad „Secret Drugs of Buddhism“ alebo „Mystic Chemist“. Spoločnosť prijíma bitcoiny výmenou za všetky fyzické a digitálne elektronické knihy.

Chicago Sun-Times

Denník Chicago Sun-Times bol jedným z prvých novín v Spojených štátoch, ktorý prijímal bitcoiny na predplatné.

Crypopet

Chcete použiť svoje bitcoiny na nákup krmiva pre zvieratá, spotrebného materiálu a ďalších vecí? Cryptopet je váš priateľ. Web akceptuje bitcoiny výmenou za všetky druhy krmiva pre zvieratá, spotrebného materiálu a príslušenstva.

Tradebit

Tradebit je jedným z najväčších svetových trhov s digitálnym obsahom. Vďaka viac ako 2 miliónom stiahnutí umožňuje Tradebit používateľom nakupovať a predávať produkty na stiahnutie prostredníctvom svojej webovej stránky a za všetko platiť bitcoinmi.

Bitúnky

Bittunes je globálny hudobný systém s miliónom používateľov. Spoločnosť nedávno uviedla na trh aplikáciu pre Android a platforma je k dispozícii v 100 krajinách.

EMWiRES

EMWiRES prijíma bitcoiny iba prostredníctvom svojho online obchodu. Spoločnosť predáva CD a služby streamovania hudby za bitcoiny.

Najlepšie charity

Červený kríž

Medzinárodná charitatívna organizácia Červený kríž prijíma bitcoiny (a BCH) v akejkoľvek nominálnej hodnote prostredníctvom služby Bitpay. Ak chcete svojim bitcoinom prispieť na medzinárodnú pomoc, potom je Červený kríž jednou z najznámejších možností.

United Way

United Way je jednou z najznámejších neziskových organizácií na svete a je tiež dlhoročným podporovateľom bitcoinov..

Green Peace

Greenpeace prijíma dary v bitcoinoch od septembra 2014. Organizácia pre životné prostredie je hrdá na to, že neberie peniaze od korporácií alebo vlád, hoci s radosťou prijíma jednotlivé dary v bitcoinoch.

bitcoinové charitatívne platby

Projekt Voda

Projekt Voda bol založený s cieľom poskytnúť čistý prístup k bezpečnej a pitnej pitnej vode v subsaharskej Afrike. Organizácia bola jednou z prvých, ktorá prijímala platby kryptomenami; dnes The Water Project prijíma dary v BTC, BCH, ETH a LTC.

Kód na inšpiráciu

Program Code to Inspire bol založený s cieľom dať ženám zručnosti v kódovaní, ktoré by mohli použiť na to, aby umožnili svojim komunitám zlepšovať svoje sociálno-ekonomické podmienky. Afganská nezisková organizácia prijíma bitcoiny a iné spôsoby darcovstva.

BitGive

BitGive bol založený v roku 2013, aby spolupracoval s medzinárodnými charitatívnymi organizáciami na zlepšovaní úsilia v oblasti verejného zdravia a ochrany životného prostredia. Organizácia prijíma bitcoiny ako dar.

Autizmus hovorí

Autism Speaks vám umožní používať bitcoin na zvýšenie povedomia o autizme. Stačí navštíviť webovú stránku, prejsť do dolnej časti stránky a kliknúť na tlačidlo „Darovať tu“. Kliknite na odkaz a potom sa zobrazí odkaz Bitpay, pomocou ktorého môžete platiť bitcoinom. Ak prispejete, vaše bitcoiny budú použité na financovanie výskumu a povedomia o poruchách autistického spektra v USA a na celom svete.

Projekt Tor

Sieť Tor je skupina serverov prevádzkovaných dobrovoľníkmi, ktoré umožňujú ľuďom vylepšiť ich súkromie a bezpečnosť na internete. Vďaka projektu Tor môže vaše bitcoiny smerovať k zlepšeniu súkromia na internete – dôvod, ktorý je pochopiteľne blízko mnohých bitcoinerov.

Internetový archív

Internetový archív je nezisková organizácia zameraná na ochranu internetu. Ak chcete prispieť do rozsiahlej digitálnej knižnice, môžete darovať pomocou bitcoinu.

50+ ďalších charitatívnych organizácií

Celkovo existuje 50 hlavných charitatívnych organizácií, ktoré teraz prijímajú bitcoiny, vrátane všetkého od nadácie Free Software Foundation cez projekt Burning Man až po Ronald McDonald House. Purse.io vytvoril zoznam charitatívnych organizácií, ktoré prijímajú bitcoiny. Môžete si pozrieť zoznam tu.

Kreditné karty sú akceptované kdekoľvek

Dnes je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým utrácať bitcoiny všade, kde sú akceptované kreditné karty. máte k dispozícii viac možností, vrátane:

Kúpte si virtuálnu alebo fyzickú darčekovú kartu Visa alebo MasterCard u predajcu darčekových kariet, ako je eGifter

Získajte debetnú kartu bitcoinu prostredníctvom služby ako BitPay alebo Bitcoin.com

Využite platformu darčekových kariet na nákup darčekových kariet pre tisíce rôznych reštaurácií, maloobchodov, webových stránok a ďalších

V konečnom dôsledku je dnes jednoduchšie ako kedykoľvek predtým utrácať bitcoiny. Očakávame, že na tento zoznam budeme pravidelne pridávať nové miesta, kde môžete minúť bitcoiny.

Ako minúť bitcoiny online zdroje

utrácanie-bitcoin-online

Pretože tento zoznam akceptovaných bitcoinových miest na nakupovanie a použitie v online obchodoch elektronického obchodu existuje niekoľko spôsobov, ako nájsť miesta, kde môžete minúť bitcoinové weby:

 • SpendBitcoins.com
 • SpendaBit.com

Možno sa oplatí naučiť sa, ako zarobiť bitcoin online, aby ste ho mohli minúť aj vy. Aj keď veľa predpovedí cien bitcoinov spôsobí, že budete chcieť „hodl“ (niektorí tvrdia, že sa zatiaľ máte), pretože by sa mohol v priebehu rokov zdvojnásobiť alebo strojnásobiť hodnotu, najmä v dôsledku bitcoinového rozpoltenia. Pamätajte, že pri nakupovaní s bitcoinmi online vždy chráňte svoje súkromné ​​kľúče, chráňte údaje svojej peňaženky a používajte oficiálne webové stránky a obchody, aby ste sa vyhli podvodom s bitcoinmi.

Keď sa cena bitcoinu pohybuje hore a dole a akceptácia platby bitcoinom dosahuje viac webových stránok a prijatie obchodníkom ako kedykoľvek predtým, existuje veľa užitočných zdrojov, ktoré vám pomôžu skontrolovať, kde môžu bitcoiny online minúť a aké veci si za bitcoin môžete kúpiť na Internet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map