Najlepšie CFD obchodné platformy

Obchodovanie s CFD je čoraz populárnejšie. Je to vďaka veľkej flexibilite, ktorú ponúka táto forma obchodovania s derivátmi. Vďaka najlepším maklérom CFD môžete ťažiť z oboch strán trhu a z niektorých najbezpečnejších obchodných prostredí s nízkymi poplatkami..

Všetci títo sprostredkovatelia ponúkajú prístup k niektorým z najlepších a najkomplexnejších obchodných platforiem v odbore. Pretože najlepšie obchodné platformy sú neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného života v obchodovaní, zostavili sme tento zoznam najlepších 5 najlepších dostupných.

Najlepšie CFD obchodné platformy

XM je v odbore uznávaným menom sprostredkovateľa a jednou z najlepších možností obchodovania s CFD na súčasnom trhu. Existujú od roku 2009 a sú veľmi bezpečne regulované po celom svete.

Pokiaľ ide o dostupné obchodné platformy, budete mať prístup k dvom najuznávanejším na svete. Jedná sa o obchodné platformy MT4 aj MT5 od spoločnosti MetaQuotes. Metatrader 4 existuje už takmer 2 desaťročia a je stále voľbou pre väčšinu nových alebo skúsených obchodníkov v odbore..

Môžete sa tešiť na obchodovanie s niektorými z viac ako 1 200 CFD dostupných v XM prostredníctvom týchto platforiem, ktoré ponúkajú mimoriadne robustné a ľahko použiteľné prostredie. To, čo robí z oboch platforiem pevné miesto okrem jednoduchého použitia, je to, že si môžete veľmi prispôsobiť všetky grafy a ukazovatele, na ktoré sa pozeráte. Platformy majú obrovskú zásobu nástrojov na tvorbu grafov a indikátorov, ktoré môžete využiť pri štúdiu majetku.

Okrem toho sú obe obchodné platformy mimoriadne ľahké a môžu fungovať takmer na akomkoľvek zariadení. To je dôležitá výhoda, pretože vám nechýbajú žiadne pohyby na trhu a rýchle vykonávanie vašich obchodov. Spoločnosť XM ich tiež ponúka vo všetkých troch dostupných formách, a to pre stolné počítače, webové aplikácie a mobilné zariadenia.

Ak chcete získať viac informácií o XM, ich aktívach, obchodných platformách a všetkom, čo ponúkajú, môžete si pozrieť našu úplnú kontrolu XM alebo navštíviť XM.

Najlepšie CFD obchodné platformy

AvaTrade je ďalší dlhoročný maklér, ktorý si v tomto odbore vybudoval silné zastúpenie a sleduje ho. Existujú okolo roku 2006 a írskeho brokera mnohí považujú za jedného z najlepších dostupných CFD obchodných brokerov.

S Avatrade môžete obchodovať s ich stovkami dostupných CFD cez množstvo obchodných platforiem. Patria sem MT4 a MT5, ako aj proprietárna obchodná platforma Avatrade, ktorá je založená na webe, a proprietárna platforma AvatradeGO, ktorá je k dispozícii pre mobilné obchodovanie..

Tieto platformy poskytujú výrazne vylepšenú vizuálnu príťažlivosť a sú tiež mimoriadne intuitívne a užívateľsky prívetivé. Budete mať tiež prístup k širokej škále nástrojov a funkcií, ktoré vám pomôžu pri vytváraní plne prispôsobeného obchodného prostredia. Obidve obchodné platformy tiež umožňujú extrémne rýchle vykonávanie pokynov a množstvo jedinečných funkcií, ktoré spoločnosť Avatrade poskytuje, aby vám pomohla zvládnuť riziko.

Naša úplná recenzia spoločnosti Avatrade je vždy k dispozícii, aby sme vám pomohli hlbšie pochopiť všetko, čo tento špičkový sprostredkovateľ ponúka alebo navštívi AvaTrade.

Najlepšie CFD obchodné platformy

eToro je nepochybne jedným z najznámejších mien v priemysle, pokiaľ ide o obchodovanie s CFD. Poskytujú tiež jedno z najprívetivejších obchodných prostredí podporené ich nesmierne populárnou proprietárnou obchodnou platformou, ktorá umožňuje obchodovanie s CFD jednoduchšie ako kedykoľvek predtým..

Toto je jediná obchodná platforma, ktorú ponúka eToro, spolu s variantmi mobilného obchodovania, má však komplexnú povahu. Patentovaná obchodná platforma je vybavená množstvom vstavaných obchodných nástrojov, ktoré spolu obsahujú viac ako 60 vrátane grafových ukazovateľov. To ho umiestňuje veľmi dobre aj medzi najlepších v odbore.

Ako kráľ sociálneho obchodovania si tiež všimnete, že obchodná platforma eToro je plne vybavená vyhradenými sociálnymi funkciami vrátane sekcie informačných kanálov, kde môžete zobraziť správy od iných obchodníkov a komunikovať s nimi. Toto je ďalšia veľká výhoda, ktorá vám môže pomôcť ďalej rozvíjať vaše znalosti trhu a obchodovania. Vďaka ľahko použiteľnej povahe platformy je tiež ideálna pre novších obchodníkov.

eToro je plné jedinečných funkcií a ponúk. Viac informácií o nich nájdete v našej úplnej recenzii eToro alebo navštívte našu stránku eToro.

Majte na pamäti, že každé obchodovanie zahŕňa riziko. 67% účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko straty peňazí. Tento obsah slúži iba na vzdelávacie účely a nejde o investičné poradenstvo.

BDSwiss

BDSwiss je ďalším skúseným a dôveryhodným sprostredkovateľom v ponuke obchodovania s CFD. Robia tak prostredníctvom obchodných platforiem MT4 a MT5, ako aj prostredníctvom vlastnej proprietárnej obchodnej platformy, ktorá je na tom najlepšom v odbore..

Ponúkaná obchodná platforma BDSwiss je webová, pričom ponúka aj mobilnú obchodnú platformu, ktorá v posledných rokoch získala niekoľko ocenení. Môžete tu očakávať veľmi užívateľsky prívetivé prostredie, ktoré vám pomôže pri obchodovaní s viac ako 200 CFD, ktoré sprostredkovateľ sprístupňuje. To znamená širokú škálu obchodných nástrojov, grafov a ďalších funkcií, ktoré sú ľahko dostupné. Samotná platforma je tiež veľmi dobre prezentovaná a je ideálna pre tých, ktorí s obchodovaním s CFD ešte len začínajú.

Okrem svojich jedinečných obchodných funkcií podporuje obchodná platforma BDSwiss až 20 jazykov, takže máte úplnú podporu po celom svete. Zabezpečuje tiež mimoriadne rýchle a efektívne vykonávanie pokynov a zaväzuje sa, že nebude poskytovať žiadne rekvizity pre vaše obchody.

BDSwiss je už takmer desať rokov špičkovým maklérom, ktorý má čo ponúknuť. Pre úplné zníženie si môžete pozrieť našu kompletnú recenziu alebo návštevu BDSwiss BDSwiss.

Najlepšie CFD obchodné platformy

FXTM je ďalší špičkový obchodník s CFD obchodmi s dlhoročnými skúsenosťami v opasku. Existujú od roku 2011 a na výber majú komplexnú ponuku najdôveryhodnejších obchodných platforiem v priemysle.

Môžete obchodovať s viac ako 250 CFD, ktoré sú k dispozícii s FXTM, prostredníctvom obchodných platforiem MT4 alebo MT5. Tieto spoločnosti sú v tomto sektore známe ako jedna z najdôveryhodnejších a najspoľahlivejších obchodných platforiem, ktoré nájdete. MT4 ponúka desiatky grafických nástrojov a indikátorov, z ktorých si môžete vyberať, ako aj vysoko prispôsobiteľné obchodné skúsenosti podľa vašich potrieb. MT5 ponúka veľa rovnakých skvelých funkcií s určitou flexibilitou a pridanými funkciami, zatiaľ čo obe platformy sú mimoriadne ľahko ovládateľné.

Noví aj skúsení obchodníci môžu ťažiť z radu ponúkaných funkcií a nástrojov, ktorých platformy sa veľmi ľahko používajú, a pokročilejšie nástroje, ako je automatické obchodovanie, využívajúc EA oslovujúce skúsenejších obchodníkov..

FXTM je sprostredkovateľ, ktorý má čo ponúknuť všetkým obchodníkom z hľadiska obchodných platforiem aj mimo nich. Pozrite sa na všetky podrobnosti, ktoré od nich môžete očakávať, pomocou našej úplnej kontroly FXTM alebo návštevy FXTM.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map