Vzpieranie sa kurzom s MERJ, StartEngine a LiquidPiston

Defying the Odds

Zatiaľ čo sa svet snaží prispôsobiť a vytrvať, prostredníctvom pokračujúcej pandémie COVID-19 existuje niekoľko vybraných spoločností, ktorým sa podarilo pokračovať na ceste k úspechu.

Namiesto zamerania sa na skúšky a trápenia, ktoré pociťuje COVID-19, sa krátko pozrieme na niekoľko z týchto spoločností, ktorým sa v ťažkých časoch darí.

MERJ

Prvá na rade je MERJ Exchange. Táto seychelská burza sa etablovala ako líder v rýchlo sa rozvíjajúcom sektore digitálnych cenných papierov. Podporujú nielen rôzne digitálne cenné papiere na svojej platforme, ale aj regulovane.

Ich potenciál je zdôraznený iba krátkym pohľadom na ich nedávny rast. Spoločnosť poznámky že zatiaľ čo väčšina svetových búrz zaznamenala za posledný rok pokles kapitalizácie o 7%, dokázala dosiahnuť rast o 325%.

Generálny riaditeľ MERJ, Edmond Tuohy, si nedávno našiel čas a vyjadril sa k ich nedávno zaznamenanému rastu. „Tento obrovský rast, ktorý vidíme, je odrazom rýchleho tempa, ktorým sa finančné trhy posúvajú k efektívnejším štruktúram … MERJ narúša tradičný burzový model, odbúravanie cezhraničných bariér a racionalizácia procesov, ktoré v konečnom dôsledku znižujú náklady investorov aj spoločností kótovaných na burze “

Ako regulovaná burza, ktorá hostí tradičné aj digitálne cenné papiere, sa zdá, že MERJ má dobrú pozíciu na to, aby uspela v súčasnosti aj budúcnosti.

Kto sú MERJ Exchange?Kto sú MERJ Exchange?

Sledujte toto video na YouTube

LiquidPiston

Táto spoločnosť so sídlom v Bloomfielde v štáte Connecticut nedávno dokončila, o čom sa hovorí, že je jedným z najrýchlejších reg. CF zvyšuje, k dnešnému dňu.

Ponúkaná technológia spoločnosti LiquidPiston je postavená na myšlienke, že rotačné motory majú na trhu ICE nevyužitý potenciál. Tam, kde minulé príklady, ako napríklad bežne používaný Wankel dizajn, zlyhali, zdá sa, že LiquidPiston uspeje. Ich úsilie vyústilo do pýchy motorov,

  • Škálovateľné výkonové pásma
  • Kompaktné vzory
  • Hybridná integrácia vozidla
  • 30% skok v účinnosti nad plynom & nafta

Hostené prostredníctvom StartEngine, skupinového financovania LiquidPiston kampaň dokázala nalákať viac ako 3 000 investorov na účasť za pouhých 9 hodín. Výsledok?

  • Ocenenie 51,6 milióna dolárov
  • Vyzbieraných 1,07 milióna dolárov

Vďaka sľubným aplikáciám vo vojenskom aj leteckom priemysle majú rotačné motory novej generácie navrhnuté spoločnosťou LiquidPiston svetlú budúcnosť. Spoločnosť poznamenáva, že má v úmysle maximalizovať potenciál svojej technológie prostredníctvom snáh, ktoré zahŕňajú licenčné zmluvy.

V čase, keď VC vyschlo, ako už mnohí poznamenali, je schopnosť LiquidPiston nielen dosiahnuť svoj cieľ, ale v rekordnom čase pôsobivým výkonom.

StartEngine

Platformy crowdfunding neskoro neskoro vytlačili príbeh, že sú vrátnikmi k financovaniu v časoch, ako sú tieto. So spomenutým zdvihnutím LiquidPiston sa zdá, že sú na niečom.

Uvádza výkonný riaditeľ StartEngine, Howard Marks,

“Som nadšený, že raise Liquid Piston bol úspešný.” V skutočnosti je nárast Liquid Piston najrýchlejšou kampaňou Reg CF všetkých čias na našej platforme … Poslaním spoločnosti StartEngine je pomáhať podnikateľom dosiahnuť ich sny, a dúfam, že Liquid Piston bude schopný využiť získaných 1,07 milióna dolárov a ich tisíce nových investorov dosiahnuť ich. “

Toto rozprávanie ďalej utvrdzuje nedávne oznámenie, že Kevin O’Leary, alias pán Wonderful, sa stal konvertitom crowdfundingu; A to až tak, že sa teraz stal nielen investorom v StartEngine, ale aktívnym členom tímu.

Pán Wonderful spojil úsilie s akciovou platformou crowdfundingu „StartEngine“

Pán Wonderful sa pripája k StartEnginePán Wonderful sa pripája k StartEngine

Sledujte toto video na YouTube

Alternatívne ponuky

Aj keď sa dnes uvedené spoločnosti veľmi líšia v tom, čo ponúkajú, existuje medzi nimi spoločný znak – alternatíva k norme a perspektíva do budúcnosti..

Spoločnosť MERJ sa rozhodla, že digitálne cenné papiere si budú v budúcnosti investovania držať popredné miesto. Zaujali tento postoj a vybudovali sľubnú platformu na ich podporu.

StartEngine sa rozhodol, že – najmä v nepokojných časoch – môžu MSP najviac ťažiť z kapitálu generovaného prostredníctvom crowdfundingu; Skôr ako tradičnejšia trasa „VC“.

Spoločnosť LiquidPiston sa rozhodla, že existuje miesto pre spaľovacie motory vpred. Kľúč k tomu, aby to fungovalo? Zdokonaľovanie toho, čo sa kedysi ohlasovalo ako radikálny a sľubný dizajn (rotačné motory).

Tým, že sa týmto spoločnostiam uvoľnili z formy, sa im podarilo intrigovať a nalákať investorov na dláždenie cesty k ďalšiemu úspechu..

V ďalších správach

Aj keď tu diskutovaným spoločnostiam sa môže dariť, stále existuje množstvo problémov, ktoré sa vyskytli počas pandémie. V nasledujúcom článku sa venujeme niekoľkým problémom, ktoré nás v tomto období zaujali.

Efekt COVID-19

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map