5 bitcoinových milionárov a ich príbehy

Bitcoin nedávno dosiahol cenu 7 000 dolárov, pokračoval vzostupný návrat po stabilnom zvyšovaní cien, ktoré prerušovalo to, čo sa nazývalo „Leto bitcoinu“. O bitcoinových milionároch bolo veľa príbehov, vyhraté, stratené a zmeškané majetky, napríklad človek, ktorý si vzal obrovskú pôžičku na investovanie a svoju investíciu rýchlo ztrojnásobil, človek, ktorý stratil pevný disk v hodnote halda odpadu, alebo krátkozraký spevák, ktorý potenciálne prišiel o miliardára.

Slávni bitcoinoví milionári

Tieto fakty o bitcoinoch sú v kryptosvete dosť, ale stále existuje viac zaujímavých príbehov o kryptomene. Tu je 5 najlepších príbehov o tom, ako ľudia svojou investíciou dosiahli veľký úspech.

1. Študentský bitcoinový milionár: Vitalik Buterin

bitcoinový milionár

Vitalik Buterin je známy talent a mysliteľ.

Toto nie je obyčajný príbeh o handroch na zbohatnutie z mnohých dôvodov. najprv, Buterin nie je váš priemerný investor ďalekým výstrelom. Hlavne preto, že skutočne navrhol platformu, na ktorej zarobil najviac peňazí (Ethereum). Je uznávaným talentom a mysliteľom a prispieval do ďalších významných projektov vrátane bitcoinu.

Už od útleho detstva bol veľmi schopný a sľubný, potom, čo opustil univerzitu, využil na ďalší výskum výskumný fond Thiel Fellowship vo výške 100 000 dolárov. Pred týmto obšírne písal o bitcoinoch, výraznou mierou prispieva do časopisu o bitcoinoch. Má tiež vedecké rodinné zázemie, jeho otec bol počítačový vedec.

Intenzívne sa vyjadruje k problémom v kryptosfére a jeho názory a prínos sú také sľubné, že začiatkom tohto roka klamná správa o tom, že zomrel, spôsobila zrútenie ceny Etherea.

2. Bitcoinový milionár Erik Finman

Ako Buterin, Erik Finman má zaujímavý príbeh ktorý ukazuje, že jeho šťastie nebolo výsledkom obyčajného šťastia. Skorý záujem o túto technológiu mal vo veku iba 12 rokov, keď mu jeho stará mama darovala 1 000 dolárov, ktoré investoval do bitcoinu. Po veľkom zvýšení ceny znásobil hodnotu za 2 roky na 100 tis. Paralelne s tým Finman vytvoril peer to peer tútorskú službu s názvom Botangle, ktorú predal investorovi.

Ako platbu dostal výber medzi 100 000 alebo 300 bitcoinmi. Cítil, že hodnota bitcoinu bude určite stúpať, a tak si vybral bitcoin a tieto investície znamenali, že mal úspory, ktoré boli také vysoké, že mu jeho rodičia umožnili vypadnúť zo strednej školy.

Jeho rodičia s ním tiež uzavreli dohodu, že ak do 18 rokov zvýši svoju hodnotu na 1 000 000 dolárov, nebude musieť ísť na vysokú školu. Erik pokračoval v obchodovaní s bitcoinmi a zarobil peniaze.

Teraz stále investuje a má na svojom konte množstvo ďalších krypto projektov. Jeho čisté imanie sa zvýšilo ďaleko nad tento milión dolárov!

3. Bitcoinový milionár Jeremy Gardner

Jeremy Gardner v roku 2013 významne prispel k priemyslu vytvorením Auguru. * Obrázok z: Twitter

Gardner (25) má bližšie k konvenčnejšiemu konceptu bitcoinového milionára, pretože na svoje šťastie narazil viac náhodou. V prvých rokoch bitcoinu utratil niekoľko stoviek dolárov za bitcoin, ktorý za neho kúpil kamarát. Svoju investíciu opustil a čoskoro videl, že cena rastie exponenciálne. Pokračoval v obchodovaní a investovaní ďalej, vďaka čomu mu zostalo malé imanie.

Po odchode z vysokej školy sa začal venovať bitcoinu a blockchainovej technológii na plný úväzok. V roku 2013 významne prispel k priemyslu vytvorením Auguru, trhu futures a predpovedí založeného na blockchaine. Teraz väčšinu času pracuje v spoločnosti Blockchain Ventures ako podnikateľ v rezidencii a ako poradca. Povedal tiež, že pracuje na ďalšom štarte v tajnom režime a tiež založil sieť Blockchain Education Network (ktorá je konzorciom univerzitných spoločností na zvýšenie adopcie kryptomien)..

Jeho životný štýl je viac v súlade s tým, čo by ste očakávali od niekoho, kto je vo veku 25 rokov multimilionárom: žije v dome v San Franciscu obývanom ďalšími blockchainovými podnikateľmi, liberálne trávi na večierkoch pre ľudí, s ktorými sa stretáva na konferenciách, a takmer každý víkend cestuje do rôznych častí sveta.

Dobrá správa je, že si je veľmi istý, že hodnota bitcoinu a ďalších kryptomien dramaticky stúpne v priebehu nasledujúcich 10 rokov.

4. Bitcoinový milionár: Forbes, pán Smith

bitcoinový milionár

Aj keď to nie je skutočné meno osoby (samozrejme), Forbes urobil zaujímavý kúsok na anonymnom bitcoinovom milionárovi. “Pán. Smith “, ako bol známy, zarobil na investičných ziskoch viac ako 25 miliónov dolárov a zodpovedal mu aj životný štýl. Celý čas trávil v 5-hviezdičkových hoteloch a lietaním po celom svete, kde sa stravoval v reštauráciách.

Má tiež zaujímavé pozadie. Predtým pracoval v technologickej spoločnosti v Silicon Valley a v začiatkoch bitcoinu mu pripadalo čudné, že okolo meny panuje toľko strachu a polemík. To ho prinútilo kúpiť si menu v hodnote 3 000 dolárov a po niekoľkých rokoch ho to veľmi zbohatlo. Keď cena bitcoinu dosiahla 350 dolárov, predal okolo 4 000 bitcoinov a na transakcii zarobil 2,3 milióna dolárov.

Teraz trávi väčšinu času cestovaním so svojou priateľkou na všetky kontinenty. Zinkasoval väčšinu svojich podielov a teraz je spokojný s trávením času cestovaním a užívaním si.

5. Bitcoinový milionár Jered Kenna

bitcoinový milionár

Aj keď mal J. Kenna svoje bitcoiny na samostatnom pevnom disku, stále boli hacknuté. * Obrázok z: Twitter

Kenna rozprávka slúži ako varovanie lEsson pre všetkých, ktorí sa podieľajú na kryptomenách. Kenna bola v prvom rade jednou z vĺn prvých investorov do bitcoinu, každý za zhruba 2 c nakúpil veľa bitcoinov a držal ich až do predali sa po 258 dolárov. Toto je astronomický vzostup, ktorý mu spôsobil milióny. Bohužiaľ, jeho bitcoiny boli napadnuté hackermi a o veľa z týchto miliónov prišiel.

Toto je poučný príbeh, pretože upozorňuje na nesmierne zisky bitcoinov, ale aj na riziká krádeže – aj keď mal Kenna svoje bitcoiny na samostatnom pevnom disku, stále boli hacknuté. Ale tiež to ukazuje, že v takejto situácii vás môže stáť určitá odolnosť; Kenna je bývalý námorník a naďalej pracoval v bitcoinoch (zakladanie ďalšej výmeny po zložení svojej predchádzajúcej) a je stále využíva svoje odborné znalosti. A nezabudnite, že má stále milión alebo dva na to, aby ho utíšil za svoju stratu!

Nová technológia, ktorá vytvára nové bohatstvo

Je zrejmé, že celkový trend rastového rastu robí z mnohých ľudí bohatých na bitcoiny. Budeme diskutovať o technikách a postupoch investovania do budúcich článkov, preto si čoskoro prečítajte ďalší obsah.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map