Masternodes: skutočný spôsob, ako získať pasívny príjem z kryptomien

Masternodes: skutočný spôsob, ako získať pasívny príjem z kryptomien

Ak ste ako ja, nadšenec kryptomeny s podnikateľským duchom, pravdepodobne stále hľadáte vzrušujúce spôsoby, ako zarobiť peniaze. Vo svete kryptomeny treba zarobiť nejaké vážne peniaze. Niektorí ľudia žnú veľké peniaze už len tým, že hrajú svoje karty správne. Hostenie masternode je jeden zo spôsobov, ako si pasívne zarobiť peniaze.

Ak vás zaujíma, čo je to masternód, dovoľte mi to vysvetliť. Masternode je dedikovaný server, ktorý beží popri blockchainovej sieti ako druhá vrstva, pričom blockchain je prvá vrstva. Je to ako druhá vrstva blockchainu – a tieto dve sú symbiotické.

Ďalej sú tieto dedikované servery úplnými uzlami rozmiestnenými po celom svete a vytvárajú dôveryhodnú decentralizovanú sieť. Každý z týchto serverov prevádzkuje úplnú kópiu blockchainu.

Ako masternode pomáha blockchainovej sieti

Blockchain je prvá vrstva; zabraňuje dvojitému míňaniu a zaoberá sa odosielaním, prijímaním a potvrdzovaním transakcií. Baníci ovládajú prvú vrstvu pomocou konsenzuálneho algoritmu ako PoW alebo PoS. Rovnako sú masternódy chrbticou druhej úrovne; ich účelom je poskytovať vylepšené služby blockchainovej sieti.

Príkladom pokročilých služieb môžu byť okamžité transakcie, anonymné transakcie a decentralizované hlasovacie práva. Tiež, masternodes pomáhajú chrániť sieť pred hackermi alebo škodlivými uzlami. Masternody stále overujú bloky a transakcie, ktoré pridávajú ťažiari.

Pretože na to, aby ste hostili masternode, musíte zamknúť určité množstvo mincí v peňaženke, môže byť vypnutie siete alebo dokonca jej zneškodnenie nesmierne drahé – ak by niekto chcel sieť ovládať, musel by zhromaždiť kolaterál za viac ako polovica uzlov v sieti.

Tu je krátke video vysvetľujúce základy masternode.

Keď spustíte masternode, pomáhate zabezpečiť sieť a zároveň ponúkate vylepšené služby pre blockchainovú sieť. Na oplátku dostanete kompenzáciu odmenou. Kedykoľvek je ďalší blok pridaný do blockchainu, masternode dostane určité percento z blokovej odmeny.

Čítať: Vývoj kryptomien

Masternodes ROI: Koľko NI môžete zarobiť?

Po prvé, výnosy, ktoré môžete získať z vlastníctva masternode, budú závisieť od typu investora, ktorý ste. Spravidla existujú dva typy investorov: je to chamtivý investor, ktorý chce dosiahnuť rýchlu návratnosť svojich investícií, a trpezlivý investor, ktorý uprednostňuje dlhodobé projekty s krátkymi ziskami.

Projekty s vysokou návratnosťou investícií sú rizikové; tiež musíte urobiť veľa prieskumu a neustále hľadať nové projekty, pretože väčšina z nich je krátkodobých. Takéto krypto projekty majú vysokú návratnosť investícií (až od 500%) a hodnota mince má tendenciu veľmi kolísať.

Na druhej strane je dlhodobý projekt menej riskantný a ročná návratnosť investícií nie je nafúknutá; obvykle môžete dosiahnuť NI v rozmedzí od 6 do 30% ročne – to je v poriadku, pretože ide o pasívny príjem.

Na úroveň, ktorú môžete zarobiť, budú mať vplyv aj ďalšie ďalšie faktory. Aj keď nástroje ako Masternodes.online a Masternodes.pro poskytnite odhady, koľko môžete ročne zarobiť, sú to iba hrubé odhady. Výnosy, ktoré získate, budú závisieť od toho, či má minca praktické uplatnenie medzi ďalšími faktormi, ako sú:

 • checkNo blokov spracovaných každých 24 hodín.
 • check Odmena za každý objavený blok.
 • checkAko sa bloková odmena delí medzi baníkov a uzlov.
 • skontrolovať Počet aktívnych masternodov v sieti.
 • checkHosting / náklady na údržbu.
 • skontrolujte hodnotu mince.

Ďalším faktorom, ktorý ovplyvní vašu návratnosť investícií, je distribučný mechanizmus spojený s každou mincou pri rozdeľovaní blokových odmien.

Možno sa budete chcieť pozrieť na dennú odmenu pre vášho vybraného masternode. Tento údaj bude závisieť od počtu aktívnych masternodov v sieti. Keď sa k sieti pripojí viac masternod, bude sa bloková odmena, ktorá ide každému masternode, zmenšovať.

Ako vypočítať NI Masternode?

Ak chcete vypočítať NI Masternode, postupujte podľa stratégie načrtnutej na nasledujúcom obrázku:

Pokúsme sa vypočítať ROI pre PACcoin pomocou aktuálnych štatistík. Za každý vygenerovaný blok je odmena 13 800 PAC. 75% blokovej odmeny putuje masternodes. Preto je odmena Masternode 10 350.

Vypočítajte svoj podiel blokov za deň za predpokladu, že máte jeden MN.

 • Celkový počet Mns: 4071.
 • Počet blokov za deň: 554 blokov.

{N÷ T} * B = (1 ÷ 4072) * 554 = 0,1360084

Celkový počet blokov za rok = 0,1360084 * 365 = 49,6708425

Celkový počet mincí získaných ročne (Y) = A * R =  49,6708425 * 10,350

Y = 514 093 220 PAC

Vynásobte toto číslo hodnotou mince, aby ste videli svoje zárobky v USD. Ak chcete získať NI, vezmite celkový počet mincí získaných ročne a vydelený počtom mincí, ktoré ste vložili ako kolaterál; potom vynásobte výsledok 100, aby ste dostali percento.

Podľa nášho príkladu z vyššie uvedeného bude ROI dané:

{Y÷ Kolaterál} * 100 =  {514 093 220÷ 500 000} * 100 = 102,82%

Získanie dní návratnosti investícií: Vydeľte kolaterál denným príjmom, ktorý je Y vydelený 365 dňami.

{541,093,220 ÷ 365} ÷ 500 000 = 355 dní návratnosti investícií

Ak sa teraz do ekosystému masternode pripojí viac ľudí, vrátenie pôvodnej investície by trvalo dlhšie ako 355 dní. Pokúste sa vybrať mincu masternode, ktorá má potenciál rásť; existuje možnosť, že vaše mince budú mať vyššiu hodnotu, keď získate späť svoju počiatočnú investíciu.

Keď sa snažíte rozhodnúť, či vám mince stojí za váš čas a peniaze, položte si tieto otázky:

 • checkVydal projekt aktualizovaný informačný dokument?
 • tím Stanovil tím jasný plán projektu?
 • skontrolovať Aký trh je zameraný na mince?
 • skontrolovaťAká aplikácia v skutočnom svete má minca?
 • skontrolovať Kto je tím, aká je jeho história a či je transparentný?
 • checkAre sú vývojári coinov aktívni na platformách sociálnych médií ako Telegram, Discord alebo LinkedIn?
 • check Má projekt živú a rastúcu komunitu na fórach ako Bitcointalk a Reddit?

Uistite sa, že máte jasný obraz o tom, čo mince robí a čo chce dosiahnuť.

Požiadavky na chod masternodu

Ak chcete spustiť masternode, potrebujete niekoľko vecí. Jedným z nich je Virtual Private Server (VPS) s vyhradenou adresou IP. Najvýhodnejšie plány VPS sú lacné ako špina Time4VPS a Vultr majú mesačné plány za menej ako 10 dolárov.

Druhá vec, ktorú potrebujete, je kolaterál pre server masternode. Každý, kto chce prevádzkovať celý uzol na druhej úrovni, musí zaplatiť tento kolaterál. Tieto mince musíte mať uzamknuté v peňaženke – rovnako sa stáva, že vkladanie prebieha.

Pokiaľ máte kolaterálne mince uzamknuté v chladnej peňaženke, budete mať aktívne pripojenie k sieti. Keď sú vaše mince uzamknuté, budete mať nárok na blokové odmeny. Ak niekedy presuniete svoje mince, váš masternode bude „odrezaný“ od siete; ak sa tak stane, už nebudete dostávať platby.

Ako príklad by ste potrebovali 1 000 DASH na hosťovanie masternode DASH, zatiaľ čo pre PIVX potrebujete 10 000 PIV. To znamená, že musíte kúpiť mince, do ktorých chcete vložiť svoje peniaze, a potom ich poslať do miestnej peňaženky.

Najlepšie mince Masternodes – našich 5 najlepších tipov

DASH je krypto projekt, ktorý inšpiroval vývoj masternodov. Každá minca masternode, ktorá teraz existuje, je vidličkou DASH alebo replikou projektu. Zatiaľ čo DASH prišiel s touto inováciou, stále to musí byť minca, ktorú si mnohí ľudia predstavovali – to viedlo k získaniu nových nápadov v krypto priestore.

Momentálne je nesmierne nákladné vlastniť masternode DASH sami, pokiaľ nepoužívate zdieľanú možnosť. Na spustenie celého uzla potrebujete 1 000 DASH; Ak vezmete do úvahy aktuálnu hodnotu jedného DASH (376,6 USD), má jeden masternode v čase písania tohto článku hodnotu 376 622 dolárov. Nechcem tým povedať, že tam nie je veľa bohatých ľudí, ale zaujímalo by ma, koľko ľudí si to môže dovoliť, najmä pre zeleného investora, ktorý nastupuje do krypto vlaku prvýkrát.

Fotografia zobrazujúca štatistiku Dash Mn; zdroj masternodes.online

Fotografia zobrazujúca štatistiku Dash Mn; zdroj masternodes.online

Napriek tomu môžete nájsť niekoľko sľubných krypto projektov masternode, ktoré nie sú drahé. Niektoré idú za niečo vyše 5 000 dolárov, iné nad 1 000 dolárov a iné sú mierne pod 1 000 dolárov. Musíte urobiť nejaký hodnotný výskum, aby ste dostali tie s potenciálom.

Tu je päť mincí masternode, ktoré si môžete pozrieť:

PIVX Masternode

PIVX dúfa, že sa stane „najvyššou mincou ochrany osobných údajov“. Mnoho ľudí verí, že PIV sa stane tým, čo si vývojári DASH pre tento projekt predstavovali. Z každého vygenerovaného bloku je 10% určených na motiváciu tých, ktorí prispievajú k rastu siete, zatiaľ čo zvyšných 90% je zdieľaných medzi baníkmi a vlastníkmi masternode..

Čítať:9 rôznych altcoinov okrem bitcoinov a kde ich kúpiť

PIVX však používa algoritmus známy ako See-saw, ktorý určuje, ako k tomuto rozdeleniu dôjde. V skutočnosti efekt hojdačky povzbudzuje viac ľudí, aby vložili svoje mince a vzdali sa svojich masternodov. Keď sa do priestoru masternod pripojí viac ľudí, odmeny sa znížia a väčšie percento pripadne na tieto vkladané mince.

Štatistika masternode PIVX

Ďalšie podrobnosti

Pozrite sa na ich cestovnú mapu: https://pivx.org/pivx-roadmap-2018/.

Kanál Reddit: https://www.reddit.com/r/pivx/.

Kanál nesúladu:   https://discordapp.com/invite/jzqVsJd.

RUPAYA coin masternode

Tím stojaci za spoločnosťou RUPAYA sa zameriava na masívny trh v južnej Ázii. Akonáhle sa RUPX stane všeobecne prijatým, môže sa stať digitálnou menou pre ľudí, ktorí nemajú prístup k kreditným kartám a bankám.

Štatistika masternode Rupaya

Ďalšie podrobnosti

Prečítajte si dokument RUPX: https://www.rupx.io/whitepaper/

Vyskúšajte tím RUPAYA: https://www.rupx.io/rupaya-team/

Tím načrtol podrobný plán projektu: https://www.rupx.io/roadmap2018/

B3 coin masternode

Dobre, B3 prešla dlhú cestu. V skutočnosti má svoj spravodlivý podiel na chybách. Niekedy v roku 2017 spôsobila hyperinflácia spôsobená vysokými vkladmi odmeny cenu mince. Vkladové odmeny boli až 10 000%. Potom, v rovnakom období, sa zdalo, že vývojári robia chatrnú prácu. Všetko však je v minulosti; B3 sa vrátil s niekoľkými zaujímavými funkciami.

Blockchain s mincami B3 využíva technológiu nazvanú Proof of Disintegration, protokol, ktorý znižuje prísun obehových mincí. Je to technológia PoD, ktorá riadi to, čo tím B3 označuje ako Fundamental Nodes (FN).

FN dostanú 60% blokovej odmeny, zatiaľ čo ďalších 40% ide baníkom zabezpečujúcim sieť.

Štatistika masternode B3

Ďalšie informácie

Pozrite si cestovnú mapu B3: https://b3coin.io/roadmap/.

Odkaz na tímový profil: https://github.com/B3-Coin/B3-CoinV2/.

https://discordapp.com/invite/ARpuv79 s viac ako 28 členmi.

ALQO Masternode

ALQO je ďalšou mincou na ochranu osobných údajov, ktorá ponúka používateľom svojho ekosystému okamžité transakcie. Platforma Alqo využíva štruktúrny systém známy ako „planetárne systémy Alqo“ – mena alqo uľahčí prevod vlastníctva na týchto planetárnych systémoch.

Na zaistenie spravodlivého rozdelenia mincí medzi baníkmi a masternódami používa Alqo algoritmus známy ako Libra Effect. Tento protokol povzbudzuje viac ľudí, aby zamykali mince vlastnením masternodov

Projekt má na palube oddaný vývojársky tím, ktorý to s uvedením projektu alqo do života myslí vážne.

Štatistiky maskového režimu Alqo

Dodatočné informácie

Prečítajte si dokument: https://alqo.org/whitepaper.pdf.

Pozrite sa na ich cestovnú mapu: https://alqo.org/roadmap.

Vyskúšajte ich tím: https://alqo.org/team. Všetci členovia tímu majú životopis a odkazy na svoje účty na sociálnych sieťach.

PURE coin masternode

PURE coin masternode je ďalší krypto projekt, ktorý vyzerá lukratívne. Úprimne, o vývojároch tohto projektu nemôžem veľa povedať. Tím je anonymný a ešte nevydá informačnú knihu. Napriek tomu, že chýba podrobný plán projektu, masternode PURE vám časom prinesie peknú návratnosť investícií.

Tím prisľúbil atómovú výmenu okolo 2. štvrťroka 2018. Taktiež má spustiť decentralizovanú burzu – PureDEX – platformu na obchodovanie s PURE altcoinom. Čistí držitelia budú mať záujem o Pure DEX.

Navyše existuje možnosť byť uvedený na viacerých burzách. V súčasnosti je uvedená iba na dvoch burzách: CoinExchange a CryptoBridge.

Čistá štatistika masternode

Ďalšie informácie

Skupina telegramov: https://t.me/Purealtcoin

Fórum BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2335448.new#new

Discord Channel: https://discord.gg/d76mVZK

Zloženie: 100% bavlna.

Inštalácia masternode – ako nastaviť PURE masternode

Pri nastavovaní takmer ľubovoľného masternodu budete musieť mať pripravené nasledujúce položky:

Najskôr musíte uviesť VPS do prevádzky. Nebudete si ťažko vyberať dodávateľa VPS. Existuje niekoľko čestných a spoľahlivých vrátane Time4VPS, Zdieľanie uzlov, Node-VPS, a Vultr.

V tejto príručke budeme používať Time4VPS. Zamierte do time4vps.eu/; rozhliadnite sa okolo a vyberte plán podľa vášho výberu.

Ako si môžete nastaviť účet, nájdete v tomto videu.

Keď bude váš účet pripravený, budete potrebovať tri veci: hlavnú adresu IP, používateľské meno a zodpovedajúce heslo.

Platenie kolaterálu

Ďalším krokom je zaslanie požadovaného kolaterálu (5 000 PURE) do miestnej peňaženky, to znamená, ak ešte nemáte mince v peňaženke. Chystáte sa vytvoriť adresu Masternode, ktorú zaplatíte týmto kolaterálom. Skôr ako to urobíte, uistite sa, že sa peňaženka úplne synchronizuje s blockchainom.

Ísť do Príjem ->Nová adresa, a označte svoju novú adresu. Môžete to označiť nejako „MN Addr“. Všetko, čo musíte urobiť, je poslať prostriedky na túto adresu, ktorú ste práve vytvorili, a to buď z burzy, alebo zo samotnej peňaženky.

ČISTÁ nová prijímacia adresa

Aktualizácia systému, aby sa pripravil na inštaláciu

Ďalším krokom je aktualizácia systému, aby sme mohli nastaviť server masternode. Tento krok vyžaduje, aby ste sa pohrali s príkazmi – nie je to nič zložité, pretože stačí kopírovať a prilepiť.

Otvorte program Putty a vložte svoju VPS IP adresu tam, kde je označená Meno hosťa.  Kliknite Otvorené. Zobrazí sa konzola cmd s označením „root“.

Konfigurácia tmelu

Použite používateľské meno koreň prihlásiť sa. Chystáte sa nainštalovať studenú peňaženku na tohto používateľa root.

Príkazový riadok tmelu

Teraz skopírujte a prilepte nasledujúce príkazy jeden po druhom.

Poznámka: Každý zlom riadku predstavuje jeden príkaz.

sudo apt-get update –y

sudo apt-get upgrade –y

sudo apt-get dist-upgrade –y

sudo apt-get nainštalovať nano htop git –y

sudo apt-get install build-essential libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils software-properties-common –y

apt-get install -y libminiupnpc-dev libdb ++ – dev libdb-dev libcrypto ++ – dev libqrencode-dev libboost-all-dev build-essential libboost-system-dev libboost-filesystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread- dev libboost-filesystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread-dev libssl-dev libdb ++ – dev libssl-dev ufw git softvér-vlastnosti-spoločné

sudo apt-get nainštalovať libzmq3-dev libminiupnpc-dev libssl-dev libevent-dev –y

sudo add-apt-repository ppa: bitcoin / bitcoin

aktualizácia apt-get

sudo apt-get install libdb4.8-dev libdb4.8 ++ – dev –y

sudo apt-get install libdb5.3-dev libdb5.3 ++ – dev build-essential libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils git libboost-all-dev libminiupnpc-dev libqt5gui5 libqt5core5a libqt5webkit5 -debq qttools5-dev qttools5-dev-tools libprotobuf-dev protobuf-kompilátor libqrencode-dev libgmp3-dev git –y

git klon https://github.com/puredev321/pure

cd ~ / pure / src /

cp -a podpora / obj /

cp -a krypto / obj /

cp -a x11 / obj /

cd ~ / pure / src / leveldb /

chmod + x build_detect_platform

urobiť libleveldb.a libmemenv.a

Zostavte peňaženku

cd ~ / pure / src /

make -f makefile.unix

Počkajte na dokončenie inštalácie; malo by to trvať asi 20 – 30 minút.

Počas čakania na inštaláciu servera si pripravte súbor a.txt, ktorý nasleduje podľa nižšie uvedeného rozloženia.

Štítok: MN1

Verejná IP: Your_public_IP + port

Kľúč Masternode: your_Mn_private_key

Mn konf. Čiara: your_ Mn_transaction_output

Výplatná adresa: Vaša_platná_adresa

Linka MN

rpcuser =  tvoje_pure_uzivatelske meno

rpcpassword = tvoje heslo

rpcallowip = *

rpcport = tvoje_rpcport_cislo

server = 1

počúvať = 1

démon = 1

maxpripojenia = 50

port = číslo vášho portu (5-ciferné)

externalip = Vaša verejná IP bez portu

Masternodeaddr: Vaša_verejná _IP_Plus_the_port

rpcuser = tvoje užívateľské meno

rpcpassword = tvoje heslo

rpcallowip = *

rpcport =tvoje_rpcport_cislo

server = 1

počúvať = 1

démon = 1

logtimestamps = 1

maxpripojenia = 50

viazať = Vaša verejná IP + port

Masternode = 1

Masternodeprivkey =  Your_masternode_Private_key

Nahraďte časti zvýraznené tučným písmom potrebnými informáciami do súboru your.txt.

Na príjem odmien potrebujete výplatnú adresu masternode.

Opäť choďte na Príjem -> Vytvoriť novú adresu. Dalo by sa to pomenovať Výplatná adresa MN.

Ďalej vyplňte údaje o IP a čísle portu. Získajte svoju hlavnú IP z VPS a pridajte

IP a číslo vášho portu, ako je to znázornené. Nezabudnite vložiť verejnú IP spolu s číslom vášho portu, dva oddelené dvojbodkou, ako je tento:

194.168.8.1:13456

Váš verejná IP, vrátane čísla portu, bude masternode_address a viazať. Akonáhle si vyberiete svoju rpcport cislo, zostávajú len dve ďalšie veci: konfiguračné výstupy masternode a súkromný kľúč masternode.

Riadok konfigurácie MN je výstupom transakcie vygenerovaným po zaplatení 5 000 ČISTÝCH. Prejdite do miestnej peňaženky. Kliknite Pomoc -> Ladiace okno. Prejdite na ikonu Konzola tab. V dolnej časti zadajte „výstupy masternode“; stlačte kláves Enter.

Okno Nástroje

Než sa pokúsite získať výstupy, mali by ste počkať, kým nemáte aspoň desať potvrdení pre konkrétnu transakciu. Po desiatich potvrdeniach o vašej transakcii by sa v okne konzoly mali zobraziť výstupy MN, čo je dlhý reťazec alfanumerických znakov končiacich buď 1 alebo 0. Tento reťazec je váš konfiguračný riadok MN.

Adresa vyzerá asi takto:

Adresa masternode

{1}, ktorý nasleduje za bodkočiarkou, sa nazýva index transakcie, zatiaľ čo zvyšok reťazca v zátvorkách je ID transakcie. Skopírujte tieto podrobnosti do súboru MN.txt. Nezabudnite odstrániť úvodzovky.

Po nakonfigurovaní používateľa získate súkromný kľúč MN.

Pridanie používateľa

Ak vaša inštalácia VPS už inštaláciu dokončila, môžete teraz pridať používateľa. Prejdite do koreňovej konzoly, zadajte príkaz cd a nasledujúcim príkazom vytvorte svoje používateľské meno pre MN.

sudo useradd -m mn1 -s / bin / bash

Ďalej nastavte heslo pre používateľa, ktorého ste práve pridali; vložte nasledujúci príkaz a nezabudnite zvoliť heslo, na ktoré nezabudnete.

sudo passwd mn1

Teraz vytvorte adresár pre používateľa, ktorého ste práve pridali. Vložte nasledujúce príkazy, jeden za druhým.

sudo mkdir / home / mn1 / pure

sudo cp ~ / pure / src / pured / home / mn1 / pure /

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

Posledný príkaz sa pokúsi upraviť konfiguračný riadok pre nového používateľa. Mali by ste dostať chybu, ktorá hovorí, že adresár „home / mn1 / .pure“ neexistuje. Ak uvidíte túto chybu, ste v správnom smere. Klepnite na CTRL + X k východu.

Zmeniť adresár

Aby ste mohli konfiguračný súbor upravovať, najskôr spustite démona pre konkrétneho používateľa a potom sa ho pokúste upraviť. Vráťte sa k Putty a vložte svoju hlavnú IP z webového servera. Kliknite “Otvorené”.

Zobrazí sa okno Cmd s výzvou na prihlásenie. Použiť „Mn1“ ako svoje používateľské meno a heslo, ktoré ste vytvorili vyššie na prihlásenie.

Užívateľ root a MN1

Teraz sa môžete pokúsiť spustiť démona pomocou nasledujúceho príkazu

~ / pure / pured –démon

Pretože ste nedefinovali užívateľské meno a heslo rpc, zobrazí sa chyba. Teraz sa vráťte do koreňového súboru a vložením nasledujúceho príkazu upravte koreňový súbor.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

Teraz by ste mali byť schopní upravovať koreňový súbor; vytvorilo sa to, keď ste spustili démona.

Skopírujte a vložte nasledujúci príkazový riadok do koreňovej konzoly. Podrobnosti nahraďte tučným písmom informáciami o serveri.

rpcuser = tvoje_uzivatelske meno

rpcpassword = tvoje heslo

rpcallowip = *

rpcport = tvoje_rpcport_cislo

server = 1

počúvať = 1

démon = 1

maxpripojenia = 50

port = tvoje číslo

externalip = tvoja_verejna IP

Masternodeaddr: your_Public_IP: číslo_portu

Masternodeaddr

Teraz klepnite na CTRL + X na výstup a Kláves Y na uloženie. Teraz ste pripravení na spustenie démona.

Prejdite do okna MNuser a vložte tento príkaz:

~ / pure / pured –démon

Tento príkaz by mal spustiť server PURE. Prilepením tohto príkazu zobrazíte svoje spojenia masternode.

sledujte ~ / pure / pured getinfo

Získanie súkromného kľúča

Váš súkromný kľúč masternode je posledná informácia, ktorú treba získať. Po získaní súkromného kľúča MN naposledy upravte konfiguračný súbor. Musíte si však počkať, kým sa váš server studenej peňaženky synchronizuje s blockchainom.

Klepnite na CTRL + C odísť “dostať informácie”, a potom vložte tento príkaz do rovnakého okna konzoly.

~ / čistý / vyčistený masternode genkey

Mali by ste vidieť svoj súkromný kľúč MN; vložte ho do svojho textového súboru doc.

Súkromný kľúč Masternode

Teraz môžete upraviť súbor conf, ale najskôr by ste mali zastaviť server. Pomocou nasledujúceho príkazu zastavíte server MN.

~ / čistý / vyčistený doraz

Na koreňovú konzolu vložte tento príkaz.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

Potom odstráňte posledné tri riadky a nahraďte ich nasledujúcimi príkazovými riadkami zo súboru MN.txt.

viazať = your_IP_Addr: port_number

Masternode = 1

Masternodeprivkey = your_masternode_privatekey

MN súkromný kľúč

Teraz reštartujte démona znova pomocou nižšie uvedeného príkazu. Hneď ako sa server spustí, môžete reláciu ukončiť.

~ / pure / pured –démon

Zostáva posledný krok: choďte do peňaženky so systémom Windows a prejdite na Masternodes->Vytvoriť.  Vyplňte polia chýbajúce podrobnosti.

Pridajte alebo upravte Pure nude

Alias: Štítok Masternode.

Adresa: Vaša_VPS_Hlavná_IP

Privkey: Masternode Genkey

Txhash: vaša výstupná adresa transakcie masternode

Výstupný index: 1

Adresa odmeny: Tvoja_platba_adresa

Odmena %: 100

Kliknite OK ->Aktualizácia aby ste videli svoj zoznam MN. Kliknite na tlačidlo Štart->Aktualizácia aby ste spustili svoj PURE masternode.

Pozrite si toto video a získajte vizuálne znázornenie procesu nastavenia.

Záverečné myšlienky

Masternodes sú skutočným spôsobom, ako pasívne zarobiť príjem. Pri rozhodovaní o investíciách sa nepozerajte iba na ROI. Áno chápem – chcete zarobiť peniaze.

Čím vyššia je odmena, tým vyššie je riziko. Niektoré krypto projekty začínajú udeľovaním ťažko odolných odmien, časom však prudko klesá ROI. Takéto projekty sú riskantné; neexistuje záruka, že projekt prinesie dlhodobý príjem. Ak nedovolíte, aby sa k vám dostal strach z toho, že prídete o obrovskú návratnosť investícií, je veľká šanca, že sa uspokojíte so zvukovým projektom. Pamätajte, VÝSKUM – vždy.

Čítať: Ako vyhodnotiť, ktorá kryptomena bude ďalšou veľkou vecou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map