Vďaka Horizon Tech Stack sa emisia a obchodovanie s dlhopismi Piemonte stávajú skutočnosťou

Zoznam tokenov

Nedávno bolo oznámené, že Piemonte Holding nielenže dokončil vydanie emisie dlhopisu na báze Ethereum v hodnote 16,2 milióna dolárov, ale že teraz žije pre obchodovanie prostredníctvom sekundárnych trhov medzi klientmi Piemonte..

Tento vývoj bol umožnený využitím technologického balíka sprístupneného spoločnosťou Horizon.  Spoločnosť naznačuje, že niektoré riešenia poskytované spoločnosti Piemonte zahŕňajú:

  • Opatrenia na zabezpečenie súladu
  • Opatrovníctvo
  • Obchodné riešenia

Piemonte naznačuje, že toto oznámenie predstavuje plod viacročnej tvrdej práce. Uvádzajú, že už v roku 2017 začali experimentovať a začleňovať blockchain a jeho rôzne výhody do svojich vlastných prevádzok.

Sekundárna burza

Jedným z lákadiel číslo jedna a sľubuje, že okolité digitálne cenné papiere sú potenciálna likvidita, ktorú si investori v budúcnosti dovolia.

Aby sa tento prísľub likvidity stal skutočnosťou, je potrebné, aby sekundárne burzy hostili tieto tokeny, vytvárali a poskytovali trh na obchodovanie s nimi. Bez tejto schopnosti zmizne veľká časť pôvabu točiaceho sa okolo digitálnych cenných papierov.

Súťažiaci

Horizon nie je jedinou spoločnosťou, ktorá sa vydala s cieľom vytvoriť rešpektované sekundárne trhovisko pre digitálne cenné papiere. Zostávajú však medzi prvými, ktorí svoju ponuku zverejnili.

Nasledujúce spoločnosti sú len niektoré z tých, o ktorých je známe, že vyvíjajú podobné riešenia:

  • Archax
  • Sieť OpenFinance
  • tZERO
  • STO Global-X

Komentár

Po oznámení vývoja, o ktorom sa tu dnes diskutovalo, si zástupcovia všetkých spoločností, spoločnosti Piemonte a Horizon, našli čas na vyjadrenie.

Uvádza Alessandro Lombardi, generálny riaditeľ spoločnosti Piemonte,

„V auguste sme vydali náš tokenizovaný Smart Bond a dnes spúšťame prvé regulované trhové obchodovanie s dlhopismi na verejnom blockchaine … Aj keď sa emisia tohto Smart Bondu obmedzovala na kvalifikovaných súkromných investorov, Smart Bond bol úplne upísaný s nulovým úsilím o distribúciu od Piemonte. Distribučný a likvidný potenciál budúcich ponúk blockchainových dlhopisov si môžeme predstaviť, až keď budú tieto konkurenčné dlhopisy otvorené pre širokú verejnosť … Veríme, že uzatvárame transformačné a historické dohody zjednodušením vytvárania kníh, dodržiavania súladu s investormi, alokácie aktív a úschovy dlhopisov pomocou technológie Horizon… Zdieľame hodnoty súladu programu Horizon a veríme, že tento integrovaný prístup pomáha zabezpečiť efektívnu cestu k uvedeniu dlhopisového trhu do digitálnej éry. Veríme, že už nie je vecou nás žiadať, aby IF blockchain podporil hlavné globálne platformy cenných papierov; po dnešku je to len otázka KEDY. “ 

Uvádza Brian Collins, generálny riaditeľ spoločnosti Horizon,

„Myšlienka, že blockchain by mohol mať potenciál na otvorenie a dodanie likvidity na trh dlhopisov, bola dlho diskutovaná a skúšaná. Dnes sme hrdí na to, že môžeme spolu s Piemonte uskutočniť ich koncepciu trhu dlhopisov zameranú na dodržiavanie predpisov a predstaviť integrovaný potenciál likvidity na historicky nelikvidnom trhu pomocou našich integrovaných riešení pre emisie, KYC, AML, úschovu a obchodovanie. “ 

Piemonte Holding

Spoločnosť Piemonte Holding, ktorá bola založená v roku 2012, udržiava činnosť v brazílskom Riu de Janeiro. Spoločnosť sa špecializuje ako investičný manažér vývojom a správou finančných produktov na mieru pre svoju klientelu.

Výkonný riaditeľ Alessandro Lombardi v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Horizon

Horizon, pôsobiaci vo švajčiarskom Zugu, je spoločnosť „Software-as-a-Solution (SaaS), ktorá bola založená v roku 2010..

Výkonný riaditeľ Brian Collins v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Nedávno sme sa hlbšie pozreli na spoločnosť a na to, čo ponúka. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o programe Horizon, prečítajte si nasledujúci článok.

Horizon Globex – podrobný pohľad na lídra v odbore

Rozprávanie s Brianom

Začiatkom tohto roka sme mali to potešenie absolvovať exkluzívny rozhovor s generálnym riaditeľom Horizontu Brianom Collinsom, ktorý sprevádzal náš vlastný pohľad na spoločnosť. V nasledujúcom rozhovore sa dozvieme viac o tom, čo spoločnosť doteraz dosiahla, a kam plánuje smerovať v budúcnosti.

Séria rozhovorov – Brian Collins, Horizon Globex

V ďalších správach

Spoločnosť Horizon bola v poslednej dobe na plaču a mala pozitívny vývoj. Jedným z príkladov je úspešné dokončenie ich série A – potvrdenie viery a záujmu o spoločnosť a to, čo ponúka.

Rast očí spoločnosti Horizon Globex prostredníctvom série A.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map