15 krokov na nákup akcií KuCoin (KCS) na burze KuCoin

The Akcie KuCoin (KCS) je token primárne určený na použitie na serveri Burza KuCoin. Dnes vám ukážeme všetky kroky na nákup akcií KuCoin. KCS je token ERC20 s počiatočnou dodávkou 200 miliónov tokenov. Držanie niektorých akcií KuCoin vám dáva percento vo výške 50% obchodných poplatkov platených používateľmi platformy KuCoin a zdieľaných medzi držiteľmi tokenov. Držanie niektorých tokenov KCS vám tiež prináša 1% zľavu z obchodného poplatku za každých 1 000 tokenov KCS, ktoré držíte. Maximálna zľava z poplatkov za obchodovanie je 30% zľava.

The Token KCS je možné zameniť za Bitcoin, Ether, NEO, Bitcoin Cash, Red Pulse a Dash. Najlepšie miesto na zadržanie tokenu KuCoin Shares je na platforme výmeny kryptomien KuCoin.

kúpiť akcie KuCoin

KuCoin je pravdepodobne jedným z najlepších nákupov, pretože spoločnosť KCS zaznamenala za posledné mesiace stabilný rast.

Ako nakupovať akcie KuCoin na burze KuCoin

Podľa pokynov nižšie si kúpte token akcií KuCoin na burze KuCoin.

Krok 1 – Registrácia

Zaregistrujte si účet na Burza KuCoin. Kliknutím sem navštívite stránku registrácie účtu KuCoin a zaregistrujete sa na platforme.

Krok 2 – Vyplnenie formulára

Zadajte podrobnosti potrebné na založenie účtu. Potrebná je platná e-mailová adresa a bezpečné heslo. Heslo môže byť alfanumerické, aby bolo pre kybernetických útočníkov oveľa ťažšie zistiť. Po dokončení kliknite na tlačidlo ĎALŠIE.

Krok 3 – E-mailové potvrdenie

Mali by ste dostať poštu do doručenej pošty / spam e-mailového účtu, ktorý ste zaregistrovali. Prihláste sa a kliknutím na odkaz v e-maile zaslanom aktivujte svoj účet. Týmto procesom sa overuje, že máte prístup k e-mailovému účtu, s ktorým sa registrujete.

Krok 4 – Aktivácia

Proces aktivácie by vás mal dostať priamo do vášho účtu na serveri Platforma KuCoin, Ak nie, zadajte podrobnosti, ktoré ste práve zaregistrovali, a kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa.

Krok 5 – Kliknite na „Vklad“

Kliknite na odkaz VKLAD na pravej strane obrazovky a pridajte nejaké prostriedky na svoj účet.

Krok 6 – Zabezpečte svoj účet

Pri prvom vklade sa od vás bude vyžadovať zabezpečenie účtu nastavením aplikácie Google Authenticator.

Krok 7 – Google Authenticator

Postupujte podľa pokynov na nastavenie autentifikátora Google pre váš účet, ktorý je uvedený na obrazovke. Stiahnite si, nainštalujte a zadajte zobrazený kód, čím aktivujete zabezpečenie Google Authentication vo svojom účte KuCoin.

Krok 8 – Vyberte položku

Pravdepodobne sa vám zobrazí predvolená stránka vkladu na vloženie tokenu akcií KuCoin, kliknite na rozbaľovaciu ponuku a vyberte dielo, ktoré chcete vložiť. Kvôli vysokým poplatkom za transakciu a pomalým časom potvrdenia transakcie by ste možno mali ísť s Etherom (ETH). Ušetrí vám značné množstvo dolárov, ktoré môžete pridať k tomu, čo kupujete, v porovnaní s transakciami s bitcoinmi.

Krok 9 – Etherová peňaženka

Keď je vybrané aktívum ETH, vaša adresa peňaženky Ether na Burza KuCoin sa vygeneruje a zobrazí. To možno použiť na uskutočnenie viacerých vkladov.

Krok 10 – Adresa peňaženky

Skopírujte adresu peňaženky do svojej peňaženky mimo Burza KuCoin, kde v súčasnosti držíte nejaké kryptomeny Etheru a nejaké posielate do KuCoinu. Počkajte chvíľu, kým sa transakcia prejaví na burze KuCoin. To by nemalo trvať dlho, ak na svoju transakciu použijete značné množstvo plynu. Použite ethgasstation.info aby ste videli aktuálny priemerný plyn pre vašu transakciu.

Krok 11 – Odkaz na trhy

Keď sa váš vklad premietne, kliknite na odkaz TRHY v hornej časti stránky.

Krok 12 – karta ETH

Kliknite na kartu ETH.

Kliknite na KCS / ETH v zozname aktív zobrazenom na stránke. Pravdepodobne to bude prvý na zozname, ak nie, použite pole na hľadanie mincí v hornej časti sekcie aktív.

Krok 13 – Authenticator Code

Na stránke KCS / ETH by mali byť deaktivované sekcie nákupu a predaja; od vás sa vyžaduje, aby ste zadali kód z aplikácie Google Authenticator.

Krok 14 – Odkaz na najlepšiu cenu

Kliknite na odkaz Najlepšia cena v poli Cena a do poľa sa vyplní najlepšia trhová cena.

Krok 15 – Nakúpte akcie KuCoin

Zadajte počet žetónov KCS, ktoré chcete vymeniť za svoje Ethery, alebo kliknite na odkaz Max. V poli Suma sa zobrazí číslo, ktoré si môžete kúpiť za všetky svoje vložené prostriedky..

Kliknutím na tlačidlo KÚPIŤ kúpite akcie spoločnosti KuCoin.

Chvíľu počkajte a vaše tokeny KuCoin Shares by boli pripísané do jeho peňaženky.

A sme tu, teraz máme akcie KuCoin, ktoré by tiež ponúkali denný bonus. Skontrolovať to tu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map