Ako nakupovať Monero (XMR) za USD od spoločnosti Changelly

Monero (XMR) je kryptomena typu open-source (prístupná pre všetkých), ktorá je zameraná hlavne na súkromie a decentralizáciu. Monero je súkromná, bezpečná a nevystopovateľná kryptomena. V prípade spoločnosti Monero ste vašou bankou, pretože svoje prostriedky ovládate výhradne vy a zodpovedáte za ne. Vaše účty a transakcie sú chránené a chránené pred rušivými pohľadmi.

Vytvorené v apríli 2014, Monero využíva verejnú knihu na zaznamenávanie transakcií, zatiaľ čo nové jednotky sa generujú procesom ťažby. Cieľom spoločnosti Monero je rozšíriť súčasný dizajn kryptomeny zakrytím odosielateľa, príjemcu a veľkosti transakcií uskutočnených na jej blockchaine, ako aj zvýšiť neobmedzenosť procesu ťažby..

Distribuovaný konsenzus potvrdzuje všetky transakcie a potom sa nedá zistiť, či sú zaznamenané na blockchaine. Od tretích strán sa nevyžaduje, aby boli spoľahliví a dôveryhodní, aby bola vaša Monero v bezpečí. Dôraz na súkromie lákal na nezákonné použitie ľuďmi, ktorí majú záujem vyhnúť sa vymáhaniu práva. Spravodlivý proces ťažby umožnil upustiť od ťažobného úsilia a zahájil nové cesty financovania pre autorizovaných vydavateľov online a škodlivých hackerov, ktorí tajne vkladajú ťažobný kód do platforiem, ako sú aplikácie a webové stránky. Spoločnosť Monero ponúka použitie podpisov zvonenia, transakcií súkromného zvonenia a skrytých adries na zakrytie pôvodu, súm a cieľov každej transakcie. Poskytovanie všetkých výhod a ziskov decentralizovanej kryptomeny poskytuje spoločnosť Monero, a to aj bez obvyklých koncesií na ochranu súkromia..

Cena Monera bola 1. januára 2017 na cene 13,352 USD. Po zhruba roku, dnes kvôli rýchlemu rastu hodnoty, je dnes, 11. januára 2018, v súčasnosti 384,00 USD. Cena Monera prudko vzrástla na rekordných 439 390 USD 21. decembra 2017, zatiaľ čo 16. januára 2017 klesla na 10 495 dolárov. Cena spoločnosti Monero na konci roka 2017 bola 348,25 USD, čo v roku 2017 predstavovalo nárast o 2508,223%. Investícia vo výške 100 USD na začiatku roka 2017 Rok 2017 by vám priniesol viac ako 2 500,00 dolárov.

Ako nakupovať Monero (XMR) od spoločnosti Changelly

Changelly neprijíma priamo hotovosť na platforme, ale na nákup niektorých kryptomien na platforme Changelly môžete použiť debetnú kartu pripojenú k vášmu bankovému účtu alebo kreditnú kartu, kartu Master Card alebo Visa.

KROKY, KTORÉ MUSÍTE SLEDOVAŤ, KEĎ SI KUPUJETE MONERO S ÚVEROVOU KARTOU USD

Nákup spoločnosti Monero kreditnou kartou USD jednoduchým zadaním sumy v USD na domovskej stránke služby Changelly. Zobrazí sa tam kurz všetkých mien v reálnom čase vrátane ceny Monero XMR. Táto miera sa mení okamžite v závislosti od zvýšenia alebo zníženia množstva tejto digitálnej mince.

  • Na domovskej stránke vyberte v rozbaľovacej ponuke v prvom poli USD a v druhom prípade XMR. Do poľa USD zadajte požadovanú čiastku na nákup, v druhom poli sa vygeneruje suma Monero, ktorú môžete kúpiť za zadaný USD. Kliknite na možnosť Výmena!.
  • Skontrolujte sumu, odhadovanú sadzbu a kliknite na tlačidlo „Ďalej“. Prejdete tak na ďalší krok.
  • Zadajte adresu príjemcu a uveďte svoju peňaženku Monero. Ak to vaša peňaženka vyžaduje, bude možno potrebné pridať ID platby. V opačnom prípade je táto funkcia voliteľná, preto nie je potrebné ju zadávať. Potom kliknite na tlačidlo Ďalej.
  • Pred spracovaním starostlivo skontrolujte všetky uvedené podrobnosti, aby ste sa vyhli chybám. Kliknite na položku Potvrdiť a uskutočniť platbu.
  • Na tejto stránke ste povinní zadať údaje o svojej kreditnej karte. Za týmto účelom zadajte číslo svojej kreditnej karty. Musíte tiež zadať dátum exspirácie vašej kreditnej / debetnej karty s jej číslom CVC, tieto informácie sa nachádzajú na zadnej strane vašej karty. Po zadaní všetkých podrobností kliknite na tlačidlo Zaplatiť. Zobrazí sa suma v USD, ktorá Changelly odpočíta z vašej kreditnej karty.
  • Chvíľu počkajte, kým sa transakcia nedokončí.
  • Po úspešnej transakcii dostanete vystavený príjmový doklad, ktorý zobrazuje „Transakcia je dokončená.“ Z bezpečnostných dôvodov skontrolujte, či je vaše ID transakcie poznačené..

Monero by ste mali dostať do určenej peňaženky Monero maximálne do 30 minút. Skontrolujte, či je zadaná adresa peňaženky správna a či je správna adresa peňaženky pre Monero, a nie pre inú mincu. Ak nekontrolujete a nezadáte príslušnú adresu peňaženky, prídete o svoje mince Monero.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map