Ako nakupovať nano (XRB) na burze KuCoin

Nano, predtým RaiBlocks tvrdí, že prináša odlišný prístup k globálnym transakciám v porovnaní s bitcoinmi. Vďaka konceptu blokovej mriežky, ktorý RaiBlocks implementuje, má každý účet svoj blockchain a každý blok má jednu transakciu. Dnes vás naučíme všetky kroky, ako nakupovať Nano (XRB) na burze KuCoin.

Ako kúpiť Nano

Keď je transakcia iniciovaná, uskutočnia sa dve operácie, jedna od odosielateľa a druhá od príjemcu. Posielanie a prijímanie mincí RaiBlocks sa nemusí uskutočňovať súčasne. Odosielateľ môže odosielať, aj keď je prijímač offline, a keď je prijímač k dispozícii, vytvorí blok príjmu. Transakcia zostane nevyrovnaná, kým sa príjemca nepripojí online, aby vykonal svoju prácu.

Kroky ako nakupovať Nano na burze KuCoin

Najmasívnejší objem Nano (RaiBlocks) obchodovaných denne sa deje na burze KuCoin. Nasledujúce kroky vás prevedú nákupom mincí RaiBlock.

 1. Prvým krokom k obchodovaniu ďalších kryptomien pre RaiBlock na burze KuCoin je registrácia účtu na platforme. Kliknite tento odkaz navštíviť registračnú stránku účtu KuCoin a zaregistrovať si účet teraz.
 2. Vyplňte registračný formulár. Najdôležitejšia je vaša aktívna e-mailová adresa, ku ktorej máte prístup, a tiež si zvolíte bezpečné heslo (alfanumerické heslá pre lepšiu bezpečnosť), ktoré si môžete ľahko zapamätať, ale je ťažké pre kohokoľvek iného..
 3. Na e-mailovú adresu, ktorú ste práve zaregistrovali, sa pošle e-mail. Musíte sa prihlásiť na túto e-mailovú adresu a kliknúť na odkaz v tele správy, ktorý vás vedie k aktivácii účtu na KuCoin. Táto funkcia slúži na zistenie, či je osoba, ktorá sa zaregistrovala prostredníctvom pošty, skutočným vlastníkom.
 4. Kliknutím na aktivačný odkaz sa dostanete priamo do svojho účtu na platforme. Ak nie, ste požiadaní, aby ste zadali svoj e-mail a heslo tak, ako boli zadané počas procesu registrácie.
 5. Po prihlásení na platformu kliknite na stránke na tlačidlo VKLAD a niektoré z nich odošlete z externej peňaženky na platformu KuCoin. Ak nemáte, môžete si kúpiť nejaké na premenlivo, alebo coinbase s fiatom a potom odoslať na platformu KuCoin.
 6. Prvý vklad vyžaduje, aby ste pomocou aplikácie Google Authenticator zabezpečili svoj účet na burze. Ak to chcete urobiť, nainštalujte a nastavte doplnok Google Authenticator pre svoje zariadenie podľa pokynov na stránke vkladu.
 7. Teraz, keď máte zabezpečený účet, môžete pristúpiť k vkladu. S nedávnymi vysokými poplatkami za transakcie a predĺženým časom transakcie v bitcoinovej sieti možno budete chcieť zvážiť financovanie svojho účtu pomocou niektorých ďalších. To vám ušetrí viac peňazí, ktoré by sa použili na nákup väčšieho množstva mincí RaiBlocks, ktoré toľko utratia za bitcoinovú transakciu.

Kliknutím na šípku rozbaľovacej ponuky pred rozbaľovacím zoznamom podkladov vyberte podklad ETH. Týmto sa načíta vaša vygenerovaná etherová adresa na platforme KuCoin. Skopírujte túto adresu do svojej externej peňaženky a pošlite nejaké kryptomeny Ether do svojej peňaženky KuCoin, v závislosti od toho, akú veľkú hodnotu mincí RaiBlocks chcete kúpiť..

 1. Chvíľu počkajte, kým sa vaša transakcia prejaví na úspešnom prevode. To, ako rýchlo sa vaše mince potvrdia, závisí od toho, koľko benzínu použijete pri odosielaní tejto transakcie. Vaše mince by ste mali mať na KuCoine za 5 minút.
 2. Keď sa vklad prejaví, kliknite na odkazy MARKET na stránke v hornej časti.
 3. Kliknite na kartu ETH alebo na ktorúkoľvek inú, ak ste financovali niektorú z dostupných možností.
 4. Vyhľadajte XRB / ETH pomocou vyhľadávacieho poľa nad sekciou aktív; týmto získate pár RaiBlock. Kliknutím na ňu prejdete na stránku výmeny.
 5. V pravom dolnom rohu stránky uvidíte pole s výzvou na zadanie kódu z aplikácie Google Authenticator, ktorú ste práve nainštalovali..
 6. Ak chcete vymeniť svoje étery za RaiBlocks, kliknite na odkaz Najlepšia cena v poli Cena v sekcii nákupu páru XRB / ETH. Malo by sa automaticky vyplniť toto políčko s najlepšou cenou, za ktorú si môžete kúpiť mincu. Tiež kliknite na odkaz Max a vyplňte políčko Suma počtom XRB, ktoré si môžete kúpiť za vložené prostriedky. Môžete tiež ručne zadať počet mincí, ktoré chcete kúpiť.
 7. Nakoniec môžete kliknúť na tlačidlo KÚPIŤ.

Počkajte chvíľu a na burze KuCoin by ste mali vidieť svoju mincu RaiBlocks pripísanú k svojej peňaženke.

RaiBlocks je možné podľa vášho výberu uložiť v rôznych peňaženkách. A webová peňaženka, môžete si tiež stiahnuť peňaženku RaiBlock pre svoj Linux, Windows, alebo Mac operačné systémy. Zahŕňajú peňaženky tretích strán na mince RaiBlock RaiWalletBot a RaiWallet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map