BetKing.io – Kráľ krypto hazardu je späť

Ak poznáte bitcoinové hazardné hry, ktoré sú stúpajúca popularita – určite ste počuli o BetKing.io – slávnom bitcoinové kocky webovú stránku. BetKing bol spustený v apríli 2013 a až do konca roku 2014 sa stal najpopulárnejším bitcoinovým kasínom financovaným davom. Od roku 2015 vsadili viac ako 400 000 bitcoinov – zhruba ako všetci ich konkurenti dokopy. BetKing crowdfundoval viac ako 6 000 bitcoinov, a preto mal najvyššie stávkové limity. Čoskoro boli uznané ako najdôveryhodnejšie stránky s kockami. V decembri 2016 musel byť BetKing zatvorený.

Prečo bol BetKing zatvorený v roku 2016?

Peniaze určite neboli problémom pre Deana – majiteľa BetKing.io. Od augusta 2014 až do ukončenia platformy koncom roka 2016 – spoločnosť BetKing.io dosiahla zisk 7400. To je 1,8% domáca výhra, jedna z najnižších v priemysle.

Dean však chcel niečo viac. Ako vyhlásil v rozhovore pre Bitcoin Millionare, pracoval 4 roky na platforme bez zamestnancov. Robil všetko. Aj keď si zarobíte veľa peňazí, niekedy si potrebujete oddýchnuť. Dean potom potreboval jeden. Väčšinou premýšľať, čo ďalej s BetKing.io v budúcnosti.

A vie, čo musel urobiť. Chcel byť majiteľom globálneho webu s hazardnými hrami č. Preto sa rozhodol mať ICO.

BetKing ICO – prvý krok k spusteniu úspešného webu s hazardnými hrami

Ako som už spomínal, BetKing bol spočiatku financovaný davom. Momentálne je to iné. Tentokrát spustil ICO na opätovné vytvorenie dôveryhodného webového servera s kockami na svete. BetKing mal tiež predpredaj s 25% zľavou na nákup tokenov BKB. Predpredaj BetKing zarobil 372 bitcoinov a 716 ethereum – viac ako 1 800 000 dolárov v hotovosti FIAT.

Tiež chceli dať svojim hráčom príležitosť hrať viac hier. Nová verzia BetKing teda bude mať aj hry Blackjack a ruleta.

ICO získala financovanie vo výške viac ako 6 miliónov dolárov. Za posledný týždeň bolo vyzbieraných 763 bitcoinov, 4 232 ethereum a 793 litecoin. Okrem toho sa otvorili skôr, aby mohli hráči staviť na hlavnú športovú udalosť roku 2017. S vkladom viac ako 1,5 milióna dolárov v tomto zápase dokázali, že môžu dosiahnuť webovú stránku s bitcoinovými hrami č..

Kráľ sa vracia za trón

Od septembra 2017, Betking.io je späť (teraz opäť zatvorené)! Práve teraz hráte svoju obľúbenú hru s kockami pomocou bitcoinu, etherea a litecoinu. V priebehu nasledujúcich mesiacov plánujú vydať novú platformu, ktorá bude mať veľa nových funkcií. Okrem vyššie spomenutých hier Blackjack a Ruleta bude existovať aj platforma pre poker a šport. Okrem toho bude BetKing podporovať novú kryptomenu. BetKing tiež plánuje mať mobilnú aplikáciu, v ktorej si budete môcť zahrať svoje obľúbené hry z telefónu. Čo sa mi ale na BetKingu obzvlášť páči, je impozantné ľahko použiteľné rozhranie ich bitcoinovej kockovej hry.

Vyzerá čisto a profesionálne, ako by mal vyzerať každý web s hazardnými hrami. A to najlepšie – ak hru nepoznáte, môžete stlačiť tlačidlo „Ako hrať“ a otvoríte si tutoriál, ktorý vám pomôže oboznámiť sa s hrou s kockami.

Pomocou BetKingu môžete kedykoľvek nastaviť požadované percento zisku. Napríklad – ak chcete 10% zisk z jednej stávky, mali by ste do textového poľa „Šanca“ vložiť 90. Týmto spôsobom môžete hrať o vyššie stávky s peknou šancou na výhru. Ak ste stávku prehrali, nebojte sa. Nasledujúci môžete nastaviť tak, aby sa niekoľkokrát znásobil. A to sa dá nastaviť automaticky, bez toho, aby ste museli kliknúť zakaždým, keď prehráte stávku.

Ak chcete hrať na BetKing.io, musíte sa zaregistrovať na tomto webe. Nechcete tam vložiť svoj e-mail, aby boli vaše údaje zabezpečené? Nebojte sa, odoslanie e-mailu je voliteľné a môžete hrať iba s účtom a heslom. Proces vkladania je veľmi jednoduchý a trvá menej ako 2 minúty. Stačí vložiť prostriedky na adresu BTC / LTC / ETH.

Je však BetKing bezpečný?

Bezpečnosť je miesto, kde BetKing dostal svoje druhé meno. Svoj účet môžete obmedziť na prihlásenie iba z dôveryhodných adries IP. To isté môžete urobiť pre adresy na výber BTC / LTC / ETH. Jeho nastavením nebude môcť nikto vybrať vaše prostriedky na inú adresu, ako ste nakonfigurovali. Ak chcete svoje stávky skryť – nebojte sa. Na to myslel aj BetKing. Stlačením jednoduchého tlačidla budú vaše stávky a štatistiky úplne súkromné. Tiež môžete požiadať o overenie e-mailom zakaždým, keď sa prihlásite. Áno, áno – môžete odporučiť priateľa a získať z jeho stávok províziu..

So všetkým, čo už bolo spomenuté, je BetKing takmer neuskutočniteľný. Majiteľ BetKing.io tiež vyhlásil, že 99% finančných prostriedkov je uložených v chladiarenských skladoch – preto to útočníci nebudú môcť vôbec hacknúť.

Ak si chcete niekedy zahrať bitcoinovú kockovú hru – alebo by ste chceli hazardovať pomocou ethereum alebo litecoin – môžete použiť BetKing a sami sa presvedčíte, prečo sú najdôveryhodnejším webom s bitcoinovými kockami a prečo sa určite stanú najväčším kasínom v priemysle bitcoinov a kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map