Kde kúpiť XEM a ako ho uložiť

Kryptomena NEM, čo naznačuje, že New Economy Movement je podnikové blockchainové riešenie, ktoré poháňa nadchádzajúcu blockchainovú ekonomiku. Symbol XEM na burzách predstavuje NEM. Ak premýšľate, kde kúpiť XEM a ako ho udržiavať, je to pre vás ten pravý materiál.

Najprv to malo byť vidličkou NXT, ale členovia komunity sa rozhodli ísť s čerstvo kódovaným blockchainom úplne. Alfa verzia NEM bola vydaná 25. júna 2014 a prvé stabilné vydanie 31. marca 2015. K dispozícii bude verzia platformy Catapult, ktorá bude k dispozícii čoskoro po jej prepísaní v programovacom jazyku C ++..

Právomoci NEM sa označujú ako systém inteligentných aktív. Blockchain je zabezpečený a transakcie sú spracovávané globálnou sieťou so softvérom NEM. Blokový reťazec NEM tiež používa prispôsobenú verziu algoritmu Eigentrust ++, ktorý vykonáva reputačný systém pre uzly v sieti.

NEM skutočne ponúka tento pôsobivý systém, ktorý pomáha byť významným hráčom v budúcej generácii ekonomiky využívajúcej blockchain. Ľahký vývoj, flexibilita a jedinečný systém NEM robí platformu atraktívnou voľbou pre každého vývojára alebo organizáciu, ktorá chce implementovať blockchain technologické riešenie.

Výber správnej peňaženky NEM

Predtým, ako sa rozhodnete, kde kúpiť XEM, budete potrebovať bezpečnú peňaženku. Takže sa rozhodnete, že chcete investovať do NEM a chcete držať niektoré kryptomeny NEM, budete určite musieť mať svoje mince NEM uložené na bezpečnom mieste pod vašou kontrolou. Ponechanie svojich mincí NEM na burze alebo v online peňaženke vás udrží na milosť a nemilosť tohto predajcu. Uchovávajú a kontrolujú vaše kryptomeny za vás. Ak sa rozhodnú ukončiť činnosť bez predchádzajúceho upozornenia alebo dôjde k hacknutiu platformy, máte šancu prísť o svoje mince bez možnosti ich vrátenia späť..

Kde kúpiť kryptomenu XEM

V prípade NEM existuje iba niekoľko možností, pokiaľ ide o offline peňaženky; peňaženku NEM Nano a Mobilná peňaženka NEM Najlepšie je mať svoje mince NEM uložené a zároveň mať nad nimi kontrolu. Vďaka tomu máte možnosť ich získať v prípade straty zariadenia alebo poškodenia..

NEM Nano Wallet je desktopová peňaženka kompatibilná s hlavnými operačnými systémami, ako sú operačné systémy Mac, Windows a Linux..

Mobilná peňaženka NEM je naopak k dispozícii pre vaše zariadenia so systémom Android alebo iPhone.

Aj keď mobilná peňaženka pre NEM môže byť praktická, možnosť pre stolné počítače môže byť bezpečnejším spôsobom ukladania vašich mincí NEM, najmä ak používate bezpečnejšie platformy, ako sú operačné systémy Linux alebo Mac..

Podrobný sprievodca NEM Nano Wallet pre počítač

Navštíviť Oficiálna stránka na stiahnutie peňaženky NEM vyberte verziu operačného systému, na ktorý inštalujete – Windows, Mac alebo Linux.

  • Stiahnite a otvorte peňaženku na pracovnej ploche.
  • Keď sa peňaženka otvorí, kliknite na odkaz „Zaregistrovať sa“.
  • Vyberte si z rôznych dostupných možností peňaženky; Jednoduchá peňaženka, peňaženka Brain alebo peňaženka so súkromným kľúčom. Odporúčame vám ísť s jednoduchou peňaženkou.
  • Vyberte názov svojej peňaženky.
  • Predvolenú možnosť pre sekciu Sieť ponechajte ako „Mainnet“.
  • Zadajte bezpečné heslo.
  • Kliknite na odkaz „Vytvoriť jednoduchú peňaženku“ a vaša peňaženka sa uloží ako súbor a.wlt, ktorý obsahuje vaše súkromné ​​kľúče potrebné na obnovenie vašich tokenov.
  • Stiahnite si súbor the.wlt a ďalšie a uložte ich offline, potom kliknite na tlačidlo „Súhlasím“.
  • Na zobrazenej prihlasovacej stránke vyberte svoju novo vytvorenú peňaženku, zadajte svoje heslo a kliknite na prihlasovacie tlačidlo.

Dostanete sa na rozhranie svojej peňaženky, kde začnete prijímať a odosielať svoje kryptomeny NEM.

Stiahnutie mobilnej peňaženky NEM je jednoduché. Môžete tiež navštíviť stránku sťahovania NEM a ubezpečiť sa, že sťahujete správnu peňaženku pre svoje zariadenia so systémom Android a IOS.

Ako a kde kúpiť XEM

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete získať mince NEM (XEM) na rôznych burzách pomocou USD alebo výmenou jednej z významných kryptomien za NEM.

Ako nakupovať XEM za USD

Máloktorá burza vám umožňuje kúpiť si mince NEM za USD. The Livecoin, YoBit, a Exates burzy sú zatiaľ k dispozícii. Majte na pamäti, že väčšina platforiem vyžaduje overenie vašej identity, aby ste mohli nakupovať akékoľvek kryptomeny za USD.

Kde nakúpiť XEM výmenou BTC alebo ETH

Existuje pomerne veľa možností, kde kúpiť XEM coiny pomocou BTC alebo ETH kryptomien. Ak vlastníte bitcoin alebo éter, môžete ich vymeniť za XEM Bittrex, Upbit, HitBTC, OKEx, Livecoin, a COSS výmeny.

Z vyššie spomenutého zoznamu búrz vám burza Livecoin dáva možnosť nakupovať bitcoiny za USD a následne ich obchodovať za XEM priamo na burze. Ostatné vymenované burzy by vyžadovali, aby ste si kúpili svoje bitcoiny alebo étery z niektorých iných búrz, poslali ich na tieto platformy a obchodovali za NEM..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map