Najlepšie 3 zvlnené peňaženky v roku 2017

V čase písania tohto článku je Ripple v súčasnosti štvrtým v rebríčku kryptomien na základe trhovej kapitalizácie viac ako 27,96 miliárd dolárov a existuje tiež 99,99 miliárd zvlnení. Pozri Grafy XRP pre aktuálnu štatistiku.

Ripple nie je ťažiteľná kryptomena; iba jeho pôvodcovia majú práva na vytvorenie alebo odstránenie existencie počtu tokenov Ripple kedykoľvek. Napriek tomu hodnota Ripple naďalej rástla, pretože sme v priebehu času zaznamenali vysoký dopyt po kryptomene.

Ripple nemá byť iba digitálnou menou, ale má byť prvou otvorenou sieťou transakcií na svete. Bude slúžiť ako decentralizovaný spoločný záznam účtov a transakcií každého druhu. Vytvorením tejto globálnej hlavnej knihy spoločnosť Ripple robí pre peniaze to, čo internet pre všetky ostatné formy informácií.

Rovnako ako akékoľvek iné kryptomeny, aj Ripple je uložený v peňaženkách a pre kryptomenu Ripple existuje veľa peňaženiek..

Tu sú odporúčané peňaženky pre Ripple.

Gatehub.net

Gatehub je online peňaženka. Je to skvelé miesto, kde začať, ale určite tam nenecháte príliš veľa Vlnky. Môžete ich mať dostatok iba na svoje bežné každodenné transakcie alebo dostatok na výmenu za iné kryptomeny.

Gatehub.net umožnil registráciu do peňaženky veľmi rýchlo a ľahko. Po úspešnej registrácii sa od vás vyžaduje, aby ste vyplnili nejaké svoje údaje, aby ste vyplnili ich požiadavky KYC. Na úplné overenie budete potrebovať identifikačný dokument nahraný spolu s účtom za energie alebo výpisom z účtu, ktorý obsahuje vašu adresu bydliska.

Zabezpečenie na platforme Gatehub je dosť dobré. Máte heslo na úrovni účtu, ktoré môžete použiť alfanumerické slová, ktoré je ťažké uhádnuť, a ubezpečte sa, že prehliadaču nedovolíte prihlasovacie údaje. Máte tiež možnosť 2FA Google Authentication, ktorú môžete povoliť pre ďalšiu vrstvu zabezpečenia na platforme Gatehub.

Rippex

Peňaženka Rippex je desktopová peňaženka pre väčšinu operačných systémov. Môžeš stiahnite si peňaženku tu na oficiálnej webovej stránke Rippex. Sťahovanie a inštalácia je jednoduchá a na dokončenie procesu nie sú potrebné žiadne znalosti špičkových technológií.

Po úspešnej inštalácii vás aplikácia prevedie vytvorením novej adresy peňaženky a vygeneruje prístupovú frázu a tajný kľúč, ktoré by ste si museli zapísať a uložiť na bezpečnom mieste. Nechcete, aby sa tieto informácie dostali do nesprávnych rúk.

Upozorňujeme, že predtým, ako budete môcť aktivovať svoju peňaženku, musíte vložiť 20 Vlniek. Môžete to poslať z burzy ako Bittrex alebo Poloniex a môžete ísť pomocou svojej peňaženky Ripple Desktop..

Bezpečnostné tipy pre aplikáciu Ripple Wallet Desktop sú, že je ťažké uhádnuť vaše heslo pre aplikáciu. Nezabudnite tiež mať frázu a tajný kľúč napísaný na kúsku papiera. Neukladajte to na svojom počítači, ak dôjde k narušeniu vášho počítača, riskujete svoje mince Ripple.

Ledger Nano S

The Ledger Nano S zostáva najbezpečnejším spôsobom ukladania kryptomien a podpory pre Ripple; je to dobrá voľba, ak máte v úmysle uchovať si mapu zdieľania pre investície a tiež ako prostriedok peňažných transakcií.

Nastavenie aplikácie Ledger Nano S je jednoduché a je potrebné vygenerovať frázy s heslom na úrovni zariadenia, čo z nej robí vynikajúcu voľbu, pretože nie je možné odhaliť vaše bezpečnostné informácie. Transakcie sa tiež overujú pomocou dvojitých tlačidiel na zariadení, takže ktokoľvek, kto nemá vaše zariadenie po ruke, nemôže previesť žiadnu z vašich mincí Ripple.

Peňaženka Guarda

Guarda je peňaženka s viacerými menami, s viacerými platformami a bez úschovy, ktorá umožňuje držiteľom XRP ľahko ukladať svoje finančné prostriedky. Jednou z hlavných výhod tejto peňaženky je, že umožňuje používateľom vysporiadať sa s veľkým počtom digitálnych aktív na tej istej platforme. 

V súčasnosti existuje okrem XRP aj viac ako 40 rôznych digitálnych mien podporovaných peňaženkou Guarda. Niektoré z týchto kryptomien zahŕňajú bitcoin (BTC), litecoin (LTC), ethereum (ETH), ethereum Classic (ETC), Binance Coin (BNB) a mnoho ďalších. Táto peňaženka podporuje aj niekoľko tokenov ERC-20.

Jednotlivci môžu začať používať túto peňaženku prostredníctvom rozšírenia Google Chrome, pomocou mobilnej peňaženky, aplikácie pre počítač alebo svojich webových stránok. To znamená, že budú mať užívateľsky príjemnú metódu na manipuláciu so svojimi virtuálnymi menami. Používatelia môžu posielať, prijímať, zadržiavať alebo vymieňať svoje XRP (a ďalšie kryptomeny) prostredníctvom peňaženky Guarda. 

Podľa údajov za predpokladu Trustpilot, 80% používateľov Guarda sa domnievalo, že peňaženka ponúka „vynikajúce“ služby. Iba 10% recenzií týkajúcich sa peňaženky bolo považovaných za „zlé“.

Aj keď Guarda nie je hardvérová peňaženka, poskytuje používateľom vylepšené zabezpečenie. Jedným z dôvodov je, že nedrží a nevyžaduje žiadne informácie o držiteľoch kryptomeny. Tieto informácie uchováva používateľ, ktorý vlastní svoje súkromné ​​kľúče. To znamená, že používatelia budú môcť mať kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami a budú skutočnými vlastníkmi svojich aktív. 

Burzy kryptomien po celom svete boli ovplyvnené rôznymi hackermi a útokmi, ktoré viedli k strate finančných prostriedkov od používateľov. To je dôvod, prečo je vždy najlepšie držať virtuálne meny v neviazanej peňaženke. Držitelia XRP budú vedieť, že majú uznávanú, ľahko použiteľnú a bezpečnú peňaženku na ukladanie svojich finančných prostriedkov.

Transakčné náklady v sieti Ripple

Štandardný poplatok za transakciu požadovaný sieťou Ripple za štandardnú transakciu je 0,00001 Ripples (XRP), ktorý sa niekedy zvyšuje kvôli veľmi neobvyklému zaťaženiu siete..

Teraz viete, ako prevziať úplnú kontrolu nad svojimi kryptomienami Ripple a osvedčené postupy na ich zaistenie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map