Najlepšie kryptomeny s veľkým potenciálom rastu v roku 2018 – časť II

Toto je nasledujúci článok k zoznamu:   

  • Najlepšie kryptomeny s veľkým potenciálom rastu v roku 2018 – časť I “

Na trhu je dnes veľa altcoinov, je však potrebné vedieť, že niektoré z nich majú malý potenciál na úspech vo svete kryptomien. Vždy by ste sa však mali zamerať na schopnosť investovať do tých správnych. Kryptomena, do ktorej investujete svoje prostriedky, môže byť zajtra ďalšou „veľkou vecou“ na trhu, ako napríklad bitcoin, ethereum a litecoin.

Napriek tomu by sme sa v tomto článku radi podrobne pozreli na päť kryptomien (aj keď zatiaľ nie tak známych) na trhu, ktorý má rastový potenciál v roku 2018. Poďme skočiť priamo do!

EOS

EOS je blockchainový token, ktorý sa špeciálne vyrába, aby sa stal najefektívnejšou štruktúrou vo svete kryptomien. Táto kryptomena je v podstate ako Ethereum, ale jej cieľom je byť jej lepšou verziou a DAPP schopnými spracovať asi 60 000 transakcií za sekundu..

Problém s bitcoinmi a niektorými ďalšími významnými kryptomenami bol ten, že transakcie boli pomalé a neumožňovali rozvoj DAPP, DAOS a tiež ďalších funkcií kryptomeny; To je dôvod, prečo EOS bol vytvorený.

Je potrebné vedieť, že vďaka systému EOS môžete dosiahnuť vyššiu rýchlosť transakcie a každú transakciu môžete vykonať kedykoľvek bez toho, aby ste narazili na upchatie.

Prostredníctvom EOS možno napomáhať vytváraniu DAPP. Tiež s EOS je možné vytvoriť lepšiu ekonomiku bez poplatkov za akékoľvek transakcie. Inými slovami, keďže kryptomeny ako Ethereum si účtujú poplatok pri každej transakcii. EOS DAPP vám však nebude účtovať žiadne transakcie, ktoré vykonáte.

Následne bola táto kryptomena vyrobená za účelom zlepšenia budúcnosti kryptomeny.

NEO

NEO je kryptomena novej generácie, ktorá je vytvorená s cieľom štruktúrovať prístupnú sieť decentralizovaných aplikácií. Jedna dôležitá vlastnosť NEO je to, že jeho token nie je deliteľný a produkuje GAS tokeny, ktoré možno použiť na úhradu transakčných poplatkov generovaných aplikáciami v sieti.

Ďalej táto kryptomena využíva technológiu blockchain a digitálnu identitu na digitalizáciu aktív pomocou efektívnych kontaktov. Dá sa dosť dobre povedať, že NEO je digitálna mena zameraná na produkciu lepšieho vytvorenia do budúcnosti pomocou digitálnej identity..

Následne pomocou funkcie digitálnej identity NEO plánuje zabezpečiť, aby funkcia digitálnej identity dosiahla štandard PKI (Public Key Infrastructure) X.509. To znamená, že každému, kto používa tento blockchain, bude poskytnutá anonymita, musí to však byť v súlade s medzinárodným štandardom pre digitálnu identitu. Napriek tomu s NEO môžete získať najlepšie blockchainové riešenia.

DASH

Určité nevýhody v popredných digitálnych menách, ako je bitcoin, viedli k nárastu ďalších podobných kryptomien DASH.

Dash je navrhnutý tak, aby mal celkovú zásobu asi osemnásť miliónov mincí. Práve teraz stúpol objem dodávky na 7,4 milióna a predpokladá sa, že svoj míľnik dosiahne do roku 2300.

Avšak v čase písania tohto článku je cena každej jednotky DASH asi 352 dolárov. Okrem toho je trhová kapitalizácia tejto kryptomeny asi 2,8 miliárd dolárov.

Dash podporuje P2P decentralizovanú elektronickú hotovosť a je to jedna kryptomena so svetlou budúcnosťou.

VEN

VEN je kryptomena, ktorá je riadená sieťou HubCulture. Táto kryptomena je dnes všeobecne prijímaná, pretože je to výhodné.

Táto kryptomena je v skutočnosti digitálnym majetkom, ktorý je potrebné sledovať v roku 2018, a to preto, lebo je zameraná na inteligentné zmluvy a zameriava sa tiež na ICO a DAPP..

Ďalším solídnym dôvodom, prečo si musíte na túto mincu dávať pozor, je to, že je dnes vzorovaná u veľkých finančných spoločností v dnešnom svete. The partnerstvo s významnými finančnými spoločnosťami zvýši rast hodnoty tejto kryptomeny.

VEN je tiež v dobrom súlade s čínskou vládou. Všetci vieme o vojne, ktorú má čínska vláda s kryptomenami – ale VEN je kryptomena, ktorá nemá žiadne problémy s Čínou, a je tam všeobecne akceptovaná.

DCR

čo sa deklaruje

DCR (Decred Coin) je ďalšia anonymná kryptomena s hybridným konsenzuálnym systémom. Toto digitálne aktívum sa skôr podobá bitcoinu, ale má rozsiahly plán vstupu komunity na udržanie finančného rozvoja.

DCR využíva ťažobný systém na zabezpečenie toho, že nikto nemá schopnosť mať plnú kontrolu nad transakciami bez súhlasu komunity.

Okrem toho DCR tiež umožňuje svojim používateľom podieľať sa na jeho plánoch bez použitia drahého ťažobného hardvéru.

DCR bol v skutočnosti vytvorený s cieľom vyvážiť potreby účastníkov a regulačných orgánov. Napriek tomu, že DCR je dnes na trhu „nováčikom“; jeho miera rastu je stále ohromujúca. Napriek tomu má táto kryptomena potenciál, ktorý potrebuje na rast, pretože už prilákala veľa investorov – musia existovať nejaké dobré dôvody, správne?

Prečítajte si náš predchádzajúci článok „Najlepšie kryptomeny s veľkým potenciálom rastu v roku 2018 – časť I“.

Ak sa vám páčilo, možno si budete chcieť pozrieť ďalšiu časť ‘Najlepšie kryptomeny s veľkým potenciálom rastu v roku 2018‘ odtiaľto. Väčšinu spomenutých kryptomien tiež nájdete na webe Výmena Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map