Čo je Elastos (ELA)? Všetko, čo potrebujete vedieť

O spoločnosti Elastos

Elastos je prvý internetový operačný systém, ktorý chce vytvoriť blockchainový decentralizovaný internet. Elastos tiež používa internet ako vrstvu, na ktorej sú spustené DAPP a APP.

Projekt má pre každý segment tri rôzne úložiská: Elastos.OS, Elastos.RT a Elastos.NET. Spoločnosť Elastos bola prvýkrát založená približne pred 18 rokmi, pričom prvou kampaňou bola v roku 2003, keď vytvorili úplne nový telefón; a druhá kampaň bola v roku 2012, ktorá zahŕňala návrh OS pre priemyselné IOT zariadenia a mobilné zariadenia. Zjednodušene povedané, tento decentralizovaný systém využívajúci internet využíva blockchain na autentifikáciu IDS používateľov, aplikácií a strojov.

Tento systém s otvoreným zdrojovým kódom získal financovanie vo výške viac ako 200 miliónov RMB od skupiny Foxconn Group a ďalších priemyselných gigantov, ktorí videli obrovský potenciál tohto projektu..

Operačný systém Elastos

Jeho operačný systém bol vytvorený na podporu Elastos DAPPS a na jednoduché pripojenie k jeho internetovému protokolu. Bude fungovať na mobilných zariadeniach, zariadeniach IOT a Raspberry pi..

Tím, ktorý stojí za týmto projektom, chce napájať zariadenia pomocou svojich mobilných zariadení s OS a IoT. Bude využívať rovnaké rozhrania aplikácií ako Android (čo vývojárom uľahčí osvojenie) a dokonca bude priamo napájať aplikácie pre Android.

Systém využíva rovnaký technologický zdroj ako Microsoft COM a je mu trochu podobný. Najväčší rozdiel je v tom, že spoločnosť Elastos sa rozhodla pracovať s otvoreným zdrojom.

Internet Elastos & Runtime Enviroment

Vďaka napájaniu vlastného internetu prostredníctvom blockchainu bude digitalizovať aktíva a obsah, a tým ich chrániť autorskými právami, a zabráni tak hackerstvu, phishingu, malvéru a vírusovej infekcii..

Internet založený na blockchaine vytvorí bezpečný ekosystém, v ktorom sa bude môcť rozvíjať automatizovaná ekonomika, ktorá umožní jednotlivcom uskutočňovať transakcie bez sprostredkovateľov a systémov citlivých na vonkajšie hrozby. Vďaka tejto digitálnej ekonomike sa virtuálne aktíva a dáta ľahko prevedú na peňažné príjmy.

Elastos poskytuje behové prostredie, ktoré je kompatibilné s inými operačnými systémami, ako sú Andriod, IOS, Windows atď. DAPP Elastos je možné spustiť z ľubovoľného iného operačného systému. Toto umožní vývojárom ľahšie si osvojiť systém.

Elastos blockchain

Ich blockchain uplatňuje hlavné aj vedľajšie riešenia, ktoré pomáhajú pri vývoji efektívneho prostredia pre vytváranie a prevádzkovanie decentralizovaných aplikácií. To znamená, že každá aplikácia môže navrhnúť svoje vlastné individuálne bočné reťazce. Elastos poskytuje úplnú podporu bočného reťazca, ktorá umožňuje ich ľahké použitie a prispôsobenie, takže používatelia sa môžu rozhodnúť pre inú konsenzuálnu metódu podľa svojho prípadu použitia.

Token ELA

Prirodzeným tokenom spoločnosti Elasto je ELA. Najmenšou jednotkou ELA je satoshi ELA (SELA), ktorá rovnako ako v prípade bitcoinu a vlastného satoshi predstavuje jednu 100 000 000 000 ELA.

Celková ponuka ELA, ktorá bude niekedy vydaná, je 33 miliónov a celková ponuka ELA v obehu sa každý rok zvýši o 4%. Elastos bude zlúčený a vyťažený v bitcoinoch, pričom token sa bude vyrábať každé dve minúty. Zlúčenie ťažby zahŕňalo proces, ktorým sa dosiahne dohoda na oboch reťazcoch súčasne. Z novo razených mincí vezme nadácia ELA 30%, zatiaľ čo baníci zvyšných 70%.

Kde si môžete kúpiť ELA?

Elastos (ELA) je možné kúpiť iba na jednej krypto burze – Huobi Pro, kde má za posledných 24 hodín celkový objem 16 035 149 dolárov. S Elastos (ELA) je možné obchodovať v nasledujúcich menách: BTC, ETH a USDT.

Elastos Peňaženka

Svoju ELA môžete uložiť v Peňaženka Elastos ktoré nájdete v priloženom odkaze. Upozorňujeme, že vaše platobné heslo sa používa na prevody finančných prostriedkov alebo tokenov, zatiaľ čo heslo súboru peňaženky sa používa na import peňaženky.

Ďalšie užitočné odkazy:

O tíme

Zakladateľ Chen Rong je profesorom postgraduálnych modulov v odbore Cyber ​​Intelligent Economy a Blockchain na univerzite Tsinghua. Rong tiež pracoval v spoločnosti Microsoft od roku 1992 do roku 2000. Počas svojho zamestnania viedol tímy Microsoft Research OS, IE3 ActiveX, Ole Automation, .COM a.NET.

Po svojom odchode z Microsoftu začal Rong pracovať na OS Elastos. Spoločnosť Kortide založil v roku 2000 s cieľom vybudovať operačný systém Elastos od nuly. Rong bol hosťom bývalého čínskeho premiéra vo Veľkej sále ľudu, kde bol pozvaný, aby hovoril o svojej práci na operačných systémoch.

Člen predstavenstva Han Feng je jedným z najznámejších čínskych blockchainových učencov, ktorý má dobrú povesť v blockchainovej a krypto komunite. Na univerzite v Tsinghua predstavil postgraduálne moduly Cyber ​​Intelligent Economy a Blockchain.

Feng tiež pracuje ako poradca v Huawei Research Institute v Alibabe (pre vývoj blockchainu) a je tiež členom Tencent Talent Pool..

Spoločnosť Elastos podporila spoločnosť Foxconn, čínska ústredná vláda, univerzita Tsinghua, zakladateľ spoločnosti Bitmain, Jihan Wu a zakladateľ NEO, Da Hong Fei.

Udržateľnosť a výkonnosť spoločnosti Elastos

Ethereum vytvára spoľahlivé výpočty pre blockchain pomocou inteligentných kontraktov a tieto kontrakty realizuje automaticky. Ethereum však beží na jednej hlavnej štruktúre reťazca, ktorá je náchylná na úzke miesto, pokiaľ ide o výpočtový výkon aj pri optimalizácii.

Elastos kombinuje hlavný výpočtový prístup a vytvára „elastický výpočet blockchainu.“ Na blockchainovej vrstve kombinujú štruktúru hlavného reťazca s bočným reťazcom, aby vyvážili zaťaženie viacerých reťazcov a technické vlastnosti flexibilných rozšírení..

Vďaka tomu je spoločnosť Elastos schopná takmer v neobmedzenom rozsahu rozšíriť svoje možnosti blockchainovej služby. Okrem toho je možné prostredníctvom modulu Runtime preniesť integritu blockchainu na základné prípady použitia, ako sú mobilné zariadenia a počítače. Inteligentná zmluva zaručuje, že digitálne aktíva sú alokované striktne tak, ako je to uvedené v obsahu zmluvy.

Verdikt

Elastos sľubuje veľa a prostredníctvom svojho zložitého internetu založeného na blockchaine sa zameriava na rozvoj inteligentnej ekonomiky, ktorá prinesie nové technologické nástroje.

Kontakty Elastos a ďalšie informácie:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map