Čo je Enjin Coin (ENJ)? Všetko, čo potrebujete vedieť

Enjinová minca si kladie za cieľ byť inteligentnou kryptomenou pre hráčov. V minulosti sa uskutočnilo niekoľko pokusov zameraných na herný priemysel, ktoré boli väčšinou bezúspešné. The Projekt Enjin sa preto ukázal ako cenný príspevok k Minecraft plošina. Enjin však nie je iba Enjin Coin. Jedná sa o riešenie založené na blockchaine, ktoré pomáha riešiť mnoho dlhodobých problémov, ktoré súvisia s digitálnym / virtuálnym tovarom.

Čo je to Enjin Coin?

Ako už bolo spomenuté, koncept nie je úplne nový; má slúžiť ako populárna kryptomena medzi viacerými hernými platformami, ktoré ju implementujú, čo prináša prenosnosť aj prenosnosť virtuálneho tovaru a digitálnych aktív medzi hernými platformami.

Na rozdiel od svojich konkurentov má spoločnosť Enjin Coin obrovskú komunitnú podporu, ktorá im pomohla presadiť sa na trhu. Značka Enjin je tiež veľmi dobre známou značkou medzi vývojármi hier a hráčmi po celom svete, ktorí platformu prevádzkujú cez Enjin.

Enjin Coin je token postavený na ethereum blockchaine. Dá sa to opísať ako digitálna minca, ktorú je možné použiť na rôznych webových stránkach a online herných platformách. Môže sa tiež ľahko konvertovať na iné digitálne objekty, ako sú herné predmety alebo herné zlato.

Existuje toľko výhod, ktoré prináša použitie Enjin Coin, najmä pre tých, ktorí prevádzkujú server Minecraft. Okrem zníženia nákladov na prevádzku vášho servera plánuje spoločnosť Enjin eliminovať podvody, znížiť poplatky a tiež skrátiť čas strávený bojom proti kompenzáciám.

Výhody sú nielen pre tých, ktorí prevádzkujú servery; rozširuje sa aj na hráčov. Hranie vašich obľúbených hier vás odmení skutočnými peniazmi. Vaše zlato / odmeny nahromadené počas hier môžu byť prevedené na mince Enjin Coins a použité pre ďalšie hry, ktoré to podporujú.

Prípad použitia Enjin Coin

Aj keď bude Enjin Coin mostom medzi rôznymi hernými platformami, jeho prípad použitia je obmedzený. Popularita mince závisí od toho, kedy sa hlavní vývojári rozhodnú implementovať túto kryptomenu na svojej platforme. Na strane vývojárov bude jeho integrácia umožňovať skutočné vlastníctvo položiek, zvyšovanie hodnoty kvality a oveľa viac.

Peňaženka Enjin

Jedná sa o peňaženku na bitcoiny, ethereum, litecoiny a ERC20, ktorá je navrhnutá pre rýchlu, bezpečnú a jednoduchú správu mincí. The Peňaženka Enjin je hlavnou súčasťou ekosystému Enjin.

Milióny hráčov na celom svete môžu pomocou peňaženky ukladať svoje virtuálne predmety, mince Enjin a vlastné tokeny. Pretože aktíva hráča mohli mať hodnotu stoviek alebo tisícov dolárov, tím sa musel ubezpečiť, že inteligentná peňaženka Enjin bola čo najbezpečnejšia.

Na rozdiel od iných peňaženiek Inteligentná peňaženka Enjin má možnosť podpory odtlačkov prstov pre podporované zariadenia. Používatelia si môžu namiesto hesiel odomknúť peňaženky pomocou prstov.

Kde kúpiť tokeny ENJ?

Okrem Enjin Coin (ENJ) tokeny, ktoré sú kryptomenou pre herný ekosystém, obchodujú sa s nimi aj na burzách za ďalšie kryptomeny, ako napríklad BTC, ETH, BNT, QASH, a USDT.

Žetóny ENJ sa obchodujú na nasledujúcich burzách:

Ak chcete obchodovať s tokenmi ENJ na ktorejkoľvek z uvedených búrz, musíte vlastniť určité množstvo predtým spomenutých kryptomien. Keď máte svoje Žetóny ENJ, neskôr ho môžete poslať do svojej peňaženky Enjin.

Ostatné peňaženky tretích strán na kryptomenu, ktoré podporujú tokeny ENJ

Okrem ukladania svojich tokenov ENJ do peňaženky Enjin, čo je vaša najlepšia voľba, si ich môžete nechať preniesť aj do MyEtherWallet. Ak chcete, aby sa vaše tokeny ENJ zobrazovali, posuňte sa nadol naZostatky tokenov“A potom kliknite na„Pridajte vlastný token”Tlačidlo. Bude sa od vás vyžadovať zadanie Tokenová adresa, Symbol tokenu, a Desatinné miesta parametre pre token ENJ v zobrazenom dialógu.

Coinomi tiež podporuje ENJ a ďalšie Žetóny ERC20. Postupujte týchto krokov, a mali by ste pridať svoje tokeny ENJ rovnakým spôsobom.

Tím a poradcovia spoločnosti Enjin

Tím má osvedčených odborníkov, ktorí majú dôkladné znalosti o kryptomeny, vývoj softvéru, ako aj marketing a podnikanie. Uviedli tiež jedného zo svojich obchodných poradcov Anthony Diiorio, ktorý je spoluzakladateľom spoločnosti Ethereum.

Cestovná mapa

Tím Enjin má toho veľa v rukáve. Najnapínavejším vývojom na ceste vpred je partnerstvo so spoločnosťou Efinity. Sieť Efinity je pre Enjin, zatiaľ čo Lightning Network pre bitcoiny. Platforma Enjin sa bude môcť rozšíriť tak, aby vyhovovala miliónom používateľov, a tiež ponúka vysokú rýchlosť pri takmer nulových transakčných nákladoch. V tomto prípade možno Efinity považovať za rámec pre vývojárov, ktorý umožňuje vytvárať hry, ktoré sú decentralizované.

Súčasťou plánu je aj prieskumník EnjinX Blockchain. Pôjde o webový prieskumník, ktorý zvládne viac blockchainov. Umožní to tiež prehliadanie herných prvkov ENJ v budúcnosti.

Záver

Enjin Coin má narušiť herný svet. S týmto vynálezom nebude hranie iba zábavy, ale aj činnosti, ktorá prináša nejaký vedľajší príjem. Umožní tiež vývojárom hier byť kreatívnejší a preskúmať novú hranicu v hraní prostredníctvom blockchainu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map