Čo je Komodo (KMD)? Všetko, čo potrebujete vedieť

Denný nárast počtu kryptomien priniesol viac ako 1 500 mincí a žetónov, ktoré máme na dnešnom trhu. Aj keď je ťažké povedať, ktorý projekt bude úspešný a do akej miery. Len málo projektov zaujalo investorov na základe rôznych kritérií. Niektoré altcoiny si počínali vynikajúco na základe skutočnosti, že vývojový tím, ktorý stojí za nimi, sa kedysi podieľali na iných úspešných projektoch, a niektoré práve kvôli jeho bezpečnostným prvkom. Ale nech už je dôvod akýkoľvek, Komodo je kryptomena, ktorá sa na základe svojich bezpečnostných prvkov ukázala ako skvelý projekt. Dozviete sa všetko o platforme Komodo, a je to natívny token, KMD, peňaženky, kde kúpiť KMD, the tím stojaci za projektom, vytyčovanie, a všetko medzi tým.

Čo je Komodo?

Komodo je druhá generácia blockchainového potomka bitcoinového blockchainu. Je to vidlica Zcash, ktorá bola vidličkou bitcoinu.

Komodo je projekt kryptomeny zameraný na poskytovanie anonymity prostredníctvom dôkazy nulových znalostí (zkSNARK) a bezpečnosť prostredníctvom Oneskorené potvrdenie o práci (dPoW) protokol, ktorý využíva vlastnosti hash sily bitcoinového blockchainu. Platforma tiež umožňuje tým, ktorí chcú začať svoju blockchainovú platformu, implementovať to s ľahkosťou. Blockchain Komodo sa skladá z 5 kľúčových komponentov integrovaných do platformy, ktorá z neho robí najlepšiu voľbu.

AGAMA

Multi-peňaženka na kryptomeny. Peňaženka je momentálne vo fáze vývoja, ale ponúka veľa jedinečných funkcií. Peňaženka Agama umožňuje používateľom odosielať a prijímať viac kryptomien, čo umožňuje používateľom prepínať medzi bezpečnostnými režimami, ktoré implementuje. Existujú plány na integráciu nástrojov ako DEX (decentralizovaná likvidná kryptomena) a PAX (viazaná výmena aktív) pre fiat meny. Burzy mincí budú implementovať atómové výmeny.

BARTERDEX

Decentralizovaná burza na platforme Komodo, ktorá implementuje atómové výmeny na SPV (Simplified Payment Verification) a natívnych / štandardných klientoch. Hovorí sa o nej ako o najlepšej platforme pre kryptomeny, ktorá umožňuje decentralizovanú výmenu altcoinov a digitálnych mien.

JUMBLR

Využíva anonymné funkcie zkSNARK spoločnosti Komodo na poskytovanie služby, ktorá je efektívnejšia ako u iných centralizovaných partnerov, a nevyžaduje, aby používatelia svojim minciam dôverovali. Je zabudovaný do systému Komodo a na dosiahnutie sekvencie Jumblr nevyžaduje žiadny centralizovaný server.

AKTÍVA

Tieto tokeny sa používajú ako kryptomeny a tiež na ukladanie údajov do blockchainu. Assetchains sa líšia od systému tokenov proxy, ktorý používajú iné platformy, Assetchains sú nezávislé blockchainy vo svojich právach.

LUPIENKY

Toto je vnútorná súčasť projektu Komodo. Čipy sú údajne jedinou mincou, ktorá bude implementovať Segwit a Lightning Network (LN).

Vlastnosti a výhody ekosystému Komodo

Bezpečnosť

Bezpečnosť na serveri Komodo sa dosahuje protokolom dPoW (oneskorená korektúra práce) a notársky uzlami. V systéme Komodo má každá transakcia rovnakú úroveň zabezpečenia. Dodatočná vrstva zabezpečenia sa dosahuje prostredníctvom notársky uzlov, ktoré si vyberajú držitelia tokenov Komodo. Tento uzol zaisťuje, že reťaz pripevnená ku Komodo zostáva nedotknutá a tiež pomáha znižovať ťažobné ťažkosti na platforme Komodo.

Atómové výmeny

Komodo umožňuje ľahký prevod finančných prostriedkov medzi peňaženkami a kryptomenami a bez akýchkoľvek bezpečnostných rizík.

Viazané aktíva

Platforma umožňuje vývojárom pripojiť svoje obchodné aktíva k ich stabilizácii vedľa fiat mien, ako sú doláre. Naviazanie aktív na stabilné meny znižuje volatilitu a cenu tohto aktíva.

Multi-peňaženky

Platforma Komodo ponúka svojim používateľom a vývojárom rôzne peňaženky. Tieto peňaženky je možné stiahnuť do každého dostupného operačného systému. Okrem stolných peňaženiek spoločnosť Komodo sprístupňuje aj papierovú peňaženku, ktorá je šifrovaná offline a je kompatibilná s hardvérovými a softvérovými peňaženkami..

Hlavným cieľom spoločnosti Komodo je decentralizovať vydávanie, výmenu a distribúciu žetónov a mincí. Spoločnosť Komodo tiež poskytuje platformu pre decentralizované aplikácie a podnikové blockchainové riešenia a svoj cieľ splnila zavedením dôveryhodného ekosystému v kryptosvete..

Platforma Komodo využíva otvorenú kryptomenu spoločnosti Komodo na vykonávanie transparentných, súkromných, anonymných a zastupovateľných transakcií. Potom sú zabezpečené pomocou blockchainového protokolu bitcoinu.

Natívny token, KMD

The KMD (Komodo) je natívnym tokenom blockchainovej platformy Komodo. Umožňuje anonymné transakcie a držby v rámci ekosystému.

K dispozícii bude celková zásoba 200 miliónov mincí. Celkovo bolo zaznamenaných 100 miliónov a 90 miliónov distribuovaných pri ICO. Zvyšných 10 miliónov bolo ponechaných späť na budúci vývoj platformy Komodo.

Kompatibilné peňaženky Komodo

Kryptomenové peňaženky sú softvérové ​​programy, ktoré ukladajú verejné kľúče a tiež interagujú s rôznymi blockchainmi, čo umožňuje používateľom odosielať a prijímať kryptomeny sledovať ich zostatok. Rôzne digitálne meny majú svoje kompatibilné peňaženky a niektoré peňaženky obsahujú viac kryptomien. Tu sú peňaženky kompatibilné s Komodo.

Ledger Nano

Toto je hardvérová peňaženka pre viac kryptomien, ale podporuje tokeny Komodo (KMD). Hardvérové ​​peňaženky sú bezpečné na ukladanie mincí / žetónov ako súkromné ​​kľúče generované šifrovane a uložené v zariadení.

Peňaženka Agama

Toto je oficiálna peňaženka vyvinutá tímom, ktorý stojí za spoločnosťou Komodo, pre tokeny KMD. Peňaženka na plochu má zabudovanú ústredňu a podporuje tiež ďalšie kryptomeny. Táto peňaženka sa používa na vkladanie žetónov KMD a na každoročné zarábanie. Je k dispozícii pre operačné systémy Windows, Mac a Linux.

Papierová peňaženka Komodo

S papierovou peňaženkou Komodo si môžete nechať vytlačiť adresu KMD a súkromné ​​kľúče. Softvér, ktorý generuje súkromné ​​kľúče, sú programy založené na klientovi, čo znamená, že vývojári netušia, ktoré súkromné ​​kľúče sa vytlačia a kým. Papierové peňaženky sú do istej miery bezpečné, pokiaľ ich držíte mimo dosahu, pretože strata papiera znamená stratu vašich kryptomien. Ak sa vám papierová peňaženka pohodlne hodí, môžete kliknite tu získať jeden pre seba.

Kde kúpiť kryptomenu KMD?

KMD bola uvedená na niektorých burzách; Binance, Bittrex, Upbit, Vebitcoin, Kryptopia, BarterDEX, HitBTC, Kryptox, CoinExchange, a ShapeShift. Najlepší spôsob nákupu KMD je výmena iných kryptomien za ňu.

Tím stojaci za projektom Komodo

Komodo vyvinul tím programátorov na čele s niekým s pseudonymom jl777. Je vedúcim vývojárom projektu Komodo a tiež sa podieľal na vývoji protokolu Zcash. Ďalej sú uvedení ďalší kľúčoví členovia projektu:

Vkladanie tokenov KMD pre zisky

Keď držíte svoje Komodo (KMD) v peňaženke, získate 5% ročne. Najlepšie na tom je, že nemusíte ísť online ani robiť nič, aby ste dostali odmenu. Všetko, čo potrebujete, je použiť účet aspoň raz za čas.

Táto vlastnosť odmeny je to, čo implementuje blockchain proof-of-stake, avšak Komodo je blockchainová platforma proof-of-work. V spoločnosti Komodo sú zostatky nad 10 KMD kvalifikované na prijímanie odmien a uvidíte, že sa váš zostatok zvyšuje o každý blok.

Peňaženka odporúčaná na vkladanie žetónov Komodo (KMD) je peňaženka Agama. Kliknite tu stiahnuť, ak ste to ešte neurobili.

Budúcnosť Komodo

Platforma aj token majú sľubnú budúcnosť pre držiteľov a investorov. Stále si ho osvojujú nadšenci kryptomeny, čo v priebehu času neustále zvyšovalo jeho hodnotu.

Nie je však jasné, čo by sa stalo v budúcnosti, ale existuje šanca, že sa Komodo v krátkom čase dostane do rebríčka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map