Čo je Nucleus Vision (NCASH)? Všetko, čo potrebujete vedieť

Nucleus Vision, známy ako nCash sa začalo v roku 2014. Myšlienka za Nucleus Vision platformou je uľahčiť nakupovanie pomocou záznamov zákazníkov, aby sa mohli presne rozhodovať o preferenciách produktov s využitím internetu vecí (IoT) bez použitia WiFi alebo Bluetooth.

Túto technológiu v súčasnosti využíva desať maloobchodných predajní v Indii a je zálohovaná aj príslušnými spoločnosťami v oblasti maloobchodu s kryptomenami a tovarom..

Tim Draper, ktorý je jedným z prvých investorov spoločnosti Nucleus Vision projektu a tiež zapojenie sa do spoločností ako Skype a Hotmail, plánuje s projektom Nucleus Vision opäť spôsobiť revolúciu v technologickom priemysle.

Čo je špeciálne na jadrovej vízii?

Denne sa spúšťa veľa a veľa technológií a je oveľa ťažšie ako kedykoľvek predtým povedať, do ktorých by sa malo investovať. Napriek tomu vždy existuje problém, ktorý každý skvelý projekt rieši.

Pre Nucleus Vision, má tendenciu úplne meniť spôsob interakcie obchodníkov so zákazníkmi / klientmi v kamenných obchodoch pomocou Internet vecí technológie.

Platforma tiež implementuje oveľa rýchlejší a rýchlejší spôsob uskutočňovania finančných transakcií pre moderný maloobchodný zážitok s Token nCash.

Ako to funguje

Proces je vysvetlený v 5 jednoduchých krokoch:

 • Senzorové zariadenie ION je nainštalované v zásuvke maloobchodníka.
 • Zákazníci sú identifikovaní prostredníctvom snímača do 200 metrov od zásuvky, v ktorej je zariadenie nainštalované.
 • Bezpečná orbitálna vrstva chráni dáta prenášané medzi ION senzorom a zákazníckym zariadením.
 • Informácie o zákazníkovi v reálnom čase sú po schválení zdieľané s obchodom.
 • Zákazníci dostávajú odporúčané ponuky a zľavy ako oznámenia.

Vďaka Platforma Nucleus Vision, majitelia obchodov môžu nastaviť tzv ION v ich obchodoch. Toto je zariadenie, ktoré je celkom jedinečné. Je schopný zachytiť totožnosť jednotlivcov pomocou jedinečných telefónnych signálov, keď sa blížia, do 200 metrov od zariadenia bez potreby Bluetooth, wifi alebo rozpoznávania tváre..

Keď zákazníci nakupujú, údaje o ich nákupných zážitkoch sa poskytujú a zaznamenávajú v globálnom ekosystéme nazývanom NEURON. Údaje zhromaždené zariadeniami ION sa zhromažďujú a na platforme ich možno predať tretím stranám na konkrétne účely. Pokiaľ ide o ochranu súkromia, každý zákazník si vyberie, či chce zdieľať svoje informácie alebo nie, s ktorými pokračuje v procese platby – v prípade želania môže zostať v anonymite. Výhodou tejto platformy pre zákazníkov je to, že za zdieľanie svojich nákupných skúseností dostanú odmenu v tokenoch nCash. Keď je zákazník mimo obchodného dosahu 200 metrov, používatelia sú odpojení, pretože zariadenie geograficky nesleduje ľudí.

Na rozdiel od mnohých iných blockchainových vynálezov pre priemysel maloobchodných výrobkov, Nucleus Vision Projekt už má funkčný produkt a v súčasnosti sa už používa v 10 maloobchodných predajniach. Tím chce presadiť publicitu a dúfa, že do konca druhého štvrťroka nasadí 250 svojich zariadení do ďalších obchodov a zhromaždí informácie od viac ako 250 000 kupujúcich. Cieľom je do konca roka mať 5 000 aktívnych zariadení ION v maloobchodných predajniach po celom svete.

Ako zariadenie interaguje so zákazníkmi

 • Senzorové zariadenie ION v obchode rozpoznáva zákazníkov v rámci prednastaveného rozsahu.
 • Senzor priradí ID zákazníka ekosystému Nucleus.
 • Je odoslaný text; mohlo by to byť aj upozornenie pre používateľov smartfónov s ponukou pre nCash na ich schválenie údajov.
 • Po schválení sú zákazníkom pripísané prednastavené tokeny na ich účte nCash. NCash je zase možné previesť do ktorejkoľvek peňaženky kompatibilnej s ERC20.
 • Nucleus Vision bezpečne prenáša osobné a nákupné údaje zákazníkov do blockchainu.
 • Platforma potom použije prenesené údaje na identifikáciu súvisiacich udalostí v budúcnosti.
 • Ak v maloobchode neexistuje predchádzajúci záznam o zákazníkovi, môžu vlastníci obchodov požiadať o viac údajov v sieti, čo maloobchodníkom dáva oprávnenie zobraziť predtým uskutočnené nákupy v iných obchodoch.
 • Majitelia obchodov majú nakoniec možnosť ponúknuť zákazníkom službu nCash pri opakovaných návštevách ich obchodov.

Zrušenie ICO

The Tím Nucleus Vision zrušil pôvodnú ponuku mincí ako pre nCash ako bolo skôr naplánované. Bolo to spôsobené cenou Ethereum tokeny v tom čase. Aby boli transparentní, odvolali ICO a vyslali členov komunity.

Aj keď to bolo čestné rozhodnutie, bolo to pravdepodobne ľahké. Spoločnosť Nucleus Vision už zhromaždila viac ako 40 miliónov dolárov od prvých investorov, čo bolo pred verejným predpredajom.

Kde a ako kúpiť tokeny nCash

nCash bol práve uvedený na burzách a od svojho zaradenia sa mu vedie celkom dobre.

V čase písania tohto článku je možné nCash kúpiť iba na dvoch platformách na výmenu kryptomien; Binance a IDEX.

Jediným dostupným prostriedkom je získanie nejakého tokenu nCash, okrem návštevy obchodov, ktoré už túto technológiu používajú, alebo získanie niektorých Token nCash od výsadok je vymeniť si nejaké bitcoiny, étery, alebo binance tokeny (na burzovej platforme Binance).

Existuje niekoľko platforiem, ktoré vám umožňujú nakupovať mince nCash. Jedným z nich je Huobi Global prostredníctvom dvoch rôznych obchodných párov vrátane NCASH / BTC a NCASH / ETH. Tieto dva obchodné páry predstavujú viac ako 54% z celkového objemu obchodovania s týmto digitálnym aktívom. 

Binance má tiež tri rôzne obchodné páry pre nCash, vrátane NCASH / ETH, NCASH / BTC a NCASH / BNB. Tieto tri obchodné páry tvoria 23% z celkového objemu obchodovania tejto kryptomeny. Binance, Huobi Global a MXC tvoria takmer 99% celkového objemu obchodovania s touto digitálnou menou napriek tomu, že na trhu existuje viac ako 20 obchodných párov a rôzne burzy ju podporujú.. 

Binance je jednou z najuznávanejších platforiem kryptomeny pre obchodníkov s kryptomenami. Binance má vo všeobecnosti veľkú likviditu nielen pre hlavné virtuálne meny obchodované na trhu, ale aj pre altcoiny. Napriek tomu nCash predstavuje 0,01% z celkového objemu obchodov na Binance. 

Za účelom nákupu nCash prostredníctvom Binance budú musieť používatelia posielať ETH, BTC alebo BNB do Binance prostredníctvom inej burzy. To je pre mnohých používateľov nepríjemné, pretože to vyžaduje, aby mali jednotlivci zaregistrované účty na iných platformách. Burza kryptomien Binance však implementovala nový systém, ktorý umožňuje používateľom nakupovať alebo predávať digitálne aktíva pomocou kreditnej karty. Aj keď nie sú zahrnuté všetky virtuálne meny, používatelia si môžu jednoducho kúpiť BTC, ETH alebo BNB a vymeniť ich za nCash hneď po pripísaní finančných prostriedkov na svoje účty. 

Ako už bolo spomenuté, čím väčšia je likvidita na výmennej platforme, tým lepšie pre obchodovanie s altcoinmi. Po zakúpení nCash najlepšie urobíte, ak tieto prostriedky uložíte mimo burzy kryptomien. 

Ak chcete vedieť, ako obchodovať s niektorými étermi za nCash, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu nákupom nCash na burze Binance Exchange..

Token nCash a jeho kompatibilné peňaženky

NCASH je Token ERC-20 ktorý slúži ako oficiálny žetón na Nucleus Vision’s blockchain ako stimul pre zákazníkov a tiež ako prostriedok nákupu cenných informácií o ekosystéme.

Pretože je token ERC-20, NCASH je kompatibilný so všetkými peňaženkami kompatibilnými s tokenmi ERC-20.

Ak máte navyše peniaze nazvyš, použite hardvérové ​​peňaženky, ako napríklad Trezor alebo Hlavná kniha by bola lepšia voľba.

Burzy kryptomeny vždy umožňovali používateľom ukladať na ne svoje digitálne aktíva. Aj keď je to niečo pozitívne pre tých, ktorí používajú bežné obchody na trhu, nie je bezpečné držať kryptomeny na burzách. Prečo? Z dvoch hlavných dôvodov. 

Prvý dôvod, prečo neukladať kryptomeny na burzu, súvisí so skutočnosťou, že sú zvyčajne hacknuté a napadnuté škodlivými stranami. Ak bude útok efektívny, mohlo by to nakoniec skončiť stratou miliónov dolárov v digitálnych aktívach používateľov. To sa stalo v minulosti na Mt. Gox, Coincheck alebo dokonca Binance, ktoré po hacke začiatkom tohto roka stratili 7 000 BTC. 

Druhým dôvodom, prečo by používatelia nemali dôverovať výmenám, je to, že tieto platformy majú tendenciu mať v správe vaše aktíva. To znamená, že nie ste skutočným vlastníkom týchto virtuálnych mien. Ak nevlastníte svoje súkromné ​​kľúče, nie ste skutočným vlastníkom vašich digitálnych aktív. Krypto platforma by skutočne mohla jednoducho zmraziť vaše prostriedky a už ich nikdy neuvidíte, ak sa domnievajú, že ste nedodržali zmluvné podmienky.. 

Tieto dva dôvody platia aj pre nCash. To znamená, že najlepší spôsob ukladania nCash je v peňaženke kryptomeny, z ktorej vlastníte súkromné ​​kľúče, čo predstavuje vlastníctvo. Jedným z najlepších spôsobov ukladania nCash je prostredníctvom MyEtherWallet, čo je peňaženka kompatibilná s ERC-20.. 

Prostredníctvom služby MyEtherWallet budete vlastniť svoje súkromné ​​kľúče, čo vám umožní úplnú kontrolu nad vašimi prostriedkami. Okrem toho nebude váš nCash vystavený riziku odcudzenia z búrz. Aj keď MyEtherWallet nie je najbezpečnejšia peňaženka na trhu, jednoznačne by vám pomohla znížiť riziko držania virtuálnych mien. 

Ak chcete mať lepšie zabezpečenie, môžete použiť hardvérovú peňaženku ako Trezor alebo Ledger Nano S. Aj keď sa jedná o platené kryptomenové peňaženky, poskytujú najlepšiu bezpečnosť na kryptotrhu.. 

Ak sa chcete o týchto dvoch peňaženkách dozvedieť viac, môžete si prečítať nášho sprievodcu o výrobkoch Trezor a Ledger Nano S.. 

Ďalšie možnosti pre softvérové ​​peňaženky čo vám dáva úplnú kontrolu nad vašimi žetónmi MyEtherWallet, MetaMask, Hmla, Parita, a Dôvera Ethereum peňaženky ERC-20.

Tím stojaci za víziou Nucleus

Nucleus Vision na čele je generálny riaditeľ a zakladateľ, Abhishek Pitti, je absolventom Harvardskej obchodnej školy. Zahŕňajú aj ďalších dôležitých členov tímu Avinash Pitti, kto je CTO, Bryan Lemster, vedúci vývojár blockchainu a Brooks Atwood, kreatívny riaditeľ.

Majú tiež vysokých investorov, ktorí projekt podporujú Tim Draper, Darshan Patel, a Sriram Viswanathan.

Zahŕňajú aj technologické spoločnosti podporujúce projekt Intel, Alfa siete, Radisys, a Vodafone.

Záver

Vďaka Nucleus Vision Bezkontaktný identifikačný systém založený na IoT umožňuje maloobchodníkom lepšie slúžiť zákazníkom a tiež získavať informácie týkajúce sa potrieb zákazníkov. Nucleus preklenuje priepasť medzi online a offline maloobchodným svetom a využíva blockchainovú technológiu Ethereums.

Ako prvé zariadenie, ktoré bude implementované na trhu v reálnom svete a ľudia za ním, je si istý, že zmení maloobchodné odvetvie a bude tiež budíčkom pre ďalšie podobné projekty..

Napriek tomu, že v roku 2018 existoval veľmi silný trh s medveďmi kryptomeny, bude pre vývojárov a nadšencov veľmi dôležité, aby na projekte pokračovali a udržali ho nad vodou. Situácia môže byť určite zložitá, ale projekty, ktoré budú naďalej pracovať a rozvíjať svoje nápady, nakoniec v budúcnosti prudko zasiahnu. 

V súčasnosti sa táto virtuálna mena blíži k 340. pozícii na trhu s kryptomenami, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu. S tímom vývojárov, ktorí vedia poskytovať služby, by cieľom bolo posunúť sa nad 300 a zostať blízko 200 digitálnych aktív. Pokles pod súčasnú úroveň môže byť pre budúcnosť tohto projektu a kryptomeny katastrofický. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map