Čo je Storm (STORM)? Všetko, čo potrebujete vedieť

Stále viac ľudí sa v dnešnom svete obracia na voľnú nohu z toľkých dôvodov. Niektorí nie sú schopní zamestnať sa, iní stratia prácu a musia niečo podniknúť, aby finančne podporili svoje rodiny.

Väčšina platforiem na trhu rovnako pomohla pri spájaní miliárd ľudí na globálnom trhu na voľnej nohe so zamestnávateľmi, má však značný problém. Tieto tradičné centralizované platformy na voľnej nohe si väčšinu peňazí zarábajú sami. Účtujú si až 40% zo všetkého, čo predajca zarobí.

Búrkový trh, ktoré sú na trhu už dlho ako BitMaker, teraz Búrková hra, ponúka odlišný a možno najlepší prístup k tomu, aby nezávislí pracovníci dostávali zaplatené skutočné hodnoty energie vloženej do dokončovania mikroúloh a koncertov, pričom účtujú iba 1% a svoje príjmy a zasielajú výplaty v kryptomenách.

Čo je Búrkový trh?

Storm Market, je decentralizované trhovisko pre účastníkov Storm Market s názvom Storm Makers (patria sem predajcovia, inzerenti, spoločnosti atď.), Ktorí sa snažia získať pre služby nezávislých pracovníkov na splnenie úloh rôznych úrovní a Storm Players (to sú spotrebitelia, diváci) , nezávislí pracovníci atď.), ktorí pomáhajú s vykonávaním týchto úloh.

Na oplátku za vykonávanie úloh tvorcami búrok sú hráči búrok odmenení skrutky na platforme, ktoré sú zameniteľné za Búrkové tokeny a je možné ich predať alebo zameniť za iné kryptomeny. Hráči búrok sú platení aj v kryptomenách Ethereum a Bitcoin.

Prečo Búrkový trh?

Na nezávislom trhu došlo už nejaký čas k významnému prechodu. Zamestnávatelia kladú väčší dôraz na technológiu a automatizáciu ako tradičný pracovný čas na zvýšenie efektívnosti a zníženie nákladov s tým, že inštitúcie môžu zamestnávať softvérového inžiniera z Kanady, dizajnéra z Poľska a komunitného manažéra z Holandska.

Toto bol prielom pre zamestnávateľov aj zamestnancov, pretože už neexistujú geografické obmedzenia pre obe strany a plagáty s úlohami môžu získavať kvalifikovaných pracovníkov z globálneho fondu talentov..

Problém a jeho riešenie

So súčasnými centralizovanými platformami, ktoré si vytvorili silný trh, sa spoločnosti ako Fiverr, TaskRabbit, Upwork, MTurk rozšírili po celom svete, ale súčasné problémy finančne postihujú nezávislých pracovníkov. Nezávislí pracovníci strácajú na týchto platformách až 40% zo svojich miezd s obmedzeniami pri výbere. Všetky tieto problémy vytvorili nebezpečný vzťah medzi plagátmi úloh a účinkujúcimi.

Blockchain môže vytvoriť trvalé riešenie vytvorením platformy, kde sa zoznam úloh a implementácia vykonáva bez sprostredkovateľa a odmeny sa vyplácajú priamo nezávislým pracovníkom ako tokeny, ktoré sa dajú vyplatiť do skutočných peňazí.

Ako funguje Storm Play

StormX, spoločnosť v pozadí Búrková hra, začalo prijatím iného prístupu k digitálnemu trhu prevodom bohatstva medzi účastníkmi platformy s kryptomeny cez Mobilná aplikácia pre Android.

Používatelia môžu získavať skrutky (body) v troch charakteristických oblastiach:

Búrková hra

S aplikáciou Store Play od spoločnosti StormX Inc sa zverejňujú príležitosti na platforme, ktorá beží na blokoch Ethereum Blockchain, a používatelia môžu vykonávať úlohy a získavať odmeny.

Búrkový obchod

Platforma odmeňuje nakupujúcich za nákup konkrétnych produktov alebo požadovanie služieb prostredníctvom trhu pomocou bonusových tokenov.

Búrkové koncerty

Vďaka Storm Gigs môžu používatelia získať prístup na decentralizované trhovisko, kde sa mikroúlohy pravidelne vyskytujú v rôznych kategóriách, ktoré zahŕňajú úlohy QA testovania, strojového učenia a práce na voľnej nohe..

Tieto úlohy zohrávajú v ekosystéme zásadnú úlohu. Tieto úlohy sa implementujú pomocou inteligentných zmlúv, ktoré sú dohodou medzi plagátom úloh (Maker) a vykonávateľom úloh (Player). Tieto zmluvy obsahujú podrobnosti o úlohe, míľniku a platobných podmienkach.

Cieľom Storm Market je znížiť náklady na zverejnené úlohy a tiež zabezpečiť, aby tí, ktorí tieto úlohy plnia, dostali za svoj čas spravodlivé odmeny..

Výhody Búrkového trhu

Cieľom platformy je:

 • Eliminujte trenie medzi kupujúcimi a predávajúcimi bez sprostredkovateľov.
 • Znížte náklady na transakciu v porovnaní s inými tradičnými platformami pre mikroúlohy.
 • Odstraňovanie rizík a nákladov na riešenie sporov presadzovaním pravidiel v inteligentných zmluvách.
 • Rozdávanie mikroodmien za mikroúlohy.
 • Dať príležitosť hráčom Storm a značkám Storm osloviť široké publikum, pomôcť ich podnikom efektívnejšie a dať nezávislým pracovníkom viac príležitostí na zárobok.

Búrkové tokeny a kompatibilné peňaženky

Búrkové tokeny sú oficiálnou kryptomenou Platforma Storm Market. Výrobcovia búrok môžu pomocou tokenov zverejňovať úlohy na platforme.

Tokeny búrok je možné získavať plnením úloh na decentralizovanej platforme Storm Market okrem iného aj sledovaním videí. Boli tiež zakúpené počas predaja tokenov a teraz ich je možné kúpiť / vymeniť na platformách na výmenu kryptomien.

Tokeny sú tokeny ERC20 a sú implementované ako inteligentné tokeny pomocou protokolu Bancor.

Byť Token ERC20, the Búrkový token je kompatibilný so všetkými peňaženkami kryptomeny ERC20.

Hardvérové ​​peňaženky ako Trezor alebo Hlavná kniha bolo by skvelé mať ich uložené pre lepšiu bezpečnosť.

Držitelia môžu tiež mať svoje tokeny uložené v softvérových peňaženkách ako MyEtherWallet, MetaMask, Hmla, Parita, a Dôvera Ethereum peňaženky.

Kde kúpiť búrkové tokeny

Búrkový trh, od rebrandingu, bol uvedený na niektorých burzách. Búrkové tokeny je možné kúpiť pomocou fiat a kryptomien ako Bitcoins a Ethers.

Storm Token (STORM) sa obchoduje na nasledujúcich burzách: Binance, HitBTC, Sieť Bancor, Coinrail, Coinnest, YoBit, IDEX, Radarové relé, a ForkDelta.

Dá sa kúpiť aj u fiat na YoBit výmena.

Búrkové tokeny ICO

Predaj tokenov sa začal 7. novembra a skončil 8. decembra 2017. StormX dokázal z predaja tokenov získať 64 321 ETH (v tom čase 32 miliónov dolárov). Bolo oznámené, že všetko nepredané žetóny by boli výsadkom.

1 búrkový token bol ocenený na 0,0113 dolárov pri predaji tokenov.

Celkový počet žetónov je 10 000 000 000 BÚR.

Plán búrkového trhu

 • 2014: BitMaker vydaný. Aplikácia digitálnej reklamy, ktorá vykorenila tradičné marketingové metódy ponúkaním bitcoinov výmenou za zapojenie zákazníka.
 • Február 2017: Bola vydaná funkcia BitTask. Spustili sme naše prvé veľké vydanie, ktoré používateľom umožňuje prihlásiť sa na viac zážitkov na úrovni viacerých interakcií.
 • 1. augusta 2017: Vydaná biela kniha. Vydajte oficiálny whitepaper pre Storm Market a STORM Token.
 • Augusta 2017: Verejné zasadnutie QA sa konalo. Držte verejnú otázku Q&A a AMA na Reddite poskytnú verejnosti príležitosť dozvedieť sa viac o nadchádzajúcom predaji davov.
 • 15. augusta 2017: Začína sa predaj davov tokenov STORM.
 • 15. augusta 2017: 13:00 UTC STORM Token bude k dispozícii na verejné zakúpenie.
 • 4. štvrťrok 2017: BÚRKY & BitMaker bude integrovaný. Povoľte STORM s nástrojom BitMaker.
 • 1. štvrťrok 2018: Bude uvedený na trh nástroj BitMaker pre iOS. Spustite program BitMaker pre iOS.
 • 1. štvrťrok 2019: Bude spustený mobilný klient Storm Market. Prvé decentralizované trhovisko mikroúloh využívajúce tokeny STORM.

Tím za projektom

StormX Inc., spoločnosť so sídlom vo Washingtone vytvorila platformu Storm Market a jej token. Platforma sa už pred rebrandingom môže pochváliť 250 000 aktívnymi používateľmi platformy.

Medzi kľúčových členov spoločnosti patria Simon Yu kto je generálny riaditeľ a spoluzakladateľ, Sean Zhong CTO a Arry Yu ako COO.

Záver

S Búrkový trh, ktokoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení sa môže zúčastniť globálneho trhu na voľnej nohe. Používatelia môžu inzerovať svoje zručnosti v celosvetovej sieti a získavať búrkové tokeny, ktoré sú obchodovateľné za skutočné peniaze dokončením mikroúloh.

Dôležité odkazy

Facebook

Twitter

Svár

Telegram

Stredná

Reddit

Bitcointalk

Biely papier

Webová stránka

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map