Recenzia výmeny CoinEx: Kompletný sprievodca

CoinEx Exchange je čínska platforma pre kryptomeny, ktorá bola založená niekedy v roku 2017. Burza má širokú škálu aktív kryptomeny, s ktorými môžu používatelia na platforme obchodovať. S kryptami sa obchoduje proti kryptomenám BCH, BTC, ETH a USDT.

O burze kryptomien CoinEx

Burza tiež spustila svoju pôvodnú kryptomenu, ktorú je možné obchodovať proti veľkým spoločnostiam na platforme. Aj keď burza práve začína, prebiehajú plány na vybudovanie decentralizovanej burzy kryptomien, ktorá bude poháňaná tokenom CoinEx (CET).

Coinex Exchange

Platforma je postavená s ohľadom na používateľa – jednu z najjednoduchšie použiteľných – aj nováčik sa po tejto platforme dokáže zorientovať bez akejkoľvek pomoci. Je tiež nabitý prelomovými funkciami, ktoré mnohých používateľov zniesli z nôh.

Niektoré úžasné výhody burzy CoinEx

Široká škála kryptomien na obchodovanie

CoinEx burza má širokú škálu kryptomien (mince a tokeny), z ktorých je možné obchodovať. Ako už bolo spomenuté, s týmito kryptami sa obchoduje proti veľkým spoločnostiam na platforme; kryptomena Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Tether (USDT).

Nízke poplatky za transakcie

Burza CoinEx účtuje iba účastníkom trhu 0,10%, ale tvorcovia trhu (predajca, ktorý sa zaviaže kedykoľvek nakupovať alebo predávať za stanovené ceny) nie sú za transakcie na burze účtované..

Rýchle OTC transakcie

Platforma dokáže spracovať transakcie „Over The Counter“ v rýchlom čase. To znamená, že obchody na platforme nie sú obmedzené na určité meny, ale obchody sa dajú uskutočňovať pomocou kryptomien.

Vysoko zabezpečená platforma

Výmena CoinEx implementuje bezpečnostný systém „Full Dimension Protection“. Platforma používa rôzne protokoly na zabezpečenie rôznych aspektov platformy. Môžete si byť istí, že všetky transakcie týkajúce sa platieb, výmeny a prevodov uskutočňovaných na platforme sú veľmi zabezpečené.

Jednoduché použitie obchodnej platformy s pokročilými nástrojmi na mapovanie

Graf na platforme umožňuje obchodníkom ľahko analyzovať smerovanie trhu pomocou efektívnych nástrojov na tvorbu grafov. Používatelia sú tiež schopní prechádzať rôznymi pármi jednoduchými kliknutiami.

Ľahko použiteľné užívateľské rozhranie

Ako už bolo spomenuté, dizajn je jednoducho fantastický. Na rozdiel od niektorých iných búrz môžu CoinEx používať aj technici a nováčikovia. Ak sa dokliknete, môžete na plošine manévrovať.

Zadarmo priatelia odkazujúci na peniaze

CoinEx burza kryptomien ponúka odmeny za sprostredkovanie používateľom, ktorí používajú svoj odporúčací kód pri pozývaní ostatných na platformu. Za sprostredkovanie dostanú sprostredkovatelia 20% z poplatkov za obchodovanie.

A čo viac, burza CoinEx práve uviedla na trh niektoré super zaujímavé funkcie, ktoré priniesli nedávno.

Ťažba zameraná na obchod

Burza ohlásila svoj koncept „Trade-driven Mining“, ktorý pomáha pri uvoľňovaní CET tokenov, ktoré budú znovu pridelené používateľom na obchodnej platforme CoinEx.

CoinEx Token

Všetky transakčné poplatky na platforme sú vypočítané a prevedené na tokeny SEČ. Tokeny CET sa potom distribuujú späť obchodníkom v závislosti od objemov transakcií.

Burza CoinEx využíva transparentnú metódu distribúcie tokenov, pretože všetky zozbierané transakčné poplatky a spôsob ich distribúcie sa na webe zobrazujú v reálnom čase..

Používatelia, ktorí sa chcú stať súčasťou distribúcie mincí, musia byť overení a podiel na nich získa iba ten, kto má minimálne 100 žetónov SEČ. Všetci držitelia tokenov dostanú svoje dividendy na začiatku nasledujúceho dňa.

Ako sa stať súčasťou burzy

Registrácia je jednoducho jednoduchá. Prvý krok overenia vyžaduje iba aktívnu e-mailovú adresu.

Po zaregistrovaní účtu je potom každý používateľ povinný overiť svoje účty.

Pre lepšiu bezpečnosť na úrovni účtu je tiež povinné, aby používatelia naviazali číslo aplikácie Google Authenticator a číslo mobilného telefónu.

Záverečné úvahy o burze CoinEx

Neustále rastúci dopyt po kryptomenách priniesol potrebu rôznych kryptomenových búrz a dnes ich máme. Aj keď niekoľko z nich nie je na štandardnej úrovni, niekoľko z nich prichádza so špičkovými technológiami, ktoré poskytujú špičkové služby rôznym komunitám.

Aj keď CoinEx burza kryptomien je na trhu pomerne nová, svojimi špičkovými technológiami zaujala v krátkom čase veľa obchodníkov. Pôsobivý na burze je tiež fakt, že má dobrý počet mincí, s ktorými sa dá obchodovať na platforme, a neuveriteľne nízke poplatky..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map