Sprievodca: Ako nakupovať tokeny EOS na Binance

Úvod

The EOS blockchainová platforma slúži na vývoj decentralizovaných aplikácií podobných sieti Ethereum. Sprístupňuje proces vývoja aplikácií v sieti tým, že poskytuje vývojárom aplikácií služby a funkcie, ktoré môžu používať. Potenciál EOS v roku 2018 je vyšší ako v prípade ktorejkoľvek inej kryptomeny.

EOS má potenciál stať sa jednou z najväčších a najuznávanejších krypto sietí v priemysle.

Platformu EOS zahájil Dan Larrimer, ktorý je tvorcom spoločností Steem a BitShares v roku 2017. Jej cieľom je spojiť najlepšie vlastnosti rozmanitých technológií inteligentných zmlúv. To je bezpečnosť bitcoinu a výpočtová sila ethereum na jednej jedinej platforme. Platforma má mať škálovateľné decentralizované aplikácie pre každodenné použitie.

Tím EOS predpokladá vybudovanie blockchainovej decentralizovanej aplikačnej platformy, ktorá je bezpečná a ľahko škálovateľná na tisíce transakcií každú sekundu..

EOS tokeny sú tokeny ERC-20, ktoré sú distribuované v sieti Ethereum. V tejto príručke vás naučíme, ako nakupovať fotoaparát EOS od spoločnosti Binance Exchange.

EOS je zároveň jednou z najpokročilejších a najrevolučnejších sietí vo vesmíre, pretože má jedinečný spôsob, ako čeliť výzvam riadenia v decentralizovaných systémoch. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o systéme EOS, môžete to urobiť v príručke, ktorú sme napísali o tom, čo je EOS.

Najlepšia peňaženka pre tokeny EOS

Vzhľadom na to, že EOS je virtuálna mena, je pre investorov veľmi dôležité, aby mohli mať zabezpečenú peňaženku na ukladanie EOS. Niektoré z najlepších peňaženiek zahŕňajú peňaženku Infinito EOS, peňaženku imToken, peňaženku Ledger Nano S a mnoho ďalších, napríklad peňaženku Exodus alebo peňaženku Scatter EOS.. 

Ak chcete vedieť, ako bezpečne uložiť fotoaparát EOS, môžete si prečítať nášho sprievodcu najlepšími peňaženkami EOS na trhu.

Ako nakupovať

Jedno z najlepších miest na nákup / výmenu vašich kryptomien je na webe Binance Exchange Plošina. Je to pravdepodobne najpopulárnejšia zo všetkých búrz a má tiež ľahko použiteľné rozhranie.

Predtým, ako budete môcť obchodovať so svojimi mincami / žetónmi na burze Binance, musíte byť zaregistrovaní na platforme. Overenie vášho účtu tiež zruší určité limity, ktoré pôvodne stanovili správcovia platformy, ale ak je vaša výmena v miernom rozsahu, mala by sa vykonať iba požadovaná registrácia, ktorou je overenie registrácie pomocou odkazu zaslaného na e-mailovú adresu, ktorú ste zaregistrovali. v pohode.

Binance je jednou z najpopulárnejších a najuznávanejších platforiem na trhu s kryptomenami. Burza sa stala veľmi známou vďaka širokej škále služieb, ktoré ponúka používateľom z celého sveta. 

Platforma ponúka nielen možnosť nákupu a predaja digitálnych aktív, ale ponúka aj služby spúšťania IEO, sieť blockchain, decentralizovanú burzu Binance DEX a mnoho ďalších služieb vrátane nadácie, ktorá zhromažďuje dary pre ľudí v núdzi.. 

Ak sa pýtate sami seba, ako kúpiť EOS pomocou Binance, povedzte mi, že ste na správnom mieste. Iba v niekoľkých krokoch budete môcť rýchlo a bezpečne získať potrebné digitálne aktíva.  

Podľa údajov poskytnutých CoinMarketCap zaregistroval Binance za posledných 24 hodín objem obchodovania vo výške 853 miliónov dolárov. To umožnilo platforme byť 9. najväčšou z hľadiska zobchodovaného objemu používateľmi. 

Burza umožňuje nakupovať alebo predávať EOS za mince Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC) a Tether (USDT). 

Vytvorte si účet vyplnením formulára na registračnej stránke Binance.

 • Registrácia je jednoduchá; stačí zadať platnú e-mailovú adresu a bezpečné heslo, ktoré ľudia ťažko uhádnu. Môžete to urobiť kliknutím tu.
 • Bude vám zaslaný vygenerovaný e-mail na potvrdenie registrácie na platforme. Prihláste sa do svojej pošty a aktivujte svoj účet. Týmto sa overí vaša registrácia a zaháji sa proces získavania tokenov EOS.

Pošlite nejaké éter alebo jeho zlomky na platformu Binance.

 • Teraz, keď ste prihlásení na platformu, musíte na platformu poslať nejaké kryptomeny. Kliknite na FONDY a potom na odkazy ODSTÚPENIE OD VKLADOV v hornej časti stránky..
 • Po načítaní stránky nájdete Ethereum. Vyhľadávacie pole na stránke vám pomôže rýchlo nájsť mincu, ktorú chcete vložiť.
 • Kliknite na tlačidlo VKLAD pred bitcoinom a počkajte, kým sa vygeneruje adresa peňaženky Ethereum. Na túto adresu chcete poslať svoje tokeny Etheru; odoslaná hodnota by sa mala na Binance objaviť nanajvýš za pár minút.
Teraz môžete svoje Ethery vymeniť za tokeny EOS na burze Binance Exchange.
 • Kliknite na odkaz VÝMENA vedľa loga Binance a potom vyberte zobrazenú možnosť Základné prepojenie.
 • V pravom hornom rohu stránky s burzou nájdete zoznam párov, s ktorými sa na burze obchoduje.
 • Nájdite EOS / ETH pár, kliknite a chvíľu počkajte, kým sa graf načíta.
 • V časti Kúpiť v grafe pre pár sa v prvom poli zobrazuje hodnota ETH, ktorú platíte za EOS.
 • Druhé pole umožňuje zadať množstvo EOS, ktoré chcete kúpiť.
 • Pomocou tlačidiel 25%, 50%, 75% a 100% označte počet vložených prostriedkov, ktoré ste ochotní použiť na transakciu. 100% využíva všetky vaše vložené prostriedky.
 • Posledné pole zobrazuje počet éterov, ktoré platíte za transakciu.
 • Kliknutím na tlačidlo KÚPIŤ EOS vykonáte výmenu.

Binance tiež pridal novú možnosť, ktorá umožňuje používateľom nakupovať rôzne digitálne aktíva pomocou kreditnej karty. Toto je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob získania virtuálnej meny namiesto posielania prostriedkov z inej burzy. Je to tiež jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako to urobiť, pretože nemusíte otvárať účty na iných burzách, nakupovať na nich digitálne aktíva a odosielať ich na platformu Binance.. 

Vaše tokeny EOS by ste mali mať za minútu alebo dve v príslušnej peňaženke na burze Binance.

Používatelia by mali svoje digitálne aktíva vždy ukladať do bezpečných peňaženiek, a nie nechať prostriedky na burzách s kryptomenami, na ktoré majú tendenciu byť zameraní hackermi a útočníkmi. Ak chcete vybrať svoje prostriedky, musíte na burze prejsť na tlačidlo „vybrať“ na domovskej obrazovke. 

Potom budete musieť predstaviť informácie o peňaženke, ktorú máte, konkrétne o EOS. Po vyplnení požadovaných informácií budete môcť svoje prostriedky vybrať. 

V čase písania tohto článku je EOS 8. najväčším digitálnym majetkom na trhu s trhovým ocenením 3,91 miliárd dolárov. Každú mincu EOS je možné kúpiť za 4,22 USD za mincu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map