Sprievodca: Ako nakupovať VeChain na platforme Binance

The VeChain projekt je blockchainová platforma, ktorá je navrhnutá tak, aby umožňovala procesy dodávateľského reťazca. VeChain umožňuje svojim používateľom overiť a potvrdiť kvalitu a pravosť produktu pomocou technológie hlavnej knihy distribúcie zabezpečenej proti neoprávnenej manipulácii.

Táto technológia dokáže sledovať každý jednotlivý detail produktu, ktorý je zdrojom materiálov, z ktorých bol vyrobený, a to vždy, keď bol produkt servisovaný, ak bola niekedy jeho súčasť vymenená, v zásade zaznamenáva všetky informácie, ktoré dokáže nájsť, o pohybe v dodávateľskom reťazci. konkrétneho produktu.

S procesom digitalizácie aktív, ktorý spoločnosť navrhuje, plánujú dosiahnuť bezpečnú platformu pre správu dodávateľského reťazca. Na serveri VeChain môžu výrobcovia priraďovať produkty s jedinečnými číslami, ktoré vyčleňujú každý produkt v blockchaine. To bude slúžiť ako produktový monitor pre partnerov, výrobcov a spotrebiteľov na sledovanie pohybu produktov registrovaných v blockchaine.

Sieťové uzly udržiavajú bezpečnosť na platforme. Tieto uzly potom riadia podniky a podnikové organizácie, ktoré sú na platforme. Platforma taktiež využíva svoj natívny token nazývaný VeChain tokeny. Tieto tokeny slúžia ako PLYN pre používateľov vykonávania inteligentných zmlúv. Tokeny sú tiež stimuly poskytované uzlom v sieti, ktoré pomáhajú uľahčovať činnosti v ekosystéme.

Tím VeChain je zodpovedný za budovanie siete a tiež za technologický a výskumný aspekt projektu. Postupom času nadviazali partnerstvo s veľkými značkami, ktoré by mohli mať záujem využiť technológiu blockchain ako službu.

Peňaženky na uloženie vašich tokenov VeChain

Tokeny VeChain sú tokeny kompatibilné s ERC-20, a preto ich možno použiť s akoukoľvek peňaženkou Ethereum, ktorá podporuje tokeny ERC-20..

Najpopulárnejšie, ktoré môžete použiť, sú MyEtherWallet. MetaMask je tiež dobrý.

Ďalšie alternatívy sú Eidoo, Ethereum Mist DApp, Parita, potom Trezor a Ledger peňaženky pre tých, ktorí si môžu dovoliť kúpiť hardvérovú peňaženku na ukladanie svojich tokenov VeChain a ďalších kryptomien.

Ako nakupovať tokeny VeChain

Prvý krok: Otvorte účet Binance

Ak chcete použiť Binance Exchange, musíte mať zaregistrovaný účet. Môžete to urobiť na oficiálnej webovej stránke Binance Exchange.

 • Účet si vytvoríte kliknutím na „REGISTROVAŤ”Odkaz v pravom hornom rohu stránky.
 • Vyplňte registračný formulár s požadovanými informáciami a odošlite.
 • Na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii, sa pošle e-mail, kliknite na ňu a overte svoj účet u spoločnosti Binance.
Druhý krok: Pošlite svoje éry na svoj účet Binance
 • Prihláste sa do svojho účtu dňa Binance, kliknite na odkaz „Fondy“ a potom na „Výbery vkladov“ v hornej časti stránky.
 • Na stránke vyberte tlačidlo „Vklad“ pred aktívom ETH. Ak Ethereum nie je v dohľade, môžete použiť vyhľadávací nástroj v hornej časti stránky.
 • Kliknite na odkaz „Vložiť“ a vygeneruje sa adresa peňaženky na prevod vašich éterových tokenov na burzu Binance.
 • Skopírujte vygenerovanú adresu a pošlite nejaké mince na svoj účet Binance z externých peňaženiek, kde máte uložené svoje étery.
 • Počkajte pár minút a vaše mince by mali byť pripísané v prospech Binance.
Tretí krok: Nákup VEN na burze Binance

Teraz, keď bolo vaše ethereum úspešne pridané, môžete kliknúť na odkaz Fondy a potom na položku Vklady a výbery. Priamo pred prevedenou mincou by celkový zostatok mal odrážať hodnotu prevedeného ethereum.

 • Kliknite na Exchange, vedľa loga Binance, potom vyberte možnosť Základné.
 • Na stránke Výmena vyhľadajte pravý horný roh, kde nájdete sekciu trhové páry v časti História obchodu.
 • Vyhľadajte trhový pár, ktorý chcete vymeniť. V takom prípade vyhľadajte pár VEN / ETH a kliknite na tlačidlo.
 • Stránka načíta trh párov VEN / ETH a vy ste pripravení vymeniť svoje mince za VEN.
 • Pod grafom vyhľadajte sekciu Kúpiť VEN.
 • Prvé políčko zobrazuje hodnotu ETH za VEN, ktoré sa má kúpiť.
 • Druhé políčko slúži na zadanie počtu VEN tokenov, ktoré chcete vymeniť za éter, ktorý ste financovali.
 • Políčko so sumou ukazuje, koľko stojí transakcia Ether.
 • Kliknite na tlačidlo Kúpiť VEN.
 • V priebehu niekoľkých minút by ste mali mať VEN, ktorý ste si vymenili, pripísaný na vašu VEN peňaženku na platforme Binance.

Vaše VEN tokeny sú teraz k dispozícii na odoslanie do vašej peňaženky mimo burzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map