Top 10 spoločností prijímajúcich bitcoiny ako spôsob platby

Bitcoin je najväčšia a iba najznámejšia digitálna mena. V skutočnosti preberá kontrolu nad súčasným trhom s kryptomenami. Nebudete sa mýliť, keď budete tvrdiť, že kryptomena skôr prevezme finančné transakcie po celom svete. Položené otázky sú však dve; „kto prijíma bitcoiny?“Alebo jednoducho„kde je možné použiť bitcoiny?„Tento článok obsahuje zoznam 10 najlepších spoločností prijímajúcich bitcoiny. Zistite, kde môžete míňať svoje vzácne bitcoiny a čo s nimi môžete získať.

Spoločnosti prijímajúce bitcoiny

Medzi mnohými z nás je nesprávna predstava, že bitcoin považujeme za komoditu napriek tomu, že je to mena. Hlavným dôvodom je to, že nie je veľa poznatkov o rôznych podnikoch a spoločnostiach, ktoré akceptujú bitcoin ako spôsob platby.

spoločnosti prijímajúce bitcoin

Odpoveď na túto predstavu je nesprávna, pretože veľa spoločností akceptuje kryptomenu ako svoju legitímnu formu finančných prostriedkov.

Preto, ak ste jedným z tých, ktorí sa pýtajú na otázku „kto alebo kde“ ohľadom bitcoinu, som si celkom istý, že toto je príspevok, ktorý ste hľadali.

Ďalej sú uvedené najlepšie spoločnosti na celom svete, ktoré akceptujú bitcoin ako spôsob platby:

1. Overstock.com

Preplniť je maloobchodná predajňa a jedna z veľkých online spoločností prijímajúcich bitcoiny od januára 2014 ako platobnú metódu. Zákazníci môžu používať bitcoiny na nákup rôznych predmetov z domácich výrobkov, oblečenia, detských predmetov, nábytku a mnohých ďalších..

Spoločnosť tiež predáva veľké lístky za všetko kvôli nižším cenám z dôvodu nadmerného zásobovania. Postupom času sa Overstock vyvinul a v súčasnosti a spolu s bitcoinmi akceptuje ďalšie významné meny, medzi ktoré patria litecoiny, moreno, bitcoinové peniaze a ethereum.

Ak chcete používať menu na preplnenie, jednoducho si vyberiete najvhodnejšie kryptomenu na dokončenie nákupu. Systém potom prevedie vašu menu na bitcoiny finalizujúce nákup.

2. EGifter

EGifter je jedna zo svetovo známych mobilných aplikácií na darčekové karty, ktorá umožňuje používateľom nakupovať darčekové karty na rôzne miesta, ako sú Sephora, Amazon, Kohl a Home Depot.

Následne EGifter spolupracuje s Coinbase ako bitcoinový partner. Najlepšie na tom je, že používatelia môžu bitcoiny používať na nákup darčekových kariet pre tie miesta, ktoré bitcoiny neprijímajú priamo.

3. Newegg


Tu sú dobré správy pre milovníkov gadgetov! Newegg patrí medzi najhojnejších maloobchodných predajcov gadgetov na celom svete, ktorí akceptujú bitcoin ako spôsob platby.

Newegg spolupracuje s Bitpay ako partnerom pre spracovanie platieb pre digitálnu menu. Ak chcete nakúpiť čokoľvek od Neweggu pomocou bitcoinu, musíte vybrať bitcoin podľa platobných metód a dokončiť kroky ďalej. Stránka prijíma bitcoiny za nákupy, ako sú predobjednávky predplatných objednávok, objednávky objednávok a položky na trhovisku.

4. Microsoft

Koncom decembra 2014 sa spoločnosť Microsoft stala jednou zo spoločností, ktoré akceptovali bitcoin ako jeden zo svojich akceptovaných spôsobov platby. Prostriedky môžete vkladať pomocou bitcoinu do a Microsoft účet, ktorý je možné použiť iba na nákup filmov, hier a aplikácií v obchodoch Xbox a Windows – nič z online obchodu Microsoft.

Upozorňujeme, že všetky vklady bitcoinov od spoločnosti Microsoft sú nenávratné.

5. Expedia

Expedia.com spojili svoje sily s Coinbase a pridali kryptografickú platobnú metódu k najväčšej online rezervačnej agentúre pre cestovné kancelárie na svete. Výsledkom je, že používatelia od júna 2014 používajú bitcoiny na rezerváciu svojho hotela.

Upozorňujeme však, že platba bitcoinom sa v súčasnosti prijíma iba za hotelové rezervácie – spoločnosť sa však zameriava na jej rozšírenie o ďalšie platby, ako sú aktivity, lety a mnoho ďalších..

6. PayPal

PayPal, ako možno viete, poskytuje bezpečnú online platformu pre transakcie elektronického obchodu. PayPal prijíma bitcoiny ako jednu zo svojich platobných metód a prebieha cez procesory platieb ako Coinbase, GoCoin a BitPay za BTC.

Ich nedávne partnerstvo so spoločnosťou Braintree umožnilo miliónom používateľov nakupovať, predávať a prevádzať svoje prostriedky pomocou bitcoinu. Platobný gigant elektronického obchodu plánuje v budúcnosti pridať aj Ethereum a ďalšie kryptomeny.

7. Shopify

Skrz Shopify, jednoducho si môžete vytvoriť osobný online obchod oveľa viac, ako by ste mohli, aj prostredníctvom iných platforiem, ako sú Etsy a eBay.

Začiatkom roku 2013 Shopify vystúpila ako jedna z populárnych spoločností prijímajúcich bitcoiny. Rovnako ako kryptoplány spoločnosti Paypal, aj v budúcnosti môžu umožňovať platby iné meny.

8. Virgin Galactic

Virgin Galactic je obchodná letecká spoločnosť, ktorú vlastní Sir Richard Branson – podnikateľ, ktorý je hlavným mozgom niekoľkých spoločností ako Virgin Airline a Virgin Mobile – všetky spoločnosti prijímajúce bitcoin.

Spoločnosť Virgin Galactic prijíma bitcoiny ako spôsob platby, a preto si môžete kúpiť lístok na vesmírne lety prostredníctvom bitcoinu.

9. Miska

Dish Network je poskytovateľ internetových služieb a satelitnej televízie, ktorý uskutočnil svoju prvú platbu bitcoinov ešte v auguste 2014.

Dish network patrí medzi najväčšie známe spoločnosti, ktoré prijali bitcoin, a je tiež prvým poskytovateľom založeným na predplatnom, ktorý prijíma bitcoin.

Možnosti, ako môžu zákazníci uskutočniť platby, sú buď jednorazovo na mydish.com, alebo online pomocou debetnej karty, kreditnej karty alebo bankového účtu..

10. Wikipedia

Wikipedia, ako všetci vieme, je to online open-source encyklopédia. Čo však väčšina ľudí nevie, je, že rovnako prijíma bitcoiny ako platobnú metódu – vďaka ich partnerstvu s CoinJolt.

Záverom je zrejmé, že mnoho špičkových spoločností na celom svete prijíma túto zmenu – používa ako spôsob platby bitcoin, pričom oveľa viac sa chystá tento spôsob začleniť. Skôr alebo neskôr bude mať každá online spoločnosť ako spôsob platby bitcoin, ktovie?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map