Top 5 najlepších mincí na zisťovanie podielu – časť II

Ak ste si neprečítali časť I tohto sprievodcu, odporúčame vám pozrieť sa na ňu tu.

V tejto príručke vám predstavíme ďalších päť mincí Proof-of-Stake, ktoré podľa nás tvoria zoznam.

Ako už bolo predtým analyzované, na rozdiel od dôkazu o pracovnom systéme, ktorý dostanú baníci odmenení riešením matematických problémov s cieľom overiť transakcie, Dôkaz o podiele je úplne iný. Osoba, ktorá vytvorí nový blok, je určená určitým spôsobom, čo závisí od jeho množstva zadržaných žetónov, ktoré sa inak označujú ako vklad..

Nech už chcete vložiť ktorúkoľvek mincu, je dôležité, aby ste pre túto kryptomenu dostali základnú peňaženku. Odkazy v tomto článku vás nasmerujú na správny zdroj.

Už nebudeme strácať čas a ideme priamo k ďalším najlepším minciam, ktoré odporúčame v Proof-of-Stake.

PIVX (PIVX)

PIVX – Private Instant Verified Transaction (X) je súkromná decentralizovaná kryptomena s otvoreným zdrojom. Projekt, ktorý sa predtým volal Darknet (DNET), spustili 31. januára 2016 dvaja členovia komunity DASH. Kryptomena Proof-of-Stake je vidličkou DASH (Digital Cash).

Cieľom tímu je vybudovať virtuálnu menu, ktorá sa dá ľahko vymeniť / bezpečne utratiť v našom každodennom živote. PIVX, na rozdiel od iných kryptomien, nemá nastavenú žiadnu celkovú ponuku, čím sa podobá fiat mene. Tak dlho, ako bude sieť fungovať, sa ročne vyťaží 2,6 milióna tokenov PIVX.

Ako staviť kryptomeny PIVX

Aby ste mohli vložiť svoje kryptomeny PIVX, musíte si stiahnuť oficiálnu peňaženku tímu PIVX. Kliknite tu na stiahnutie peňaženky.

Teraz, keď ste si stiahli a nainštalovali, počkajte, kým sa peňaženka synchronizuje s najnovším blokom.

Pošlite nejaké kryptomeny PIVX, čím viac žetónov máte, tým väčšia je odmena.

Ak chcete povoliť stávkovanie, kliknite na ponuku nastavení a odomknite možnosť peňaženky. Zadajte prístupovú frázu peňaženky a začiarknite políčko pred položkou „Iba na anonymizáciu a stávky“. Kliknite na tlačidlo ok, počkajte niekoľko minút a v dolnej časti okna peňaženky uvidíte šípku rozsvietenú nazeleno.

Vkladanie tokenov PIVX vyžaduje, aby ste nechali počítač zapnutý natrvalo.

PIVX vás rovnako ako iné mince PoS odmeňuje za to, že kryptomenu držíte dlhodobo. Investori získajú za držbu PIVX ročne návratnosť investícií približne 4,8%. The Stávková kalkulačka PIVX vám pomôže zistiť, koľko dostanete za svoj rozpočet.


Bean Cash (BITB)

Bean Cash je nová kryptomena vyvinutá s cieľom ponúknuť používateľom bleskové transakcie a vysoko škálovateľnú platformu. Je to PoS algoritmus, ktorý sa veľmi podobá na PoW algoritmus. Kryptomena je prvá, ktorá implementuje blok s veľkosťou 20 MB, ktorý bol pôvodne navrhnutý na vyriešenie problémov so škálovateľnosťou bitcoinu..

Ako vkladať kryptomeny Bean Cash (BITB)

Najskôr si musíte stiahnuť peňaženku Bean Cash tu, nainštalujte a nechajte ho synchronizovať s blockchainom. Ďalším krokom by bolo zašifrovanie vašej peňaženky. Kliknite na „Nastavenia“ a potom na možnosť „Šifrovať trezor“. Mali by ste byť vyzvaní na výber prístupovej frázy. Okno sa po dokončení zatvára.

Znova otvorte peňaženku, choďte na „Nastavenia“ a tentokrát kliknite na možnosť „Odomknúť trezor“. Zadajte prístupovú frázu, skontrolujte, či je začiarknuté políčko „Iba na vytyčovanie“, a kliknite na tlačidlo „OK“.

Teraz môžete pokračovať v financovaní svojej peňaženky zaslaním z burzy, ktorú ste si kúpili tieto BITB coiny. Upozorňujeme, že vyzretie vašich financovaných žetónov trvá 6 hodín, až kým nezačnete dostávať vkladové odmeny.

Klíčenie Bean Cash je jednou z najvýnosnejších investícií. Ak chcete, aby niečo skutočne stálo za to, odporúčame vám investovať najmenej 100 000 ZEMI. Získate mesačnú odmenu 4 000 BEAN, ktorá je v súčasnosti v hodnote 22,15 $. To neznamená, že nemôžete investovať nič menej. Ak chcete vedieť, čo na základe svojej investície získate, použite Kalkulačka klíčenia.

Linda (LINDA)

Linda, jediná svojho druhu anonymne zameraná kryptomena, ktorá ponúka 70% na odmeny PoS s ďalšími úžasnými potenciálmi zárobku. Vďaka implementácii hlavných uzlov Linda zaručuje, že transakcie sú super rýchle a zabezpečené. Pre úplnú anonymitu tiež ponúka multi-peňaženku, šifrované správy a tajné adresy.

Ako vsadiť kryptomeny Linda (LINDA)

Rovnako ako každá iná minca, zaobstarajte si oficiálnu peňaženku Linda tu a nainštalujte ho.

Nechajte to synchronizovať, pošlite do peňaženky nejaké mince Lindy (LINDA).

Prechádza fázou zrelosti a po dokončení začne automaticky vkladať mince v pravidelných intervaloch po vyplatení odmien za mince..

Za niekoľko hodín začnete dostávať svoje odmeny. Je to také jednoduché.

So spoločnosťou Linda Coin ročne takmer zdvojnásobíte svoju investíciu. Získate 99% návratnosť investícií do tokenov Linda držaných v peňaženke, čo znamená, že získate ďalších 99 Linda coinov za každých 100 žetónov, ktoré držíte.

Decred (DCR)

Hovorí sa, že táto minca je podobná bitcoinu, pričom sa viac zameriava na otvorenú vládu, príspevok komunity a udržateľné financovanie a rozvoj. Kombinuje algoritmy PoW a PoS a zaisťuje, aby skupina nemohla dominovať alebo robiť zmeny na Decred bez vstupu ďalších členov komunity..

Ako vsadiť dekódované (DCR) kryptomeny

Vkladanie vašich Decred coinov si vyžaduje stiahnutie peňaženky Decredition alebo Paymetheus Decred tu, v závislosti od operačného systému. Nainštalujte si peňaženku a vygenerujte si adresu, kým budete čakať na synchronizáciu blockchainu s najnovším blokom. V tomto okamihu môžete pokračovať v financovaní svojej peňaženky Decred.

Teraz musíte nájsť Stakepool, do ktorého by ste sa mohli pridať, tu je zoznam na výber. Zaregistrujte sa v ktoromkoľvek z fondov a skopírujte svoj kľúč API.

Teraz, keď máte všetko nastavené, choďte do peňaženky a prepnite na kartu „Nákup lístkov“. Vyberte fond, ktorý ste zaregistrovali, a vložte tam svoje skopírované API. Mali by ste vidieť a cena lístku zobrazené v tomto bode.

V sekcii nákupných lístkov vyberte počet lístkov, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na nákup. A to je všetko, čo treba urobiť.

V prípade Decred investori kupujú letenky a cena každého lístka sa po niekoľkých blokoch upravuje. Aby ste vedeli, koľko to stálo kúpiť si lístok a koľko ROI na každom lístku, kliknite tu.

Neblio (NEBL)

Neblio, open-source blockchainové platformové riešenie pre podniky. Vývojári vyvíjajú aplikácie na platforme blockchain pomocou sady RESTful API.

Neblio (NEBL) tokeny, pôvodom z platformy Neblio, je médium uskutočňovania cezhraničných transakcií, rovnako ako ETH pre sieť Ethereum a GAS pre platformu NEO.

Ako staviť kryptomeny Neblio (NEBL)

Pokračujte kliknutím na ktorúkoľvek z peňaženiek na pracovnej ploche na oficiálnej stránke tento odkaz. Spustite a nainštalujte stiahnutú peňaženku.

Teraz, čo ste si stiahli, je prvou etapou šifrovanie vašej peňaženky. Môžete to urobiť vyhľadaním ponuky „Nastavenia“ a možnosti „Šifrovať peňaženku“.

V ďalšom procese bude potrebné odomknúť šifrovanú peňaženku. Zadajte prístupovú frázu, skontrolujte, či je začiarknutá možnosť „Iba na vytyčovanie“, a potom kliknite na tlačidlo OK.

Môžete pokračovať v financovaní svojej peňaženky niekoľkými žetónmi Neblio z burzy alebo kdekoľvek, kde ste ich zohnali.

Každý rok získate niečo viac ako 10% NEBL žetónov na svoje investície. To znamená, že keby ste na začiatku roka investovali 1 000 NEBL tokenov, na konci 365-denného obdobia by ste nazhromaždili 1105,17 NEBL tokenov. Tu je NEBL kalkulačka ktorá vám poskytne presnú návratnosť investícií do vašej skutočnej investície.

Upozorňujeme, že stávkovanie sa nemusí začať nasledujúcich 24 hodín, takže musíte byť trpezliví. Odmeny by ste mali začať dostávať hneď, ako budú stanovené.

Záver

Je veľmi dôležité, aby ste dostali správnu peňaženku zo správneho zdroja. Nechcete si nainštalovať aplikáciu na neoprávnené získavanie údajov, ktorá vám poskytuje dôležité informácie, ak sa vás to týka.

S Proof-of-Stake sa stanete súčasťou tých, ktorí zdieľajú zisky z transakcií potvrdených na blockchaine bez nutnosti ťažby, ktorá by mohla vyžadovať veľa energie a sofistikovaných hardvérových zariadení.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map