Trh Virie: Plne funkčný voľný trh

Technológia blockchain otvára nové prípady použitia po celom svete a za posledných pár rokov vzniklo veľa decentralizovaných projektov.

Projekt Virie je jedným z nich a vytvoril vôbec prvý voľný trh v najčistejšej podobe.

Trh Virie

Hlavným cieľom služby Market je umožniť používateľom vymieňať čokoľvek za všetko bez drahých poplatkov, oneskorení alebo nútenia využívať kryptoburzy na vykonávanie blockchainových transakcií. Meny Fiat alebo dokonca tovar a služby je možné použiť ako platbu na rozhraní The Virie Market.

Virie umožňuje používateľom nakupovať a predávať pomocou zabezpečeného platobného systému, ktorý umožňuje úplnú anonymitu, pretože používatelia nemusia pri účasti na obchode poskytovať svoje súkromné ​​informácie..

Integrovaný systém úschovy na trhu Virie Market je navrhnutý tak, aby nepoctiví používatelia v prípade pokusu o podvod skutočne prišli o peniaze. Každá strana musí zložiť sľub a vráti ho až po úspešnom dokončení transakcie.

Zjednodušene povedané, cieľom tejto platformy je konečne poskytnúť prvý decentralizovaný voľný trh tohto druhu, ktorý je skutočne rovnocenný a odolný voči hackerstvu alebo podvodom..

Za zmienku stojí, že Virie nie je platobný systém s Marketom. Je to trh (distribuovaná sieť Exchange) s veľmi užívateľsky príjemným platobným systémom. Virie je jedinečná v tom, že je to nástroj na používanie trhu, a nie naopak.

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov je v dnešnej dobe veľmi dôležitou témou na trhu s kryptomenami. Nielen krypto nadšenci sa starajú o svoje súkromie, ale aj tradiční používatelia internetu sa obávajú toho, ako sa zaobchádza s ich údajmi.

Virie používa kryptografiu na zabezpečenie nevystopovateľných transakcií. Prostredníctvom tejto metódy je prakticky nemožné dokázať, že transakcia bola odoslaná na konkrétnu adresu.

Transakcie zároveň nie je možné prepojiť s konkrétnym používateľom, ako to v súčasnosti môže veľa spoločností robiť s verejnými blockchainmi, ako sú bitcoiny (BTC) alebo ethereum (ETH)..

Virie teda poskytuje skutočné súkromie používateľom, ktorí chcú obchodovať na bezpečnom a decentralizovanom trhu, na ktorom sú hlavnými atribútmi sloboda, decentralizácia a súkromie..

Transakcie na Virie Market nevyžadujú ID alebo iné súkromné ​​informácie. Používatelia si môžu aplikáciu jednoducho stiahnuť a nainštalovať a začať nakupovať alebo predávať. Je možné vytvoriť neobmedzený počet účtov.

Ako je napájaný Virie?

Virie používa vlastnú implementáciu Proof-of-Stake, ktorá umožňuje používateľom ťažiť pomocou ich mincí. PoS je jedným z najpopulárnejších konsenzuálnych algoritmov na trhu a v súčasnosti napája rôzne blockchainové siete vrátane Binance Coin (BNB), Stellar (XLM), Cosmos (ATOM) a NEO, medzi inými.

Použitím PoS môže Virie konkurovať bankám a iným finančným inštitúciám. PoS je navyše energeticky efektívny konsenzusný algoritmus v porovnaní s Proof-of-Work (PoW), ktorý poháňa kryptomeny ako Bitcoin alebo Litecoin (LTC), ktoré na svoju činnosť potrebujú veľké množstvo energie.

S cieľom poskytnúť efektívne a revolučné riešenie blockchainu používa spoločnosť Virie protokoly PoS aj PoW. Tento hybridný protokol zaisťuje sieť pred hackermi a škodlivými entitami a tiež umožňuje veľmi rýchlo a užívateľsky príťažlivé prilákať väčší počet používateľov.

Na čo sa dá Virie použiť?

Virie možno použiť na nákup a predaj všetkého hodnotného, ​​zatiaľ čo ako platba sa používa prakticky čokoľvek hodnotného (fiat, kryptomena alebo tovar a služby). Napríklad nezávislý pracovník v krajine A môže ľahko dostať preferovanú menu od svojho zamestnávateľa v krajine B.

Zároveň je možné, aby si jednotlivci kúpili dom v konkrétnej jurisdikcii a platbu dostali do 10 – 20 minút.

Používatelia, ktorí nechcú používať tradičné platobné systémy ako PayPal alebo bankové prevody, môžu Virie ľahko začať používať bez drahých poplatkov, obmedzení alebo dlhého meškania.

Pokiaľ ide o motiváciu projektu, oficiálna stránka spoločnosti Virie vysvetľuje:

“Snažíme sa o všetko nové a pokročilé, ale najviac si ceníme slobodu.” Z tohto dôvodu experimentujeme so syntézou technológií a radšej hľadáme a pracujeme na špičkách, aby sme našli tie najúspešnejšie kombinácie a aplikácie, ktoré plánujeme v budúcnosti robiť. “

Výhody oproti iným systémom

Virie je skutočne decentralizovaná. Burzy kryptomeny v súčasnosti ponúkajú používateľom krypto riešenia, ale neposkytujú používateľom ich súkromné ​​kľúče. S prostriedkami sa v konečnom dôsledku zaobchádza na burze a môžu ich zmraziť, ak sa tak rozhodnú.

Decentralizácia nie je silnou stránkou pre rýchle siete kryptomien. Siete, ktoré sú rýchle a ponúkajú nízke poplatky, bývajú vysoko centralizované, čo je jeden z hlavných rozdielov od spoločnosti Virie.

Decentralizácia je jednou z hlavných čŕt tejto blockchainovej siete. Poskytuje používateľom možnosť ľahko obchodovať na voľnom a konkurenčnom trhu.

Virie má otvorený webový nástroj, ktorý umožňuje používateľom prezerať si informácie o subjektoch trhu pôsobiacich v danom priestore. Zároveň je možné sledovať bloky a transakcie na celom blockchainu Virie.

Spracovanie transakcií trvá 10 až 20 minút, pretože sieť využíva hybridné riešenie, ktoré kombinuje systémy PoS aj PoW.

Používatelia si môžu stiahnuť klientsky softvér Virie, ktorý je momentálne v testovacej sieti pre systémy Windows, Mac a Linux.

Ako už bolo spomenuté, Virie ponúka súkromie, ktoré chráni používateľov pred diktátorskými vládami a inými regulačnými agentúrami, ktoré chcú od používateľov zhromažďovať informácie.

Používatelia môžu ďalej obchodovať kedykoľvek bez ohľadu na pracovný čas alebo sviatky.

Používatelia budú môcť so svojimi peňaženkami a adresami pracovať pomocou konkrétneho hesla. Účty je tiež možné zálohovať.

Záver

Virie je blockchainová sieť, ktorá je plne decentralizovaná a ktorej cieľom je poskytnúť používateľom skutočne voľný trh za účelom výmeny tovaru a služieb..

Sieť ponúka používateľom aj funkcie ochrany osobných údajov, aby nástroje na analýzu blockchainu nedokázali vystopovať ich transakcie alebo prepojiť ich peňaženku, adresy alebo transakcie s konkrétnym používateľom..

Spoločnosť Virie navyše umožňuje rýchle a lacné transakcie decentralizovaným spôsobom pomocou hybridného systému, ktorý kombinuje riešenia Proof-of-Work a Proof-of-Stake..

Môžete si stiahnuť klientsky softvér Virie a získať viac informácií o projekte Virie tým, že navštívite ich oficiálna stránka.

Facebook: https://www.facebook.com/The-Virie-Project-106397074114548/?modal=admin_todo_tour Instagram: https://www.instagram.com/thevirieproject/ Twitter: https://twitter.com/thevirieproject

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map