Úvod do ekosystému archy

ARK je kryptomena známa ako mena blockchainu typu všetko v jednom. Prečo je to tak? Pretože ARK chce prepojiť všetky rôzne blockchainy každej jednej kryptomeny na trhu. ARK sa zrodila z ICO, ktorá sa začala 7. novembra 2016 a skončila sa 11. decembra 2016. V okamihu predaja tokenov bola cena tokenu archy približne 0,0099 USD. Ako zaujímavá informácia, majitelia ARK by mali návratnosť investícií vo výške 28 263%, ak by si ho kúpili pri predaji tokenov.

Ako ARK funguje?

ARK poskytuje používateľom, vývojárom a start-upom inovatívne technológie blockchain. Hlavným zámerom je vytvoriť celý ekosystém prepojených reťazcov a virtuálnu pavučinu nekonečných prípadov použitia. ARK využíva technológiu Smart Bridge, ktorá umožňuje, aby sa každá jednotlivá minca a každá mena stala ešte výkonnejšou.

Na trhu existujú rôzne kryptomeny. Bitcoin, ethereum a všetky ostatné alt-coiny. Každý z nich má špeciálnu vlastnosť. Čo však potom ARK poskytuje? Tím a vývojári spoločnosti ARK hľadajú najnovšie technológie blockchainu a rozširujú tak rozsah služieb, ktoré by táto kryptomena mohla ponúknuť. Implementáciou týchto technológií do ARK Core prostredníctvom premostených blockchainov (ARK Smart Bridge) vytvorí ARK Crew nové funkcie a poskytne cenné služby priemernému spotrebiteľovi. To by sa dosiahlo spojeniami a viacúčelovými dátovými poľami.

Bitcoin a Ethereum, jeden s blockchainom a druhý s inteligentnými zmluvami, budú môcť ťažiť z vývoja ARK. Budú schopní získať funkcie všetkých ostatných alt-coinov. Smart Bridge komunikuje medzi blockchainmi, čo umožňuje šírenie rôznych funkcií medzi sieťami.

Napríklad, ak spoločnosť vyvinie aplikáciu, ktorá sa má použiť iba v jednom blockchaine, čo ARK robí, je vytvoriť most (Smart Bridge) a rozšíriť využitie tejto aplikácie na inú sieť. Používatelia ARK majú možnosť spustiť ľubovoľnú konkrétnu funkciu z jedného blockchainu, ale v inej. Pre ľudí, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o ARK, je tu zoznam s niekoľkými vysvetľujúcimi videami:

Čo s cieľmi ARK – Čo je ARK?

Hlavným cieľom spoločnosti ARK Crew je zvýšiť adopciu spotrebiteľmi zameraním na rýchlu bezpečnú technológiu a praktické služby pre skutočných ľudí. Platforma ARK bude poskytovať vysoko bezpečný jadrový blockchain, integrujúci kľúčové decentralizované technológie a vyvíjať prípady použitia na predvádzanie schopností siete ARK. Využitím a integráciou týchto technológií sa ekosystém ARK v priebehu času prispôsobuje všetkým novým výzvam.

ARK je komunita. Je to rozmanitá skupina ľudí a súborov zručností. Peňažní manažéri, hudobníci, obchodníci, promotéri sociálnych médií a vlastníci firiem. Všetci by sa venovali spolupráci a rozvoju ekosystému a komunity ARK.

ARK je podkladový token. Je zabezpečená kryptografickou blockchainovou sieťou s delegovaným algoritmom Proof of Stake Algorithm.

ARK má sadu technológií Bridged Blockchain prostredníctvom technológie Smart Bridge. Tento inovatívny systém umožňuje komunikáciu medzi validovanými premostenými blockchainmi so schopnosťou vykonávať úlohy a pokročilými funkciami. Napríklad ARK Crew je schopná prepojiť mnoho populárnych blockchainov a vytvoriť zjednocujúce puto medzi rôznymi ekosystémami.

Funkcie ARK a jej sieť budú riadne zabezpečené. Zabezpečenie je hlavným bodom pre vývojárov ARK. Tím bude mať na starosti nepretržitú analýzu rizík a interné opakujúce sa penetračné testy, ktoré poskytujú systém, ktorý spĺňa vysoké štandardy vyžadované prostredím. Pokiaľ ide o bezpečnosť, súkromie je pre ARK dôležitou záležitosťou. Anonymná integrácia do siete poskytne používateľom voliteľné nastavenie súkromia pri odosielaní transakcie ARK na platforme ARK.

Jedným z hlavných bodov ekosystému ARK je to, že poslaním spoločnosti ARK je ľahká dostupnosť blockchainovej technológie pre spotrebiteľov. Chcú, aby zákazníci nemali pocit, že používajú nejakú technológiu. Zámerom je vybudovať most medzi virtuálnym svetom a realitou s jedinečnými službami, ktoré používatelia chcú, chápu a sú ochotní si ich kúpiť pomocou ARK. Pre viac podrobností abotu ARK môžete skontrolovať ich cestovná mapa.

A čo jeho budúcnosť?

V súčasnosti sa ARK obchoduje za 2,83 USD, podľa CoinCodex. V apríli sa cena meny pohybovala okolo 0,05 dolára. Na konci septembra sa jeho cena vyšplhala až na 4 doláre, kde zistila úroveň rezistencie.


ARK má v nadchádzajúcich časoch veľký potenciál rásť. ARK by mohla umožniť podnikom, používateľom a vývojárom používať rôzne funkcie z rôznych blockchainov. Prepojenie, ktoré vytvorila ARK, bude potrebné v budúcnosti, keď všetky blockchainy budú potrebovať niečo od druhého. Prečo sa musíme spoliehať iba na jeden blockchain, keď ostatní ponúkajú neuveriteľné nástroje a možnosti? Toto je bod, v ktorom robí rozdiel inteligentný most ARK.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map