Ako používať príkaz na zastavenie polohy

1. Čo je to príkaz na zastavenie polohy?

Poradie zastavenia polohy sa týka príkazu na zastavenie špeciálne umiestneného pre určitú pozíciu ,, ktorej S / L & Nastavenia T / P je možné vyhľadať a zrušiť na stránke [Otvorené objednávky]. Po nastavení parametrov stop-loss a take-profit bude príslušné množstvo pozícií vopred zmrazené.

2. Vysvetlenie termínu

1. TP & Spúšťacia cena SL: Preddefinovaná podmienka, ktorá spustí objednávku. Stop príkaz sa spustí, keď trhová cena dosiahne spúšťaciu cenu.

2. TP & SL Cena objednávky: Cena, za ktorú bude objednávka zadaná, ak dôjde k spusteniu objednávky. Používatelia sa tiež môžu rozhodnúť umiestniť za trhovú cenu, aby bolo možné objednávku zadať za najlepšiu aktuálnu cenu a vyplniť okamžite (nemusí sa vyplniť okamžite na extrémnych trhoch) po spustení.

3. TP & SL: Pri uzatváraní dlhej pozície by mala byť spúšťacia cena TP vyššia ako posledná cena, zatiaľ čo spúšťacia cena SL by mala byť nižšia ako posledná cena; Pri zatváraní krátkej pozície by mala byť spúšťacia cena TP nižšia ako posledná cena, zatiaľ čo spúšťacia cena SL by mala byť vyššia ako posledná cena.

3. Ako môžem dosiahnuť zisk & stop loss?

1. Prípadová štúdia

Prípad 1 (Zatvorte dlhú pozíciu pomocou podmieneného príkazu) :

Používateľ A má dlhý kontrakt BTC s priemernou otvorenou cenou 9 000 dolárov a očakáva uzavretie dlhej pozície na zastavenie straty, keď trhová cena klesne na 8 000 dolárov. Potom môže používateľ A zadať podmienenú objednávku podľa nasledujúcich parametrov:

【Spúšťacia cena】 8 000 dolárov

【Cena objednávky 7 7 950 dolárov (Pri vypredaní sa na rýchle vyplnenie objednávky odporúča cena nižšia ako spúšťacia cena; Dobrou voľbou je aj trhová cena).

Ak cena klesne na 8 000 dolárov, spustí sa stop-loss a dlhá pozícia sa uzavrie na 7 950 dolárov. (Ak je cena objednávky stanovená s trhovou cenou, pozícia sa okamžite uzavrie za trhovú cenu).

Ak chce užívateľ A uzavrieť dlhú pozíciu pre blokovanie svojich ziskov, potom by mala byť pozícia uzavretá za preddefinovanú cenu vyššiu ako 9 000 $.

Prípad 2(Zatvorte krátku pozíciu podmienečnou objednávkou)


Používateľ B má krátky kontrakt BTC s priemernou otvorenou cenou 9 000 dolárov a očakáva, že uzavrie krátku pozíciu na zastavenie straty, keď trhová cena stúpne na 10 000 dolárov. Potom môže používateľ B umiestniť podmienenú objednávku podľa nasledujúcich parametrov:

【Spúšťacia cena】 10 000 dolárov

【Cena objednávky 10 10 050 USD (Pri nákupe sa na vyplnenie objednávky odporúča cena vyššia ako spúšťacia cena; Dobrou voľbou je tiež trhová cena.)

Ak cena stúpne na 10 000 dolárov, spustí sa stop-loss a krátka pozícia sa uzavrie na 10 050 dolárov (Ak je cena objednávky stanovená s trhovou cenou, pozícia bude okamžite uzavretá za trhovú cenu).

Ak chce užívateľ B uzavrieť krátku pozíciu na uzamknutie svojich ziskov, potom by mala byť pozícia zatvorená za preddefinovanú cenu nižšiu ako 9 000 dolárov

Prípad 3 (Uzavretie dlhej pozície pomocou objednávky OCO)

Užívateľ C je držiteľom dlhej BTC zmluvy s priemernou otvorenou cenou 9 000 dolárov. Očakáva, že získa zisky, keď trhová cena vzrastie na 10 000 dolárov, a zastaví straty, keď sa trhová cena zníži na 8 000 dolárov. Potom môže užívateľ C zadať objednávku OCO podľa nasledujúcich parametrov:

Trigger spúšťacia cena TP 10,000 10 000 dolárov

【Cena objednávky TP】 Vyberte trhovú cenu (alebo zadajte ceny ako 9 950)

SL spúšťacia cena 8 8 000 dolárov

SL spúšťacia cena】 Vyberte trhovú cenu (alebo zadajte ceny ako 7 950)

T / P sa spustí, ak cena vyskočí na 10 000 dolárov a používateľ môže okamžite obchodovať za trhovú cenu (ak je prednastavená cena objednávky 9 950, potom sa uzavrie na 9 950), medzitým budú nastavenia S / L neplatné.

Prípad 4 (Uzavrite krátku pozíciu pomocou objednávky OCO)

Užívateľ D je držiteľom krátkeho BTC kontraktu s priemernou cenou 9 000 dolárov. Očakáva, že dosiahne zisky, keď trhová cena poklesne na 8 000 dolárov, a zastaví straty, keď trhová cena prudko stúpne na 10 000 dolárov. Potom môže užívateľ D zadať objednávku OCO podľa nasledujúcich parametrov:

Trigger spúšťacia cena TP】 8 000 dolárov

【Cena objednávky TP】 Vyberte trhovú cenu (alebo zadajte ceny ako 8 050)

SL spúšťacia cena 10,000 10 000 dolárov

SL cena objednávky】 Vyberte trhovú cenu (alebo zadajte ceny ako 10 050)

T / P sa spustí, ak cena klesne na 8 000 dolárov a používateľ môže okamžite obchodovať za trhovú cenu (ak je prednastavená cena objednávky 8 050, potom sa uzavrie na 8 050), medzitým budú nastavenia S / L neplatné; S / L sa spustí, ak cena stúpne na 10 000 dolárov a používateľ môže okamžite obchodovať za trhovú cenu (ak je prednastavená cena objednávky 10 050, potom sa uzavrie na 10 050), medzitým budú nastavenia T / P neplatné.

Pozastavte nastavenie príkazu na zastavenie a spustite pravidlá

Poznámka:

  1. Pozície a marža budú zmrazené, kým sa nespustí príkaz na zastavenie.
  2. Môže sa stať, že príkaz na zastavenie sa nespustí úspešne a objednávka sa nemusí dať zadať z dôvodu faktorov, ako sú cenové obmedzenia, obmedzenia pozícií, nedostatočná marža, stav, keď sa neobchoduje, a systémové chyby. Rovnako ako bežné limitné objednávky sa nemusí úspešne spustené limitné objednávky vyplniť. Nevyplnené limitné objednávky sa zobrazia v sekcii [Otvorená objednávka].

3. Ak je objednávka vyplnená, vaša existujúca pozícia sa uzavrie alebo sa otvorí nová pozícia. Ak sa objednávku nepodarí vyplniť, vaša pozícia a marža budú stále existovať.

4. Ak je objednávka aktivovaná, pretože je splnená podmienka spustenia, ak preddefinovaná cena objednávky prekročí cenový limit, systém zadá objednávku s najvyššou alebo najnižšou trhovou cenou v čase aktivácie.

5. Budú existovať rôzne obmedzenia týkajúce sa výšky objednávky jediného zastavenia – trhová objednávka pre rôzne zmluvy (obmedzenia budú upravené podľa trhových zmien).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map