Ako sa zúčastniť 11. projektu OKEx Jumpstart DEAPCOIN (DEP)

KROK PRVÝ: ZAREGISTRUJTE SA NA OKEx A PREDAJTE OVERENIE NA 2 ÚROVNI KYC

Na domovskej stránke OKEx kliknite na "Prihlásiť Se" v pravom hornom rohu a zaregistrujte sa na OKEx. Môžete sa zaregistrovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónu, potom sa systematicky odošle 6-miestny kód, vyplňte správne číslo a potom dokončíte registráciu.

Ak sa chcete zúčastniť programu OKEx Jumpstart, musíte vopred absolvovať overenie úrovne KYC 2. Prihláste sa do svojho účtu a kliknite na ikonu "Overenie KYC" pod ikonou vášho profilu. Celkovo existujú tri 3 úrovne overenia, každá obsahuje odlišné požiadavky na informácie a limity pre výber z 24 hodín. Zadajte svoje individuálne informácie, aby ste prešli overením KYC. Upozorňujeme, že niektoré oblasti nie sú kvalifikované na účasť v programe Jumpstart, ktorý je uvedený v oznámení.

KROK DRUHÝ: KÚPTE CRYPTO A OBCHODUJTE

Nové pravidlá programu OKEx Jumpstart zahŕňajú reláciu exkluzívneho pridelenia OKBelievers a reláciu exkluzívneho pridelenia OKTraders. Používatelia sú povinní buď držať aspoň 100 kryptomien platformy OKEx – OKB byť OKBelievers, alebo obchodovať najmenej 5 ekvivalentov BTC za OKTraders.

Ak chcete kúpiť OKB, musíte kliknúť "Kúpte si krypto" na hornom paneli s ponukami a potom vyberte OKB, menu, ktorú chcete kúpiť, a spôsob platby. Vyplňte čiastku meny do poľa a systém vypočíta, koľko OKB získate. Minimálna hranica je 100 OKB a teraz je cena OKB 4,42 USD, potom môžeme vyplniť „442“ a kliknúť "Kúpte teraz" prejdete na stránku platieb tretích strán. Po vyrovnaní platby bude 100 OKB prevedených do vašej peňaženky OKEx. Môžete to skontrolovať "Majetok".

Môžete tiež vymeniť iné kryptomeny za OKTrader. Na hornom paneli ponuky kliknite na ikonu "Obchod" a potom vyberte "Spotové obchodovanie", môžete si zvoliť obchodné páry na ľavej ruke a kúpiť tak potrebné kryptomeny. Vypočítame vašu akumulovanú objemovú hodnotu ekvivalentnú BTC od založenia OKEx, vrátane spotového obchodovania a obchodovania s maržou.

KROK TRETÍ: ZÍSKAJTE KOEFICIENT ROZDELENIA

Aby ste dosiahli najvyšší prideľovací koeficient, musíte držať 5 dní pred t konzistentne najmenej 2 500 OKBčas posledného náhodného momentu predaja okien alebo vaša akumulovaná spotová čiastka od založenia spoločnosti OKEx je vyššia ako 100 vypočítaná v BTC.

Stručne povedané, čím vyššie množstvo OKB držíte, tým je zaručený vyšší koeficient pridelenia. Ak nedržíte OKB 5 dní vopred, môžete si kúpiť väčšie množstvo OKB pred časom posledného náhodného momentu predaja tokenu na dosiahnutie limitu účasti. Upozorňujeme, že každý deň budeme náhodne zaznamenávať držanie OKB používateľov, a to vrátane finančného účtu, spotového účtu, účtu Fiat a maržového účtu..

Pokiaľ ide o OKTraders, všimnite si, že historický akumulovaný objem spotového obchodovania zahŕňa objem spotového obchodovania a objem obchodovania s maržou.

Vzorec pridelenia, individuálny koeficient pridelenia a záznamy snímok OKB si môžete pozrieť na domovskej stránke OKEx Jumptusers a oznámení.

KROK ŠTVRTÝ: ZÁVEREČNÉ PREDAJNÉ ZASADNUTIE 8. apríla

Predaj tokenov OKEx Jumpstart bude spustený 8. apríla. Relácia OKBelievers Exclusive Allotment sa otvorí o 04:00 (UTC) a relácia OKTraders Privilege Allotment sa otvorí o 05:00 (UTC). Každá relácia predaja tokenov bude trvať 30 minút. Pred jeho ukončením nie je stanovený žiadny limit.

Ako príklad si vezmeme reláciu OKTraders Privilege Allotment.

Na domovskej stránke OKEx Jumpstart kliknite po prečítaní oznámenia na „Prečítal som si“.

Teraz môžete skontrolovať pravidlá predaja tokenov, podrobnosti prideľovania, mieru pridelenia a odpočítavanie pridelenia.

Kliknite na „Podrobnosti o pridelení“ a vstúpte na stránku DEP Sale.

Vyplňte pridelenú čiastku DEP a systém vypočíta, koľko to bude stáť OKB. Tu môžete vidieť svoj celkový zostatok OKB.

Kliknite na „Prihlásiť sa na odber“, potom sa dostanete do poradia prihlásených na odber a váš výsledok pridelenia bude oznámený 30 minút po skončení relácie..

Podrobnosti, ako sú limity jednotlivých predplatných a výmenný kurz každého predaja tokenov, budú oznámené v OKEx Jumpstart x Detaily predaja tokenu DEAPCOIN (DEP).

Po skončení obdobia prideľovania sa tokeny pripíšu na používateľský účet OKEx Funding a odpočíta sa zodpovedajúca suma OKB. Zvyšná zostávajúca suma OKB pozastavená na účely predplatného bude uvoľnená. Druhá relácia prideľovania začne po dokončení výpočtu výsledkov. Môžete použiť OKB vydané z prvej relácie v druhej relácii.

Teraz ste sa úspešne zúčastnili programu OKEx Jumpstart. Potom môžete počkať, kým bude kryptomena uvedená do obchodovania. Obchodný pár DEP / USDT bude otvorený o 7:00 (UTC) a DEP / USDK o 9:00 (UCT), v rovnaký deň ako predaj tokenov Jumpstart.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa pravidiel alebo transakcií, môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu online alebo odoslať lístok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map