Navigácia v rôznych účtoch OKEx

Zaujímalo vás, koľko typov účtov je na OKEx?

Odpoveď je 9 – Finančný účet, spotový účet, maržový účet, futures účet, trvalý swapový účet, účet opcií, účet Fiat, sporiaci účet a Ťažobný účet.

Mohlo by sa zdať skľučujúce, keď musíte spravovať 9 rôznych účtov, nehovoriac o tom, že musíte dohnať neustále sa meniaci trh nepretržite. Účty sú však špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim rôznym obchodným potrebám, aby ste z nich mohli vždy vyťažiť maximum. Poďme sa pozrieť na účty a ich funkcie.

Rôzne účty & ich funkcií

Ponúkame rôzne účty, ktoré umožňujú používateľom pohodlne spravovať svoje aktíva a kontrolovať riziká. Aktíva v každom účte sú nezávislé a vzájomne prenosné. Napríklad, ak používatelia potrebujú vykonať spotové obchodovanie alebo obchodovanie s derivátmi, musia vopred previesť finančné prostriedky na svoje príslušné spotové alebo derivátové účty prostredníctvom portu na prevod finančných prostriedkov..

1. Finančný účet

Zvážte to ako svoj „hlavný“ účet v spoločnosti OKEx, pretože finančný účet spravuje vklady, výbery a zostatok na vašom fonde. Akékoľvek airdropy a bonusy, ktoré vyhráte z našich promo akcií, sa tiež pošlú na váš finančný účet (nezabudnite ich navštíviť na našej webovej stránke!). Môžeš vložte prostriedky na svoj Finančný účet, alebo vyberajte prostriedky zo svojho platobného účtu do svojej osobnej peňaženky alebo účty na iných platformách.

2. Spotový účet

Spotový účet sa používa na spotové obchodovanie. Tu si môžete skontrolovať zostatok na mieste obchodovania a použiť ho na obchodovanie so všetkými pármi na spotovom trhu. Ak chcete obchodovať, musíte najskôr previesť finančné prostriedky na svoj spotový účet zo svojho platobného účtu.

3. Maržový účet

Maržový účet špeciálne navrhnutý pre obchodovanie s maržou. Každý pár obchodovania s maržou je prepojený s jedným Maržovým účtom, a musíte riadiť riziká osobitne pre každý obchodný pár. Ak chcete vykonať obchodovanie s maržou obchodného páru, musíte previesť finančné prostriedky v rovnakej mene ako podkladová mena alebo kótovať menu tohto páru na príslušný maržový účet. Priamy prevod prostriedkov je k dispozícii na Maržových účtoch obchodných párov s rovnakou podkladovou menou (napr. Môžete prevádzať ETH z Marginového účtu ETH / USDT na Marginový účet ETH / BTC).

4. Futures účet

Futures účet sa používa na obchodovanie s futures. Každá futures zmluva má jeden zodpovedajúci futures účet, a výnos a riziko na každom účte sa počíta osobitne. Pretože máme dva typy futures kontraktov, s USDT a Maržou, prevod medzi účtami funguje odlišne. Iba základné meny, ako napríklad BTC a ETH, je možné prevádzať ako marže na futures účty futures kontraktov s coinmi na okraj a iba USDT je ​​možné prevádzať ako marže na futures účty futures kontraktov s USDT.

5. Perpetual Swap Account

Perpetual Swap Account sa používa pri permanentnom swapovom obchodovaní. Podobne ako Maržový účet, každá trvalá swapová zmluva má samostatný trvalý swapový účet, a výnos a riziko na každom účte sa počítajú osobitne. Iba perzistentné meny, ako napríklad BTC a ETH, je možné prevádzať ako marže na Perpetual Swap Accounts perpetual swapových kontraktov s maržou na mince a iba USDT je ​​možné prevádzať ako marže na Perpetual Swap Accounts per trvalých swapových kontraktov s USDT.

6. Možnosti účet

Opčný účet slúži na obchodovanie s opciami. Pretože sme už spustili obchodovanie s opciami BTC, môžete teraz obchodovať vložením BTC do svojho účtu opcií.

7. Spotový účet

Spotový účet sa používa na spotové obchodovanie. Vy môže vymieňať fiat menu na kryptomenu podľa systémového výmenného kurzu. Prevedené kryptomena sa uloží na váš účet Fiat.

8. Sporiaci účet

Sporiaci účet je miesto, kde ukladáte svoje výnosy zo sporenia. Úspory sú produkt s pridanou hodnotou, ktorý umožňuje používateľom zdieľať príjem spoločnosti OKEx z maržových pôžičiek. Logika je jednoduchá. Keď vložíte svoje náhradné mince na Sporiaci účet, požičiame fond našim obchodníkom s maržami ako maržové pôžičky. Potom bude časť úroku z marže zhromaždená od obchodníkov pridelená ako úrok z vašich úspor. Existuje žiadna minimálna požiadavka na vklad ani obmedzenia blokovania. Svoje náhradné mince môžete dobre využiť so sporením.

9. Ťažobný účet

Ťažobný účet sa používa na ukladanie výťažku z OKEx Pool. Môžete použiť prostriedky na svojom ťažobnom účte na vkladanie tokenov a váš výnos z ťažby kryptomeny vygenerovaný v OKEx Pool sa tiež pripíše na váš ťažobný účet príslušnej kryptomeny..

Hlavný účet & podúčty

Môžete si všimnúť, že neexistujú dva typy účtov, ktoré sme nepokryli – hlavné účty a ich podúčty. Hlavný účet môže požiadať o viac podúčtov a každý podúčet má nezávislé číslo účtu a heslo. Podúčty sa spravujú prostredníctvom hlavného účtu prostredníctvom rozdelených povolení. Časť vašich prostriedkov je možné previesť na podúčty, aby ste mohli obchodovať s spotmi, maržami, futures a opciami samostatne bez použitia prostriedkov z hlavného účtu. Vy však nemôže vyberať prostriedky z vašich podúčtov. Najprv musíte previesť prostriedky zo svojich podúčtov na hlavný účet a potom odtiaľ vybrať prostriedky.

Úroveň poplatkov za transakcie a úroveň overenia KYC vašich podúčtov sú rovnaké ako úrovne hlavného účtu. Ale počty požiadaviek na objednávky z hlavného účtu a každého podúčtu sa počítajú osobitne. Týmto spôsobom môžete obchodovať flexibilnejšie a ľahšie sa vám spravuje.

Stále zmätený?

Niekedy aj my. Nerobte si starosti, sme vám kedykoľvek k dispozícii. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom e-mailu [email protected] alebo sa s nami porozprávajte na telegrame https://t.me/OKExOfficial_English!

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map