Obchodujte inteligentne a zarábajte ostro

Spoločnosť OKEx je lídrom na trhu v oblasti blockchainu a kryptomeny z hľadiska objemu obchodovania, obsluhovaných krajín a užívateľskej základne. Spoločnosť OKEx ponúka používateľom z viac ako 100 krajín najkompletnejšiu skupinu produktov v tomto odbore, od spotového obchodovania, obchodovania s maržami, obchodovania s C2C, ako aj krypto derivátov, ktoré pomáhajú obchodníkom, baníkom a inštitucionálnym investorom optimalizovať ich investičné stratégie..

Tento článok vás prevedie širokou škálou produktov, ktoré vám prináša spoločnosť OKEx, a umožní vám stať sa inteligentným obchodníkom v spoločnosti OKEx.!

Varovanie spojlera: posuňte sa nadol a ďalšie odmeny budú vo vašom účte OKEx po tom, čo sa naučíte obchodovať na OKEx!

Pred začatím obchodovania sa nezabudnite zaregistrovať a dokončiť overenie KYC2! V tomto článku nájdete ďalšie informácie o tom, ako dokončiť overenie KYC.

Keď sa zaregistrujete v spoločnosti OKEx a dokončíte 2. stupeň overenia identity, nezabudnite vyplniť svoj denná kryptoučovacia misia sledovaním videa alebo čítaním článku zverejneného Akadémou OKEx Academy a bitcoiny zadarmo sú vo vašej peňaženke! V článku nájdete podrobný návod, ako každý deň zarobiť bitcoiny zadarmo!

  1. Spotové obchodovanie z kryptomeny na kryptomenu

Ako sa technológia blockchain neustále vyvíja a prijíma, na trh je k dispozícii viac tokenov na obchodovanie. V spoločnosti OKEx sa zaväzujeme poskytovať vynaliezavú, užívateľsky prívetivú a vyhovujúcu platformu na obchodovanie a pomáhať rásť blockchainovým projektom.

OKEx je jedným z najväčších svetových trhov podľa objemu obchodov a ponúka obchodníkom silnú likviditu. Poskytujeme viac ako 200 vysoko kvalitných aktív s viac ako 400 obchodnými pármi uvedenými na obchodovanie.

Kliknite sem a dozviete sa viac o tom, ako uskutočniť spotový obchod!

  1. Obchodovanie s maržou

Margin trading je spôsob obchodovania požičiavaním aktív od obchodníkov alebo búrz. Umožňuje používateľom použiť malé množstvo počiatočného kapitálu na využitie svojich pozícií na maximalizáciu zisku pri spotovom obchodovaní.

Spoločnosť OKEx podporuje celkovo 34 aktív pri obchodovaní s maržami vrátane BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, USDT, BSV, DASH, EOS, NEO, QTUM, TRX, XRP, ADA, ALGO, ATOM, BTM, BTT, ELF, HC, IOST, IOTA, LINK, OKB, OMG, ONT, VSYS, XLM, XMR, XTZ, ZEC, ZIL, HBAR a RVN.

Kliknite sem a dozviete sa viac o tom, ako uskutočniť spotový obchod!

  1. Futures obchodovanie

Spoločnosť OKEx sa usiluje poskytnúť používateľom všetky dostupné možnosti obchodovania s cieľom zaistiť riziká a usilovať sa o vyšší rast aktív. Preto ponúkame prvé futures na obchodovanie s kryptomenami na svete. Od svojho uvedenia na trh bol kladne prijatý našimi inštitucionálnymi klientmi, profesionálnymi obchodníkmi i baníkmi.

Tu podporujeme hlavné kryptoaktíva, konkrétne Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, XRP, TRX a Ethereum Classic

Kliknite sem a dozviete sa viac o tom, ako vykonávať obchodovanie s futures!

  1. Obchodovanie s opciami

Spoločnosť OKEx v súčasnosti ponúka opčné zmluvy so štyrmi rôznymi dátumami splatnosti. Predaj vyžaduje krátku kvalifikáciu, ktorú je možné povoliť absolvovaním kvízov. Predaj opcií vyžaduje, aby aktíva dostupné na účte predstavovali najmenej 0,2 BTC (alebo ekvivalent iných aktív) alebo aby objem obchodov na opčnom účte za posledných 30 dní nebol nižší ako 2 BTC (alebo ekvivalent iných aktív)

Po otvorení pozície opcie buďte opatrní pri kontrole rizika. Keď zostatok na účte dosiahne udržiavaciu maržu, znamená to, že pozícia čelí väčšiemu riziku; keď je zostatok na účte nižší ako udržiavacia marža, vaša pozícia bude zlikvidovaná.

Kliknite sem a dozviete sa viac o tom, ako vykonávať obchodovanie s futures!

Spoločnosť OKEx s potešením oznamuje exkluzívnu ponuku pre používateľov, ktorí sú pre nás noví! Dokončením jednoduchých úloh uvedených nižšie získate na svojom účte až 11,5 USD ako ďalšiu odmenu.

Obdobie odmien: (10:00 UTC) 1. júla 2020 až 11. júla, 2020 (12:00 PM UTC).

– Ak ste tak ešte neurobili, zaregistrujte sa.

– Kompletné overenie KYC úrovne 2 (+ 0,5 USD)

– Dokončite ľubovoľnú sumu vkladu (+1 USDT)

– Nakúpte ľubovoľnú kryptomenu prostredníctvom platformy OKEx „Buy Crypto“ (+1 USDT)

– Vykonajte ľubovoľné z nasledujúcich krokov: spotové obchodovanie kryptomena na kryptomenu / obchodovanie s maržou / obchodovanie s futures / obchodovanie s opciami (+ 2 USD)

– Nakúpte a získajte OKB (+2 USDT)

– Urobte nám tri nové odporúčania pomocou svojho referenčného odkazu (+5 USDT)

Nezabudnite KAŽDÝ DEŇ VYDARIŤ BITCOINY ZADARMO sledovaním videa alebo čítaním článku publikovaného v Akadémii OKEx! V článku nájdete podrobný návod, ako každý deň zarobiť bitcoiny zadarmo!

Sledujte nás na Telegrame (odkaz :) a Twitter (odkaz :), sledujte ďalšie novinky o nadchádzajúcich správach a udalostiach od nás!

Podmienky: Odmeny sa použijú do 15 pracovných dní po skončení kampane. Každý účet môže odmenu uplatniť iba raz, každá splnená misia sa započíta iba raz, odmeny sa nebudú hromadiť opakovane. Odmeny za kampaň sa vyplácajú iba na váš hlavný účet.

Varovania: Registrácia viacerých účtov na farmu OKEx odmena alebo iné nečestné správanie bude mať za následok okamžité ukončenie všetkých pridružených účtov. Falošné účty a škodlivé pokusy o získanie odmien nie sú povolené a tieto účty nebudú odmeňované.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map