OKEx vidí 7 nových záznamov DeFi, viac propagácií a najväčšie vypaľovanie OKB

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň

Tento týždeň sme v spoločnosti OKEx dokončili deviate kolo výkupu OKB & Horieť popri uvádzaní ďalších tokenov a derivátov, ako sú SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE a KSM, na podporu nášho ekosystému DeFi. 

Spustili sme tiež program odmien OKEx pre krypto nováčikov, aby sme sa naučili obchodovať na OKEx a zarábať BTC a USDT. Prebiehajú tiež nové propagačné aktivity vrátane rozdávania videí YouTube OKExAlts a nových osláv výpisu mincí. Nakoniec sme tiež inovovali náš plán odstupňovaného pomeru rezervy na údržbu – čo znamená, že teraz môžete obchodovať s vyššou pákou!

Deviaty výkup OKB & Horieť 

V našom pokračujúcom úsilí o podporu udržateľnosti ekosystému OKB a poskytnutie väčšej dlhodobej hodnoty pre OKBelievers sme dokončili deviate kolo výkupu OKB & Horieť medzi 1. júnom a 31. augustom. 

Toto kolo bolo vôbec najväčšie a 30% transakčných poplatkov zo spotového trhu sa použilo na spätný odkúpenie a spálenie celkom 3 816 358,49 OKB, čo zodpovedá 21 000 000 USD..

Propagácie

OKExAlts YouTube Video prezradí

Sledujte naše tretie video #OKExAlts keď vás prevedieme dvoma najbežnejšími typmi altcoinov – mincami založenými na ťažbe a stablecoinami. Môžete sa tiež prihlásiť na odber našich Kanál YouTube, označte, že sa vám video páči, a podľa pravidiel v poli s popisom zadajte náš časovo obmedzený darček 100 USD. Akcia potrvá do 6. septembra 23:59 UTC. 

Odmeny pre začiatočníkov OKEx

Program odmien OKEx umožňuje každému začiatočníkovi OKEx získať BTC a USDT v hodnote 80 dolárov jednoduchým nákupom, vkladom a obchodovaním s kryptami. Zaregistrujte sa a naučte sa, ako tieto odmeny získať už teraz.

Zoznam UMA x propagácia bonusov na Twitteri 

Pripojiť sa k UMA bonusová udalosť na našom Twitteri zdieľať 2 000 výherných fondov UMA vykonaním týchto jednoduchých krokov: retweet, komentovanie a označenie dvoch priateľov. Vyberieme jedného šťastného výhercu pre bonus 100 UMA a 30 používateľov pre bonus 30 UMA. 

Zarábajte až 200% APR na UMA (exkluzívne pre nových používateľov OKEx)

Počas propagácie UMA sú účastníci povinní zadržať v sieti najmenej 10 tokenov UMA. Prvých 100 nových používateľov, ktorí vkladajú alebo obchodujú s UMA na OKEx, si môžu vychutnať až 200% APR. Zaregistrujte sa do 18. septembra UTC, aby ste mohli využiť túto akciu. 

Zarobte až 200% KLAY (exkluzívne pre nových používateľov OKEx)

Počas propagačného obdobia pre KLAY sa môžu používatelia, ktorí sú držiteľmi tokenu na OKEx, tešiť až z 200% ročného percentuálneho výnosu. Celkovo sa rozdá 100 000 v KLAY a propagácia potrvá do 10. septembra do 2:00 UTC.

Nové výpisy tento týždeň

OKEx tento týždeň uviedol sedem nových DeFi tokenov – SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE a KSM – popri obchodovaní s maržou & úspory a trvalé výmeny za ďalšie tokeny DeFi.

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap je ďalším krokom vpred v dizajne protokolu Uniswap. SushiSwap prevzal elegantný základný dizajn Uniswap a pridal funkcie zamerané na komunitu, ktoré pomáhajú vylepšiť systém protokolu a poskytujú ďalšie výhody zúčastneným aktérom.

YFValue (YFV)

YFV je riadiaci token protokolu YFValue. Jeho cieľom je sprístupniť skutočnú hodnotu financií z výnosového poľnohospodárstva všetkým používateľom prostredníctvom jeho jedinečných funkcií, ako je hlasovanie o miere inflácie ponuky a systém odporúčaní s automatickým vypaľovaním, ktoré sa vykonáva plne na reťazci.

PowerPool (CVP)

PowerPool je protokol ponúkajúci pohodlné riešenie na združovanie riadiacich tokenov. Umožňuje držiteľom tokenov požičiavať, združovať a požičiavať si tokeny riadenia, získavať z nich príjmy a akumulovať moc riadenia v protokoloch založených na éteru. Jeho cieľom je rozšíriť užitočnosť riadiacich tokenov na koncových používateľov a poskytnúť novú úroveň koordinácie pre rozhodovanie v ekosystéme Defi..

UMA (UMA)

UMA je platforma zmlúv DeFi postavená tak, aby umožňovala univerzálny prístup na trh a poháňala finančné inovácie, ktoré umožňovali verejné blockchainy bez povolení, ako napríklad Ethereum. Definuje protokol otvoreného zdroja, ktorý umožňuje ľubovoľným dvom protistranám vytvárať ich finančné zmluvy. Zmluvy UMA sú zabezpečené iba na základe ekonomických stimulov, vďaka čomu sú samy vynútiteľné a univerzálne prístupné.

Klaytn (KLAY)

Klaytn je podniková platforma zameraná na služby, ktorá poskytuje užívateľsky príjemný blockchainový zážitok. Umožňuje dnes podnikom a podnikateľom zachytiť hodnotu pomocou technológie blockchain kombináciou najlepších funkcií verejných blockchainov a súkromných blockchainov prostredníctvom efektívneho hybridného dizajnu..

UniTrade (OBCHOD) 

UniTrade je úplne decentralizovaná obchodná platforma v priestore DeFi postavená na vrchole likviditných fondov Uniswap a nevyžaduje žiadny KYC, žiadne účty a nemá žiadne obchodné limity. Na OKExe môžete začať obchodovať.

Kusama (KSM)

Kusama je sieť postavená na to, aby agenti zmeny prevzali kontrolu, podnietili inovácie a narušili súčasný stav. Pre vývojárov je Kusama skúšobným priestorom pre behové upgrady, riadenie na reťazci a reťazce. 

SUSHI: Margin Trading & Úspory a neustále výmeny 

Obchodovanie s maržou SUSHI, funkcia úspor a permanentný swap s maržou s mincami a USDT bol spustený od 9. septembra 9:30 UTC. Viac informácií o pároch swap a požiadavkách na úrovne poplatkov sa dozviete tu. 

YFI / YFII / DOT: Margin Trading, Savings, Perpetual Swaps & Budúcnosť

Okrem uvedenia YFI na trh & Obchodovanie s maržou YFII a úspory, teraz môžete obchodovať so swapom YFIUSDT a swapom YFIIUSDT, ako aj swapom DOTUSD, swapom DOTUSDT a swapom YFIUSD s pákovým efektom až 75x.

CRV & UMA: Margin Trading & Úspory a neustále výmeny 

Obchodovanie s maržami CRV a UMA, úspory a obehové swapy s maržou s mincami a USDT boli spustené 4. septembra o 7:00 UTC. Viac informácií o swapových pároch a požiadavkách na úrovne poplatkov nájdete tu. 

Aktualizácia produktu

Úpravy termínových obchodov a plán pomerných marží s úrovňou trvalej výmeny

Po našej nedávnej úprave harmonogramu pomeru marží a odstupňovaných úrovní termínových obchodov futures si môžu používatelia vychutnať obchodovanie na OKEx s vyššími limitmi pozícií a vyššou pákou – až 125x. Viac podrobností sa dozviete tu.

Úprava rozvrhu pomeru odstupňovanej údržby

Spoločnosť OKEx 4. septembra upravila plán odstupňovaného pomeru rezervy na údržbu od 7:00 do 7:30 UTC 4. septembra. Teraz môžete obchodovať s nasledujúcimi mincami s 10-násobnou pákou: BTC, ETH, EOS, LTC, OKB, ETC, BCH, XRP, TRX, BSV, DASH, NEO, QTUM, ADA, ATOM, IOST, IOTA, ONT, ZEC a XMR. Používatelia môžu navyše obchodovať s 5-násobnou pákou: LINK, DOT, XLM a ALGO.

Tu môžete skontrolovať podrobnosti o pákach po nastavení.

Večné pozastavenie výmeny

Aby sme optimalizovali naše služby a zlepšili obchodné skúsenosti používateľov, inovovali sme náš trvalý swapový systém 3. septembra od 12:00 do 12:00 UTC

OKEx na akciách

Minulá udalosť: Okrúhly stôl OKExDeFi – Aave

V tomto okrúhlom stole sme pozvali Staniho Kulechova, generálneho riaditeľa a zakladateľa spoločnosti Aave, aby sa podelil o svoje postrehy o novinkách v oblasti požičiavania kryptomien a DeFi. 

Celú rekapituláciu si môžete pozrieť tu dozvedieť sa viac o systéme, ktorý stojí za Aave a licenciou Veľkej Británie na elektronické peniaze, pripravovanom Aave v2, ako vidí Kulechov centralizovaných hráčov v priestore DeFI a jeho názoroch na DeFi všeobecne.

Okrúhly stôl OKExDeFi: Aragón

Na okrúhlom stole OKEx DeFi 7 náš generálny riaditeľ Jay Hao hovoril s Luisom Cuendeom, zakladateľom a generálnym riaditeľom Aragónu, a diskutoval o budúcnosti decentralizovaného autonómneho riadenia.

Prihláste sa na odber oficiálny kanál YouTube pre celú epizódu a ďalšie videá z našej série Okrúhly stôl OKExDeFi.

Nadchádzajúca udalosť: OKExDeFi AMA Series – Universal Market Access (UMA)

8. septembra pozveme na našu adresu Hart Lambura, spoluzakladateľa spoločnosti Universal Market Access oficiálny telegramový kanál. Nalaďte si od 12:00 do 13:00 UTC pre živú diskusiu o UMA, platforme decentralizovaných finančných zmlúv. 

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map