Najlepší sprostredkovatelia ETF

ETF alebo fondy obchodované na burze sa dnes rýchlo stávajú jedným z najobľúbenejších aktív na obchodovanie na trhu. Jedná sa o fondy, ktoré sa obchodujú na hlavných burzách rovnakým spôsobom ako akcie. Existuje však niekoľko kľúčových rozdielov, ktoré z ETF robia atraktívnu voľbu, ak hľadáte vyvážené a dobre diverzifikované portfólio.

ETF sú v podstate ručne vybrané fondy, ktoré sa skladajú z niekoľkých rôznych aktív z konkrétnej oblasti. Môžu to byť akcie, dlhopisy, komodity alebo ďalšie a zvyčajne sú spojené s konkrétnym hospodárskym odvetvím, aj keď nie vždy.

Tu sme predstavili nielen niektorých z najlepších sprostredkovateľov ETF, z ktorých si môžete vyberať, ale podrobne rozoberieme aj niektoré dôvody, prečo by pre vás mohlo byť obchodovanie s ETF vhodnou voľbou..

Prečo sú ETF populárnou voľbou?

Existuje niekoľko dôležitých dôvodov, prečo si obchodníci pri budovaní svojho portfólia vyberajú Fondy obchodované na burze. Tieto dôvody môžu platiť aj pre váš vlastný obchodný štýl a cestu:

Diverzifikácia: ETF by mal byť vďaka svojej podstate dobre diverzifikovaný. Pretože sú to v podstate koše akcií alebo iných aktív vytvorených z mnohých oblastí zvyčajne v konkrétnom sektore, ponúka ETF širšie vystavenie sa odvetviu. Napríklad US Global Jets ETF ponúka prístup k viac ako 30 akciám leteckých spoločností vyváženým v celom priemysle.

Efektivita nákladov: Obchodovanie s ETF sa podobá obchodovaniu v podielových fondoch, aj keď často bez poplatkov. S mnohými z najlepších maklérov ETF, ktorých sme uviedli a umožňujú obchodovanie ETF bez poplatkov a provízií, je ideálny čas na zapojenie sa do aktíva.

Odborne zvolené: ETF sa vytvárajú s množstvom zvažovaných parametrov. Môžu byť tiež často zostavené tak, aby napodobňovali iný konkrétny index. Berú sa do úvahy prvky ako úroveň rizika, návratnosť investícií, vyváženie portfólia a ďalšie. Vďaka tomu môže byť takáto investícia ideálnou voľbou pre výber jednotlivých akcií, najmä ak ste v obchodovaní noví alebo by ste sa chceli zamerať na určitú úroveň konzistencie.

Top 5 sprostredkovateľov ETF

Prvý stupeň

Prvý stupeň existuje od roku 1985. Zúročili túto skúsenosť dodržiavaním všetkých predpisov SEC a FINRA a zároveň pestovali skutočne obrovskú škálu ETF na obchodovanie v prostredí úplne bez provízií..

Na obchodovanie s týmto maklérom nie je k dispozícii menej ako 2 000 ETF. Tieto obchodujú na všetkých najväčších trhoch v USA vrátane NYSE a NASDAQ a pochádzajú od viac ako 100 najlepších poskytovateľov. Okrem toho, že obchodovanie s ETF prostredníctvom Firstrade je bez provízie, nebude priťahovať vôbec žiadne poplatky za obchodovanie.

Celkovo má Firstrade jednu z najkomplexnejších ponúk, ak hľadáte, ako začať a pridať do svojho portfólia nejaké ETF. Tento proces tiež mimoriadne uľahčujú vďaka tomu, že na začiatok nemajú potrebné minimum účtu.

Klady:

 • Obchodovanie bez provízie na všetkých dostupných ETF
 • Veľký výber s tisíckami dostupných
 • Veľmi skúsený sprostredkovateľ v odbore

Zápory:


 • Obchodovať s ETF môžete iba z 5 hlavných búrz

Pozrite sa na naše celé Prvý stupeň Skontrolujte alebo choďte priamo na Prvý stupeň otvoriť si účet ešte dnes.

Financie M1

Financie M1 je jedinečný v tom, že fungujú ako typ hybridu robo-poradcu. Aj keď si môžete prispôsobiť svoje vlastné investície a vybrať si z takmer všetkých ETF, ktoré sú uvedené na NYSE, NASDAQ alebo BATS, väčšina obchodníkov s týmto maklérom si vyberá z takmer 100 odborne pripravených investičných „koláčov“.

V rámci mnohých z týchto špecializovaných portfólií, ktoré pre vás efektívne automaticky obchodujú, akonáhle ste investovaní, nájdete niektoré, ktoré sú určené iba pre ETF, a ďalšie, ktoré obsahujú ETF ako súčasť svojho zloženia. Okrem počiatočného postupu pri vytváraní ETF experti M1 Finance ďalej používajú svoju vlastnú metodiku pri výbere investícií ETF, ktoré majú zahrnúť do svojich portfólií..

Tento proces duálneho skríningu zaisťuje, že by ste mali mať prístup ku všetkým najlepším ETF, ktoré vyhovujú vašim obchodným potrebám, a k tomu obchodovanie bez provízie a veľmi málo ďalších poplatkov, ktoré je potrebné zvážiť, ako aj mimoriadne ľahko použiteľná obchodná platforma a neustále sa rozvíjajúca ďalšia infraštruktúra a unikátne vlastnosti.

Klady:

 •         S frakčnými ETF sa dá ľahko obchodovať
 •         Môžete si vybrať svoje vlastné ETF alebo vybrať z vopred vybraných portfólií
 •         Veľmi málo poplatkov vrátane provízie z ETF

Zápory:

 •         Presný čas vykonania obchodu je mimo vašu kontrolu

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu úplnú kontrolu M1 Finance alebo priamo navštívte stránku Financie M1 webovú stránku.

Public.com

Public.com je ďalší nesmierne inovatívny a veľmi obľúbený sprostredkovateľ, v ktorom máte prístup k takmer všetkým ETF kótovaným na trhu USA spolu s tisíckami jednotlivých akcií, ktoré ponúkajú. Ak hľadáte jednoduché použitie pri obchodovaní s ETF, je tu miesto Public.com.

Všetko je tu založené na aplikáciách a prístupné prostredníctvom ich mobilnej platformy pre Android alebo iOS. Môžete ľahko prechádzať stovky ETF a tisíce ďalších akcií, pretože sú zoskupené podľa tém.

Public.com je opäť úplne zadarmo na použitie a obchodovanie s ním. To znamená, že môžete obchodovať s ľubovoľným ETF alebo akciami, ktoré ponúkajú, úplne bez poplatkov a provízií. Navyše k tomu nemusíte kupovať celé akcie v žiadnom z ich ETF. Namiesto toho môžete využiť čiastkové obchodovanie s akciami, ktoré sa uplatňuje aj na ETF. To vám umožní získať „plátok“ ETF pri primeraných nákladoch na celú akciu a môže vám pomôcť ďalej diverzifikovať.

Klady:

 •         Mimoriadne dostupné obchodovanie ETF prostredníctvom ich mobilnej aplikácie
 •         Prístup k funkciám sociálneho obchodovania môže poskytnúť prehľad
 •         Úplne bez provízie bez minima účtu

Zápory:

 •         K dispozícii je iba mobilné obchodovanie

Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte našu recenziu na Public.com alebo priamo na Public.com na stiahnutie aplikácie a získanie ďalších informácií.

Interaktívni makléri

Interaktívni makléri je ďalšie významné zastúpenie sprostredkovateľa v priemysle, ktorý existuje už mnoho rokov a vďaka svojej transparentnosti, regulácii a vynikajúcej hodnote si vytvoril jednu z najuznávanejších reputácií..

To sa týka aj ich ponuky v oblasti ETF. Nájdete širokú škálu možností vrátane nielen z USA, ale celkovo 28 búrz v 14 krajinách. Takýto počet si môže vyžadovať ďalší výskum, aby ste si vybrali medzi ETF, a môžete začať s týmto jedinečným replikátorom podielového fondu / ETF, ak chcete nájsť ideálny ETF pre svoje portfólio..

Interactive Brokers teraz ponúka veľa ETF bez transakčných poplatkov a poskytuje skvelú all-in cenu 0,005 USD za akciu v USA pri mnohých z ich najobľúbenejších obchodov ETF.

Klady:

 •         Prístup k celosvetovému výberu ETF
 •         Unikátne funkcie, ako je replikátor ETF, ktorý vám pomôže identifikovať aktíva

Zápory:

 •         Pri obchodovaní s ETF nie vždy úplne zadarmo

Pozri sa na Interaktívni makléri pre viac informácií a začnite obchodovať s ETF už teraz.

TD Ameritrade

TD Ameritrade je samozrejme jedným z najdôveryhodnejších mien sprostredkovateľov v odbore pre amerických obchodníkov. Ponúkajú rozsiahlu a ocenenú infraštruktúru na obchodovanie so všetkými aktívami, ako by ste od tak dlhoročného brokera očakávali.

So zameraním na ETF poskytujú v tejto oblasti veľmi dobré výsledky. Budete mať prístup k viac ako 2 000 fondom obchodovaným na burze, z ktorých mnohé pochádzajú od najlepších poskytovateľov v odbore, ako je iShares a ďalší. S TD Ameritrade je veľa z týchto ETF k dispozícii aj bez provízie v súlade so súčasným trendom.

Jedinečnou a hodnotnou vlastnosťou, ktorú tu budete mať, je veľká časť výskumu zahrnutá v službe Morning Star. To vám okrem vynikajúcej funkcie skríningu ETF môže pomôcť pri výbere najlepších ETF, ktoré vyhovujú vašim obchodným cieľom aj rizikovému profilu.

Klady:

 •         Nesmierne dôveryhodný a rešpektovaný názov odvetvia
 •         Široká škála ETF k dispozícii spolu s ďalšími výskumnými nástrojmi

Zápory:

 •         Vysoké poplatky za obchodovanie s maržou

Ak si myslíte, že je to pre vás výber sprostredkovateľa ETF, choďte na TD Ameritrade začať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map