Investovanie do Aragónu (ANT) – všetko, čo potrebujete vedieť

Aragon (ANT) je open-source, neziskový, blockchain protokol určené na zjednodušenie vytvárania a správy Dapps, blockchain protokolov a decentralizovaných autonómnych organizácií (DAO). Platforma sa snaží o ďalšie podnikové prijatie blockchainovej technológie prostredníctvom svojho modulárneho prístupu k bežným obchodným funkciám. Je pozoruhodné, že Aragon od svojho uvedenia zaznamenal veľký úspech. Hodnota platformy má viac ako 900 miliónov uložených v 15 000 DAO. Najlepšie zo všetkého je, že celá sieť je decentralizovaná prostredníctvom modelu riadenia, ktorý umožňuje kolektívnu správu jej funkcií a kódovania.

Aké problémy rieši Aragon (ANT)?

Aragon sa pokúša vyriešiť jednu z najväčších prekážok adopcie spoločností, nedostatok ľahko dostupných odborníkov na blockchain. Vedenie spoločnosti si vyžaduje veľa režijných nákladov. Aragon chce tieto náklady znížiť a zlepšiť celkovú efektivitu prostredníctvom svojich programovateľných DAO.

Výhody Aragónu (ANT)

Aragon poskytuje spoločnostiam najrýchlejší a najjednoduchší spôsob nastavenia DAO. Sieť funguje podobne ako nástroj na tvorbu webových stránok, pretože sa spolieha na už nakonfigurované moduly, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali konkrétnym potrebám vašej spoločnosti. Týmto spôsobom poskytuje Aragon cennú službu, ktorá umožňuje akejkoľvek firme využívať silu blockchainovej technológie bez toho, aby si najímal interného profesionála..

Aragón - Twitter

Aragón – Twitter

Bezpečnosť

Bezpečnosť bola pre vývojový tím Aragona prvoradým záujmom. Sieť sa spolieha na blockchain Ethereum a otvorený zdrojový kód, aby zabezpečila, že všetky akcie v sieti zostanú bezpečné. Ako open-source projekt prešla sieť intenzívnym preverovaním zo strany komunity Ethereum.

Jednoduchosť

Programovanie DAO nie je jednoduchá úloha, ale Aragon umožňuje týmto novým technológiám blockchainovú technológiu. Interaktívne rozhranie eliminuje potrebu spoločnosti najímať odborníkov na blockchain, pretože všetky najdôležitejšie vlastnosti a funkcie sú štandardné. Aragon (ANT) sa veľmi snažil zabezpečiť, aby všetky administratívne funkcie, ktoré vyžaduje moderná spoločnosť, boli súčasťou základného modulu.

Existujú moduly, ktoré pokrývajú akcie, ako je hlasovanie akcionárov, predaj tokenov a záväzky a pohľadávky. Spoločnosti tiež môžu nájsť moduly, ktoré poskytujú vlastníctvo, kontrolu prístupu a správu identít. Úplnosť systému je pôsobivá, pretože sa rozširuje na HR prihlásenie a mzdy.

Prispôsobenie

Okrem týchto základných modulov môžu spoločnosti prispôsobiť každú funkciu tak, aby sa zvýšila jej účinnosť. Tieto zmeny je možné vykonať prostredníctvom rozhrania, alebo ak má firma možnosti, zmeny je možné vykonať priamo v otvorenom zdrojovom kóde. Týmto spôsobom môže Aragon vyhovieť potrebám takmer všetkých typov organizácií.

Globálny dosah

Ďalšou hlavnou výhodou, ktorú užívatelia Aragonu majú, je prístup k globálnej sieti rovnako zmýšľajúcich jednotlivcov. Platforma podporuje spoločnosti v spolupráci s ďalšími firmami z rôznych regiónov po celom svete. Tieto firmy si môžu navzájom odskočiť od nápadov a pomôcť tak zjednodušiť proces nástupu nových používateľov.

Jurisdikcie

Aragon zavádza nový koncept s názvom digitálne jurisdikcie prostredníctvom Aragonského súdu. Tento systém vynucuje digitálne zmluvy medzi organizáciami. Vývojári tento protokol zaviedli s cieľom zabezpečiť, aby existoval mechanizmus na urovnávanie sporov, ktoré nespadajú do predprogramovaných modulov.

Transparentnosť

Používatelia systému Aragon majú pri používaní siete úplnú transparentnosť. Môžu ľahko sledovať, ako sa míňajú všetky prostriedky DAO. Týmto spôsobom môžu všetci používatelia s dôverou zdieľať výhody siete.

Ako funguje Aragon (ANT)

Aragon spája rôzne nové koncepty a funkcie, aby dosiahol svoje ciele v realite. Všetky DAO sú predinštalované s najdôležitejšími podnikovými komponentmi. Užívateľ si môže nastaviť svoje obchodné systémy, ako sú financie, predaj tokenov a hlasovacie protokoly.

Aragónsky klient

Aragonský klient je miesto, kde používatelia vytvárajú prispôsobiteľné funkcie DAO. Klient je navrhnutý tak, aby poskytoval transparentný inteligentný kontraktný rámec, v ktorom je ľahká navigácia a nevyžaduje žiadne predchádzajúce školenie blockchainu.

AragonOS

AragonOS je to, s čím používatelia pracujú na nastavení predaja svojich tokenov. Tu môžete rozhodnúť o všetkých najdôležitejších podrobnostiach vašej zbierky. Funkcie, ako je časový rámec a spôsob, akým chcete motivovať prispievateľov, sú ľahko dostupné pre všetkých.

Aragón (ANT)

Aragón (ANT)

Aragonská sieť

Aragonská sieť je protokol, ktorý interaguje medzi DAO. Tento systém umožňuje viacerým firmám podnikať decentralizovaným a nedôveryhodným spôsobom na blockchaine Ethereum.

Aragónska nadácia

Aragonská nadácia je skupina, ktorej úlohou je podporovať komunitu. Táto skupina vyhľadáva firmy, ktoré majú záujem o projekt, a pomáha presadzovať ich ciele a prítomnosť celej siete. Je pozoruhodné, že Aragonova nadácia je nezisková skupina.

ANT

ANT je natívny riadiaci token pre ekosystém. Tento token ERC-20 udeľuje používateľom hlasovacie práva v rámci platformy. Množstvo ovládacieho prvku bude závisieť od toho, koľko ANT tokenov držíte. Držitelia ANT môžu hlasovať o zásadných aktualizáciách siete a ďalších dôležitých zmenách, o ktorých sa bude diskutovať.

Žetóny ANJ

Aragon tiež zavádza špeciálny token na hlasovanie o veciach digitálnej jurisdikcie. Token ANJ je stávkovateľné aktívum, ktoré vám umožňuje získať pasívny príjem v rámci siete. Vkladové protokoly sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým, pretože poskytujú konzistentnejšie výnosy ako obchodovanie s vašimi žetónmi a nevyžadujú, aby ste sa vzdali vlastníctva svojich žetónov..

História Aragónu (ANT)

Aragon vstúpil na trh so šplechnutím. ICO spoločnosti zabezpečilo 24 miliónov dolárov len za pätnásť minút. Táto udalosť, ktorá sa konala v máji 2017, pomohla katapultovať platformu na výslnie. Je pozoruhodné, že Aragona pôvodne viedol Luis Cuende. Je známy svojou minulou prácou a bol dokonca uvedený v zozname Forbes 30 do 30 rokov.

Ako nakupovať Aragón (ANT)

Aragón (ANT) nájdete na mnohých špičkových burzách. Momentálne však pre tento token neexistujú žiadne fiatové obchodné páry. Ak chcete obchodovať za ANT, budete musieť najskôr svoj fiat previesť na BTC alebo ETH. ANT je k dispozícii na  Binance, Kraken a Bittrex.

Investovanie do Aragónu (ANT) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do Aragónu (ANT) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do Aragónu (ANT) - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Review

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagačné akcie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagačné akcie

Žiadne

Propagačné akcie

Žiadne

Ako uchovávať Aragon (ANT)

Uloženie ANT je jednoduché, pretože ide o token kompatibilný s ERC-20. ANT môžete uložiť v ktorejkoľvek peňaženke kompatibilnej s ERC-20. Metamask je jednou z najpopulárnejších možností, ktorá je dnes k dispozícii používateľom. Je zadarmo na stiahnutie a dodáva sa v mobilnej aj webovej zásuvnej verzii.

Ak hľadáte investíciu do DASH alebo ak plánujete HODLing tejto kryptomeny na dlhšiu dobu, najlepšou voľbou je hardvérová peňaženka. Hardvérové ​​peňaženky uchovávajú vaše kryptomeny offline v „chladnom úložisku“. Táto stratégia znemožňuje online hrozbám prístup k vašim podielom. The Ledger Nano S alebo pokročilejšie Ledger Nano X oba podporujú Aragon (ANT).

Aragón – Otvorenie dverí pre prijatie blockchainu na podnikovej úrovni

Aragonov prístup k prijatiu blockchainu je naďalej vysoko efektívny. Rozšírenie siete je dôkazom toho, že na trhu rastie dopyt po DAO. Z týchto dôvodov má Aragón v súčasnosti zásadnú úlohu pri prekonávaní rozdielov medzi tradičnými a decentralizovanými organizáciami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map