Investovanie do NEM (XEM) – všetko, čo potrebujete vedieť

„Hnutie novej ekonomiky“ NEM (XEM) sa snaží poskytnúť klientele na podnikovej úrovni efektívnejší spôsob overovania a presunu blockchainových aktív. Za týmto účelom spoločnosť funguje ako chýbajúce prepojenie medzi súkromným a verejným blockchainom tým, že spája tieto siete spôsobmi, ktoré rozširujú použiteľnosť. NEM (XEM) naďalej zaznamenáva rastúci záujem vďaka svojej všestrannosti a jedinečnej obchodnej stratégii. Používatelia môžu jednoducho a efektívnejšie spravovať aktíva a dáta pomocou blockchainu tejto éry. Dôležité, NEM bola postavená od základu s ohľadom na potreby veľkých firiem. Táto túžba splniť požiadavky trhu spôsobila, že platforma získala prezývku „Smart Asset Blockchain“.

Aké problémy rieši NEM (XEM)?

NEM (XEM) sa zaoberá rôznymi problémami, ktoré v súčasnosti trápia kryptotrh. Jednou z hlavných úloh tejto platformy je zvýšenie interoperability medzi súkromnými blockchainovými sieťami. V súčasnosti prebieha boom v súkromnom blockchain sektore. Spoločnosti investujú miliardy do tejto technológie. Problém je v tom, že každý z týchto blockchainov v súčasnosti funguje ako ostrov. Nie sú schopní navzájom komunikovať o digitálnych aktívach.

Interkomunikácie rôznymi spôsobmi. Protokol umožňuje ľahký prenos akéhokoľvek digitálneho majetku vrátane tokenov, zmlúv alebo súborov. Blockchain je navyše nastavený tak, aby mohol posielať údaje zo súkromnej internej podnikovej siete smerovanej cez verejný blockchain do súkromnej siete iného podniku..

Zlé riadenie dodávateľského reťazca

Ďalším sektorom, v ktorom má NEM narušiť súčasné obchodné systémy, je logistika. Dnešné systémy riadenia dodávateľského reťazca sú objemné, zastarané a neefektívne. NEM nahrádza tieto systémy systémami, ktoré sú otvorené, bezpečné a rýchle. Platforma uľahčuje spoločnostiam správu, prístup a zdieľanie overených údajov pomocou rôznych ovládacích prvkov prístupu.

Ako funguje NEM (XEM)?

NEM (XEM) je schopný splniť tieto úlohy prostredníctvom integrácie rôznych nových technológií. Tento všestranný blockchain zavádza na trh nový mechanizmus konsenzu – Proof-of-Importance (PoI). PoI sa líši od iných mechanizmov konsenzu, ako je napríklad PoW bitcoinu, rôznymi spôsobmi. V mechanizme PoI sa berie do úvahy predovšetkým čas a množstvo, ktoré niekto vložil do siete NEM.

BZ v akcii

Algoritmus PoI vyžaduje, aby ste v systéme vlastnili najmenej 10 000 XEM, aby ste sa kvalifikovali na generovanie nových blokov. Používatelia, ktorí dostanú do blockchainu nové bloky, dostanú odmenu a časť transakčných poplatkov. Ak chcete prevziať svoj XEM z normálneho na vložený XEM, musíte ich držať v peňaženke siete. Vaše nové podiely budú čoraz viac zverené so sadzbou 10% za deň.

Ďalšou zaujímavou funkciou PoI je, že odmeňuje používateľov, ktorí uskutočňujú transakcie s ostatnými v sieti. Systém vyhodnotí tieto sumy transakcií a pomocou týchto informácií zvýši vaše skóre PoI. Každý užívateľ PoI má skóre POI na základe jeho účasti a celkového príspevku. Toto skóre zaisťuje, že najlepšie sieťové uzly dostanú najviac príležitostí zarobiť.

Žatva

Ďalším rozhodujúcim prvkom konsenzuálneho systému je protokol o ťažbe. Toto kódovanie spája váš účet s existujúcim supernóda. Supernódy tvoria chrbticu ekosystému NEM. Prepojené účty umožňujú supernodom využívať posilnené skóre PoI na zvýšenie šancí na generovanie blokov v ich prospech.

Supernódy si v podstate požičiavajú skóre PoI účtu, aby v jeho mene dokončili bloky. Táto stratégia umožňuje, aby blockchain NEM zostal zabezpečený bez toho, aby sa od všetkých používateľov vyžadovalo vynaloženie veľkého množstva výpočtového úsilia. NEM je ako taký oveľa energeticky efektívnejší ako systémy PoW ako Bitcoin alebo Ethereum.

Výhody ťažby oproti ťažbe

Tieto úspory energie sú obrovským lákadlom pre firmy, ktoré vo svojom obchodnom pláne uvažujú o udržateľnosti. NEM poskytuje používateľom v tomto ohľade neprekonateľnú efektivitu. Napríklad uzly NEM nemusia mať na vykonanie procesu ťažby spustený počítač alebo ťažobnú plošinu. Pretože ťažba navyše nevyžaduje drahé ťažobné plošiny, demokratizuje ďalej blockchainový sektor.

Zvýšená efektívnosť

Blockchain spoločnosti NEM integruje algoritmus Eigentrust ++ na udržanie reputačnej architektúry PoI. Protokol je schopný presne monitorovať sieťové uzly, aby sa zabezpečilo, že súčasťou systému konsenzu sú iba uzly, ktoré prispievajú k kvalite. Systém automaticky odstraňuje mŕtvu váhu zo siete, ako sú napríklad neprispievajúce uzly.

Systém má jedinečný algoritmus klastrovania zabezpečenia, ktorý monitoruje minulé správanie uzlov v sieti a umožňuje uzlom požičiavať reputačné body svojim susedom v klastroch. Táto stratégia pomáha udržiavať NEM nibble a efektívny v porovnaní s generáciou jedna a dve blockchainy.

Menné priestory

NEM prináša koncept menných priestorov do sektoru blockchain. Menné priestory fungujú podobne ako názvy domén na internete. Na blockchaine NEM môžete vytvárať a spravovať svoje vlastné názvy domén. Je zaujímavé, že používatelia môžu prevádzkovať doménové meno v troch úrovniach. Tento prístup poskytuje väčšiu flexibilitu podnikom aj používateľom.

Transakcie s viacerými podpismi

Transakcie s viacerými podpismi sú veľkým lákadlom pre klientelu na podnikovej úrovni. Tieto podniky musia správcom poskytnúť možnosť monitorovať a rozširovať sieť tak, aby vyhovovali potrebám firmy. NEM uľahčuje spoločnostiam sledovať aktivitu účtu, ovládať aktíva ako XEM z jedného účtu, iné mozaiky alebo vytvárať nové tokeny.

NEM prostredníctvom webových stránok

NEM prostredníctvom webových stránok

V súlade so záväzkom spoločnosti k bezpečnosti sú všetky inteligentné zmluvy Multisignature umiestnené priamo na blockchaine spoločnosti NEM. Väčšina konkurencie, ktorá je v súčasnosti na trhu, využíva na splnenie tejto úlohy mimosieťové systémy tretích strán. NEM zvyšuje latku v tomto sektore prostredníctvom svojich blockchainových priamych funkcií Multisignature.

Výhody NEM (XEM)

NEM má veľa výhod. Platforma je nevyhnutná pre mainstreamové prijatie, pretože združuje niektoré z najlepších blockchainov na svete. Vďaka zameraniu firmy na veľké podniky je spoločnosť navyše dôležitým ozubeným kolesom v oblasti rastu. Vývojári si uvedomili skutočnosť, že ich platforma musí zostať agilná, aby sa dosiahol trvalý rast trhu. Preto ho zabalili do užitočných funkcií, ako je napríklad úplné rozhranie API.

Používatelia NEM si môžu prispôsobiť, ako umožňujú prístup a použitie NEM. Najlepšie zo všetkého je, že tieto úlohy sú dokončené v otvorenom rámci s vlastným škálovaním. Systém umožňuje vývojárom ľahko vytvárať, distribuovať a obchodovať s kryptomenami a tokenmi prostredníctvom blockchainu NEM.

História NEM (XEM)

História NEM začína v roku 2015. Celý koncept NEM sa začal, keď používateľ fóra Bitcoin Talk s názvom UtopianFuture vysvetlil, ako ho kryptomena NXT inšpirovala k vytvoreniu nového projektu. Do marca 2015 bola uvedená do života vidlicová verzia NXT s názvom NEM. Netrvalo dlho a vývojári sa rozhodli, že NEM od základu prebudujú.

Na konci roka získala spoločnosť NEM vlastnú základňu kódov. Vďaka týmto vylepšeniam bola platforma škálovateľnejšia a rýchlejšia ako NXT. Projekt naďalej naberá na obrátkach až do roku 2016, keď do tohto sektoru vstúpila Nadácia NEM. Táto nezisková organizácia sa zameriava na spôsoby, ako zvýšiť prijatie NEM, vrátane povedomia o značke, marketingu, školení a partnerstiev

Coincheck Hack

V januári 2018 sa populárna burza kryptomien Coincheck stala obeťou hackeru, ktorý videl, ako sa zločinní kóderi vydali s 523 miliónmi XEM mincí. V tom čase hodnota týchto mincí predstavovala niečo vyše 400 miliónov dolárov. Straty koktali hodnotu NEM celé týždne. Je smutné, že prostriedky sa nikdy nevymohli. Spoločnosť NEM však strávila dva roky sledovaním a označovaním všetkých účtov, ktoré manipulovali s ukradnutým kryptomenom. Tieto informácie boli zaslané orgánom.

Hlasovací pilot

V roku 2018 dostal NEM svoju prvú aplikáciu v reálnom svete. Systém vybral Ukrajinská ústredná volebná komisia pre pilotný program na testovanie uskutočniteľnosti hlasovacích systémov založených na blockchaine. NEM predstavila hlasovací protokol novej éry, ktorý poskytoval väčšiu transparentnosť a efektívnosť ako predchádzajúce metódy.

Overenie certifikátu

V tom istom roku NEM zabezpečila dohodu s malajzijským ministerstvom školstva o testovaní systému, ktorý overuje akademické certifikáty. Na splnenie tejto úlohy ministerstvo vytvorilo konzorcium univerzít, ktoré sa všetky dohodli na testovaní systému. Správy o pilotnom programe pomohli tlačiť ceny NEM vyššie.

XEM

XEM je natívny obslužný token blockchainu NEM. XEM plní v ekosystéme niekoľko zásadných rolí. Používatelia získajú oprávnenie XEM na získanie hlasovacích práv a blokovanie schvaľovacích práv. Navyše NEM môže slúžiť ako kryptomena s bleskurýchlymi časmi transakcií. Hlavným účelom systému XEM však doteraz bolo uľahčenie inteligentných zmlúv.

XEM - CoinMarketCap

XEM – CoinMarketCap

Ako nakupovať NEM (XEM)

Dostať ruky do XEM je ľahké. Táto kryptomena je k dispozícii na vybraných významných burzách vrátane Binance a Bittrex.

Investovanie do NEM (XEM) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do NEM (XEM) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do NEM (XEM) - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Review

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagačné akcie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagačné akcie

Žiadne

Propagačné akcie

Žiadne

Ako uchovávať NEM (XEM)

Používatelia sietí NEM majú peknú paletu možností peňaženky na ukladanie svojich kryptomien. Vývojári ponúkajú peňaženku pre stolné počítače známu ako NEM Nano peňaženka. Táto ľahká peňaženka, ktorá vám umožní ľahko ukladať a spravovať vaše mince XEM. Táto peňaženka obsahuje niektoré funkcie špecifické pre NEM, ako je adresa NEM a Namespace.

K dispozícii je tiež mobilná aplikácia od Nadácie NEM, ktorá je k dispozícii pre operačné systémy Android aj iOS. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie a veľmi ľahko sa v nej orientuje. Toto je jeden z najpopulárnejších spôsobov skladovania XEM.

Ak hľadáte investíciu do XEM alebo ak plánujete HODLing tejto kryptomeny na dlhšiu dobu, najlepšou voľbou je hardvérová peňaženka. Hardvérové ​​peňaženky uchovávajú vaše kryptomeny offline v „chladnom úložisku“. Táto stratégia znemožňuje online hrozbám prístup k vašim podielom. The Ledger Nano S alebo pokročilejšie Ledger Nano X obe podporujú NEM (XEM).

NEM (XEM) – zaujímavý projekt, ktorý má veľa potenciálu

NEM sa ukázal ako veľmi odolný blockchain a komunita. Platforma sa odrazila od veľkého zásahu hackom Coincheck. Prejsť zo straty 400 miliónov dolárov do jednej z najinteraktívnejších online komunít na trhu je pôsobivé. Zatiaľ sa zdá, že spoločnosť NEM našla v tomto priemysle svoje miesto. Môžete očakávať, že táto minca bude mať čoraz väčšie postavenie, keď bude zverejnených viac pilotných programov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map