Investovanie do NEO – všetko, čo potrebujete vedieť

NEO je jednou z top kryptomien na svete. Táto minca dokázala zaujať predstavivosť ázijských trhov, a to aj v časoch regulačnej neistoty. Dnes je ekosystém NEO živší ako kedykoľvek predtým vďaka tvrdej práci vývojárov a účasti komunity.

Čo je NEO?

NEO je nezisková komunitná komunita blockchainový projekt ktorá vstúpila na trh, aby poskytla vývojárom Dapp ľahko použiteľnú platformu. Konkrétne NEO je open-source blockchain a kryptomena. Podľa spoločnosti biely papier, NEO funguje ako „distribuovaná sieť pre inteligentnú ekonomiku“. NEO je v gréčtine pozoruhodné pre nových a mladých ľudí. Názov je vhodný, ak sa domnievate, že túto platformu mnohí považujú za novšiu a mladšiu verziu Etherea.

Čínska podpora

NEO bol prvým čínskym blockchainovým projektom, ktorý získal súhlas regulačných orgánov. Je zaujímavé, že čínska vláda má objal projektu, a to aj po uzavretí výmeny v krajine. Spoločnosť je jednou z mála vybraných kryptomien, ktoré v súčasnosti môžu pôsobiť v Číne. Táto podpora a nacionalistické cítenie v pozadí projektu viedli mnohých k tomu, že projekt nazvali „Čínske ethereum“.

Aké problémy NEO napráva

NEO sa snaží vyriešiť množstvo problémov, ktorým čelí trh. NEO má v prvom rade pôsobiť pružnejšie alternatíva do éteru. Spoločnosť využíva filozofiu, ktorá hodnotí možnosti návrhu na viacrozmernom spektre. Týmto spôsobom môže spoločnosť Neo zodpovedajúcim spôsobom prispôsobiť svoj trhový prístup.

Napríklad vývojári NEO môžu na základe jednotlivých konkrétnych prípadov použitia rozhodnúť, ktorá úroveň decentralizácie / centralizácie je pre projekt najvhodnejšia. Môžu tiež robiť podobné úsudky o ďalších dôležitých otázkach, ako je úroveň riadenia v rámci reťazca / mimo reťazca. Tieto možnosti poskytujú spoločnosti NEO viac scenárov prípadov použitia pre rozsiahle prijatie v komerčnom aj vládnom sektore

Ako NEO funguje

NEO blockchain môže obsahovať širokú škálu digitálnych aktív. Napríklad sieť obsahuje úplnú podporu pre blockchainové aktíva, digitálnu identitu a inteligentné zmluvy. Platforma môže podporovať decentralizované aplikácie (dApp) všetkých typov, tokenizáciu skutočných aktív a počiatočné ponuky mincí.

Dve hlavy

NEO je verejná platforma, ktorá tiež využíva platformu Onchain optimálny scenár riadenia. Interoperabilita sietí rozširuje dosah platformy na novú úroveň. Kombinuje tiež komunity týchto projektov, aby sa využil vývoj v celej sieti.

Onchain

Spoločnosť Onchain bola založená v roku 2014 v Číne. Táto súkromná blockchain spoločnosť je známa predovšetkým pre svoje zameranie na vládu a veľké podniky. Platforma je známa vďaka svojej technológii Decentralized Network Architecture (DNA). Tento protokol zjednodušuje vytváranie verejných a súkromných blockchainov.

Dva tokeny

NEO využíva dvojstupňový systém, ktorý poskytuje sieti väčšiu flexibilitu pre používateľov a vývojárov. Ekosystém sa spolieha na tokeny NEO aj GAS. Celkovo firma vydá 100 miliónov z každého tokenu. V súčasnosti je v obehu 70 538 831 NEO.

NEO tokeny

NEO je kryptomena blockchainu NEO. Toto kryptomena predstavuje podiel vlastníctva v blockchaine NEO. Táto kryptomena tiež zohráva úlohu pri správe vecí verejných. Umožňuje komunite vytvárať bloky a spravovať sieť. Je zaujímavé, že NEO má nedeliteľné jednotky a nedá sa rozdeliť ako iné mince, ako napríklad Ethereum. Dôvod tohto rozhodnutia je, že každá minca má slúžiť ako jedna akcia v blockchaine NEO. Rovnako ako akcie, ani tieto mince sa nemôžu rozpadnúť na menšie jednotky.

NEO - CoinMarketCap

NEO – CoinMarketCap

Plynové žetóny

GAS je obslužný token pre sieť NEO. Tento token bol predtým známy ako ANC-antcoiny. V ekosystéme funguje PLYN ako sieť Ether v sieti Etherea. Vývojári používajú plyn na transakcie v sieti. Používatelia navyše dostávajú odmeny v tokenoch GAS.

PLYN generuje rýchlosťou osem PLYN na blok. Sieť automaticky znižuje počet odmien na blok po dvoch miliónoch potvrdených blokov. Používatelia majú možnosti s plynom. Môžete obchodovať s PLYNOM za ďalšie kryptomeny ako bitcoin, litecoin alebo ethereum. Svoj plyn môžete tiež previesť priamo na NEO. Týmto spôsobom ostáva cena GAS oddelená.

Kódovanie inteligentných zmlúv

NEO poskytuje vývojárom prístup k výkonnému virtuálnemu stroju, ktorý zjednodušuje najdôležitejšie komponenty inteligentného programovania zmlúv. Napríklad vývojári sa na používanie platformy nemusia učiť nový kódovací jazyk. Sieť umožňuje inteligentné zmluvy v jazykoch C #, Java, Python a v širokej škále ďalších kódovacích jazykov. Týmto spôsobom môže sieť vyhovieť vývojárom z celého odvetvia.

Konsenzus

NEO predstavuje svet Delegovaná byzantská chyba tolerancie (dBFT) konsenzuálny mechanizmus. V tomto mechanizme existujú určité uzly známe ako účtovníci. Títo digitálni účtovníci robia skutočné blokové overenia. Dáta sa vysielajú na blockchaine. Konsenzus sa dosiahne iba vtedy, keď dve tretiny uzlov v sieti súhlasia s účtovníkovou verziou blockchainu.

Delegovaná byzantská chyba tolerancie (dBFT) - vtce

Delegovaná byzantská chyba tolerancie (dBFT) – vtce

Rýchlejšia priepustnosť

Mechanizmus konsenzu dBFT je rýchly, naozaj rýchly. Dokáže spracovať viac ako 1 000 transakcií za sekundu. V porovnaní s tým bitcoin spracováva okolo šesť transakcií za sekundu (tps). Ethereum zvládne ohromných 12 tps. Pôsobivo sa NEO snaží svojou ďalšou aktualizáciou posunúť svoju tps rýchlosť na nové výšky. Cieľom aktualizácie je priviesť sieť k šialeným 10 000 transakciám za sekundu.

Aktualizácia správy a riadenia

V máji 2020 navrhli vývojári, ktorí stoja za spoločnosťou NEO, major upgrade do siete. Aktualizácia by zaviedla nový model riadenia. Nová stratégia umožňuje držiteľom mincí hlasovať za výbor zložený z 21 riadiacich členov. Títo členovia nesú zodpovednosť za zastupovanie komunity. Získajú schopnosť hlasovať o rôznych upraviteľných parametroch blockchainu a ďalších zmenách v kódovaní siete.

Návrh navrhuje, aby ľudia, ktorí hlasujú za týchto členov, dostali extra odmeny za plyn. Táto odmena je prostriedkom poďakovania členom za účasť na procese riadenia. V návrhu sa uvádza, že z 21 vybraných riadiacich členov sa sedem stane aj uzlami konsenzu.

Ako uzol konsenzu sa ich zodpovednosť rozšíri na validáciu blokov. Týchto sedem členov navyše získava právo veta. Aby bolo možné prijať rozhodnutie veta, musia uzly konsenzu získať dvojtretinovú podporu komunity.

História NEO

NEO vstúpilo na trh ako Antshares späť vo februári 2014. Táto firma je duchovným dieťaťom dvoch dlhoročných nadšencov blockchainu, Erik Zhang a Da Hongfei. Počas tejto doby skutočná kryptomena prešla pod Antshares (ANS). V roku 2014 obaja vývojári rozšírili svoju víziu vytvorením Onchain.

V apríli 2016 spoločnosť NEO oficiálne zverejnila svoju správu. Príspevok vyzdvihol výhody a technické aspekty delegovanej byzantskej tolerancie chýb. V tom čase to bol prvý mechanizmus konsenzu, ktorý sa narodil v Číne. Preto získala v regióne silnú mediálnu publicitu.

V auguste 2016 spoločnosť NEO vstúpila na trh prostredníctvom ICO. Táto udalosť bola veľkým úspechom, keď projekt získal financovanie vo výške viac ako 4,5 milióna dolárov. Tieto prostriedky smerovali k ďalšiemu rozšíreniu stratégie NEO v regióne. V septembri toho istého roku Onchain nadviazal technologické strategické partnerstvo so spoločnosťou Microsoft. Dohoda znamenala spoluprácu na viacerých projektoch.

V júni 2017 sa Antshares oficiálne premenoval na NEO. Kryptomena tiež získala svoju prvú tohtoročnú podporu v USA. Minca bola konkrétne uvedená na zozname Bittrex. Budúci rok platforma digitálneho ID PLATNÁ oznámila strategické partnerstvo s firmou.

NEO3

Tento rok bol vyhlásený major upgrade. Aktualizácia NEO3 má byť doteraz najväčšou spoločnosťou. Okrem zavedenia nových modelov riadenia prinesie aktualizácia do tohto odvetvia väčšiu interoperabilitu. Konkrétne platforma získa viac schopností naprieč reťazcami. V súčasnosti vývojári experimentujú s týmito protokolmi. Založili Testnets s bitcoinmi, éterom a ontológiou.

Tokenizácia

Inovácia tiež zjednoduší proces tokenizácie. Vývojári konkrétne chcú uľahčiť vytváranie a vydávanie nezameniteľných tokenov. Nezastupiteľné tokeny sú jedinečné digitálne znázornenia aktíva. Niektoré príklady nezameniteľných tokenov zahŕňajú tokenizáciu:

  • Bezpečnostné tokeny
  • Zásoby
  • REIT
  • Čl
  • Autá
  • Vstupenky na podujatia
  • Ostatné fyzické aktíva

Ako kúpiť NEO

NEO nie je ťažké nájsť na trhu. Väčšina hlavných búrz má obchodné páry NEO / Bitcoin. Aby ste mohli využívať tieto platformy, stačí si zaregistrovať účet. Keď bude váš účet aktívny, načítajte ho priamo do fiat meny alebo bitcoinov. Odtiaľ stačí vyhľadať obchodný pár NEO / BTC. Celý proces je rýchly a ľahký po dokončení registrácie. Paybis tiež vám umožňuje kúpiť ho priamo kreditnou kartou.

Investovanie do NEO - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do NEO - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do NEO - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Kriptomatu

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí používatelia

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Európskych obchodníkov

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

1,00 dolárov

Minimum účtu

35 €

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Ako uchovávať NEO

Existuje niekoľko spôsobov, ako uložiť vaše NEO. Je potrebné pamätať na to, že svoje kryptomeny chcete ukladať iba do peňaženky, ktorá vám umožní získavať plynové odmeny. The NEON peňaženka je jednou z najlepších možností pre investorov, ktorí sa snažia získať svoje odmeny.

Pôsobivé je, že plynové odmeny môžete získať aj pomocou hardvérovej peňaženky. The Ledger Nano S alebo pokročilejšie Ledger Nano X sa dokáže pripojiť priamo k vašej NEON peňaženke. Potom môžete odosielať, prijímať a získavať odmeny z jednej bezpečnej platformy peňaženky. NEON nie je hlavnou peňaženkou pre sieť, ale získala bezkonkurenčnú podporu komunity a má požehnanie vývojárov..

Zhrnutie

Vzhľadom na jedinečné postavenie spoločnosti NEO na ázijských trhoch je ťažké si pre túto platformu predstaviť niečo iné ako úspech. Títo vývojári neustále vylepšujú sieť s nastavením NEO3 na uvoľnenie v nasledujúcich mesiacoch. NEO nateraz zdieľa popredné miesto na krypto trhu ako jedna z popredných dostupných vývojových platforiem Dapp.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map