Investovanie do OmiseGo (OMG) – všetko, čo potrebujete vedieť

Čo je OmiseGo (OMG)?

OmiseGo (OMG) je blockchain založený na ethereu ekosystém ktorá poskytuje investorom rôzne spôsoby dosahovania ziskov. OmiseGo je konkrétne decentralizovaná burza, mechanizmus poskytovateľa likvidity, sieť správ a blockchainová brána s digitálnymi aktívami. Platforma si získala reputáciu vďaka svojim alternatívnym finančným a digitálnym obchodným nástrojom. Tieto systémy spolupracujú, aby umožnili medzisieťové prevody aktív bez potreby kryptomeny.

Od začiatku bolo zrejmé, že OmiseGo bude iný. Thajská banka aj thajské ministerstvo financií udelili projektu súhlasné prikývnutie. Projekt podporil aj tábor Ethereum, Vitalik Buterin a Gavin Wood.

OmiseGo (OMG) – skúsený tím

Hlavným vývojárom projektu navyše nie je nikto iný ako Joseph Poon. Je známy najmä vďaka vývoju sietí Lightning Network a Plasma. Oba tieto protokoly druhej vrstvy majú potenciál spôsobiť revolúciu na trhu vpred. Jeho odborné znalosti pomohli urobiť z OmiseGo jedinečný projekt na trhu.

Domovská stránka OmiseGo

Domovská stránka OmiseGo

OmiseGo bolo pozoruhodne prvým projektom Ethereum, ktorý prekročil hodnotu 1 miliardy dolárov. Pôsobivo na začiatku projekt zabezpečil podporu od nespočetného množstva etablovaných investorov. Medzi týchto investorov patria japonská Toyota Financial Services Corporation, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, SMBC Venture Capital a Aioi Nissay Dowa Insurance Corporation. Tento vývoj pomohol zvýšiť dôveru jednotlivcov, ktorí sa chcú zúčastniť na platforme OmiseGo.

Aké problémy rieši OmiseGo (OMG)?

Spoločnosť OmiseGo sa snaží spôsobiť revolúciu vo svete prostredníctvom svojho otvoreného prístupu k finančným službám. Cieľom projektu je vytvorenie inkluzívnejšieho finančného systému. Na splnenie tejto monumentálnej úlohy spolupracuje OmiseGo priamo s bankami, aby pomohla presadiť viac finančného začlenenia na celom svete.

Podľa nedávnych správy, na svete žije 1,7 miliardy ľudí, ktorí nemajú prístup k základným finančným službám. Medzi týchto jednotlivcov patrí široké spektrum ľudí. Existujú ľudia, ktorí môžu žiť v oblasti, ktorá nemá infraštruktúru na podporu bánk. Existujú aj ľudia, napríklad utečenci, ktorí kvôli nedostatku papierovania nemôžu získať kvalifikáciu pre bankové služby.

Cieľom OmiseGo je vytvoriť produkt, ktorý bude rovnako prospešný pre tých, ktorí využívajú tradičné bankové služby, ako aj pre ľudí, ktorým chýba prístup k bankovým službám súčasne. Je to tento filantropický aspekt, vďaka ktorému sa program OmiseGo líši od mnohých iných súčasných projektov na trhu. Je to tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo platforma stále rastie.

Výhody OmiseGo (OMG)

OmiseGo uľahčuje platby naprieč platformami na blockchaine. Táto otvorená platobná platforma a decentralizovaná burza sídli na blockchaine Ethereum a poskytuje používateľom škálovateľnú a plne otvorenú alternatívu. Spoločnosť OMG má nízke poplatky, rýchle časy transakcií a možnosti vyplácania. V júni predstavila spoločnosť OMG novú škálovanie riešenie, ktoré zlepšilo rýchlosť transakcie na úroveň globálnych platobných procesorov, ako je Visa.

Globálne

Tím spoločnosti OmiseGo vytvoril platformu tak, aby bola globálne inkluzívna. Ktokoľvek môže využiť jeho služby prevodu hodnoty. Platforma funguje v rôznych menách a typoch aktív. Týmto spôsobom môžu používatelia posielať prostriedky cez sieť bez nutnosti mať bankový účet alebo platiť poplatok.

OMG - Twitter

OMG – Twitter

Blockchainy spolupracujú

Jadrom OmiseGo je protokol interoperability. OmiseGo funguje ako decentralizovaná výmena ďalších blockchainov a medzi viacerými blockchainmi priamo bez dôveryhodného tokenu brány. Funkcia viacerých reťazcov je dôležitou funkciou, ktorá sa nachádza v nových blockchainoch. Znižuje konkurenciu a umožňuje účelovým blockchainom sústrediť sa skôr na zlepšovanie služieb ako na výdavky založené na konkurencii, ako je marketing.

OmiseGo je mimoriadne flexibilný. Používatelia môžu uskutočňovať platby, prevody peňazí a spracovávať mzdové účtovníctvo. Platforma podporuje B2B komerčný obchod, financovanie dodávateľského reťazca, vernostné programy, správu aktív a obchodovanie. Niekoľko blockchainov v súčasnosti zodpovedá schopnostiam OmiseGo.

Ako funguje OmiseGo (OMG)?

Spoločnosť OmiseGo má bezpečnosť Etherea (ETH) s niektorými výhodami. Platforma predstavuje funkcie, ako je peňaženka s bielym štítkom, nulové poplatky a takmer okamžité časy transakcií.

EWallet s bielym štítkom spoločnosti OmiseGo je veľkým lákadlom pre používateľov. Táto peňaženka SDK uľahčuje používateľom slobodné obchodovanie s fiatom a kryptomenami. Peňaženka obsahuje prístup k platobnej bráne Omise. K dispozícii máte tiež digitálnu kreditnú a debetnú kartu.

OMG Token

OMG je obslužný token pre projekt OmiseGo. Používatelia a vývojári môžu využiť OMG na platenie za služby v sieti. Token sa neustále radí medzi jeden z najvyšších trhových limitov ERC-20 tokenov na celom svete. Vývojári múdro nastavili celkovú obmedzenú ponuku iba 140 245 miliónov mincí OMG. Toto rozhodnutie zaručuje, že si OMG udrží hodnotu aj v nasledujúcich rokoch.

OmiseGo (OMG) cez CoinMarketCap

OmiseGo (OMG) cez CoinMarketCap

História OmiseGo (OMG)

Spoločnosť OmiseGo založili Jun Hasegawa a Donnie Harinsut. Títo dvaja podnikatelia už boli dobre známi svojou úlohou pri vytváraní populárnej firmy na spracovanie platieb Omise. V roku 2017 hostil OmiseGo ICO, ktoré získalo medzinárodné pokrytie. Spoločnosť OmiseGo počas podujatia zabezpečila 25 miliónov dolárov na ďalší rozvoj siete.

Ako nakupovať OmiseGo (OMG)

OMG sa dnes dá ľahko nájsť. Jednou z najlepších búrz, kde nájdete OMG, je Binance. Binance je skvelou výmenou pre nových používateľov vďaka svojmu jednoduchému rozhraniu a obrovskému výberu mincí. Predtým, ako budete môcť obchodovať, sa musíte zaregistrovať na danom účte. Registrácia vyžaduje, aby ste splnili požiadavky KYC.

Po schválení vášho účtu ho budete musieť financovať. Môžete si zvoliť načítanie fiat meny, alebo ak už máte kryptomenu, môžete ju poslať priamo do peňaženky na burze. Teraz, keď máte načítané nejaké bitcoiny alebo ethereum, si môžete zvoliť obchodný pár OMG tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Investovanie do OmiseGo (OMG) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do OmiseGo (OMG) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do OmiseGo (OMG) - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Ako uchovávať OmiseGo (OMG)

Budete sa musieť rozhodnúť, aká bude vaša investičná stratégia, aby ste určili najlepší spôsob ukladania OMG. Ak nedbalo obchodujete, aby ste sa oboznámili s kryptotrhom, a v kryptomene neobchodujete s veľkou hodnotou, postačí výmenná peňaženka.

Ak sa snažíte zásadne investovať do OMG alebo ak plánujete HODLing tejto kryptomeny na dlhšiu dobu, najlepšou voľbou je hardvérová peňaženka. Hardvérové ​​peňaženky uchovávajú vaše kryptomeny offline v „chladnom úložisku“. Táto stratégia znemožňuje online hrozbám prístup k vašim podielom. The Ledger Nano S alebo pokročilejšie Ledger Nano X obe podporujú OmiseGo (OMG).

OmiseGo – ušľachtilá vec s veľkou podporou

OmiseGo je jedným z tých projektov na trhu, ktoré vám pomôžu pochopiť, že technológia blockchain má moc vylepšiť život všetkým. Môžete očakávať, že spoločnosť OmiseGo bude mať pokračujúcu adopciu, pretože token a platforma zostávajú obľúbenými investormi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map