Investovanie do reťaze (LINK) – všetko, čo potrebujete vedieť

Ktokoľvek, kto sledoval krypto grafy neskoro, môže hovoriť o popularite Chainlink (LINK). Táto popularita pochádza z rôznych zdrojov, vrátane jedinečného obchodného modelu spoločnosti. Na rozdiel od mnohých iných projektov v súčasnosti v tomto vesmíre sa spoločnosť Chainlink nesnaží konkurovať iným kryptomenám. Namiesto toho chce platforma prostredníctvom svojich jedinečných protokolov napredovať v celom sektore.

Aké problémy rieši spoločnosť Chainlink (LINK)?

Spoločnosť Chainlink sa pokúša napraviť jeden z najväčších problémov, ktorým čelí sektor blockchainu, ako je komunikácia informácií do az blockchainu. Túto úlohu tradične plnia snímače známe ako veštidlá. Môže byť nastavená veštica na sledovanie takmer všetkého. Existujú veštby, ktoré sledujú počasie, športové výsledky, zostatky na účtoch a hodnotu akcií.

Príbehy Oracle rozširujú použiteľnosť blockchainov, pretože poskytujú spoľahlivý spôsob iniciovania inteligentných zmlúv, keď sú splnené vonkajšie parametre. Veštby sú však centralizované. Táto centralizácia z nich robí najslabšie miesto v blockchaine. Ak dôjde k poškodeniu alebo zneužitiu Oracle, vystavuje to riziku celú sieť.

Trvalé účinky

Zadávanie údajov je jedným z najdôležitejších krokov pri vytváraní blockchainu. Pamätajte, že blockchainy sú nemenné a odolné voči cenzúre. Ak sú informácie, ktoré dostávajú, nesprávne, je veľmi ťažké tieto údaje vymazať a opraviť. Na niektorých blockchainoch je to nemožné. Táto otázka je vo vývojovej komunite známa ako „Problém Oracle.„Spoločnosť Chainlink sa pokúša vyriešiť tieto problémy integráciou rôznych protokolov novej generácie.

Ako funguje reťazový odkaz (LINK)?

Spoločnosť Chainlink sa snaží vytvoriť prvú blockchainovú sieť Oracle Oracle. Sieť Oracle blockchain by dokázala využiť rovnaké technológie ako tradičné blockchainy, aby zabezpečila správne fungovanie uzlov v operáciách a presnosť ich údajov..

V ekosystéme Chainlink tento proces začína, keď používateľ predloží žiadosť o informácie požadujúcu zmluvu. Toto oznámenie sa zobrazí ako udalosť blockchainu v sieti. Tento zoznam potom vytvorí zmluvu o zmluve o úrovni služieb Chainlink (SLA). Touto zmluvou sa tiež zavádzajú ďalšie tri zmluvy v systéme.

Zmluva o reputácii spoločnosti Chainlink

Prvá zmluva overuje pravosť Oracle. Toto kódovanie preskúma históriu všetkých veštieb. Systém skúma minulé príspevky tohto Oracle a ich presnosť. Na konci hodnotenia získa veštba hodnosť. Toto poradie pomáha systému ľahko využívať to najlepšie.

Chainlink Order-Matching Contract

Druhy zmluva doručí požadujúcu zmluvu do uzlov Chainlink. Keď uzly dostanú túto žiadosť, začnú o ňu dražiť. Systém automaticky nakonfiguruje počet uzlov a typ uzla potrebný na dokončenie požiadavky pomocou vopred naprogramovaných predpokladov.

Zmluva o združovaní reťazcov

Posledná zmluva odsúhlasuje nesprávne údaje. Systém skontroluje všetky údaje, ktoré dokončili predchádzajúce kontroly a zostatky. Všetky údaje, ktoré nezodpovedajú iným vstupom do siete, sa neberú do úvahy. Po dokončení tohto kroku sú údaje overené a dostupné pre blockchain.

Výhody reťaze Chainlink (LINK)

Chainlink prináša do siete niekoľko hlavných výhod. Zázraky sú dôležité pre rozšírenie siete. Sú jadrom jedného z najzaujímavejších vývojov v tomto sektore. Napríklad DEX (decentralizované burzy) využívajú Oracle na stanovenie ceny kryptomien bez ponúkania knihy objednávok..

Chainlink umožňuje firmám naďalej využívať túto výkonnú technológiu bez dôvery. Používatelia si môžu byť istí, že údaje, ktoré dostávajú, nie sú poškodené, nesprávne a včasné. V prípade poruchy jedného uzla ho systém automaticky nahradí alternatívou vyššieho poradia.

História reťaze (LINK)

Chainlink je projekt, ktorý treba sledovať už roky. Program prvýkrát vstúpil na trh v roku 2014 pod názvom SmartContract.com. Krátko po uvedení na trh bol názov zmenený na Chainlink, aby lepšie reprezentoval hlavný trh platformy. Spoločnosť Chainlink dnes pomáha preklenúť rastúcu priepasť medzi externými zdrojmi údajov a verejnými blockchainmi novými a vzrušujúcimi spôsobmi.

V roku 2017 hostil Chainlink ICO, ktoré bolo v tom čase jednou z najväčších udalostí, ktoré sa uskutočnia. Sieť bola odvtedy v centre pozornosti. Celkovo je to crowdfundingové podujatie, ktoré platformu započítalo na úctyhodnú sumu 32 miliónov dolárov. Toto financovanie pomohlo spoločnosti Chainlink posunúť hranice spoľahlivosti a bezpečnosti Oracle do nových výšin.

LINK na CoinMarketCap

LINK na CoinMarketCap

V roku 2019 uskutočnila spoločnosť Chainlink jedno zo svojich doteraz najvýznamnejších partnerstiev. Spoločnosť úspešne nadviazala strategické partnerstvo so spoločnosťou Google. Dohoda zabezpečila protokol spoločnosti Chainlink v rámci stratégie inteligentných zmlúv spoločnosti Google. Tento krok považovali investori za veľkú výhru, pretože umožňuje používateľom pripojiť sa k dvom najobľúbenejším cloudovým službám Google – BigQuery cez API.

Ako nakupovať Chainlink (LINK)

Chainlink je k dispozícii na väčšine významných burzách. Jedným z najlepších spôsobov, ako získať LINK, je použitie Binance. Binance je najväčšou burzou na svete, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu. Na burze nájdete obrovské množstvo coinov a poplatky sú veľmi konkurenčné.

Budete sa musieť zaregistrovať pre účet Binance. Tento proces vyžaduje, aby ste preukázali našu totožnosť. Budete tiež musieť prepojiť debetný alebo bankový účet, aby ste mohli načítať svoje peňaženky na výmenu. Po nastavení tohto procesu trvá získanie LINK iba pár minút.

Prvým krokom je financovanie vášho účtu. Ďalej musíte svoju fiat menu vymeniť za ETH alebo BTC. Po dokončení tohto kroku je zvyšok veľmi jednoduchý. Teraz vyberte pár obchodovania LINK, ktorý zodpovedá vašej kryptomene a sume, ktorú chcete obchodovať. Váš LINK bude vo vašej peňaženke na výmenu za pár minút.

Investovanie do reťaze (LINK) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do reťaze (LINK) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do reťaze (LINK) - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Ako uchovávať Chainlink (LINK)

Ak plánujete so svojim LINK obchodovať často alebo ak plánujete držať len malé množstvo LINKu, môžete ho nechať v peňaženke na burze. Je však potrebné spomenúť, že toto je najmenej bezpečný spôsob uloženia vášho LINKu. Môžete tiež použiť spoľahlivý mobilný Dapp ako JAXX, aby bol váš LINK v bezpečí a mimo hladných očí výmenných hackerov.

Ak hľadáte veľké investície do LINKu alebo ak plánujete HODLing tejto kryptomeny na dlhšiu dobu, najlepšou voľbou je hardvérová peňaženka. Hardvérové ​​peňaženky uchovávajú vaše kryptomeny offline v „chladnom úložisku“. Táto stratégia znemožňuje online hrozbám prístup k vašim podielom. The Ledger Nano S alebo pokročilejšie Ledger Nano X obe podporujú Chainlink (LINK).

Chainlink – projekt hodný humbuku

Nikto nemôže namietať, že kryptopriestor má veľa projektov, ktoré sú všetky humbukové a bez podstaty. Chainlink nie je jedným z nich. Táto platforma poskytuje trhu potrebný zdroj. Chainlink rozširuje funkčnosť svetových blockchainov a poskytuje vývojárom novú úroveň flexibility. Z týchto a ďalších dôvodov je Chainlink naďalej jednou z najhorúcejších mincí na trhu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map