Investovanie do spoločnosti Binance (BNB) – všetko, čo potrebujete vedieť

Bolo by nemožné diskutovať o obchodovaní s kryptomenami bez toho, aby ste si chvíľu pozreli populárnu burzu Binance. Binance je najväčšou burzou kryptomien z hľadiska trhovej kapitalizácie od roku 2018. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Changpeng Zhao pomohla platforme dosiahnuť legendárny stav kombinácia faktorov vrátane skúseností, zručností a „šťastia“..

Čo je to Binance?

Dnes je Binance najväčšou regulovanou platformou na výmenu kryptomien na svete. Aby sme priblížili jeho veľkosť, iba americké platformy Binance v priemere obchodujú za deň viac ako 2 miliardy USD. Ak skombinujete tieto informácie so skutočnosťou, že burza je federálne regulovaná vo všetkých krajinách okrem 15, je ľahké zistiť, ako sa v tomto sektore stali známymi..

Binance nebol vždy lídrom v tomto odbore. Dôkladné preskúmanie ich minulosti ukazuje, že flexibilita a ochota spoločnosti prijať zmenu z nej urobili to, čo je dnes. Napríklad v začiatkoch Binance neponúkal fiat kryptoobchodným párom. Toto rozhodnutie umožnilo burze vyhnúť sa väčšej časti regulačného dohľadu, ktorý potlačil iné výmeny na trhoch skôr.

Prečo je dôležitá Binance (BNB)

História spoločnosti Binance siaha ďalej ako do skutočného založenia platformy. Generálny riaditeľ spoločnosti, Changpeng Zhao nie je pre výmenný sektor cudzí. Je zaujímavé, že v roku 2005 pomohol vyvinúť rôzne vysokofrekvenčné obchodné systémy pre sprostredkovateľov prostredníctvom svojej spoločnosti Fusion Systems.

Zhao vstúpil do blockchainu v roku 2013, keď zaujal pozíciu na vysokej úrovni v aplikácii blockhain.io pre peňaženku. Odtiaľ pokračoval v založení jednej z najväčších čínskych búrz, OkCoin. Niet pochýb o tom, že všetky tieto skúsenosti sa preniesli priamo do vývoja Binance.

Čína zmeškala

Spoločnosť Binance bola v Číne oficiálne uvedená na trh začiatkom roku 2017. Čínska vláda sa však od júna toho roku voči kryptomenám stala kyslou. Zhao vycítil zmenu prílivu a odlivu, zbalil Binanceho a vydal sa hľadať priateľskejšie brehy. Do konca roku 2017 mala spoločnosť Binance pobočku v Japonsku.

Bohužiaľ to nebolo naposledy, čo Zhao cítil potrebu migrovať svoju operáciu, aby sa vyhol regulačným bolestiam hlavy. Začiatkom roku 2018 spoločnosť Binance opäť presunula svoje operácie na Maltu. V rovnakom roku spoločnosť tiež otvorila kanceláriu na Taiwane.

Úspech štrajkuje

Táto flexibilita a predvídavosť pomohli spoločnosti Binance etablovať sa ako výmena ľudí. Investori si boli istí, že Binance urobí všetko, čo je nevyhnutné, aby zostala dôležitou súčasťou krypto komunity. Do roku 2018 bola burza najväčšou na svete z hľadiska trhovej kapitalizácie (1,3 miliardy dolárov). Kombinácia ľahko ovládateľného rozhrania, širokej škály mincí a vysokej bezpečnosti pomohla spoločnosti Binance dosiahnuť svojho titulu šampióna.

Čo sú to BNB tokeny?

V roku 2017 Binance vydal natívny token obslužného programu známy ako BNB token. Tento token umožňuje používateľom platiť poplatky za zľavnené ceny. Ďalej poskytuje väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o obchodovanie párov na platforme.

Token BNB cez CoinMarketCap

Token BNB cez CoinMarketCap

Token BNB sa spustil počas crowdfundingovej akcie Initial Coin Offering (ICO), ktorá za dni vyzbierala 15 miliónov dolárov. ICO sa konala od 26. júna do 3. júla. Za ten čas spoločnosť ponúkla verejnosti 100 000 000 BNB tokenov. Celková ponuka BNB je stanovená na 200 000 000 coinov.

Prvé BNB tokeny boli vydané na Ethereum blockchain ako ERC-20 žetóny. Počas niekoľkých mesiacov vývojári presunuli tokeny do pôvodného blockchainu spoločnosti Binance. Prevod dal spoločnosti Binance väčšiu kontrolu nad jej vnútorným fungovaním a budúcimi operáciami.

Hacky

Rovnako ako všetky výmeny svojej veľkosti, je Binance lákavým cieľom pre rádoby hackerov. V marci 2018 sa uskutočnil jeden taký pokus. Útok využil niekoľko útokových vektorov na premáhanie siete. Našťastie mal Binance zavedené ochrany, ktoré útok zastavili. V obave pred budúcimi útokmi však prešiel Binance do útoku. Výmenou začal hackerský bounty program.

Hacker Bounty

Binance mal ísť príkladom tých, ktorí zaútočili na platformu. Napríklad ponúkli odmenu 250 000 dolárov za informácie vedúce k hackerom. Platforma navyše vyčlenila 10 miliónov dolárov na financovanie budúcich odmien. Netrvalo dlho a táto štedrosť sa mi hodila.

Binance Hacker Bounty

Binance Hacker Bounty

V máji 2019 zasiahla skupina hackerov. Na rozdiel od prvého pokusu, tentokrát podvodník odišiel so značným množstvom kryptomeny. Celkovo sa stratilo zhruba 40 miliónov dolárov v kryptomene. Keď diskutovali o hackeri, úradníci spoločnosti uznali, že hacker vydal predbežné varovania, ale fungoval spôsobom, ktorý je napriek tomu schopný urobiť pomocou svojich zle získaných ziskov. Tieto straty prinútili Binance k ďalšiemu zvýšeniu bezpečnostných štandardov.

Ako obchodovať na Binance

Obchodovanie na Binance je jednoduché. Budete musieť prejsť na ich registračnú stránku a vyplniť všetky príslušné informácie. Predovšetkým musíte poskytnúť platnú identifikáciu na účely dodržiavania KYC / AML.

Po overení svojej identifikácie môžete prepojiť svoj zdroj financovania. Tu máte niekoľko možností, ktoré je potrebné zvážiť. Ak plánujete uskutočňovať menšie nákupy, môžete si zvoliť použitie debetnej karty. Priame prepojenie vášho bankového účtu vám poskytne väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o nákupy a výbery.

Ak plánujete nákup BNB tokenov, mali by ste tak urobiť od Binance s cieľom využiť výhody, ktoré poskytujú tokeny BNB.

Investovanie do spoločnosti Binance (BNB) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do spoločnosti Binance (BNB) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do spoločnosti Binance (BNB) - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Paybis

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Okamžitý nákup

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

50 dolárov

Minimum účtu

Žiadne

Propagačné akcie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Financujte svoj účet

Po prepojení našich bankových informácií ste pripravení financovať svoj účet. Do svojej peňaženky môžete načítať USD priamo z banky. Ďalej musíte svoje prostriedky previesť na kryptomenu.

Našťastie Binance ponúka rôzne fiatové obchodné páry, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Vyberte požadovaný obchodný pár a sumu, ktorú chcete kúpiť. Vaša kryptomena dorazí do vašej peňaženky za menej ako minútu.

Binance – stĺp na trhu

Binance prešiel na svojej ceste na vrchol dlhou cestou. Aj keď cesta nebola vždy ľahká, týmto vývojárom sa podarilo vždy vyjsť navrch. Dnes je Binance inšpiráciou pre ďalšie výmeny, ktoré sa usilujú o globalizáciu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map