Investovanie do spoločnosti Kava – všetko, čo potrebujete vedieť

Čo je Kava?

Kava je decentralizované pôžičky novej generácie plošina ktorá sa snaží priniesť na trh novú flexibilitu. Sieť je známa svojimi schopnosťami naprieč reťazcami a jedinečnou úverovou stratégiou. Dnes platforma ponúka celý rad produktov, pričom jej dvoma hlavnými zložkami sú kolateralizované pôžičky a stablecoiny. Spoločnosť Kava do dnešného dňa vyplatila svojim používateľom platby úrokov vo výške 1 129 883,32 USD.

Aké problémy sa snaží spoločnosť Kava vyriešiť??

Vývojári spoločnosti Kava sa snažia usmerniť sektor decentralizovaného poskytovania úverov prostredníctvom integrácie rôznych patentovaných prostriedkov technológií. Vývojári špeciálne vyvinuli systém, aby poskytoval stabilné coiny a decentralizované pôžičky na všetky hlavné krypto aktíva transparentnejším a zjednodušenejším spôsobom. V dôsledku toho je spoločnosť Kava priekopníkom v sektore DeFi, ktorý naďalej priťahuje pozornosť medzinárodných médií.

Ako funguje Kava

Používatelia siete môžu zabezpečiť svoje kryptomeny výmenou za USDX. USDX funguje ako stablecoin spoločnosti Kava v sieti. Na získanie pôžičiek USDX stačí používateľom uzavrieť svoje kryptomeny v inteligentnej zmluve na platforme. Táto zamknutá kryptomena slúži ako kolaterál k vašej pôžičke.

Používatelia si môžu vziať viac zabezpečených pôžičiek, aby vytvorili syntetický pákový efekt pre akékoľvek podporované kryptomena v systéme. Môžete sa napríklad rozhodnúť uzamknúť svoje bitcoiny alebo XRP pomocou protokolu. Dostali by ste ekvivalentné množstvo novo vyťaženého USDX za nákup ďalších bitcoinov za. Týmto spôsobom získate pozíciu na trhu s pákovým efektom.

Kava tiež zahŕňa širokú škálu aplikácií vytvorených komunitou. Každý z týchto Dapps prispieva k celkovému UX platformy. Táto interoperabilita vám umožňuje ukladať aktíva pomocou rôznych hardvérových peňaženiek a správcov na inštitucionálnej úrovni. Táto flexibilita je jedným z hlavných ťahov Kava oproti konkurencii.

Decentralizované pôžičky a páka

Hlavným produktom platformy Kava sú decentralizované pôžičky. Všetci používatelia Kava získavajú otvorený prístup k pôžičkám, pákovým efektom a stablecoinom na zabezpečenie. Týmto spôsobom funguje Kava ako silný nástroj pre investorov na trhu.

Zabezpečenie stablecoin + úrok:

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou Kavy sú schopnosti jej stablecoinu. Môžete vkladať a viazať stablecoin USDX, aby ste začali prinášať zdravý pasívny príjem.

Expanzia

Kava predstavuje jedinečnú otvorenú architektúru, ktorá umožňuje budúci rast. Platforma bude v nasledujúcich mesiacoch podporovať širokú škálu nových kryptomien a ponúk. Tieto nové syntetické a odvodené produkty posunú prijatie Kava do nových výšin.


Duálne tokeny

Kava využíva stratégiu duálnych tokenov na zabezpečenie toho, aby každý používateľ získal maximálnu možnú flexibilitu a použiteľnosť. Platformy s duálnymi tokenmi sú na trhu bežnejšie ako kedykoľvek predtým. Táto stratégia umožňuje vývojárom a používateľom maximalizovať svoju funkčnosť bez toho, aby to malo negatívny vplyv na ktorýkoľvek z týchto sektorov. Dve mince, ktoré sú pre Kavu rozhodujúce, sú USDX a KAVA.

KAVA tokeny

KAVA je natívny token pre tento blockchain. Táto minca funguje ako riadiaci token v ekosystéme. Používatelia tieto tokeny potrebujú, aby mohli hlasovať o kritických parametroch. Tieto hlasy sú vodítkom pre inovácie siete. Používajú sa tiež pri návrhoch a hlasovaní o konkrétnych parametroch systému zabezpečenia kolateralizovaného dlhu (CDP).

Bezpečnosť

Toto kryptomena tiež hrá neoddeliteľnú súčasť pri udržiavaní bezpečnosti siete. Používatelia sa zúčastňujú programu KAVA na splnenie tejto úlohy. Je pozoruhodné, že iba 100 najlepších uzlov v sieti overuje bloky v tomto systéme. Držitelia najlepších tokenov sa určujú pomocou algoritmu, ktorý skúma vážený viazaný vklad každého používateľa v tokenoch KAVA. Stávkari za svoju snahu zarábajú kryptomenu ako blokové odmeny.

Vkladanie majetku

Účastníci v sieti majú tiež niekoľko zodpovedností. Okrem zabezpečenia blockchainu môžu títo používatelia ďalej vkladať svoje podiely pomocou väzbových kriviek sieťových validátorov. Škodlivé uzly môžu stratiť svoju kavu. Akcie, ako napríklad zlyhanie pri zabezpečení vysokej doby prevádzky a transakcie dvojitého podpisu, vás určite odstránia z tejto siete. Kava je známa nulovou toleranciou škodlivých uzlov.

Posledný poskytovateľ pôžičky

KAVA môže fungovať aj ako rezervná mena pre sieť. Ak sa USDX stane viac ako kolateralizovaným, bude sieť raziť novú KAVA, ktorá sa použije pri nákupe USDX. To umožňuje spoločnosti Kava zabezpečiť, aby si jej stablecoin udržal svoju hodnotu.

USDX- Kava

USDX je stablecoin pre sieť Kava. Tento finančný nástroj je to, čo prijímate a splácate svoje pôžičky. Funguje tiež ako všeobecný platobný systém. USDX sa vyznačuje rýchlymi transakčnými časmi, čo z neho robí ideálny stablecoin pre mzdy a ďalšie podnikové platobné procesy.

Obchodovanie s maržou / pákový efekt

Používatelia Kava tiež využijú USDX na nákup ďalších kryptomien na platforme. Táto stratégia umožňuje kvalifikovaným investorom efektívne využívať svoje riziko novými spôsobmi.

Zaistenie so záujmom

Môžete tiež držať USDX ako stabilné aktívum. Týmto spôsobom USDX funguje ako bezpečný prístav v čase volatility trhu. Je dôležité, že keď držitelia USDX spoja svoje tokeny, získajú akumulovaný úrok, ktorý sa rovná súčasnej miere úspor USDX.

COSMOS blockchain

Kava sídli na futuristickom blockchaine Cosmos. Cosmos je blockchain štvrtej generácie, ktorý sa snaží pomôcť kategorizovať a využiť rastúci počet blockchainov na trhu. Konkrétne bola platforma postavená pomocou Cosmos-SDK. Tento protokol je open-source rámec pre vytváranie verejných blockchainov Proof-of-Stake. Cosmos má natívny token s názvom ATOM.

Konsenzus

Spoločnosť Kava pracuje s konsenzuálnym mechanizmom založeným na tendroch (Proof-of-Stake). Tento inovovaný konsenzusový mechanizmus PoS využíva byzantský mechanizmus tolerancie voči chybám. Pôsobivé je, že tento mechanizmus je oveľa energeticky efektívnejší ako skoré blockchainy ako bitcoin alebo ethereum. Sieť je v mnohých ohľadoch podobná sieti MakerDAO s integráciou CDP. Kava však lepšie využíva zóny od Kozmos pridať prístup ku kryptomenám bežiacim v nezávislých sieťach

Štatistika KAVA

Štatistika KAVA

Modularita

Spoločnosť Cosmos je známa predovšetkým vďaka použitiu modulov open-source. Tieto protokoly umožňujú vývojárom rýchlo implementovať požadované funkcie do svojich Dapps. Napríklad spoločnosť Kava využíva modul Inter Blockchain Communication (IBC) na zabezpečenie platformy pre komunikáciu so všetkými blockchainmi Cosmos-SDK..

Moduly používané v ekosystéme Kava

V rámci ekosystému Kava sa používajú štyri hlavné moduly. Tieto moduly pomáhajú sieti správne fungovať a poskytujú používateľom prístup k niektorým jedinečným finančným nástrojom.

Modul kŕmenia cien

Prvý modul integrovaný do tejto siete je mechanizmus poskytovania cien. Tento modul je jednoduchý cenový Oracle. Oracles sú mimoreťazcové snímače, ktoré môžu poskytovať údaje blockchainom. Skupina spoločností zaradených na bielu listinu zverejňuje ceny rôznych aktív v systéme. Protokol potom určí strednú cenu všetkých platných cien Oracle. Tieto údaje tiež určujú aktuálnu cenu v systéme.

Aukčný modul

Aukčný modul umožňuje používateľom využívať tri typy aukčných protokolov. Prvou možnosťou je forwardová aukcia. Toto je tradičná aukcia, pri ktorej kupujúci požiada o zvýšenie cenových ponúk pre položku. Táto stratégia sa používa vždy, keď platforma zaznamená prebytok vybraných poplatkov. Tento mechanizmus umožňuje systému prevádzať prebytok na stabilnejšie mince.

Ďalším typom aukcií, ktoré sieť umožňuje, sú reverzné aukcie. Ako už z názvu vyplýva, táto aukcia spočíva v znižovaní cenových ponúk pre konkrétnu položku alebo veľa položiek. Tento protokol funguje predovšetkým na predaj riadiacich tokenov s cieľom raziť nové stabilné coiny. Táto stratégia sa používa na vyrovnanie rozdielu medzi neúspešnými aukciami kolaterálu a dlhmi.

Modul CDP (Collateralized Debt Position)

Modul CDP slúži kritickej funkcii. Umožňuje používateľom vytvárať, upravovať a zatvárať CDP pre akýkoľvek typ kolaterálu. Toto je navyše kódovanie používané na nastavenie globálnych parametrov systému. Tieto nastavenia pokrývajú položky, ako sú limity dlhu a celkový obeh stablecoinov na trhu.

Modul likvidátora

Likvidačný modul je zástupcom v sieti. Toto je protokol, ktorý je zodpovedný za zaistenie kolaterálu od CDP, ktorých pomer kolateralizácie je pod prahovou hodnotou stanovenou pre tento typ kolaterálu. Tento modul automaticky sleduje stav CDP, aby mohol robiť stanovenia. Konečné rozhodnutie modulu je založené na cenách prijatých z modulu Price-feed.

Zaistený kolaterál

Akýkoľvek kolaterál, ktorý zaistí modul likvidátora, ide do aukčného modulu. Tu sa jedná o aukcie kolaterálu pre stablecoiny využívajúce aukciu typu forward-reverse. Cieľom tohto procesu je vymazať pôvodne držaný dlh plus malý repo poplatok.

Ako kúpiť Kava

V súčasnosti existuje veľa platforiem, ktoré KAVA ponúkajú. Binance momentálne vykazuje najväčší objem obchodov. Aby ste sa mohli zúčastňovať obchodov, musíte sa najskôr zaregistrovať na týchto platformách. Keď ste všetci hotoví, stačí len financovať svoj účet. Keď už máte bitcoiny v peňaženke, môžete jednoducho prejsť na obchodný pár KAVA / BTC a zvoliť sumu, s ktorou chcete obchodovať. Celý proces je rýchly a bezbolestný.

Investovanie do spoločnosti Kava - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do spoločnosti Kava - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do spoločnosti Kava - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Ako uchovávať Kavu

Pri ukladaní Kavy máte na pamäti tri možnosti. Prvou je sieťová peňaženka založená na počítači. Môžete si stiahnuť Kava žiadosť zadarmo. Je bezpečný a ľahko použiteľný. K dispozícii je tiež veľké množstvo možností mobilnej peňaženky. Skontrolujte svoju mobilnú peňaženku podporuje vkladanie odmien, ako napríklad peňaženka JAXX dostupná pre iOS a Android.

Ak hľadáte investíciu do KAVA alebo ak plánujete HODLing tejto kryptomeny na dlhšiu dobu, najlepšou voľbou je hardvérová peňaženka. Hardvérové ​​peňaženky uchovávajú vaše kryptomeny offline v „chladnom úložisku“. Táto stratégia znemožňuje online hrozbám prístup k vašim podielom. The Ledger Nano S alebo pokročilejšie Ledger Nano X obe podporuju KAVA.

Kava – viac príležitostí na odmeny

Vďaka najnovšej šialenosti DeFi je krypto sektor ešte výnosnejší, ako si pôvodne predstavoval. Bežní používatelia prostredníctvom týchto platforiem získavajú mastné odmeny. Protokoly ako Kava umožňujú komukoľvek dosiahnuť spoľahlivý pasívny príjem. Z týchto dôvodov je spoločnosť Kava určite jedným z hlavných kandidátov v oblasti DeFi vpred.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map