Investovanie do vĺn – všetko, čo potrebujete vedieť

Vlny sú ekosystémom blockchainu, ktorý funguje ako kryptomena, platforma na spustenie tokenu a DEX. Vývojári stojaci za projektom sa snažili predstaviť výkonnú sadu nástrojov na pomoc pri vývoji decentralizovaných riešení Web 3.0. Ich cieľom bolo navrhnúť ľahko použiteľnú alternatívu ethereum na podporu hromadného prijatia blockchainu. V tomto rozsahu bol vývojový tím platformy mimoriadne úspešný.

Aké problémy vlny riešia?

Waves sa pokúša opraviť jeden z najstarších problémov na kryptotrhu, zmätok. Pre väčšinu ľudí sa vyhliadka na programovanie a spustenie vlastného tokenu javí ako nemožná úloha. Waves však umožňuje komukoľvek vytvárať a spúšťať vlastné krypto tokeny bez predchádzajúceho pochopenia technológie.

Odstránenie technických prekážok z procesu vytvárania tokenov je pre sektor obrovským prínosom. Pôsobivo sa uvádza, že základný token môžete vytvoriť za menej ako päť minút. Zjednodušenie procesu tokenizácie pomáha zaistiť, aby spoločnosť Waves mohla zabezpečiť prenos hodnôt prostredníctvom „tokenizácie“ pre rôzne aktíva z reálneho sveta. Týmto spôsobom je Waves ideálny pre crowdfunding, jednoduché ICO a vernostné programy.

Výhody vĺn

Ako priekopnícka sila na trhu podporuje spoločnosť Waves masovú adopciu prostredníctvom jednoduchosti. Používaním tejto kryptomeny novej generácie sa získava kopa výhod. Tu sú hlavné dôvody, prečo sa investori stále hrnú k tejto minci. Vývojári plánujú v budúcnosti rozšíriť svoje možnosti tokenov. Ak sa im podarí vytvoriť token porovnateľný s možnosťami Etherea, je veľká šanca, že Waves dokáže zachytiť významnú časť prenosu Etherea.

Vlny - Twitter

Vlny – Twitter

Jednoduché použitie

Nie je ľahší spôsob, ako si vytvoriť svoj vlastný token a využiť výhody jednoduchej funkčnosti blockchainu. Ethereum, najpopulárnejší blockchain Dapp, v porovnaní s tým vyžaduje, aby vývojári rozumeli programovacím jazykom, ako je Solidarita, aby mohli vytvárať Dapps a vykonávať inteligentné zmluvy. Tieto požiadavky zvyšujú významnú réžiu pre každú kampaň skupinového financovania.

Tokeny založené na vlnách nie sú technicky také robustné ako tokeny ethereum. Pretože sa však dajú tak ľahko programovať, sú dokonalým riešením pre firmy, ktoré potrebujú základné funkcie, ako napríklad tie, ktoré sa používajú v ICO, úžitkové tokeny a vernostné programy..

Vytyčovanie

Používatelia vĺn môžu vkladať svoje kryptomeny a získavať odmeny. Sieť využíva stakes na zaistenie bezpečnosti blockchainu. Je pozoruhodné, že na spustenie úplného stávkového uzla v sieti budete musieť vsadiť 1 000 vĺn. Sieť Dôkaz o podiele vyžaduje, aby používatelia vkladali väčšie vklady, aby sa mohli zúčastniť ako uzol, aby sa zabezpečilo, že budú zdieľať akékoľvek potenciálne finančné straty, ktoré by mohli nastať, ak spustia škodlivý uzol.

Obchodovanie

Používatelia získavajú prístup k výkonnej decentralizovanej ústredni (DEX), keď používajú aj vlny. Akýkoľvek token založený na vlnách môžete obchodovať s akýmkoľvek iným tokenom založeným na vlnách za pár sekúnd. Sieť vám umožňuje vytvárať a obchodovať s kryptografickými tokenmi bez potreby rozsiahleho inteligentného programovania zmlúv. Poskytuje tiež nové projekty s okamžitým prístupom k likvidite, čo je ideálne riešenie pre stratégie spúšťania tokenov.

Dapps

Ďalším lákadlom pre Waves je jeho štruktúra nulových poplatkov pre vývojárov. V sieti Ethereum platia vývojári poplatky v podobe internej kryptomeny s názvom Gas. Pôvodne mal tento poplatok zabezpečiť, aby žiadny subpar nevstupoval do blockchainu a znížená funkčnosť. Vlny vylučujú poplatky za plyn a nahrádzajú ich nepatrným paušálnym poplatkom. Týmto spôsobom môžu vývojári pre používateľov vytvárať robustnejšie aplikácie Dapps.

Vlny - domovská stránka

Vlny – domovská stránka

Ako fungujú vlny?

Ekosystém sa spolieha na dvojvrstvovú architektúru s ľahkými a úplnými uzlami, ktoré udržiavajú sieť. Tento koncept prvýkrát predstavil projekt NXT. Konkrétne sa vývojári rozhodli integrovať NXT SuperNET lite klient na zvýšenie efektívnosti.

Plné uzly

Prvá vrstva v systéme používa úplné uzly. Toto sú ťažiari, ktorí overujú transakcie a pridávajú nové bloky do blockchainu. Tieto uzly vkladajú svoje Vlny, aby mali nárok na odmeny.

Ľahké uzly

Waves tiež využíva ľahké uzly na urýchlenie transakcií a komunikácie v sieti. Ľahké uzly sú rýchlejšie, pretože nikdy nestiahnu blockchain. Namiesto toho tieto miniuzly závisia od úplných uzlov pri potvrdzovaní transakcií a interakciách. Ľahké uzly konkrétne načítajú aktuálny stav siete z úplných uzlov pomocou znaku Platforma Scorex.

Vlastné aplikačné tokeny (CAT)

V strede platformy Waves sídli jej CATS. CAT sú základné používateľské tokeny vytvorené na platforme. Ktokoľvek môže vytvoriť token priamo cez internet ľahký klient ktorý je k dispozícii na pc, Android, a iOS. Pôsobivé je, že vytvorenie vlastného tokenu v súčasnosti stojí iba jednu 1 VLNU. Používatelia môžu pomocou Waves spustiť, distribuovať a obchodovať so svojimi vlastnými kryptami v priebehu niekoľkých minút. Dôležité je, že svoje tokeny môžete spravovať pomocou skriptov, ktoré sa spúšťajú vo vašom účte v blockchaine Waves.

Správa vecí verejných

Waves využíva hybridný konsenzusový mechanizmus na zaistenie bezpečnosti siete. Mechanizmus LPoS (Lease Proof-of-Stake) si požičiava najlepšie aspekty siete PoS a zavádza niektoré nové protokoly na zefektívnenie procesu. Používatelia vkladajú tokeny ich prenájmom do úplných uzlov, ktoré prevádzkujú sieť. Úprimne povedané, lízing Waves stojí iba 0,002 VLNY.

Vkladanie odmien

Vkladajúce uzly dostávajú dve formy odmien. Prvá sada odmien sa vypláca vo vlnách. Druhá sada odmien prichádza vo forme žetónov minerálnej odmeny (MRT). Baníci dostávajú 60 MRT za prvých 70 blokov, ktoré vytvoria za deň. Potom môžu získať ďalších 30 MRT za blok. Najlepšie na tom všetkom je, že sa stále môžete zúčastniť, aj keď nemáte potrebných 1 000 vĺn, aby ste sa stali priamym uzlom. Jedinečným spôsobom môžete svoje VLNY prenajať verejnosti ťažobný bazén a podieľať sa na odmenách.

DEX

Vlny DEX je jednou z najrýchlejších decentralizovaných búrz kryptomien na svete. Svoju novo vytvorenú mincu môžete vymeniť v obchodnom páre s akýmkoľvek iným tokenom Waves za pár sekúnd. Platforma Keenly integruje automatizovaný porovnávač, ktorý spáruje objednávky nákupu a predaja a vymieňa tokeny, keď sú objednávky splnené.

Vlny Token

Vlny Token je hlavná kryptomena siete. Vlny môžu fungovať ako platobné vozidlo. Tieto žetóny tiež vkladáte do vytvárania nových žetónov alebo vkladov za odmeny. Týmto spôsobom je mincou mimoriadne všestranná kryptomena.

Vlny - CoinMarketCap

CoinMarketCap

Dejiny vĺn

Vlny vstúpili na trh ešte v júni 2016. Minca mala od svojho uvedenia úspech. ICO spoločnosti počas jej uvedenia zabezpečilo viac ako 16 miliónov dolárov. Mnoho z tohto úspechu možno pripísať skúsenostiam tímu. Mnoho z hlavných členov tímu Waves tiež intenzívne pracovalo na Projekt NXT spolu.

V septembri 2018 tím vykonal veľkú aktualizáciu siete. Inovácia integrovala rôzne funkcie, ako je podpora adries multi-sig, zmrazenie tokenov, atómové výmeny, hlasovanie a Oracle. Veštičky sú mimoreťazcové senzory, ktoré komunikujú s blockchainom. Tieto systémy novej éry umožňujú blockchainom interagovať s reálnym svetom novými a vzrušujúcimi spôsobmi.

V októbri 2018 platforma nastavila rekord v spracovaní najväčšieho množstva transakcií z akéhokoľvek blockchainového projektu za jediný deň. Pôsobivé je, že platforma získala titul od iného kryptomenu EOS tretej generácie. Analytici v tento rekordný deň zaregistrovali na platforme 6,1 milióna transakcií.

Ako nakupovať vlny

Získanie vĺn je v dnešnej dobe jednoduché. Platforma je dobre známa a je k dispozícii na väčšine renomovaných búrz. Jednou z najlepších búrz, ako získať túto kryptomenu, je Binance. V súčasnosti je Binance najlepšou svetovou burzou z hľadiska objemu obchodov. Tento pridaný objem poskytuje investorom potrebnú likviditu.

Na Binance v súčasnosti neexistujú obchodné páry USD / vlny. Aby ste mohli získať vlny, budete musieť svoj účet Binance financovať fiatom, bitcoinom alebo éterom. Binance predovšetkým poskytuje používateľom fiat onramp. Preto budete musieť dodržiavať mechanizmy súladu s KYC. Po overení vášho účtu trvá obchodovanie iba sekundu.

Investovanie do vĺn - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do vĺn - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do vĺn - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Ako ukladať vlny

Existuje veľa spôsobov, ako uložiť vlny. Jedným z najlepších spôsobov, ako zaistiť bezpečnosť tejto kryptomeny, sú platformy, klient lite wallet. Táto peňaženka je k dispozícii na stiahnutie zadarmo na mnohých platformách vrátane PC, Android, iOS alebo ako doplnok Chrome. Ľahký klient sa považuje za zabezpečeného, ​​ale nie je chránený tak, ako uchovávanie kryptomeny offline v „chladnom úložisku“.

Poskytovatelia hardvérovej peňaženky ako Ledger a Trezor v súčasnosti ponúkajú spotrebiteľom dostupné možnosti. Ak plánujete zadržať značné množstvo vĺn, je to zďaleka najbezpečnejšia metóda. Hardvérové ​​peňaženky zavádzajú „vzduchovú medzeru“, aby zaistili, že vám žiadny hacker nebude môcť nenápadne ukradnúť vaše prostriedky.

Vlny v priemysle

Vývojári stojaci za platformou Waves sa zameriavajú na budúcnosť. Rozhodnutie vytvoriť ľahko použiteľnú platformu na spustenie tokenov je rozumné, keď si uvedomíte, že tokenizácia je jedným z najrýchlejšie rastúcich sektorov na trhu. Môžete očakávať, že si spoločnosť Waves bude v dohľadnej budúcnosti naďalej udržiavať popredné miesto na trhu vďaka svojmu inovatívnemu prístupu a histórii poskytovania užitočných služieb blockchain masám..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map