Investovanie do Yearn.finance (YFI) – všetko, čo potrebujete vedieť

Nová generácia DeFi plošina Yearn.finance (YFI) naďalej robí vlny naprieč celým sektorom. Tento decentralizovaný ekosystém bol vybudovaný tak, aby eliminoval najnaliehavejšie problémy, ktorým trh čelí. V súčasnosti má Yearn Finance reputáciu poskytovania používateľom najvyšších ročných percentuálnych výnosov (APY) z ich uložených kryptomien v priemysle..

Aké problémy rieši spoločnosť Yearn.finance (YFI)?

Yearn Finance kombinuje rôzne technológie na boj proti centralizácii v tomto sektore. Všetko okolo Yearn Finance odráža silný záväzok k decentralizácii. Spoločnosť napríklad nikdy hostila pôvodnú ponuku mincí. Navyše nikdy neexistovala predminovanie tokenov YFI. Vďaka týmto faktorom si spoločnosť Yearn Finance získala reputáciu jedného z naj decentralizovanejších projektov v oblasti kryptomeny.

Žiadna látka

Súčasný stav sektoru DeFi je nestály a špekulatívny. Investori kupujú tieto tokeny s nádejou, že neskôr môžu tokeny predať za vyššiu hodnotu. Táto závislosť od arbitrážneho obchodovania vystavuje riziku celý trh.

Roč.financovanie

Yearn.finance – Twitter

Špekulatívni investori sú notoricky skeptickí, pokiaľ ide o predaj svojich aktív. Tieto výpredaje podnietia ďalších investorov k predaju svojich aktív, aby sa vyhli stratám. Tieto kroky môžu viesť k nebežným výpredajom, ktoré sa vyskytnú za pár minút a z projektu odstránia milióny trhových kapacít.

Nízke výnosy

Investori spoločnosti DeFi sú takisto hitom, pokiaľ ide o mieru návratnosti. V minulosti sa platformám DeFi podarilo zabezpečiť zdravé poplatky znížením sadzieb, ktoré platia investorom. Tieto nízke výnosy iba poškodzujú priemysel, pretože vytvárajú umelú prekážku pre adopciu.

DeFi je komplikované

DeFi je stále v počiatočnom štádiu. Preto stále zostáva veľa nejasností okolo toho, čo tento nový sektor zahŕňa, hlavných funkcií, štandardov a celkových ziskov. Pre nového investora, najmä pre niekoho, kto blockchainové investície nepozná, môžu tieto faktory prekážať.

Výhody ročnej finančnej podpory (YFI)

Spoločnosť Yearn Finance zmenila hru prostredníctvom svojej jedinečnej sady nástrojov, ktorá využíva vlastné protokoly na zvýšenie výnosov investorov. Používatelia spoločnosti Yearn sa tešia zo zjednodušeného prístupu k službe DeFi. Platforma poskytuje neprekonateľné zabezpečenie a otvorený zdrojový kód, ktorý preverila komunita.

Ako funguje Yearn.finance (YFI)

Yearn Finance je sieť s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá automaticky presúva finančné prostriedky používateľov medzi protokoly o požičiavaní DeFi na základe návratnosti investícií. Platforma zmení vaše držby medzi renomovanými poľnohospodárskymi platformami pre výnosy, ako sú Zlúčenina, Aave a Dydx na maximalizáciu APY. Tento zjednodušujúci protokol nepretržite monitoruje vedúce postavenie na trhu, aby zabezpečil, že vaše prostriedky zostanú v najlepšie platiacich skupinách. Je pozoruhodné, že Financie momentálne podporujú DAI, USDC, USDT, TUSD a sUSD

Keď používateľ vloží stablecoin do Yearn.finance, sieť prevedie coinu na ekvivalentné množstvo ytokenov. Ytokeny sa v sieti nazývajú aj „tokeny optimalizované na výnos“. Práve tieto fondy Yearn.finance automaticky zamiešajú medzi fondy Compound, Aave a DyDx s najvyšším výnosom.

Za ich úsilie a údržbu siete vyžaduje Yearn.finance malý poplatok. Tento poplatok sa vkladá do spoločného finančného fondu. Dôležité je, že tento fond je prístupný iba pre držiteľov tokenov YFI.

Ročné finančné funkcie

Spoločnosť Yearn.finance sa nestala lídrom v odbore nehôd. Platforma predstavuje množstvo funkcií, ktoré pomohli udať tempo revolúcie DeFi. Tu uvádzame niektoré zo súčasných a očakávaných funkcií, vďaka ktorým je Yearn Finance v tomto sektore špičkou.

ytrade.financie

Táto funkcia umožňuje používateľom dlhé alebo krátke stablecoiny s pákovým efektom 1000x. Krátenie kryptomien bolo pre obchodníkov už dlho snom. Yearn robí tento sen realitou prostredníctvom tohto protokolu ďalšej úrovne.

yliquidate.financie

Funkcia yliquidate.finance zavádza v Aave bleskové pôžičky. Účelom týchto pôžičiek je v prípade potreby urýchlená a efektívna likvidácia finančných prostriedkov.

yswap.exchange

Funkcia yswap.exchange je ďalšou dôležitou súčasťou ekosystému Yearn Finance. Táto funkcia funguje ako jeden zdroj, z ktorého môžu používatelia ručne vkladať prostriedky do rôznych protokolov DeFi a medzi nimi.

iborrow.finance

Yearn ponúka aj iborrow.fiance. Táto vlastnosť tokenizuje dlh v iných protokoloch s pomocou Aave. Po priradení tokenu je možné tento dlh použiť v ďalších protokoloch DeFi. Týmto spôsobom spoločnosť Yearn otvára nové prúdy likvidity pre priemysel.

Token YFI

Token YFI je hlavným tokenom riadenia v sieti Yearn Finance. Tento token ERC-20 slúži v rámci systému na rôzne účely. Primárne sa používa na riadenie protokolov v ekosystéme. Keenly, existuje iba maximálna zásoba 30 000 YFI tokenov. Pretože žiadny z týchto tokenov nebol premintovaný, jedinou cestou okrem obchodovania na burzách k získaniu YFI je poskytnutie likvidity jednej z platforiem Yearn Finance.

Ročné finančné produkty

Ročné finančné produkty

Správa vecí verejných

Spoločnosť Yearn Finance je riadená komunitou prostredníctvom hlasovacieho systému. Rovnako ako väčšina platforiem DeFi, tým viac riadiacich tokenov držíte, tým viac máte pod kontrolou v rozhodovacom procese. Je pozoruhodné, že návrhy ekosystému Yearn.finance je možné predložiť, iba ak s tým súhlasí 33% držiteľov tokenov YFI.

Počiatky ročnej finančnej podpory (YFI)

Yearn.finance je dielom známeho kryptografického programátora Andre Cronje. Cesta Yearn.finance sa začala, keď s ňou Cronje začala úzko spolupracovať Krivka financií a Aave na vytvorenie protokolu iEar. Od začiatku roka, Cronje prejavoval plnú dôveru vo svoju platformu. Je pozoruhodné, že ako prvý vložil prostriedky do Yearnových fondov.

Ako nakupovať ročné financovanie (YFI)

Existujú tri spôsoby, ako získať YFI tokeny. Tieto rôzne metódy zahŕňajú použitie rôznych skupín. Podobne ako v prípade blockchainovej siete PoS, aj v Yearne používatelia uzamykajú svoje tokeny v inteligentných zmluvách a za svoje úsilie dostávajú odmeny. Môžete si tiež vziať tieto odmeny a vymeniť ich za správu v rámci vývoja ročnej finančnej podpory.

Môžete tiež zarobiť YFI vložením svojho yCRV do fondu yGov. Táto stratégia je ľahká a rýchla. Pokročilejší používatelia môžu zarobiť YFI vložením zmesi DAI a YFI vo výške 98% – 2% do Protokol Balancer výmenou za tokeny BAL (Balancer protocol). Tieto BAL tokeny sa potom uložia do yGov výmenou za YFI. Nakoniec môžu používatelia zarobiť YFI vložením zmesi YFI a yCRV do Balanceru výmenou za tokeny BPT (Balancer pool), ktoré sa potom uložia do yGov a pripočítajú YFI tokeny.

Najjednoduchší spôsob zďaleka je jednoducho kúpiť YFI na burze ako napr Binance.

Investovanie do Yearn.finance (YFI) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do Yearn.finance (YFI) - všetko, čo potrebujete vedieť Investovanie do Yearn.finance (YFI) - všetko, čo potrebujete vedieť
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Poloniex

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Yearn.finance (YFI) – líder v odbore DeFi

Yearn.finance zvýšila latku, čo sa týka výnosov a funkcií na trhu DeFi. Nie je prekvapením, že táto platforma si stále získava popularitu. Môžete očakávať, že si túto jedinečnú platformu osvojí viac používateľov, pretože jej výhody sa v priemysle stávajú všeobecne známymi. Yearn.finance nateraz ponúka funkcie a pohodlie, ktoré sa nikde inde na trhu nenachádzajú.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map