Investovanie na Crypto.com (CRO) – komplexný sprievodca

Čo je Crypto.com (CRO)?

Crypto.com je krypto banka a budujú komplexný ekosystém blockchainu, ktorý zahŕňa celý rad produktov s jedinečnou hodnotou. Medzi tieto vlastnosti patrí kovová krypto karta Visa, integrovaná platforma aplikácií, kryptoburza, neväzobná peňaženka s funkciami DeFi, pôžičkové služby a výnosy z krypto vkladov. Touto cestou, Crypto.com poskytuje používateľom všetko, čo potrebujú, aby sa mohli úspešne podieľať na decentralizovanej ekonomike.

Crypto.com sa snaží rozšíriť adopciu kryptomeny na novú úroveň. V súčasnosti môžu noví investori zistiť, že vstup do krypto priestoru je neprehľadný proces, ktorý si vyžaduje interakciu s viacerými platformami a novými technológiami. Všetky tieto akcie môžu byť pre nových používateľov, ktorí sektor blockchainu nepoznajú, frustrujúce.

Okrem toho sú na celom svete miliardy ľudí, ktorí nemajú prístup k základným finančným nástrojom, ako je kontrola účtov. Crypto.com poskytuje týmto jednotlivcom účinnejšiu a prístupnejšiu alternatívu k súčasnému stavu. Diskutovať celkových cieľov platforiem, Kris Marszalek, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Crypto.com uviedol:

“Veríme, že je to vaše základné ľudské právo na kontrolu svojich peňazí, údajov a identity,” uviedol Kris Marszalek,

Investovanie na Crypto.com (CRO) - komplexný sprievodca

Kris Marszalek, generálny riaditeľ spoločnosti Crypto.com

História Crypto.com (CRO)

Spoločnosť bola založená v roku 2016, Crypto.com je jednou z priekopníckych platforiem a platforiem kryptomeny s poslaním urýchliť svetový prechod na kryptomenu. Predtým známa ako Monako bola jednou z prvých platforiem, ktoré sa pokúsili vybudovať globálnu blockchainovú finančnú inštitúciu. Platforma zaznamenala okamžitý úspech.

Spoločnosť predovšetkým minula nezverejnenú sumu na túto prémiovú doménu. Vďaka svojmu dobre vyvinutému ekosystému v súčasnosti túto platformu využívajú po celom svete 3 milióny používateľov.

Kovová vízová karta Crypto.com

Kovová vízová karta Crypto.com

Exchange Crypto.com

V roku 2019 spustila spoločnosť Crypto.com svoju burzu a do svojho ekosystému pridala niekoľko nových funkcií. V súčasnosti je to prvá krypto platforma, ktorá má niekoľko priemyselných najvyšších štandardov bezpečnosti vrátane ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, úrovne 1 a CCSS. Táto platforma novej generácie poskytuje investorom racionálny prístup na trh. Používatelia majú väčšiu likviditu, nižšie poplatky a prístup k demokratizovanému systému kvantového obchodovania.


Výhody tokenov CRO

CRO tokeny sú token utility pre ekosystém Crypto.com. Reťazec Crypto.com bol vytvorený s cieľom vybudovať sieť projektov kryptomeny a rozvinúť schopnosť obchodníkov prijímať kryptomeny ako formu platby. Reťazec Crypto.com je vysoko výkonné natívne blockchainové riešenie, vďaka ktorému budú transakčné toky medzi používateľmi kryptomeny a obchodníkmi akceptujúcimi krypto bezproblémové, nákladovo efektívne a bezpečné.

Toto je token používaný na prístup k službám na platforme, prijímanie bonusov, platenie poplatkov a inštitucionálne obchody. Tieto tokeny kompatibilné s ERC-20 majú v tomto odvetví neprekonateľnú interoperabilitu. Napríklad môžete svoje tokeny CRO uložiť do ktorejkoľvek peňaženky kompatibilnej s ERC20. Táto možnosť je rozšírená o schopnosť využívať špecializovanú peňaženku s rôznymi menami, ktorú ponúka Crypto.com.

Zarobte 20% p.a. vložením CRO pri výmene

Stávkové výhody, ktoré umožňujú používateľom zarobiť 20% ročne (platené denne), sú k dispozícii používateľom, ktorí majú minimálne 5 000 CRO najmenej 6 mesiacov. Napríklad, ak ste vsadili 5 000 CRO na 180 dní, každý deň by ste dostali ako úrok zhruba 2,7397 CRO.

Staking CRO vám prinesie ďalšie výhody okrem 20% p.a. v cene:

  • Zľava z poplatkov za obchodovanie až 100%
  • Prístup k syndikátu (vysvetlite nižšie)
  • Vyplácajte odmenu za používanie stránky Crypto.com Pay prostredníctvom mobilnej aplikácie
  • Bonus za registráciu nového používateľa

Zarobte obchodovaním s CRO: Stake-To-Take

Maloobchodní obchodníci, ktorí majú na burze krypto.com podiel najmenej 5 000 CRO, môžu pri obchodovaní na burze zarobiť až 0,10% na poplatkoch príjemcu. Ďalšie obchodné zľavy vo forme zliav sa zvyšujú so vsadenou čiastkou CRO a na to, aby boli oprávnené, je potrebné zaplatiť poplatky v CRO.

Ako získať CRO tokeny

Získanie žetónov CRO je jednoduché. Prvým krokom je stiahnutie Crypto.com aplikáciu pre iOS alebo Android, ak ich stiahnete do kliknutím sem ako registračný bonus získate 50 USD. Proces registrácie trvá len 5 minút. Ak chcete využiť funkciu debetnej karty tejto platformy, budete musieť uviesť svoju totožnosť a adresu. Po jednej registrácii môžete kúpiť CRO, Bitcoin, Ethereum a ďalšie kryptomeny kreditnou kartou, debetnou kartou, bankovým prevodom a praktickým spôsobom môžete obchodovať s BTC alebo ETH za CRO priamo na platforme..

Výhody platformy Crypto.com

Crypto.com predstavuje pre tento sektor množstvo výhod prostredníctvom svojho jedinečného protokolu. Pre jedného platforma poskytuje používateľom hlboký fond likvidity. Na tejto platforme môžete kedykoľvek nájsť obchodnú akciu. Dodatočne, Crypto.com má v súčasnosti veľmi nízku štruktúru poplatkov a najkonkurencieschopnejšie realizačné ceny na trhu. Tu uvádzame niektoré ďalšie dôležité funkcie:

Všestranná aplikácia

Aplikácia Crypto.com má jedno z najvyspelejších a ľahko použiteľných rozhraní na trhu. Používatelia môžu bez námahy monitorovať, sledovať a nakupovať kryptomeny priamo zo svojich inteligentných zariadení. Najlepšie na tom všetkom je obrovský výber mincí. Aplikácia Crypto.com v súčasnosti umožňuje používateľom nakupovať a predávať viac ako 55 kryptomien pomocou kreditných kariet, debetných kariet, fiatov alebo kryptomien za skutočné náklady. Správni používatelia si môžu kryptomenu kúpiť s 0% propagáciou kreditnej karty až do konca septembra. 2020.

Aplikácia poskytuje používateľom prístup ku všetkým najdôležitejším funkciám ekosystému. Kartu Crypto.com môžete napríklad doplniť bankovým prevodom, debetnou alebo kreditnou kartou alebo priamo kryptomenou. Tento výkonný finančný nástroj vám poskytuje bezplatné výbery z bankomatov a žiadne ročné poplatky a minimálne požiadavky na zostatok na účtoch.

Crypto.com Zarobte

Crypto.com Earn funguje ako časový vklad, ktorý nájdete v banke, ale namiesto toho môžete zarobiť až 8% p.a. (platené týždenne) na vašich kryptomenách. Vkladom stablecoinov môžete získať ešte vyššiu úrokovú sadzbu až s 12% p.a. Najvyššou úrokovou sadzbou je ich pôvodný token CRO, ktorý môžete zarobiť až 18% p.a. Môžete si vybrať z 3 termínov: flexibilný, 1 mesiac a 3 mesiace, ktorý podporuje 31 tokenov. Nie všetky jurisdikcie sú podporované. Skontrolujte podrobnosti na stránke Zarábanie na Crypto.com.

Kredit na Crypto.com

Crypto.com Credit je služba požičiavania úverov poskytovaná Crypto.com a dáva používateľom možnosť speňažiť svoje kryptomeny bez ich predaja. Podporuje ako zábezpeku BTC, CRO, XRP, ETH, LTC, EOS, XLM a poskytuje až 50% LTV, zatiaľ čo ročná úroková sadzba (RPSN) za vypožičanie by bola 8%, ak by sa stanovil CRO.

Plaťte na Crypto.com

Používatelia môžu získať odmenu za výplatu (cashbacky CRO) zakúpením darčekových kariet (až 20%) alebo mobilného vysielacieho času (až 5%) prostredníctvom aplikácie Crypto.com pomocou spôsobu platby CRO. Získajú tiež odmenu Pay zaslaním CRO priateľom prostredníctvom aplikácie Crypto.com s až 10% (mesačne maximálne 5 USD na používateľa). Výplaty môžete získať, keď používatelia uskutočnia online transakciu prostredníctvom online obchodov, ktoré ako jednu zo svojich platobných metód podporujú službu Pay Checkout. Stačí jednoducho naskenovať platený QR kód pomocou aplikácie a cashback okamžite prejde do peňaženky.

Karty víz MCO

Ďalšou populárnou funkciou webu Crypto.com je jeho kovová debetná karta. Táto karta Metal Visa umožňuje používateľom minúť svoje kryptomeny v reálnom čase kdekoľvek, kde prijímajú karty Visa. Ako systém funguje, vaša kryptomena sa prevedie priamo na fiat menu vždy, keď prejdete debetnou kartou. Tieto prostriedky z vášho predaného kryptomeny sa okamžite načítajú na kartu. Týmto spôsobom môžete svoje kryptomeny vybrať alebo minúť ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Výhody karty & Zľavy

V skutočnom móde DeFi Crypto.com debetná karta predstavuje niekoľko nových funkcií kontroly zákazníka, ktoré budú určite hitom. Používatelia majú možnosť uskutočňovať výbery, zmrazovať a rozmrazovať svoje karty a prevádzať kryptomeny na svoje fiat ekvivalenty v priebehu niekoľkých sekúnd. Po predaji niektorých našich podielov už nemusíte čakať na uvoľnenie vkladu. Teraz máte k týmto fondom okamžitý prístup.

Karta MCO Visa ponúka rôzne výhody, ako napríklad 100% zľavu na Spotify, Netflix a Amazon Prime, prístup do letiskovej haly pre vybrané karty, výbery z bankomatov bez poplatkov, platenie priložením a konkurenčné medzibankové sadzby. Karta MCO Visa Card je konkurencieschopná naprieč celou sférou, nielen v krypto sektore. Používatelia nepožívajú žiadne ročné poplatky a výhodné medzibankové poplatky. Konkrétne, medzinárodní používatelia kariet ušetria v priemere okolo 5 – 8% na medzinárodných nákupoch. Rezervácie.

Vaše kľúče

Peňaženka Crypto.com uchováva vaše súkromné ​​kľúče bezpečne uložené vo vašom prístroji, aby ste sa uistili, že máte jediný prístup k vašim pozíciám. V blockchainovom sektore sa bežne hovorí: „Ak nevlastníte svoje kľúče, nevlastníte svoje kryptomeny.“ Používatelia webu Crypto.com vlastnia svoje kryptomeny.

Ako používať Crypto.com (CRO)

Použitím Crypto.com je ľahký a nevyžaduje nijaké technické know-how ako čo kedy. Prvým krokom je prejsť na stránku registrácie platformy. Po splnení všetkých požiadaviek dostanete e-mailom potvrdenie. Ak chcete použiť kovovú debetnú kartu, budete musieť uviesť platnú dodaciu adresu.

Len čo vaša karta dorazí poštou, ste pripravení ju aktivovať a načítať. Tento proces trvá iba päť minút a prebieha v rozhraní platformy. Keď vaša karta zobrazí zostatok, môžete svoje kryptomeny minúť kdekoľvek, kde bude akceptovaná karta Visa.

Crypto.com (CRO) – priekopnícka DeFi

Crypto.com je na dobrej ceste k splneniu svojej vízie o tom, že každá peňaženka bude v jeden deň držať kryptomenu. Zatiaľ je táto all inclusive platforma presne to, čo trh potrebuje, aby prilákal nových používateľov v rekordnom počte. Crypto.com je preto jednou z najrýchlejšie rastúcich širokospektrálnych blockchainových platforiem na svete.

Kliknite sem a navštívte stránku Crypto.com – ID sprostredkovania: SECURITIESIO na získanie bonusu 50 USD CRO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map