Najlepšie výmeny kryptomeny

Uvádzame najlepších 5 búrz kryptomeny na základe našich vlastných obchodných skúseností. Toto sú najlepšie burzy na nákup najrôznejších kryptomien. Ak si chcete jednoducho kúpiť bitcoin, navštívte našu stránku Kúpiť bitcoin.

Binance

Binance – Globálna burza kryptomien, ktorá poskytuje platformu na obchodovanie s viac ako 100 kryptomenami. Od začiatku roku 2018, Binance je považovaná za najväčšiu a najlepšiu kryptomenovú burzu na svete z hľadiska objemu obchodovania.

Poplatky za obchodovanie sú jedny z najnižších a sú nasledujúce:

Poplatky začínajú na 0,10% za transakciu a na základe objemu môžu byť až 0,02%. To je oveľa menej ako vo väčšine búrz, ktoré začínajú na 0,15%. Poplatky za transakcie môžu byť tiež o 25% nižšie, ak vlastníte konkrétny objem tokenov BNB.

Ak hľadáte vysoký objem, nízky poplatok za transakciu, odporúča sa výmena Binance.

ID sprostredkovania: EE59L0QP za 10% cashback zo všetkých poplatkov za obchodovanie.

Kraken

Kraken je jednou z najdlhšie trvajúcich kryptomien v priemysle. Fungujú už viac ako desať rokov a vďaka tomu si v priemysle u obchodníkov získali široký rešpekt.

Ich nízke poplatky pomáhajú robiť Kraken pre obchodníkov veľmi atraktívna voľba. Dve z najobľúbenejších a jedinečných funkcií obchodovania, ktoré v Krakene nájdete, sú schopnosť obchodovať s krypto futures a šanca zapojiť sa do obchodovania s kryptomenami s rozsiahlou pákou až 50: 1. To je skvelé pre pokročilejších obchodníkov a dá sa to dosiahnuť aj prostredníctvom inovatívnych obchodných platforiem Kraken.

Vďaka dostupným obchodným platformám, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam obchodných skúseností, zistíte, že Kraken vám vychádza v ústrety bez ohľadu na to, na ktorej úrovni obchodujete. Je tu postarané o všetkých od úplných začiatočníkov až po ostrieľaných veteránov.

V Krakene nájdete tiež: Široká škála viac ako 40 ďalších kryptomien vrátane bitcoinov, (BTC), etherea (ETH), litecoinu (LTC), zvlnenia (XRP) a ďalších.

Ak chcete získať viac informácií, môžete si kedykoľvek pozrieť našu úplnú recenziu spoločnosti Kraken alebo prejsť priamo na stránku Kraken viac informácií.

Poloniex

Poloniex – Referenčný kód: P44N7LQZ za 10% cashback zo všetkých poplatkov za obchodovanie.

V jednom okamihu to bola najpopulárnejšia burza na svete. Stále majú bezchybnú povesť.

Poplatky „Maker“ aj „Taker“ sa začínajú na 0,09% a klesajú s objemom. To je výrazne menej ako je priemyselný štandard 0,20% a jedná sa o najnižšie poplatky zo všetkých búrz, ktorým dôverujeme.

The Poloniex obchodná platforma má formu webtraderu, takže nie je potrebné sťahovať žiadny softvér. Je tiež veľmi užívateľsky prívetivý v spôsobe, akým je navrhnutý a usporiadaný. Vďaka tomu je burza veľmi prístupná pre všetky úrovne obchodníkov a nie nepodobne tomu, koľko ďalších špičkových kryptomien je navrhnutých z hľadiska funkčnosti..

Všetko, čo má obchodná platforma Poloniex, je poháňané Trading View a samotná platforma je vysoko prispôsobiteľná z hľadiska rozloženia grafov a indikátorov, ktoré môžete použiť pre svoje vlastné potreby. Kniha objednávok, najmä s obchodnou platformou, poskytuje obchodovaniu v Poloniexe veľmi interaktívny dojem, pretože sa zameriava na zvýraznenie úrovní aktivít na danom trhu bez akejkoľvek interakcie používateľa..

Bittrex

Bittrex – Burza kryptomien so sídlom v USA so sídlom v Seattli vo Washingtone. Ako poznámku aj fungujú Bittrex International, ktorá je divíziou spoločnosti Bittrex v Európe a ktorá uvádza určité tokeny, ktoré sú k dispozícii iba na platforme Bittrex International – nie pre používateľov v USA.

Bittrex sa postavil proti prijímaniu platieb za zoznamy tokenov. Tokeny sú uvedené na základe zásluh a kvality projektu. Toto je obzvlášť dôležité pri investovaní do vysoko rizikových ALT-coinov.

Veríme, že toto je jedna z lepších možností, pretože Bittrex je veľmi transparentný, pokiaľ ide o to, ako fungujú.

Poplatky sú 0,10% za transakciu a môžu sa ďalej znížiť na 0,01% na základe objemu a ak ide o transakciu „tvorcu“ alebo „príjemcu“.

Kriptomat

Kriptomat je vzrušujúca služba výmeny a peňaženiek kryptomeny, ktorá existuje od roku 2018 a má sídlo v Estónsku, ktoré je obľúbeným miestom niektorých z najdôveryhodnejších priemyselných projektov. Spoločnosť sa rozrástla a teraz poskytuje obchodné a krypto úložné služby do viac ako 80 krajín sveta, vrátane celej Európy a väčšiny Ázie, vrátane Singapuru.

Keďže ste európski, môžete sa spoľahnúť, že Kriptomat poskytne vysoko transparentné služby, ktoré sú v súlade so všetkými miestnymi a medzinárodnými predpismi. Využívajú tiež chladiarenské skladovacie priestory až pre 98% podielov na zaistení bezpečnosti vašich finančných prostriedkov.

Nákup na Kriptomate môžete uskutočniť veľmi ľahko pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty s poplatkami, ktoré zostávajú veľmi konkurenčné popri iných službách. Pri transakcii kartou bude pridaný poplatok 3,65%, pričom existuje aj množstvo metód elektronickej peňaženky, ktoré môžete použiť na nákup za mierne vyššie sadzby poplatkov..

Kriptomat celkovo poskytuje veľmi bezpečnú, prístupnú a mnohostrannú službu, ktorá vám umožňuje kupovať, predávať alebo ukladať vaše kryptomeny, či už ste so sídlom v Singapure alebo z mnohých ďalších krajín po celom svete..

Na Kriptomate tiež nájdete: Viac ako 30 ďalších kryptomien dostupných na obchodovanie.

Neváhajte a navštívte našu stránku Kriptomat Review alebo navštívte stránku Kriptomat priamo na začiatok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map