NEM v štáte toku – Sabbaticals, konsolidácia komunity a veľké nádeje na symbol

NEM, hlavný pilier v blockchaine, je v súčasnosti v stave vývoja. Keďže komunita NEM, ktorá má za úlohu vychovávať a riadiť rast blockchainu NEM, naviguje v turbulentných časoch, podnikla niekoľko odvážnych krokov.

Medzi ne patrí vývoj a spustenie spoločnosti Symbol, konsolidácia subjektov, ktoré tvoria komunitu, a nové priemyselné prístupy týkajúce sa riadenia atď., Ktoré sa posúvajú vpred.

Okrem zmeny taktiky týkajúcej sa ich trhového prístupu si NEM Foundation berie na vedomie aj nedávnu dočasnú stratu svojho novovymenovaného vodcu.

Konsolidácia

Vo svojich nedávnych Vyhlásenia, NEM poznamenáva, že zastrešujúcim cieľom, ktorý vedie tento súčasný stav toku, je ich túžba vyvinúť a spustiť Symbol.

Bezprostredným a hlavným krokom k uľahčeniu spustenia spoločnosti Symbol je konsolidácia rôznych subjektov, ktoré tvoria nadáciu.

  • Nadácia NEM
  • NEM Ventures
  • Štúdiá NEM

Po tejto konsolidácii bude výsledná skupina známa jednoducho ako „skupina NEM“. Príchod tejto novej entity znamená posun v nádeji na zvýšenie efektívnosti a súdržný rozvoj spoločnosti Symbol v nasledujúcich mesiacoch.

Novo vytvorená skupina NEM uvádza: „Stručne povedané, po vzájomnej dohode medzi entitami NEM a Core Teamom sa tri existujúce entity NEM presunú do jedného spoločného rámca riadenia, NEM Group. Táto zmena sa neodráža na výkonnosti nikoho. Je to pozitívny krok v spolupráci, ktorý zaisťuje, že Symbol je najlepšie podporovaný až po spustenie a potom. Je to tiež vhodná štruktúra, ktorá pomáha NEM zapojiť po spustení open source a podnikové projekty. “

Skupinu NEM povedie výkonný riaditeľ David Shaw.

Symbol

Ako je uvedené vyššie, plánované spustenie symbolu je hlavnou príčinou veľkého množstva toku, ktorý sa pozoruje na NEM. Prečo však všetok ten rozruch? Čo je Symbol a prečo stojí za reštrukturalizačné úsilie na tejto úrovni?

Aj keď má Symbol veľa výhod, je tu jedna, ktorá stojí od seba – interoperabilita. Tento atribút bol v celom blockchainovom sektore dlho označovaný ako žalostne chýbajúci. Tým, že účastníci trhu budú slúžiť ako preklenovacia platforma medzi rôznymi subjektmi, už nebudú musieť podniknúť „obchádzky“, aby sa dostali na miesto určenia – teraz budú mať priamu cestu k svojmu koncovému bodu.

To, čo nás tu na stránke security.io zaujalo, je schopnosť spoločnosti Symbol podporovať bezpečnostné tokeny. Iba pred týždňami vydal tím NEM nové štandardy pre tokenizáciu aktív prostredníctvom služby Symbol.

NEM vydáva štandardy blockchainu symbolov pre vydávanie bezpečnostných tokenov


Návrh značky: Symbol od spoločnosti NEMNávrh značky: Symbol od spoločnosti NEM

Sledujte toto video na YouTube

Je zrejmé, že tím stojaci za NEM verí, že Symbol je budúcnosť projektu a najlepšia cesta vpred. Interoperabilita? Skontrolujte. Bezpečnostné tokeny? Skontrolujte. Enterprise blockchain? Skontrolujte. Zoznam pokračuje.

Teším sa

Našťastie tieto kroky diskutované NEM nepredstavujú iba nádeje. Vytvorili jasný herný plán na dosiahnutie svojich cieľov a vypracovali, čo tento plán obnáša. Nasleduje výňatok z ich nedávneho vyhlásenia, ktorý sa dotýka ich ďalších krokov.

  • Formalizovať a centrálne organizovať možnosti vývoja softvéru, konzultácií a správy pokladnice existujúcich subjektov, aby boli efektívnejšie a prevádzkovo efektívnejšie. To podporuje ďalšie dve priority.
  • Vytvorte formálny a verejne viditeľný plán projektu (a cestovnú mapu) do 10 dní od tohto oznámenia, čo je potrebné pre spustenie spoločnosti Symbol, vrátane predpokladaných časových harmonogramov a toho, kde môže komunita pomôcť..
  • Zapojte komunitu NEM. Komunita sa postupom času pochopiteľne odpojila. Do 1 mesiaca od tohto oznámenia bude zavedený plán s odporúčaniami, ako to napraviť. Bude obsahovať príležitosti pre komunitu (existujúcich aj nových členov), aby sa viac zapojili do spustenia a budúcich míľnikov spoločnosti Symbol. Bude zahŕňať konkrétne úlohy a stimuly.

Sabbatical Backlash

Aj keď sa správy o reštrukturalizácii a nadchádzajúcom spustení spoločnosti Symbol považujú za pozitívne, stále existuje spor, že časť komunity NEM nie je šťastná.

Alexandra Tinsman, ktorá bola vymenovaná za prezidentku Nadácie NEM pred menej ako 1,5 rokom, sa zúčastňuje šiestej platenej sabatickej.

Aj keď sa ako dôvod sťahovania zaznamenávajú platné významné zdravotné problémy, nie všetci členovia komunity NEM boli presvedčení, že 6-mesačný platený sabat sa získal už po 1,5 roku – napriek hláseným 14 hodinovým dňom každý deň.

Skupina NEM uviedla: „V tejto chvíli by sme chceli oznámiť, že Alexandra Tinsman, prezidentka nadácie NEM, sa rozhodla ustúpiť od operačného vedenia. Po dlhých hodinách fungovania Nadácie NEM si vezme zaslúžený 6-mesačný volno (platené). “

NEM

Spoločnosť NEM, pôvodne známa ako „Hnutie novej ekonomiky“, bola založená v roku 2015. Spoločnosť NEM, ktorá pôsobí mimo Singapuru, sa dlho nazývala „éterom východu“. Spoločnosť popisuje blockchain NEM ako obchodný blockchain typu „plug-and-play“, ktorý ponúka jedinečné možnosti smart-contractu.

Očakáva sa, že aktualizovaný plán projektu bude vydaný v najbližších dňoch.

Úvod do NEMÚvod do NEM

Sledujte toto video na YouTube

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map